МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Розслабились? Ще згадаєте Ющенка, як в тому анекдоті:"При Мао

07/18/2006 | Navigator
нас не їли !!!"
Забули, з якою наволоччю маєте справу.
Що ж, уже нагадують.
Заскучали за своїм вірним народом.

Сьогодні, о 12.30, на Театральній площі Рівного під особистим керівництвом першого секретаря міського комітету КПУ Олександра Федорова було вчинено напад на пікет Рівенського обласного осередку ВГО «Антикримінальний вибір».
Під час проведення просвітницької акції «Схід та Захід разом проти криміналу» під лозунгом «Ні, бандитському реваншу» на активістів Рівенського обласного осередку ВГО «Анти кримінальний вибір» напали особи з кримінальною зовнішністю. Все це відбувалося при безпосередній особистій участі першого секретаря міського комітету КПУ Олександра Федорова на очах у громадськості, депутатів різних рівнів та журналістів. Під час нападу отримав травму голова Рівенського міського осередку ВГО «Антикримінальний вибір» Святослав Клічук. З цього приводу потерпілим написано відповідну заяву до органів внутрішніх справ, зараз Святослав Клічук проходить обстеження лікарів.
«Утворивши альянс з криміналітетом, комуністи почали діяти винятково їхніми, кримінальними методами», — відзначив у своєму коментарі Святослав Клічук, стан здоров’я якого на цю мить не викликає занепокоєння.
«Вочевидь, це і є останній аргумент, такою є остання логічна відповідь, з якою можуть звернутися до своїх виборців соціалісти-комуністи після свого об’єднання в так звану Антикризову коаліцію», — заявив голова Рівенського обласного осередку ВГО «Антикримінальний вибір» Сергій Штурхецький, який з програми в пряму радіо-ефірі терміново прибув на місці події.
Обласний осередок ВГО «Антикримінальний вибір» звертається до органів внутрішніх справ з вимогою провести об’єктивне і неупереджене розслідування інциденту та покарання винних. «Порушення конституційного права громадян збиратися, висловлювати свої думки не може бути знищено ударами криміналітету, який захищає завоювання своєї коаліції», — зазначив також Сергій Штурхецький.
Сьогодні, під час мирної просвітницької акції активісти Рівенського осередку ВГО «Антикримінальний вибір» пропонували рівнянам висловити свою думку з приводу створення так званої Антикризової коаліції, поставити свої підписи під закликом «Ні ,бандитському реваншу!». Також було встановлено на Театральній площі стенд із зображенням трьох карикатурних персонажів із партійною символікою учасників Коаліції. Кожен бажаючий рів нянин міг висловити своє ставлення до зображуваних політичних персонажів за допомогою яйця. Розповсюджувалися також і листівки із запитанням до виборця: «Ти за це голосував?». У той же час, поряд, на Театральній площі встановили свої намети і представники КПУ, СПУ і Партії Регіонів.

Відповіді

 • 2006.07.18 | Пані

  Звідки це - лінк?

  Я в новини поставлю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.18 | Navigator

   Re: Звідки це - лінк?

   Газетка "Рівне вечірнє", загалом виступала з позицій янучар.
   Після помаранчевої порожевіла.
   Далі - подивимось, куди порулить.
 • 2006.07.18 | Navigator

  Співставте дві новини - от для чого Симоненко в Москву їздив:

  от вам і готовий план.
  1. Помаранчеві організовують загони і б"ють комуністів
  2. Помаранчеві намагаються розколоти Україну.
  3. Комуністи і ПРезервативи її захищають від розколу.
  4. Але це, на жаль, їм не вдається.

  http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=013508

  У Львівській області «помаранчеві» розпочали формування озброєних загонів із залученням бойовиків злочинних угруповань з метою фізичної розправи над учасниками «антикризової» коаліції.

  Про це повідомляє прес-служба Комуністичної партії України, посилаючись на власні достовірні джерела.

  «На території Львівської області, зокрема в найбільш депресивних її районах, помаранчева команда за активної участі Блоку Юлії Тимошенко розпочала формування озброєних загонів з залученням бойовиків організованих злочинних угруповань», — йдеться в повідомленні.

  За даними КПУ, на фінансування масових заворушень спрямовані кошти в сумі близько 12 мільйонів доларів США. «Заплановані злочинні акції мають на меті спровокувати суспільний хаос в державі, а потім під гаслом наведення порядку змусити президента розпустити Верховну Раду», — стверджують комуністи.

  У зв’язку з цим, КПУ висунула вимогу до правоохоронних органів негайно «привести до тями тих, хто руйнує громадянський спокій в країні і чиї дії ведуть до територіального розпаду держави на удільні князівства».

  Компартія України попередила, що вся відповідальність за масові заворушення та зіткнення, які можуть виникнути через злочинні дії «бютівських найманців», лягає безпосередньо на організаторів та президента Віктора Ющенка.

  КПУ також звернулась до генерального прокурора офіційно перевірити викладену інформацію і вжити заходів задля безпеки людей та держави Україна.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua