МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП натякає у тому що у всому винні "фальшиві" помаренчеві

07/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
«На спільній відповідальності за ситуацію в державі політичних сил, які прийшли до парламенту під помаранчевими прапорами, та виборців, які довірили їм мандати» наголошує Полтавська обласна організація Української народної партії. Обласна організація підтримує заяву УНП з приводу останніх подій в Україні та звернення до Президента з вимогою розпуску Верховної Ради України та «звертається до низових організацій СПУ з пропозицією офіційно оприлюднити свою позицію з приводу вчинку голови партії О.МОРОЗА – приєднання Соцпартії до табору Партії регіонів».

Далі, - повний текст Заяви:

--Полтавська обласна організація Української народної партії підтримує заяву УНП з приводу останніх подій в Україні та звернення до Президента з вимогою розпуску Верховної Ради України.
Факт утворення нової більшості у Верховній Раді за участю соціалістів, комуністів та Партії регіонів – це виклик усім українським силам, зрада ідеалів національної революції 2004 року.
Звертаємося до низових організацій СПУ з пропозицією офіційно оприлюднити свою позицію з приводу вчинку голови партії О.Мороза – приєднання Соцпартії до табору Партії регіонів.
Закликаємо не забувати, що зрада ще ніколи не приводила до добра, справедливості та консолідації в державі.

Звертаємося до депутатів усіх рівнів, обраних за списками демократичних партій і блоків, з проханням ініціювати розгляд питання щодо політичної ситуації в Україні після утворення „антикризової” коаліції.

Полтавська обласна організація Української народної партії наголошує на спільній відповідальності за ситуацію в державі тих політичних сил, які прийшли до парламенту під помаранчевими прапорами, та виборців, які довірили їм мандати.

Подальший розвиток подій залежить від кожного з нас. Не допустимо повернення бандитизму і тоталітаризму!»

Контакт: Наталя Максименко.

Відповіді

 • 2006.07.18 | Андрій

  Re: УНП натякає у тому що у всому винні "фальшиві" помаренчеві

  Прикро, що нічого не змінюється на краще. Б'ють журналістів, а генеральний секретар (Кушнарьов) розпущеної ним партії звинувачює журналістів. Куди ідемо? Чи всі ви думаєте, що вас це не зачепе. Сумно. УНП не вміє іти до молоді, яка могла би змінити ситуацію. УНП не має здібних аналітиків, не проводе в регіонах конкурсний підбір керівних кадрів, не дискутує відкрито. Немає здібних економістів, які могли на цифрах показати, що коштує двомовність, які кошти втрати Україна, коли регіонали вкупі з комуністами та соціалістами віддали замовлення НАТО на авіаційні послуги Росії...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.25 | Михайло Свистович

   Re: УНП натякає у тому що у всому винні "фальшиві" помаренчеві

   Андрій пише:
   > Прикро, що нічого не змінюється на краще.

   А що Ви зробили для того, щоб щось змінилося на краще?

   > Куди ідемо? Чи всі ви думаєте, що вас це не зачепе.

   Ми думаємо, що зачепе. Тому щось робимо. А що робите Ви?

   > УНП не вміє іти до молоді, яка могла би змінити ситуацію. УНП не має здібних аналітиків, не проводе в регіонах конкурсний підбір керівних кадрів, не дискутує відкрито. Немає здібних економістів, які могли на цифрах показати, що коштує двомовність, які кошти втрати Україна, коли регіонали вкупі з комуністами та соціалістами віддали замовлення НАТО на авіаційні послуги Росії...

   То допоможіть їм. Підіть до молоді, яка могла би змінити ситуацію, допомоджіть з аналітикою, проведенням в регіонах конкурсного підбору керівних кадрів, відкритих дискусій, покажіть на цифрах, що коштує двомовність, які кошти втрати Україна, коли регіонали вкупі з комуністами та соціалістами віддали замовлення НАТО на авіаційні послуги Росії...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua