МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голова львівського ХДС (і нардеп) про сучасну опозицію у ВРУ

07/19/2006 | marek
«Я ще не бачив офіційної публікації постанови ВРУ про затвердження голів і розподіл депутатів у парламентських комітетах», – заявив Західній інформаційній корпорації народний депутат України, член фракції «Наша Україна» Антон Ружицький.

«З юридичної точки зору комітети Верховної Ради України укомплектовані, затверджені їх керівні органи. Постанова ВРУ прийнята. Але ця постанова повинна бути опублікована в «Голосі України». Лише тоді ми зможемо говорити про це, як про доконаний факт. Поки що я не бачив офіційної публікації постанови ВРУ про затвердження голів і розподіл депутатів у парламентських комітетах.

Стосовно БЮТ. Їх представники очолили комітети, стали першими заступниками, секретарями, рядовими членами комітетів. Тобто, БЮТ зайняв посади у Верховній Раді. З другого боку вони говорять про складання депутатських повноважень, спалювання депутатських посвідчень і так далі. Мабуть, лідер БЮТ трішки забула про те, що вибори закінчилися. У фракції немає виваженої позиції, вони метаються: то туди, то сюди, хочуть про себе заявити і щось показати. Якщо говорите про «глуху» опозицію, то не давайте людей в комітети, складайте мандати. А вони ж хочуть і вашим і нашим. Мені важко казати, чи працюватимуть «бютівців» в комітетах. Тверезий розсуд мені підказує, що БЮТ мав би якнайактивніше працювати в комітетах, перебирати на себе ініціативу. Адже нелогічно виглядає: я очолюю комітет, але саботую його роботу», – наголосив А.Ружицький.

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

  • 2006.07.19 | Echo

    Re: Остап Бендер: "Для того щоб загубити..."

    Остап Бендер: "Для того щоб загубити справу її потрібно очолити"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua