МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

обумовлeна нeзалeжність України

07/19/2006 | tkachenko.k
В 1994-му році імперія почала потроху очунюватись після розвалу СССР, і вирішила відновити процес “собирания земель русских” ( колонізаторських війн – К. Т. ). Для розминки вони почали з простого, - з маленької ( але надзвичайно гордої ) кавказької республіки з населенням в один міліон і без регулярної армії.

На цьому “собирание земель русских” успішно завершилось, стотисячна російська армія зазнала нищівної поразки.

Те, що Україна так і залишилась незалежною державою, є в першу чергу заслугою обезкровленого чеченського народу, який от вже дванадцятий рік поспіль стримує військову потугу Росії.

Хто був би наступним, якби загарбання Чечні було б для Росії таким собі бліц-крігом, легенькою прогулянкою ( на танках )? Білорусь? Україна? Естонія?

Це не фантазії автора, - вони б дійсно не зупинились, - їх зупинила ( і досі стримує ) Чечня. Невже вони б злякалися США чи Європи, в той час як маленька Сербія безкарно влаштовувала етнічні чистки в центрі Європи, при безпосередньому сусідстві з країнами НАТО. Якщо НАТО боялось втрутитись в Югославії, яка була у них під носом, то воно б і подавно не полізло у далеку і страшну совдепію.

Нашому патріотизму гріш ціна, навіть на сьогоднішній день, за пятнадцять років нашої незаслуженої незалежності, половина населення готова голосувати за проросійську партію регіонів. На Сході і Півдні знайшлося б чимало людей, які б вітали російських “визволителів” з квітами.

Незалежність України, як і незалежність інших пострадянських республік тримається на безпрецендентній героїчній боротьбі чеченського народу.

В тому що чеченський рух опору радикально ісламізувався винувата в першу чергу світова демократія, яка віддала Чечню на поталу Росії. Якби чеченчі боролись виключно за демократичні ідеали, вони б вже давно припинили боротьбу, а Аллах на відміну від демократії їх не зраджує.

Відповіді

 • 2006.07.20 | Мірко

  Правда

  І не забудьмо що по стороні чеченців воювали й українці.
 • 2006.07.20 | один_козак

  Не знаю, як там з гіпотетичною чеченською демократією,

  але що Росія завдяки Чечні затрималася і тільки не так давно взялася за Україну - це виглядає як факт.
 • 2006.07.21 | Volodymir

  Шейх Джамаа Аль-Джихад їх не зраджує

  А хто чого вартий насправді і хто піндос, а хто гундос, видно на прикладах. Флот Греції (НАТО) евакуює американських громадян найбезпечнішим чином. Чорноморський флот готується до параду для демонстрації присутності заступникам Секретаріату Українського Президента, а росіян везуть пустелею під обстрілами 400 км., і вже навіть 100 чоловік живими довезли. Останне - велике досягнення, бо якщо командир колони не отморозок на всю голову, за таку місію і братися годі.
  Це я до того, що як дійсно піде байда у Криму, продасть хамло Путін соотечественников у Криму як миленький, бо воювати війська п. Путіна (крім декількох групп ГРУ, у яких і так справ по горло) вміють тільки у складі роти проти груп з 3-4 чоловік необученого заляканого населення.
  Не опор Чечньського народу зберігає, а небажання мати ще і з західу партизан та біжинців. Бо ці біжинці не забиті, а агресивні, звикли до гарного (свободи) і до Еврейської автономної області не дуже бажають.
 • 2006.07.21 | stefan

  А шчо скажеть по єтому поводу товариш Бєрія?

  вибачте, помилився: товариш Шарп?
 • 2006.07.21 | Михайло Барашков

  Надо отправить Басаеву 100 тонн сала в благодарность

  Хотя - немножко с этим опоздали. Поздно уже благодарить героев Беслана и Будённовска.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.21 | stefan

   і сала і самогон і часник і ...кулемети

 • 2006.07.21 | Мірко

  Re: обумовлeна нeзалeжність України

  Ткаченко пише
  >Якби чеченчі боролись виключно за демократичні ідеали, вони б вже давно припинили боротьбу, а Аллах на відміну від демократії їх не зраджує.<

  Ой. Знов натяк на бездару Ющенка. Має бідолаха ще три дні щоби покинути Деморол, отверезитись і показати що він державний муж. В кого більші cojones в Ющенка чи Юлі?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.21 | Sych

   В Юща були б більші. Якби б були... Але надія вмирає останньою.

   Для Юща точка неповернення - вівторок. Його доля в його руках.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua