МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хлопці, та вони ж самі просяться на Лукянівку, допоможіть!

07/19/2006 | Трім-Теб
ТРЕБА ТЕРМІНОВО СТВОРИТИ ПРЕЦИДЕНТ !!!
Наша справа праведна і перемога буде за нами.
„Немає худа без добра!” Три зрадники, які перебігли до „кгомід” (коміністично-гебешний образ мислення і дії) чи „регіонів” дають нам чудову можливість „почистити” існуючу Верховну Раду, або ефективно сприяти її розпуску.

Три зрадники були вилучені з БЮТ, але чому вони залишаються в Верховній Раді? Вони мають бути відкликані з відти, втратити свої депутатські повноваження, а їх мандати мають перейти до БЮТівців, хто наступний у списку.

Адже ці зрадники виявили свою абсолютну аморальність. Вони за „миску чечевичного варива” продадуть і матір рідну. Чи місце таким людям в Верховній Раді? Чи достойні такі люди депутатського мандату? Але, напевно, такої процедури не передбачено Конституцією та діючим законодавством.

Тож треба подавати до суду і порушувати кримінальну справу не тільки що до „куплених”, а і що до „покупців” і що до організаторів цього „базару”. Адже той, хто дає хабар має не меншу, а більшу відповідальність перед кримінальним законом, а той, хто це організовує --- ще більшу.

Іншими словами товаришеві Януковичу пряма дорога на третій „срок” (вибачте за русизм) вже приготовлена. І вона давно за ним плаче, і не тільки за ним одним, а за доброю половиною його нардепів.

Настав час перетворити лозунг „Бандитам не місце у Верховній Раді” на дійсність. Вони самі рвуться за грати. Треба тільки організувати все це належним та законним чином. Причому, в даній ситуації всяку пропозицію приєднатися до „регіонів”, або найменший тиск на депутата в цьому напрямку треба розглядати, як пропозицію хабара.

Така кримінальна справа або почистить Раду або приведе до її розпуску, бо ясно покаже неадекватність моральних якостей депутатських осіб депутатському мандату.

Така справа буде застереженням і для соціалістів. Тверезі голови Соціалістичної партії України швидко вилучать із своїх лав товариша Мороза і посадять на одну лаву з славнозвісним Януковичем.

Така справа стане логічним і законним завершенням підступної спроби обману громадян України та неокомуністичного перевороту в Державі.

З надією і повагою, завжди готовий прийти на допомогу

Василь Любарець

Відповіді

 • 2006.07.19 | alx_1904

  Они как и вор в законе от БЮТа останутся

  депутатами, пока САМИ ЛИЧНО не напишут заявления.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.19 | Предсказамус

   Отстали от жизни, вор в законе перешел в ПРУ

   Уголовный авторитет по прозвищу «Москва», исключенный из БЮТ, вошел в областную фракцию Партии регионов. По информации сайта «Украинская правда» (со ссылкой на главу Новоград-Волынского райсовета Виктора Гончарука), депутат Игорь Фадеев был принят в ряды фракции Партии регионов в Житомирском областном совете на минувшей неделе. Мандат депутата облсовета он получил по списку Блока Юлии Тимошенко (под 11 номером), однако после громкого скандала весной этого года «бютовцы» выгнали его из блока. ...
   http://delo.ua/ru/news/8448.html
 • 2006.07.20 | один_козак

  Який милий, наївний ентузиазм...

 • 2006.07.20 | один_козак

  Вони - не зрадники. Вони - пасажири.

  Трім-Теб пише:

  > Адже ці зрадники виявили свою абсолютну аморальність. Вони за „миску чечевичного варива” продадуть і матір рідну.

  Що ви таке балакаєте?..
  Вони нікого не зраджували. Вони - просто "пасажири" були в поїзді БЮТ до Верховної Ради.

  Ось, почитайте

  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1153309652&first=1153352569&last=1153316522


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua