МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

у Ющенка насичена програма зустрічей

07/20/2006 | Englishman
Прес-секретар президента також повідомила, що Ющенко має намір відвідати неформальний саміт країн СНД, який має відбутися у Москві. Однак вона додала, що остаточне рішення буде ухвалене найближчим часом, враховуючи ситуацію у країні.

Геращенко також повідомила, що зранку президент провів зустріч з послом Росії Віктором Чорномирдіним, де вони обговорили двосторонні відносини.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/19/44745.htm

Відповіді

 • 2006.07.20 | samopal

  Угу. Якщо. звичайно, ситуація не розшири..., ой, - не зміниться

  Завершилась зустріч героїв України, депутатів від антикризової коаліції з Президентом України. Про результати цієї зустрічі журналістам розповіла Раїса Богатирьова. За її словами, обговорювалися питання внутрішньої та зовнішньої політики, економічна ситуація в країні, вихід з політичної кризи, створення ефективної системи влади. Президент, за словами Богатирьової, розуміє ситуацію і бачить вихід з неї через зміцнення та розширення антикризової коаліції.

  Богатирьова також повідомила, що завтра о десятій ранку відбудеться зустріч Президента з Віктором Януковичем.

  На думку представниці Партії регіонів, у Президента немає аргументів проти кандидатури Януковича, і він визначиться з поданням до парламенту в найкоротші терміни. Вона висловила впевненість, що президент подасть подання на Януковича до ВР, оскільки, на її думку, в Президента та антикризової коаліції – єдине бачення розвитку України.

  Також на зустрічі було зазначено, що для країни необхідне приведення до присяги суддів Конституційного Суду, хоча сам Президент вже не висуває ультиматумів з вимогою спочатку розблокувати роботу КС, і лише тоді обирати прем’єра.

  Богатирьова зазначила, що буде зроблено все для того, щоб коаліція розширялася і була базою для стабільного уряду. Також вона підтвердила, що продовжуються консультації в рамках робочих груп між Партією регіонів та «Нашою Україною». Вона запевняє, що Янукович є єдиною та незмінною кандидатурою на посаду прем’єр-міністра від антикризової коаліції.
  ---------------------------------------------------------------------
  http://www.obozrevatel.com/news/2006/7/19/125233.htm

  А ще кажуть, що з Ахметом зустріч вже відулася. Той пообіцяв бути ще меценатішим...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua