МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Депутати за запровадження дресc-коду для журналістів

07/20/2006 | Narodna
Сьогодні, 20 липня, під час круглого столу, присвяченого питанням трансляції сесії Львівської обласної ради та висвітленню роботи облради у ЗМІ, організованого комісією з питань культури, духовного відродження, ЗМІ та туризму, депутати Львівської обласної ради висловили ряд претензій до ЗМІ Львівщини. Зокрема, щодо одягу, який, на їх думку, є дещо фривольним. Головував на засіданні заступник голови Львівської облради Левко Захарчишин.

Депутата ЛОР від Нашої України Михайло Хвойницький власне найбільше обурює непристойний одяг журналістів: «Ви ж не станете одягати шорти в Оперний театр, це момент фаховості журналіста».

Його колега по ЛОР, депутат від УНП Олег Немчінов висловив своє обурення з того приводу, що робота фракцій НСНУ та УНП повністю заблокована камерами, що стоять у проході між рядами з депутатськими кріслами.

Депутат бачить наступний вихід з цієї ситуації: «В нас є своє комунальне ТБ, можна робити єдиний відео ряд, яким інші користуватимуться безкоштовно. Якщо телекомпанії хочуть мати свою «картинку», необхідно визначити певні місця у сесійному залі, де розташовуватимуться камери». О.Немчінов також зазначив, що пряму трансляцію сесії Львівської облради можна і через Інтернет.

Він також зазначив, що висвітлювати роботу сесії у ЗМІ повинні фахові журналісти, які постійно працюють в облраді і не плутатимуть прізвища депутатів. «Необхідно проводити акредитацію журналістів, щоб у нас був своєрідний парламентський журналістський клуб», – зауважив О.Немчінов.

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

  • 2006.07.20 | ossian

    Re: Депутати за запровадження дресc-коду для журналістів

    желтая рубаха- голубые шаровары
  • 2006.07.20 | ossian

    Re: желтая рубаха - голубые шаровары и оселедецCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua