МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Антикримінальний вибір” у центрі Львова збирає підписи

07/20/2006 | keymaster
Обласне відділення громадської організації „Антикримінальний вибір” сьогодні у центрі Львова розпочав збір підписів проти антикризової коаліції та криміналу у владі. На проспекті Свободи члени організації також роздають листівки з закликом „Не допустимо бандитського реваншу”.

Наразі проти антикризової коаліції громадські активісти зібрали близько двадцяти підписів.

Як повідомив „Львівський портал” активіст „Антикримінального вибору” Андрій Мудрий, цією акцією громадська організація хоче показати, що Схід і Захід разом.

Нагадаємо, Обласне відділення громадської організації „Антикримінальний вибір” було засноване кілька тижнів тому студентами Львівського національного університету імені І. Франка. Зараз організація налічує дванадцять осіб. Першим вступив в організацію Юрій Луценко. Його членський квиток під номером 0001.

Одним із головних завдань організації є боротьба з корупцією та зловживаннями у владних ешелонах.

Львівський портал

Відповіді

 • 2006.07.20 | П. Л .

  Re: „Антикримінальний вибір” у центрі Львова збирає підписи

  Браво!
 • 2006.07.21 | samopal

  „Антикримінальний вибір” утік аж до Львова

  Ну, Луччєнка, канєшна, маладєц!
  Але у мене інше питання: чи підпишуться під цим усім наші львівські архипатріоти? Ті, еотрі увесь час були при владі (на львівщині), і котрим увесь час хтось заважав побудувати обіцяне щастя для людей (але самі якось не схудли). Пани Горинь, Кендзьор, Давимуха, гросс-мер Куйбіда, Олійник, Лубківський... Хіба за це "вони мерзли на майданах"? А як же "не зрадь Майдан", з яким вони ледь перемогли (БЮТ) на місцевих виборах? Мо' який почеснонімецький нотаріальний консул, чи вітренківське патріотичне "сало з козаком"? А може пани Хмара, Чобіт? Їм-то нові вибори якраз би знадобилися. А де славні кармазінські борці зі злочинністю? На морях, чи будуються десь у затишному місці?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua