МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Картинки из дома украинской драмы и комедии.

07/20/2006 | Забойщик
Хочу честно признаться ,название придумал не я. А кто не помню.

Выступил Пизден...,прошу прощения Пинзеннык.Затем Азаров.Пан пахло,ясное дело стер Пензенныка в порошок.Наверное министром он уже не будет. Вдруг из зала вопрос. О,да кто же это??? Это знатный поэт,БЮТовец Яворивський. Азаров его поблагодарил за участие в работе Рады. Правда пан Пахло почему -то назвал её Верховным Советом. Яворивський счастлив, и пан Пахло счастлив. По залу ходит счастливый Янук и , не менее счастливый Порох.

Короче говоря компашка счастливых, вполне довольных людей. И на хрен мы им нужны? Только под ногами путаемся. А может им народ поменять? А то мы им только мешаем!

Відповіді

 • 2006.07.20 | rais

  Так, настрою ніякого. Шкода за державу.

  І запитати хочеться. Хочеться так по доброму, дуже толерантно запитати. Ну наприклад Президента та його кума щоколадного. Просто цікаво. Про що взагалі думає людина перед тим як зробити крок у лайно? А як що вона це робить з пред Світом та ще й при повному світлі на сцені? Ні не думайте - нічого особистого. За державу шкода.
 • 2006.07.20 | saha

  Re: Картинки из дома украинской драмы и комедии.

  Ни хрена это мы их поменяем. Говорил с регионалами ну верят ще они что большой Я их спасет, но уже сомневаютя. После прочитанных статей Диброва, Наталки Зубар, Монтян народ начинает понимать что в стране происходит. А думающий народ уже не так просто будет обмануть. Ну а фальсифицировать думаю уже у них не получится, так как мы им не позволим.
 • 2006.07.20 | Correct

  Так буде завжди

  Політики, це професійні лохотронщики.
  На передвиборчих компаніях обругають існуючу владу, а ми як дурні на основі цієї ругані думаємо, що нарешті до влади прийде хороша людина і професіонал.
  А коли новачок приходить до влади і наламає дров, то відповідальності ніякої.

  Я вже давно думав, що виборці мають стати не фанатами партій, а мати щось на зразок профспілки виборців, і по колдоговору наймати політиків, які мають забезпечувати спокій і ріст спожичого кошика не вгрошовому а в натуральному виразі. І щоб перевіряючих було менше ніж підприєиців.
 • 2006.07.20 | Дядя Вова

  Так БЮТ самі ж й пішли. Так згоди не шукають, так шукають війни.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua