МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сашок- Холодок: Мороз- Відморозок. Переказ з творчим доробком;-)

07/21/2006 | Serzh
Після того як Холодок возмужав і став справжнім Морозом минуло багато часу. Еволюція не стоїть на місті. Зміни у світі теж. Кліматичні проблеми та зміни, що турбують людство останнім часом все більше, не оминули і України і, зокрема, персону Мороза. Однак- дивно: у той час, коли світ потерпає від глобального потепління, він (Сашок-Холодок) умудрився стати відморозком.
Довгий час він був добрим Дідом Морозом з чіткими моральними якостями.
І навіть не дивлячись на його соціалістичні погляди та програмну неціленапрямленість на євроінтеграцію його всі любили. Дійсно, навіщо нам Санта клаус коли у нас є свій Дід мороз?
Його кар'єра прописана яскравими посадами. Зокрема, головою ВРУ у минулому. Втім, не сказавши тоді "I'll be back..." він повернувся. Ціною зради. Після богатомісячних коаліційних перемов в рамках: БЮТ, НУ та Соціалісти, які в кінці кінців закінчилися підписанням коаліційної угоди. В ній стояв підпис і Мороза, який не вийшовши з цієї коаліції поставив підпис під другою- КПРС: символічне скорочення Комуністів, Партії Регіонів та Соціалістів. Погнався за двома зайцями. Одного упіймав. Та чи надовго?
Мороз приймав участь у президентських виборах 1999, був членом тоді створеної так званої "Канівськоі четвірки", яка тоді саме через його зраду допустила Кучму до керма держави. Тоді він був канівською четвіркою четвіркою, зараз- регіональна шістка...
Якщо перевиборів не буде, то на нього чекає чотири роки на цій посаді та декілька урядових посад для його однопартійців. Потім- політичне забуття. Якщо президент підпише наказ про розпуск парламенту- його партія не пройде до Ради взагалі. Зараз на противагу СоцПартії створюється партія "Ліві європейці". Створюють її соціалісти, що спалили свої партквитки на знак незгоди з діями Мороза. Можливо, якщо за нормою вони укладуться в часі зі створенням нової партії до потенційних перевиборів, ця партія займе місце Малинових?...

21.07.2004 Сергій Позашляховий

serzh84@meta.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua