МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Візит Президента до Москви скасовано

07/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Скасовано візит Президента України Віктора Ющенка до Москви для участі у неформальному саміті СНД. Про це сьогодні на брифінгу повідомила прес-секретар Глави держави Ірина Геращенко. Віктор Ющенко прийняв таке рішення, зважаючи на внутрішньополітичну ситуацію в Україні.

У зв’язку з цим сьогодні Президент України надішле офіційного листа на ім’я Президента Російської Федерації Володимира Путіна, в якому підтвердить, що Україна розцінює двосторонні відносини з Росією як добросусідські й партнерські та готова спільно працювати над їх поглибленням.

У листі Президент України також підтвердить запрошення Президентові Росії відвідати Україну з офіційним візитом після того, як в Україні буде сформовано новий уряд.

У Секретаріаті Президента сподіваються, що російські колеги з розумінням поставляться до такого рішення Глави Української держави.

Відповіді

 • 2006.07.22 | Олександр

  Re: Візит Президента до Москви скасовано

  Так, требя мати мужнiсь щоб працювати на "благо народа". А якщо мужностi недостатньо (не вистачає) - ховаються за "напружений внутрішньо-політичний стан в Україні". От так - не поїду і дядько зним.
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Скасовано візит Президента України Віктора Ющенка до Москви для участі у неформальному саміті СНД. Про це сьогодні на брифінгу повідомила прес-секретар Глави держави Ірина Геращенко. Віктор Ющенко прийняв таке рішення, зважаючи на внутрішньополітичну ситуацію в Україні.
  >
  > У зв’язку з цим сьогодні Президент України надішле офіційного листа на ім’я Президента Російської Федерації Володимира Путіна, в якому підтвердить, що Україна розцінює двосторонні відносини з Росією як добросусідські й партнерські та готова спільно працювати над їх поглибленням.
  >
  > У листі Президент України також підтвердить запрошення Президентові Росії відвідати Україну з офіційним візитом після того, як в Україні буде сформовано новий уряд.
  >
  > У Секретаріаті Президента сподіваються, що російські колеги з розумінням поставляться до такого рішення Глави Української держави.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua