МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович може стати прем'єром. Якщо дасть гарантії Ющенкові

07/21/2006 | keymaster
«Віктор Янукович повинен дати гарантії Ющенку, що ключові міністерства очолять люди, які працюють в системі координат Президента», – заявив кореспонденту ЗІК Петро Олійник.

«Ющенко говорив із Януковичем не про банальний розподіл портфелів, а про те, яким чином буде розвиватися Україна в межах постпомаранчевого періоду. Щоб не було повернень до так званих наднаціональних єепів. Янукович розуміє, що повинен дати гарантії не шляхом якихось меморандумів, а шляхом портфелів ключових міністерств. Ці міністерства провинні очолити люди, котрі працюють в системі координат Ющенка і не дозволять собі звернути із цього курсу», – зазначив голова ЛОДА

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

 • 2006.07.21 | catko

  чому янукович не може стати премєром

  тому-що у 2004 він став уособленням такого негативу що приведення того уособлення з тим негативом до влади настільки травмує психіку українського народу що про будь-який розвиток того українського народу та держави україна на найближчий десяток років можна буде забути.

  тому-що факт приведення януковича до влади буде означати повне анулювання не тільки здобутків помаранчевої революції і майдану а й самих тих явищ як таких. про що звичайно багато хто просто мріє бо "приклад заразний" тому треба довести що заразний "дурний приклад" і покарати "причастних".

  тому-що одного разу янукович вже був при владі і це призвело до виходу мільйонів на вулиці. ви думаєте їх вивів ющенко чи юля? фіг вам. а може кучма? теж ні бо на україну без кучми він їх не вивів. ті мільйони вивів янукович - саме при донецьких стало страшно жити, вилізли всякі білоконі, сбу почало чистки а телеканали показували все під копірку. саме при януковичі почались всякі ліквідації пільг пресі, парнокопитні голосування і вирубка феофаній.

  тому-що незалежно від того чи вибілили судимості януковича чи ні - він таки двічі сидів, а таким навіть в армії автомата не дають не те що до влади пускають.

  тому-що після такого реваншу донецька мафія остаточно розбредеться по всій україні і буде "пусти свиню за стіл а вона і ноги на стіл". а з українцями знову перестануть здороватись в світі.

  тому-що янукович двох слів звязати не вміє, тому пхання його в премєри означає що він є просто тотемом для певного клану і насправді до влади приходить той клан а не янукович. янукович для них просто щось типу прапору над рейхстагом.


  -------------
  а тепер давайте знову про гарантії посад і портфелів
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.21 | 123

   може-бо виграв вибори.і тому треба думати про запобіжники

   catko пише:
   > тому-що у 2004 він став уособленням такого негативу що приведення того уособлення з тим негативом до влади настільки травмує психіку українського народу що про будь-який розвиток того українського народу та держави україна на найближчий десяток років можна буде забути.

   Якби в народу була така психіка, що травмується Януквочем, він не мав би того рейтингу, який має.

   > тому-що факт приведення януковича до влади буде означати повне анулювання не тільки здобутків помаранчевої революції і майдану

   Головний здобуток Майдану все ж, на мою думку, має стати чітке усвідомлення т.зв. політелітою -- що вони є не небом повставлені королі, а менеджери, найняті громадянами через процедуру вільних виборів. Усівідомлення того, що для отримання влади доведеться вигравати чесні вільні вибори.

   І якщо дивитись з цього боку, як не парадоксально, факт отримання Януковичем влади як раз підсилює здобутки Майдану. Бо владна верхівка, як і після Майдану, змінюється -- і саме за результатами чесних і вільних виборів. І це (готовність віддати владу конкурентам, що перемогли вибори) як раз підтверджує вірність помаранчевої влади ідеалам Майдану -- бо вони не діють як Янукович у 2004 і не прагнуть узурпувати владу.

   > тому-що одного разу янукович вже був при владі і це призвело до виходу мільйонів на вулиці. ви думаєте їх вивів ющенко чи юля? фіг вам. а може кучма? теж ні бо на україну без кучми він їх не вивів. ті мільйони вивів янукович - саме при донецьких стало страшно жити, вилізли всякі білоконі, сбу почало чистки а телеканали показували все під копірку. саме при януковичі почались всякі ліквідації пільг пресі, парнокопитні голосування і вирубка феофаній.

   Заради справедливості:

   Білоконь не був креатурою Януковича чи Ахмєтова - від був близький до Медведчука. СБУ також було філією СДПУо - заступником голови був Сацюк. Янукович не мав впливу на СБУ. Як і не мав впливу на телеканали, які були підконтрольні членам СДПУо і виконували темніки з АП, якою керував знову ж таки Медведчук.

   І народ вийшов не проти Януковича - Янукович на той час 1,5 чи 2 роки був керівником уряду, і ніхто не протестував. І працював він не гірше Кінаха :). А вийшов народ проти нахабних "виборів", якими до влади приводили монстроподібного (погоджуюсь) Януковича.

   > тому-що незалежно від того чи вибілили судимості януковича чи ні - він таки двічі сидів, а таким навіть в армії автомата не дають не те що до влади пускають.

   Нема що заперечити. Хоча знову ж таки - автомата не дають, а мільйони українців бачать його своїм президентом та прем*єром.

   То давайте матюкати не Ющенка, а цих виборців.

   > тому-що після такого реваншу донецька мафія остаточно розбредеться по всій україні і буде "пусти свиню за стіл а вона і ноги на стіл". а з українцями знову перестануть здороватись в світі.

   Щоб цього не було - НУ потрібно контролювати важливі міністерства та силовиків.

   > тому-що янукович двох слів звязати не вміє, тому пхання його в премєри означає що він є просто тотемом для певного клану і насправді до влади приходить той клан а не янукович. янукович для них просто щось типу прапору над рейхстагом.

   Я б не сказав, що Кучма краще розмовляє. Але тотемом Кучма не був :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.21 | ziggy_freud

    є зауваження

    123 пише:
    > Якби в народу була така психіка, що травмується Януквочем, він не мав би того рейтингу, який має.

    тобто від 25 до 30%. Приблизно як у НУ + БЮТ.

    > Головний здобуток Майдану все ж, на мою думку, має стати чітке усвідомлення т.зв. політелітою -- що вони є не небом повставлені королі, а менеджери, найняті громадянами через процедуру вільних виборів. Усівідомлення того, що для отримання влади доведеться вигравати чесні вільні вибори.

    Погоджусь. З зауваженням. Якщо посада прем*єра така важлива, його потрібно обирати всенародно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.21 | 123

     Re: є зауваження

     ziggy_freud пише:
     > 123 пише:
     > > Якби в народу була така психіка, що травмується Януквочем, він не мав би того рейтингу, який має.
     >
     > тобто від 25 до 30%. Приблизно як у НУ + БЮТ.

     Так.

     > > Головний здобуток Майдану все ж, на мою думку, має стати чітке усвідомлення т.зв. політелітою -- що вони є не небом повставлені королі, а менеджери, найняті громадянами через процедуру вільних виборів. Усівідомлення того, що для отримання влади доведеться вигравати чесні вільні вибори.
     >
     > Погоджусь. З зауваженням. Якщо посада прем*єра така важлива, його потрібно обирати всенародно.

     Вона не така важлива. Важивим є мандат нардепа - посада прем*єра є похідною від нардепів.
   • 2006.07.21 | catko

    не виграв вибори а набрав в 2 рази менше ніж на президентських

    123 пише:
    > catko пише:
    > > тому-що у 2004 він став уособленням такого негативу що приведення того уособлення з тим негативом до влади настільки травмує психіку українського народу що про будь-який розвиток того українського народу та держави україна на найближчий десяток років можна буде забути.
    >
    > Якби в народу була така психіка, що травмується Януквочем, він не мав би того рейтингу, який має.

    в 99 (чи коли там) кучма набрав більшість голосів на виборах президента. а через рік почалась україна без кучми. чому? тому що кількість набраних голосів це більше результат технологій а не любові-нелюбові. і де гарантія що з отих 22% виборців україни (саме так шановні - за януковича проголосувало тільки близько 22% від ВСІХ виборців україни а не пів країни як прийнято вважати) більша половина не під примусом голосували? та й чи є дані як травмується психіка отих 78% від слова янукович? хтось перевіряв? а вони ж за нього НЕ голосували.


    >
    > > тому-що факт приведення януковича до влади буде означати повне анулювання не тільки здобутків помаранчевої революції і майдану
    >
    > Головний здобуток Майдану все ж, на мою думку, має стати чітке усвідомлення т.зв. політелітою -- що вони є не небом повставлені королі, а менеджери, найняті громадянами через процедуру вільних виборів. Усівідомлення того, що для отримання влади доведеться вигравати чесні вільні вибори.

    це все демагогія для країн з 200+ демократією. а в нас вона 1+ роки. ну нехай 14+. а ота демократія 200+ будувалася не тільки в кабінках та урнах а й полях боїв. а на полі бою - хтось перемагає хтось програє. у 2004 ми перемогли, тепер, поставивши януковича - однозначно програємо. а кабінки то похідне.

    >
    > І якщо дивитись з цього боку, як не парадоксально, факт отримання Януковичем влади як раз підсилює здобутки Майдану. Бо владна верхівка, як і після Майдану, змінюється -- і саме за результатами чесних і вільних виборів. І це (готовність віддати владу конкурентам, що перемогли вибори) як раз підтверджує вірність помаранчевої влади ідеалам Майдану -- бо вони не діють як Янукович у 2004 і не прагнуть узурпувати владу.

    фігня це все. демократія не є щось таке самодостатнє яке оголосив - і ось воно є. демократія це річ якої треба не тільки навчитись, не тільки усвідомити її в совїй розумній голові що воно тобі треба - а ще й навчитись ту демократію мати і знати з чим її їсти. бо інакше буде демократія як в білорусі.

    >
    > > тому-що одного разу янукович вже був при владі і це призвело до виходу мільйонів на вулиці. ви думаєте їх вивів ющенко чи юля? фіг вам. а може кучма? теж ні бо на україну без кучми він їх не вивів. ті мільйони вивів янукович - саме при донецьких стало страшно жити, вилізли всякі білоконі, сбу почало чистки а телеканали показували все під копірку. саме при януковичі почались всякі ліквідації пільг пресі, парнокопитні голосування і вирубка феофаній.
    >
    > Заради справедливості:
    >
    > Білоконь не був креатурою Януковича чи Ахмєтова - від був близький до Медведчука. СБУ також було філією СДПУо - заступником голови був Сацюк. Янукович не мав впливу на СБУ. Як і не мав впливу на телеканали, які були підконтрольні членам СДПУо і виконували темніки з АП, якою керував знову ж таки Медведчук.

    тільки медведчук на президента не ліз, йому сірого кардинальства вистарчало. а янукович поліз - і вся шобла медведчукова почала під нього лягати і підспівувати.


    > І народ вийшов не проти Януковича - Янукович на той час 1,5 чи 2 роки був керівником уряду, і ніхто не протестував. І працював він не гірше Кінаха :). А вийшов народ проти нахабних "виборів", якими до влади приводили монстроподібного (погоджуюсь) Януковича.

    мдя... ух ти, а я й не знав що ми такі свідомо-демократичні всі. а чого ж тоді попадання яйцем в янука такий ефект мало потужний?
    а чого ж тоді народ на політреформу плювався - вона ж стала можливістю чесно і демократично вибирати?

    >
    > > тому-що незалежно від того чи вибілили судимості януковича чи ні - він таки двічі сидів, а таким навіть в армії автомата не дають не те що до влади пускають.
    >
    > Нема що заперечити. Хоча знову ж таки - автомата не дають, а мільйони українців бачать його своїм президентом та прем*єром.

    я ж кажу - 22% з яких половина працівники/службовці підприємств донецьких кланів.

    >
    > То давайте матюкати не Ющенка, а цих виборців.

    чому 22% виборців має диктувати як жити решті 78% виборців?


    >
    > > тому-що після такого реваншу донецька мафія остаточно розбредеться по всій україні і буде "пусти свиню за стіл а вона і ноги на стіл". а з українцями знову перестануть здороватись в світі.
    >
    > Щоб цього не було - НУ потрібно контролювати важливі міністерства та силовиків.

    багато луценко-гриценко-тарасюк-дріжчаний наконтролювали навіть без януковича. з януковичем та після політреформи та при такому парламенті - ой наконтролюють.


    >
    > > тому-що янукович двох слів звязати не вміє, тому пхання його в премєри означає що він є просто тотемом для певного клану і насправді до влади приходить той клан а не янукович. янукович для них просто щось типу прапору над рейхстагом.
    >
    > Я б не сказав, що Кучма краще розмовляє. Але тотемом Кучма не був :)

    спочатку був (його червоні директори поставили). а потім викрутився і оперився.
 • 2006.07.21 | ziggy_freud

  гарантії при грі в наперсток, що вона буде чесною

  Перше свідчення, що користі від тих гарантій мало - спосіб утворення коаліції КРС.

  Друге - досвід першого прем*єрства Януковича.

  Третє - біографічні дані верхівки Регіонів. Кінуть лоха самоє пацанскоє дєло. Чи не Ахметов починав бізнес з гри в наперсток?

  > Янукович розуміє, що повинен дати гарантії не шляхом якихось меморандумів, а шляхом портфелів ключових міністерств. Ці міністерства провинні очолити люди, котрі працюють в системі координат Ющенка і не дозволять собі звернути із цього курсу»,

  Правильно казати: Янукович на словах визнає... і далі за текстом. А потім прийде ще трохи лаве з Московії, і перестане визнавати. Чи станеться маленький внутрішній переворот в ПР, внаслідок чого Я., з яким домовлялись, перестане впливати на ситуацію. Він і так в кращому разі нумер три після Ахметова і Азарова.
 • 2006.07.22 | Dworkin

  Здорова думка

 • 2006.07.22 | шорох

  Re: Янукович може стати прем'єром. Якщо дасть гарантії Ющенкові

  Це буде останне що зробить Ющенко:crazy:
 • 2006.07.22 | шорох

  Re: Янукович може стати прем'єром. Якщо дасть гарантії Ющенкові

  Це буде останне що зробить Ющенко :crazy:
 • 2006.07.22 | Тетяна

  Re: Янукович може стати прем'єром. Якщо дасть гарантії Ющенкові

  Який жах! А далі? Ще більше жаху! ...торг за пости та портфелі може привести Януковича до влади? А те що люди зневіряться то їм байдуже!
  Тоді вже буде другий жах - це зневіра і байдужість, що може буди гірше це безмайбутність і відчай що все було дарма.
 • 2006.07.22 | Нестор

  Угу. Дасть. А потім дожене і ще раз дастьCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua