МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Припинити політичний хаос у державі

07/22/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Звернення до Президента України Віктора ЮЩЕНКА з проханням припинити політичний хаос у державі прийняли усі шість фракцій Сумської обласної ради.

Підписи під документом поставили голова Сумської обласної ради В’ячеслав ШАПОШНІК, голова фракції Блоку Юлії Тимошенко Владислав ЛУГОВИЙ, голова фракції партії «Народний Союз Наша Україна» Володимир ЛАДИКА, голова фракції Соціалістичної партії України Наталія РОЗТОРГУЄВА, голова фракції Комуністичної партії України Іван РЕБЕНКО, голова фракції Блоку Наталії Вітренко «Народна опозиція» Людмила ВОРОНА і голова фракції Партії регіонів Валерій ТОЛБАТОВ, повідомили УНІАН у прес-службі облради

У зверненні керівники фракцій висловлюють переконання у тому, що «політична нестабільність у державі, не діючий Конституційний суд та ціла низка інших чинників є загрозою для суспільної стабільності, продовження реформ, розвитку економіки України».

Підписанти вважають очевидним, що «невизначеність ситуації в центрі дуже негативно впливає на розвиток регіонів нашої держави. Вже назріли і гостро стоять питання оптимізації діяльності органів місцевого самоврядування, бюджетних процесів, енергетичної безпеки, розвитку села та інші проблеми, що потребують негайного вирішення як на законодавчому, так і на урядовому рівнях».

Лідери фракцій констатують також, що «події останніх тижнів вкрай негативно впливають як на розвиток держави в цілому, так і на ситуацію в регіонах». Тому Сумська обласна рада звертається до Президента з проханням, користуючись правами і повноваженнями, наданими В.ЮЩЕНКУ Основним законом України як гаранту Конституції, «вжити невідкладних заходів для припинення політичного хаосу в державі і забезпечення подальшого демократичного розвитку країни, виходячи з інтересів держави і українського народу».

Джерело: www.unian.net

Відповіді

 • 2006.07.22 | tomcat

  що б це мало означати?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.23 | Гюльчатай

   Это означает фиговый листок

   На сессии фракции не смогли принять обращение к Президенту, выдержанное в духе проекта БЮТ.
   Против однозначного по тону обращения выступали не только КПУ, СПУ и ПРУ, но и часть "Нашей Украины".
   Вот теперь решили выдать "на гора" хоть какой-то документ, выражающий "общее беспокойство".
   Формулировки подобраны такие, которые устроили все фракции.

   И нашим и Вашим, и не промолчали, и не высказались, и не правые и не виноватые.
 • 2006.07.23 | papaya

  Революция началась с похода Сумских студентов на Киев.

  Революция в г.Сумы продолжилась избранием не Нашего и не Вашего мера (оценка народом действий новой и старой власти).
  Значит, следующий этап - это появление Нового лидера, который сможет сплотить Украину. Пока его не видно. И никто из возможных новых не использует эту ситуацию.
  Единое мнение различных фракций Сумского облсовета свидетельствует о новом этапе развития, направленом в сторону консолидации общества.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.23 | Гюльчатай

   А о чем тогда свидетельствует горсовет?(л)

   Уж не знаю, откуда началась революция, оставим эти декларации.
   Но вот мнение горсовета гораздо более определенное и конкретное.

   http://meria.sumy.ua/ua/archive/news_municipal/2006/07/12/reply

   12 липня 2006 року на сесії Сумської міської ради було прийняте рішення № 73-МР звернутись до Президента України відносно політичної ситуації в Україні.

   Президентові України
   Віктору Андрійовичу Ющенку

   Високоповажний пане Президенте!

   Конституція України гарантує, що єдиним джерелом влади у державі є народ. Народ уже двічі, у 2004 і 2006 роках, зробив свій вибір. Але амбіції та шахрайство окремих політиків знову намагаються звести цей вибір нанівець, поставити народ і Президента у пряму залежність від олігархічних кланів, знову спрямуватити країну на шлях беззаконня.

   Недостойний вчинок Олександра Мороза і деяких народних депутатів від Соціалістичної партії призвів до розвалу Демократичної коаліції, яка забезпечувала демократичний шлях розвитку нашої держави, на створення якої було витрачено стільки сил і на створення якої так сподівалися громадяни України. Цим вчинком О. Мороз знищив зусилля Майдану, зігнорував волю своїх виборців.

   Політична ситуація, що склалася сьогодні, загрожує національній безпеці держави, яка може втратити не тільки обличчя перед цивілізованим світом, але і свою фактичну незалежність.

   Виборці м. Суми показали своє ставлення і виявили мудрість ще 26 березня 2006 року і не обрали до міської ради представників Соціалістичної партії.

   Тому ми, депутати Сумської міської ради, вимагаємо розпуску цього складу Верховної Ради та призначення нових виборів. Народ України має самостійно визначити, якою дорогою піде Україна. Це буде справедливо і це буде чесно.
   Від імені Сумської міської ради

   Міський голова _________ Г.М. Мінаєв,
   Секретар ради _________ П.М. Гученко


   Рішення № 73-МР


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua