МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Душу й тіло ми положим …”

07/22/2006 | DADDY
Для початку трохи не такої давньої історії. За радянських часів нам намагалися пояснити, ні – навіть не пояснити, а закодувати наші мозки таким мислевірусом: ”Замість окремих національностей на теренах Радянського Союзу (звісно, завдяки мудрій національній політиці Леніна-Сталін-Брежнєва) народилася нова історична наднаціональна спільнота – радянські люди. Тобто і українець, і туркмен, і латиш вже не були такими і у новій спільноті не повинні були зберігати свої національні особистості, а мали засвоїти декілька загальних наднаціональних правил та ритуальних дій: російську, як спільну мову для всіх ; „стукачество” до КДБ, як спільний для всіх стиль суспільно-соціальної поведінки; любов до Алли Пугачової, ансамблів ім.. П‘ятницького та „Берьозка”, як радянську культурну ознаку. Таким чином у Радянському Союзі намагалися створити з естонця та таджика, з додатком вірмена та єврея, нову людину – ту, що зараз ми називаємо „совок”. Це було схоже на якесь статеве збочення, і Союз розпався також і завдяки цьому збоченню.

Який результат цього наднаціонального коїтусу ми маємо на сьогодні в Україні? І як цей результат впливає на результати намагань Президента, залишаючись в правовому полі, об‘єднати країну, розколоту згідно плану Кремля на 1-й, 2-й та 3-й сорти?
Завдяки мудрій Сталінській політиці переселення в східні області України великої кількості люмпенів та маргиналів з глибинних районів Московії, традиційний український уклад українського Сходу фактично був знищений або витиснутий на узбіччя.
Місце східняка – орача та господаря зайняв шизонутий російськомовний Стаханов, який вдень „дает стране угля”, а в вечорі банячить на шалені гроші, зароблені під землею.
Місце тягучих східних пісень зайняли „Веселые ребяты”, а місце мови зайняв дивовижний суржик, який складався з залишків мови, бюрократичного московського сленгу та кримінальної фені.
Повага до вправного господаря змінилася на повагу до „передовика”, або до „.авторитета”.

Про Південь окрема розмова: до 44-го року проблеми національного, мовного розколу на Півдні не існувало. Там традиційно співіснували десятки націй та національностей, мов, життєвих укладів, релігій та звичаїв. На Півдні напруження почалося з того дня, коли мудра рука Генералісимуса почала штучно формувати на пів - острові справжнє радянське суспільство. Методи відомі та випробувані: відселення та знищення корінного населення, заміна його на маргінес з глибинної Московії та відставлених з государевої служби НКВД-істів.

В той самий час, поки українство знищувалось на Сході, Півдні та в Центрі, на Заході люди хоч і продовжували жити в умовах не національної держави, але на Галичині, Волині, Буковині суспільство залишалось національним, мова – українською, уклад життя – національним, базованим на українських національних цінностях. Одночасно суспільство всмоктувало „отруту” демократичних цінностей і з суміші цих цінностей з українством виникала та зміцнювалась унікальна ідеологія українського націоналізму.
Дякуючи Богу, Україна з‘єдналася у єдину державу, але закладений у генну структуру східно - українського суспільства брак українства у про - московському маргінесі „спав” тільки до отримання команди „ Jump!” з Луб‘янки.

Суспільству на Сході країни теж набридло жити під владою „багато разів несудимих” кріпких господарників. Я впевнений, що у січні 205 року не тільки Захід, але й Схід чекали на розпуск кумівської Верховної Ради, на всеукраїнське „полювання” на представників сімейного клану Кучма та політ-банди „Не Так!”, розраховували на те, що кожний злочинець отримає те, на що заробив, згідно законів революційного часу.

Не так сталося, як бажалося. Ті, що у страху позабігали у Московію (Кушнарьов, Підрахуй – Кивалов… повернулись в Україну і з‘ясували, що нова влада, новий Президент намагаються діяти відповідно законам, їхнім!!! Кумівським законам!!! Медведчуком писаним – Кучмом підписаним!!! Лафа, брателло – вибори ще далеко, але вважай ми вже перемогли. Люди ніколи не вибачать помаранчевим те, що ми на волі. І ми цим покажемо, що влада все одно була, є і завжди буде наша.

Наша влада, наш Президент прогавили початок реваншу. Реваншу, а не бажаного процесу об‘єднання країни на базі демократизації Партії Регіонів і особисто Віктора Федоровича Регіонова.

За 1, 5 роки у професорі нічого не змінилось окрім костюму та зачіски. Він не став розумнішим, нікуди не поділися його молодіжні пограбування та „ходки на лагерь”, прагнення збагатитися особисто та збагатити мафію. Змінилася риторика, яку підправили наймані іміджмейкери.

Змінилася також ефективність оперативної роботи політичного крила донецького клану – Партії Регіонів.
За ці 1,5 роки був вивчений досвід помаранчевих переможців, проаналізовані власні помилки, зроблені відповідні висновки. Але від цього ПР не стала авангардом українського суспільства в його прагненні до Європи та демократичних європейських цінностей. Вона залишилась проектом Кремля та ФСБ по поступовому поверненню України під смердючу дупу Московії.

Після зради Мороза ми з дружиною до 2-ї ночі їзди Києвом і залишками фарби з балончика писали „Мороз – зрадник”. Наступного дня з‘явився заклик „Майдану” „Треба встати і вийти” – я встав і вийшов. Я мав надію, що далі відповідної межі не піде ніхто – ні політикани, ні Президент, ні суспільство. Там під Верховною Радою та на невдалому Майдані-2 (якщо цей наметовий табір можна так назвати) особисто я (і впевнений ще багато-багато людей) чекав на сигнал від лідера країни: я морально з вами – не дочекались. Нас обміняли на політичну доцільність і намагання політичним шляхом поєднати про-московський совок – і українську національну свідомість. Так не вийде, як не вийшло колись поєднати естонця та якута.

На Майдані-2 „Майданівський” намет стояв поруч з наметами УНСО.
В марші УНСО є чудові слова: „Краще згинути вовком ніж жити псом”.

Згадайте будь-ласка, Вікторе Андрійовичу: в Україні є люди, які душу й тіло положать за нашу свободу і для яких краще згинути вовком, ніж жити псом.

Відповіді

 • 2006.07.23 | jean-valjean

  Re: „Душу й тіло ми положим …”

  DADDY пише:
  > Який результат цього наднаціонального коїтусу ми маємо на сьогодні в Україні? І як цей результат впливає на результати намагань Президента, залишаючись в правовому полі, об‘єднати країну, розколоту згідно плану Кремля на 1-й, 2-й та 3-й сорти?
  > Завдяки мудрій Сталінській політиці переселення в східні області України великої кількості люмпенів та маргиналів з глибинних районів Московії, традиційний український уклад українського Сходу фактично був знищений або витиснутий на узбіччя.

  > Повага до вправного господаря змінилася на повагу до „передовика”, або до „.авторитета”.
  >

  "Прибалтика" змогла цю проблему вирішити. Україна - ні :(  > у січні 2005 року не тільки Захід, але й Схід розраховували на те, що кожний злочинець отримає те, на що заробив

  Ну, Схід можливо, і не розраховував (відповідно до Ваших же пояснень вище), але Центр - точно!


  > Наша влада, наш Президент прогавили початок реваншу.

  На жаль, мусимо констатувати: влада - НЕ НАША (тим більше - президент - бджоляр).

  >
  > За 1, 5 роки у професорі нічого не змінилось

  Як на мене, сьогоднішній проффесор є креатурою бджоляра. ФФ мав давно зникнути з "нєбосклона".

  > На Майдані-2 „Майданівський” намет стояв поруч з наметами УНСО.

  А що, намету вже нема? Я в понеділок планував перерахавати десь 45 Євро на газ.воду та папір для чергувальників. Що, вже пізно? Тоді мені трохи соромно...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.23 | Пані

   Re: „Душу й тіло ми положим …”

   jean-valjean пише:

   > А що, намету вже нема? Я в понеділок планував перерахавати десь 45 Євро на газ.воду та папір для чергувальників. Що, вже пізно? Тоді мені трохи соромно...

   Та є намет, є. Дедді написав текст, щоб він на майбутнє був. на скрижалі... Колись же його там не буде, я сподіваюся :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.23 | jean-valjean

    Данке. Тоді - "нє всьо потєряно" :)

 • 2006.07.23 | Stefan Seitz

  Дуже цікавий огляд подій

  DADDY пише:
  > На Майдані-2 „Майданівський” намет стояв поруч з наметами УНСО.
  > В марші УНСО є чудові слова: „Краще згинути вовком ніж жити псом”.

  Там іще красномовного виду друзі роздавали постери з зображенням червоної України, яку захопили "жиди" і "буряти": контур України і всередині профілі тих, кого ВО "Свобода" вважає неукраїнцями (Пінчук, Кучма, Бродський, Єхануров, Турчинов і т.д.) з написом приблизно "Чи є тут українці?"

  То для них мабудь дійсно немає різниці між життям людини і тварини.

  > Згадайте будь-ласка, Вікторе Андрійовичу: в Україні є люди, які душу й тіло положать за нашу свободу і для яких краще згинути вовком, ніж жити псом.

  Якщо він раніше не згадував про більш важливі речі, то чому він згадає зараз? :(
 • 2006.07.23 | Роман ShaRP

  Тьху.

  В ответ на этот нац-поп-агитпроп-бред могу только плюнуть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.23 | DADDY

   Re: Тьху?Ясно чому ти біля ВР пішов до натовпу ПР

   Роман ShaRP пише:
   > В ответ на этот нац-поп-агитпроп-бред могу только плюнуть.

   Від таких як ти це для мене найкраща оцінка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.23 | Роман ShaRP

    Не врите, сэр.

    Сначала в направлении будущего "коридора" меня позвали, уже не помню кто. Потом, когда установился, "коридор", кто-то протолкался к ограждению, и там наметилась драка. С моими габаритами оставаться в стороне было как-то не с руки, и я тоже протолкался туда. Потом стоял там на случай повторения силовых вариантов. Те четверо, кто буквально "висел" на этом ограждении, еще два раза просили меня найти кого-то им "на усиление". Никого, естественно, не было. По ходу дела менты выставили такой-сякой кордон, и убедившись, что драк уже не намечается, я ушел.

    >Від таких як ти це для мене найкраща оцінка.

    Свою оценку вы, ваша политсила, и оголтелая националистическая пропаганда, уже получили на выборах.
    И вы ею явно недовольны. Значит не "найкраща".

    http://www.ukrhistory.narod.ru/texts/lypynski-1.htm - читайте Липинского. Вы не "националист". Вы шовинист. И ничего хорошего ваш шовинизм ни вам, ни другим, ни Украине - не принесет.
  • 2006.07.23 | mala

   Re: Тьху.

   Роман ShaRP пише:
   > В ответ на этот нац-поп-агитпроп-бред могу только плюнуть.

   Плюйте в дзеркало :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.23 | Роман ShaRP

    Re: Тьху.

    http://www.ukrhistory.narod.ru/texts/lypynski-1.htm

    Натомість бути шовіністом – це значить прикривати свою духовну пустку (безрелігійність) і своє руїнництво: отже, зрадництво, кар’єризм, здеклясованість – фанатичними вигуками про ’’неньку Україну’’, про ’’рідну мову’’, про ’’ми – українці!’’, про клятих ’’москалів і ляхів’’ і т.п. Борони Вас Боже від такого роду ’’націоналізму’’, який може принести тільки те, що вже приніс: руїну України.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.23 | mala

     Re: Тьху.

     Роман ShaRP пише:
     > http://www.ukrhistory.narod.ru/texts/lypynski-1.htm
     >
     > Натомість бути шовіністом – це значить прикривати свою духовну пустку (безрелігійність) і своє руїнництво: отже, зрадництво, кар’єризм, здеклясованість – фанатичними вигуками про ’’неньку Україну’’, про ’’рідну мову’’, про ’’ми – українці!’’, про клятих ’’москалів і ляхів’’ і т.п. Борони Вас Боже від такого роду ’’націоналізму’’, який може принести тільки те, що вже приніс: руїну України.

     А в тему відповідати не пробували? ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.23 | Роман ShaRP

      А это и есть в тему.

      Очень хорошая и правильная характеристика шовинистической статьи Дэдди.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.23 | mala

       Re: А это и есть в тему.

       Роман ShaRP пише:
       > Очень хорошая и правильная характеристика шовинистической статьи Дэдди.

       Ви плутаєте шовінізм з патріотизмом.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.24 | Роман ShaRP

        Согласно Липинскому - это Дэдди и вы их путаете.

        И я с Липинским в этом вопросе полностью согласен.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.24 | mala

         Re: Согласно Липинскому - это Дэдди и вы его с ним путаете.

         Роман ShaRP пише:
         > И я с Липинским в этом вопросе полностью согласен.

         Ну от і прапор Вам в руки.

         Я з Липинським тільки починю знайомитись, але вже не зовсім погоджуюсь з ним.

         Відважусь Вам також нагадати, що Липинський не є єдиним істориком в Україні, крім того він сам говорить про неправильність сприйняття однієї гіпотези, як абсолютної і беззаперечної. Тому ваш аргумент не є переконливим.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.24 | Роман ShaRP

          Мдя.

          mala пише:
          > Відважусь Вам також нагадати, що Липинський не є єдиним істориком в Україні, крім того він сам говорить про неправильність сприйняття однієї гіпотези, як абсолютної і беззаперечної. Тому ваш аргумент не є переконливим.

          Это не аргумент, а мнение, оценка, характеристика. По Липинского и моей оценке Дэдди - шовинист, а его статья - пропаганда шовинистических идей.

          Разумеется, вы вольны оценить ее иначе. Но замечания Липинского советовал бы учесть. Потому что вижу, что они воплощаются на практике. Консолидации с шовинистами не будет. Пока будут шовинисты - всегда будет раскол, "руїна", о которой пишет Липинский.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.24 | mala

           Re: Мдя.

           Роман ShaRP пише:

           > Это не аргумент, а мнение, оценка, характеристика. По Липинского и моей оценке Дэдди - шовинист, а его статья - пропаганда шовинистических идей.

           Не розписуйтесь за Липинського

           > Разумеется, вы вольны оценить ее иначе.

           Звичайно, я ж на Вільному форумі.

           >Но замечания Липинского советовал бы учесть.
           Це Ваші зауваження, а не Липинського


           >Потому что вижу, что они воплощаются на практике. Консолидации с шовинистами не будет. Пока будут шовинисты - всегда будет раскол, "руїна", о которой пишет Липинский.

           Знову ж таки: Ви плутаєте шовінізм з патріотизмом.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.24 | Роман ShaRP

            А по-моему все-таки это вы их путаете.

            На этом предлагаю закончить, а то получится сказка про белого бычка. Это к Свистовичу. Он такое любит.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.24 | mala

             А Ви просто не могли не приплести Свистовича в цю тему

       • 2006.07.24 | Адвокат ...

        Я не хтів це писати a priori, та не помилив ся.

        mala пише:
        > Роман ShaRP пише:
        > > Очень хорошая и правильная характеристика шовинистической статьи Дэдди.
        >
        > Ви плутаєте шовінізм з патріотизмом.


        Пан Шарп, вислідом за моцькальськими шовіністами, шельмує "шовінізмом" будь що українське. Послідом за своїми "наставніками" він ладен толєрувати виключно малоросійщину. І не більше. Він переміг у тєжкій боротьбі із своїм українським "я". Малороси: +1. Українці: -1.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.24 | троль ak1001

         просто пан Шарп - українофоб

         ну то з ким не буває
         у всіх є якись фобії
        • 2006.07.25 | Роман ShaRP

         Умнее ничего в голову не пришло? Ну как обычно.

         Адвокат ... пише:
         > Пан Шарп, вислідом за моцькальськими шовіністами, шельмує "шовінізмом" будь що українське.

         Вы лжете. Я не называю и не собираюсь называть шовинистами Скрипку, Морозова, Фому, и остальных, кто делает нечто "разумное, доброе, вечное", а не мелет языком про "совок" и "пятую колонну".

         Такие люди добавляют украинскому авторитета. Посты, подобные вашим и "статье" Дэдди добавляют ему негатива, и усиливают вокруг него ореол шовинизма.

         Будь "рыгионы" чуточку умней, они не выдумывали бы нереальных историй. А брали вот такие посты и "статьи" - и они работали бы лучше всякой агитации.
      • 2006.07.24 | Yoko

       Re: А это и есть в тему.

       ффух, тоді все ясно. якщо вже Дедді у вас - шовініст, то мені цілком зрозуміле звинувачення з ваших вуст у фашизмі=))))
  • 2006.07.23 | пан Roller

   + 36.6

  • 2006.07.25 | Oles

   Re: Тьху.

   Пане Романе

   Не варто робити такi глибокi висновки на основi `крику душi` достойної людини... Я пропустив примiтивiзм риторики i побачив головне - прагнення до волi i готовнiсть до самопожертви (чого українцям вiс сходу до заходу катастрофiчно не вистачає)... Не треба бити морду нi `стаханiвцям`, нi `бандерiвцям`...

   А попит на крайнi нацiоналiстичнi рухи є взюди, особливо де влада неефективна... Вам нагадати Францiю i Ле Пена пару рокiв тому???

   А демографiя сходу України - це питання, яке ще варто дослiдити докладно... От менi цiкаво - мiльйони вимерли у 32-33ому i протягом вiйни... Менi дуже здається, що вiйовничi антиукраїнцi - це внуки тих, хто морив голодом селян у 30-х роках... I коли фашизм, як крайнiй прояв нацiоналiзму - засуджений, то де осуд (суспiльний, i в першу чергу на сходi України) тих, хто звiв у могилу мiльйони? Багато є питань... Треба ставитись толерантно до всiх громадян України, але i до українцiв самих... Бо їм дiсталось ой як багато вiд iсторiї...
  • 2006.07.27 | Мірко

   Re: Тьху.

   Як усе, Шарп пише
   >В ответ на этот нац-поп-агитпроп-бред могу только плюнуть.<

   Перестаньте, бо обфайдаєте собі клавюру та екран. А нам то вже по барабані!
 • 2006.07.23 | Profesor

  Re: „Душу й тіло ми положим …”

  Автор - молодець!
 • 2006.07.23 | VOL

  Оце, панове, українець...

  Так. Чистопородний українець у якого болить душа за державу і її обдурених "народним Президентом" учасників Майдану і людей, котрі надіялися як на манну небесну на подолання беззаконня вознесеним ними на престол Месією.

  А у Месії у самого мабуть рильце в пушку. То й лякають на перемовинах один одного компроматом політики. А коли вже заходять дуже далеко, то починають іти один одному на деякі поступки.

  Бач, а Месія пройшов повз таких українців як ДАДДІ і не призначив його ні на який пост. А як би було потрібно ось таких людей до влади, а не таких як Єханурови та Кінахи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.23 | Роман ShaRP

   Чистопородный украинец - это звучит гордо?

  • 2006.07.23 | DADDY

   Re: Оце, панове, українець...

   VOL пише:
   > Так. Чистопородний українець у якого болить душа за державу і її обдурених "народним Президентом" учасників Майдану і людей, котрі надіялися як на манну небесну на подолання беззаконня вознесеним ними на престол Месією.
   >
   > А у Месії у самого мабуть рильце в пушку. То й лякають на перемовинах один одного компроматом політики. А коли вже заходять дуже далеко, то починають іти один одному на деякі поступки.
   >
   > Бач, а Месія пройшов повз таких українців як ДАДДІ і не призначив його ні на який пост. А як би було потрібно ось таких людей до влади, а не таких як Єханурови та Кінахи.

   На посади потрібно ставти таких як Свистович, а не таких як я. Я сила 100% деструктивна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.23 | Роман ShaRP

    Сам признался.

    DADDY пише:
    > Я сила 100% деструктивна.

    Спрашивается, зачем тогда статьи писать? Работать на деструктив? А получается!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.23 | DADDY

     Re: Сам признался.

     Я не про сттті і свою роботу на революцію.
     Я про пропозицію призначити мене на якусь посаду.
     Заспокойтесь, Романе.Я не намагаюсь перехрестити Вас у свою віру.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.23 | Роман ShaRP

      Статьи у вас не лучше.

      Тоже совершенно деструктивная работа.

      DADDY пише:
      > Заспокойтесь, Романе.

      Я спокоен.

      >Я не намагаюсь перехрестити Вас у свою віру.

      Сейчас, наверное, опять начнется о том, как же я боюсь (или внутренне боюсь, или подсознательно боюсь) "Света Истинной Веры Национализма".
 • 2006.07.23 | matsukm

  Re: „Душу й тіло ми положим …”

  Авторстатті тисячу раз правий. Не можна поєднати Україну з виконавцями московського проекту щодо повернення нашої країни до колоніального статусу. На мою думку, о"єднання Сходу і Заходу може бути успішним за таким сценарієм. Влада створює свій потужний інформаційний ресурс і, спираюячись на нього, роз"яснює простим людям на Сході і Півдні України їх істинні інтереси (в тому числі і національні, виховує їх в дусі патріотизму. А з тією частиною еліти, яка найнялася обслуговувати згаданий московський проект, влада повинна вести непримиренну боротьбу, боротьбу, розраховану на повне її викорінення.Засоби такої боротьби можуть бути різними - переслідування за злочини (фальсифікація президентських виборів, сепаратизм,незаконна приватизація і т. д.), ідеологічна дискредитьація цієї частини еліти як антиукраїнської п"ятої колони і т. д.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.23 | Роман ShaRP

   Так их, пан подхорунжий!

   Если они умные люди - почему национал-одностроем не ходят?

   matsukm пише:
   > Влада створює свій потужний інформаційний ресурс і, спираюячись на нього, роз"яснює простим людям на Сході і Півдні України їх істинні інтереси

   Истинные интересы - это не те, которые "объясняют", а настоящие интересы самого человека.

   >(в тому числі і національні,

   А если у них нет "национальных" интересов?

   > виховує їх в дусі патріотизму.

   Воспитать можно того, кто либо не имеет другого выбора, либо позволяет себя воспитывать. И на Востоке, и в Центре полно людей, которые воспитывать себя не дадут.


   Как имели националисты фигу с маслом - так и будут иметь. Продолжая вопли о "пятой колонне" и "воспитаннии", будут сосать свои 10% максимум. 10% - это предельная сумма всех националистов, НРУ, УНП, "Собора", "Свободы", УНСО и т.п.

   Что примечательно, примерно равняется сумме "радикалов с противоположной стороне" - комми и Витренко.

   Это дает основания считать наше общество здоровым от "-измо"-заразы.
 • 2006.07.23 | Предсказамус

  Мучительный поиск ответа на вопрос "Хто всрався?"

  Самое главное для автора, похоже, не увидеть того, что лежит на поверхности. Или плавает... А на поверхности виновники праздника голубизны, который мы сейчас наблюдаем.

  Если попытаться выстроить виновников по ранжиру, то на первом месте с большим отрывом окажется политический актив страны, т.е. те люди, без которых осень 2004-го была бы достойным завершением спеоцперации Медведчука "Негодный кандидат". Вышло бы на улицы тысяч 20-30 народу, настучали бы им по головам резиновыми палками и арматурой. Даже без особой крови могло обойтись. А там перевыборы президента, но уже без Ю. и Я., к тому времени политреформа, премьер Кучма (или его аналог) и все. Превед.
  Для начала этот политический актив не поинтересовался - а о чем, собственно, договорились Кучма с Ющенко? Неужели насчет "бандитам тюрьмы?". Что делает на трибуне Майдана Азаров, в Генпрокуратуре Пискун? Ну а дальше пошло-поехало. Такие, как DADDY, в ответ на самые робкие вопросы типа "Может Пискуна не гонят потому, что так кому-то надо?" кричали: "Не смій чіпати Народного Президента!!!", а такие, как Предсказамус, думали: "Действительно, чего это я?".
  Что мешало, когда Народный Пасечник выстраивал два правительства, одно там, где надо (но из своего улья), второе в РНБОУ, устроиться с барабанами под дачей всенародно избранного и сказать: "Уважай Конституцию, идиот!"?. Когда глава СП обвинил в коррупции главу РНБОУ, а разогнали отчего-то правительство, нужно было просто вытащить противоборствующие стороны на Майдан и не отпускать до тех пор, покуда не объяснились бы и не покаялись. Вместо этого "Юлька-сучка", "Ющ молодец". Ну, или наоборот, в зависимости от угла зрения.
  И так по всей недолгой истории Помаранчевой революции, наглая тупость с одной стороны, "Не смій чіпати Народного Президента!!!" - "Действительно, чего это я?" с другой. За что боролись, на то и напоролись.
  На втором месте - Ю+Ю. Ю от слова Ющ потому, что трус и предатель, Ю от слова Юля - томущо брехати не гарно. Насчет труса и предателя - это моё личное мнение, для которого есть много причин. Не буду их перечеслять, чтоб не бередить раны особо преданным. Что до БНГ, постараюсь сбъяснить.
  Юля находится в оппозиции к НУ и ее почетному лидеру чуть ли не с марта прошлого года, но по сей день стесняется в этом признаться. А почему, собственно? Чтоб получить кресло премьера и в нагрузку к нему знатного юриста Зварича, выдающегося железнодорожника Червоненко и большого специалиста по борьбе с чрезвычайными происшествиями Жванию? Зачем ей нужно по сей день доказывать и рассказывать, откуда в нашей стране берутся сахарные и бензиновые кризисы, если можно было сразу же после "терки" Третьяков-нефтетрейдеры (на тему "пацаны, не ссыте, в обиду не дадим") хлопнуть дверью Кабмина и оставить любих друзів расхлебывать то, что они заварили? Кресла хотелось? Ну так теперь и без кресла и с кризисными пятнами в политической биографии.
  В результате имеем оранжевых с внутренней непрерывной грызней и голубых, сплотившихся вокруг нежелания менять место жительства с комфортного на тесное.
  Третье место - наши западные друзья. Они так долго, упорно и старательно доказывали, что Украине в Европе делать нечего, что мы таки поверили. То есть, кроме полного внутреннего провала, получили еще и внешний.
  Следующие - политики и политические партии. О них говорить противно, поэтому не буду тратить свое время и ваши нервы.

  Но DADDY, похоже, всего этого не заметил на фоне стахановцев-східняків, которые не оценили своего счастья, заполучив такую радость во главе страны. Вот сегодня DADDY предали и он робко спрашивает: "За что?". А Восток предали сразу же, не успев еще толком инаугурироваться. И предавали постоянно и упрямо, чтоб ни на секунду не показалось, что Президент считает эту часть Украины тем, что он называет "мій народ". Так давайте будем снисходительными к людям, которые решили не голосовать за предателя. Очень многие голоса за ПРУ были голосами против оранжевого предательства и идиотизма.
  Если Господь даст нам еще один шанс решить судьбу страны, первое и главное, что нужно сделать DADDY и его единомышленникам - три раза в день, перед завтраком, обедом и ужином раз по 10 произносить громко "Схід і Захід разом!", вместо молитвы. И даже во сне не произносить ничего подобного этому:

  DADDY пише:
  > Дякуючи Богу, Україна з‘єдналася у єдину державу, але закладений у генну структуру східно - українського суспільства брак українства у про - московському маргінесі „спав” тільки до отримання команди „ Jump!” з Луб‘янки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.23 | Гюльчатай

   Поддерживаю

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.24 | Адвокат ...

    Підтримуєте,-- що?

  • 2006.07.23 | Забойщик

  • 2006.07.23 | Роман ShaRP

   По-моему мантры тут не помогут.

   Сколько не произноси "разом", а "разом" это видится националам исключительно под их знаменами, в строе-однострое. "Иди сюда, мы расскажем тебе, что думать, что делать, за кого голосовать и т.д. и т.п."

   А потом сидеть на/в ж..., и возмущаться-удивляться: "Как они посмели голосовать не за тех, за кого мы им сказали? Не за патриотов? Как они вообще смеют думать не так, как мы?"

   Перефразируя Форда: "Вы можете выбрать любой ваш любимый цвет, если любите оранжевый". Глядя на такой "подход", я совершенно не удивляюсь результатам выборов.
  • 2006.07.23 | DADDY

   Re: Мучительный поиск ответа на вопрос "Хто всрався?"

   Предсказамус пише:
   > Самое главное для автора, похоже, не увидеть того, что лежит на поверхности. Или плавает... А на поверхности виновники праздника голубизны, который мы сейчас наблюдаем.
   >

   Я написав про своє особисте бачення причин того, що у нас щось на поверхні плаває. До речі, це не тільки любі друзі, а й ліберали, які знають, що потібно не так і займаються критиканством, бо критика - це коли щось пропонують.

   >
   > Для начала этот политический актив не поинтересовался - а о чем, собственно, договорились Кучма с Ющенко? Неужели насчет "бандитам тюрьмы?". Что делает на трибуне Майдана Азаров, в Генпрокуратуре Пискун? Ну а дальше пошло-поехало. Такие, как DADDY, в ответ на самые робкие вопросы типа "Может Пискуна не гонят потому, что так кому-то надо?" кричали: "Не смій чіпати Народного Президента!!!", а такие, как Предсказамус, думали: "Действительно, чего это я?".

   Як то каже Свистович? "Брехати не гарно" (с). Я не дозволяю собі першим зайняти бачу позицію. Якщо і були мої дописи в такому стилі, то це не тому що я не бачив недоліків Президента, а ТОМУЩО (с) вважав і вважаю досі, що критика доречна, коли Президент мав би на протязі достатньо довгого терміну всю повноту влади, включно й лояльний парламент. Без цього вважаю критика Президент сприяла зміцненню позицій синьооких.

   > Что мешало, когда Народный Пасечник выстраивал два правительства, одно там, где надо (но из своего улья), ...

   Навіть зараз Ви не відмовляєтесь від такої риторики :-///
   >
   > Но DADDY, похоже, всего этого не заметил на фоне стахановцев-східняків, которые не оценили своего счастья, заполучив такую радость во главе страны. Вот сегодня DADDY предали и он робко спрашивает: "За что?".

   Мене дуже важко зрадити - я особа самодостатня. Мене просто дивує: як можна реальну активність людей намагатися поміняти на короткотерміновий союз з бандюковичами (все одно "кинуть як лохов")

   > Если Господь даст нам еще один шанс решить судьбу страны, первое и главное, что нужно сделать DADDY и его единомышленникам - три раза в день, перед завтраком, обедом и ужином раз по 10 произносить громко "Схід і Захід разом!", вместо молитвы. И даже во сне не произносить ничего подобного этому:
   >
   > DADDY пише:
   > > Дякуючи Богу, Україна з‘єдналася у єдину державу, але закладений у генну структуру східно - українського суспільства брак українства у про - московському маргінесі „спав” тільки до отримання команди „ Jump!” з Луб‘янки.

   Чомусь у мене складається враження, що я не стану слідувати Вашим порадам в останню чергу. Вибачайте.
   ЗІ: я намагався бути максимально ввічливим, на відміну від Вас.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.23 | Предсказамус

    Re: Мучительный поиск ответа на вопрос "Хто всрався?"

    DADDY пише:
    > Я написав про своє особисте бачення причин того, що у нас щось на поверхні плаває. До речі, це не тільки любі друзі, а й ліберали, які знають, що потібно не так і займаються критиканством, бо критика - це коли щось пропонують.
    Так я тоже о своем, о личном. На абсолютную истину абсолютно не претендую.

    > >
    > Якщо і були мої дописи в такому стилі
    Если бы их не было, я бы не писал.

    > то це не тому що я не бачив недоліків Президента, а ТОМУЩО (с) вважав і вважаю досі, що критика доречна, коли Президент мав би на протязі достатньо довгого терміну всю повноту влади, включно й лояльний парламент. Без цього вважаю критика Президент сприяла зміцненню позицій синьооких.
    То есть, критиковать Президента не за что? Тогда чего пишете мне про БНГ?

    >> Что мешало, когда Народный Пасечник выстраивал два правительства, одно там, где надо (но из своего улья)
    > Навіть зараз Ви не відмовляєтесь від такої риторики :-///
    Это самое мягкое выражение, которое пришло мне на тот момент в голову.

    > Мене дуже важко зрадити - я особа самодостатня. Мене просто дивує: як можна реальну активність людей намагатися поміняти на короткотерміновий союз з бандюковичами (все одно "кинуть як лохов")
    Все мы здесь более-менее самодостаточные. Но все равно неприятно, согласитесь.

    > Чомусь у мене складається враження, що я не стану слідувати Вашим порадам в останню чергу. Вибачайте.
    Я так понял, что Вы хотели сказать: "Чомусь у мене складається враження, що я стану слідувати Вашим порадам в останню чергу"? Откровенно говоря, не сомневался. Но попробовать было надо.

    > ЗІ: я намагався бути максимально ввічливим, на відміну від Вас.
    Я был невежлив? Прошу прощения. Не хотел.
  • 2006.07.23 | Забойщик

   100% У тебя хватило сил разобрать эту ерунду. А меня ,   --честно говоря, тошнило.

   ---Сколько ни говори, что ТАКОЕ не только писать , но и думать нельзя. А им всё по фиг!

   Предсказамус цитирует:
   DADDY пише:
   > Дякуючи Богу, Україна з‘єдналася у єдину державу, але закладений у генну структуру східно - українського суспільства брак українства у про - московському маргінесі „спав” тільки до отримання команди „ Jump!” з Луб‘янки.   -----Сами сочиняют мифы о Донбассе, сами им верят и сами же , на их основе ,делают неправильные выводы.А потом удивляются,что жизнь идет иным путем. Не ими предначертаном.Они не хотят понимать, что такое отношение только РАЗЪЕДИНЯЕТ Украину. И что порознь нам труднее победить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.24 | Адвокат ...

    Ви б сказали, кого прагнете перемогти...

    Забойщик пише:

    > -----Сами сочиняют мифы о Донбассе, сами им верят и сами же , на их основе ,делают неправильные выводы.А потом удивляются,что жизнь идет иным путем. Не ими предначертаном.Они не хотят понимать, что такое отношение только РАЗЪЕДИНЯЕТ Украину. И что порознь нам труднее победить.

    тоді було би можна збагнути, чи легше, чи навпаки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.07.23 | Следопыт

  Re: „Душу й тіло ми положим …”

  Выйти на Майдан можно, как и 1,5 года назад, да вот беда, не вижу кому бы это, кроме нас с Вами было надо (в первую очередь Президенту). Он с Януком лижется, а мы ментов бить будем? Ющенко это и 1,5 года назад не было нужно. Они шоу для Европы устроить хотели. Поймите, Кучма был сильно замаран перед Европой (не без участия России), поэтому былы нужна видимость народного бунта, очищения и прихода к власти якобы народного Президента. Вот была цель, а народа миллион вышел Я недалеко от трибуны стоял на Майдане и видел, как боиться Ющенко огромной толпы. И как он не пустил людей в Верховну Раду, чтобы мы дупутатов оттуда выкинули, как в Грузии. И с Кучмой он поэтому обо всем договорился. И Пискун поэтому прокурором стал. Никому мы DADDY не нужны, как это не горько. В первую ночь Майдана-2004, мой сын скручивал проволокой чугунные лавки на Крещатике, строя баррикаду на случай штурма. И бензин по бутылкам разливал, готовясь жечь ментовские БТРы. Тогда я этим гордился, а сейчай с ужасом думаю о том, что он бы мог пигибнуть за идиотов, стоящих сейчас у власти. И пока Президент не поступит хоть один раз как мужчина, и не разгонит зРаду, нечего идти на Майдан за его прогнившую власть, нечего продлевать агонию этой власти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.23 | Следопыт

   Не зовите людей на Майдан

   Не за кого идти на Майдан, господа. Это факт. И Юля ничем не лучше Юща или Янука. Имеем, к сожалению патовую ситуацию. В 2004 году Ющу власть сама упала в руки, поэтому он ее и не ценит. А вот если бы он перед этим в тюрьме просидел несколько лет, как например белорусские оппозиционеры, то хрен бы он спокойно сейчас наблюдал за реваншем Янука. Если не ум, то страх бы у него заработал. А Юля просто хочет власти, как и Янук. А на народ им обеим наплевать, как и Ющу. Поэтому пусть все будут, как должно быть. Придет Вор к власти, скинет Юща, не станет жить лучше, вот тогда будет настоящая революция с может быть настоящими вождями, а не такими как Ющ, Юля, Бессмертный, Порошенко и прочие пофигисты. Не зовите людей на Майдан, не за кого туда идти. Не продлевайте агонию власти Ющенко, он этого не стоит. Вспомните, как в 1993 году Ельцин расстрелял Думу и узурпировал власть. Как тогда он с броневика клялся не забыть погибших за свободу России в уличных боях (по официальным данным 1500 молодых людей, а по неофициальным втрое больше). Где сейчас Ельцин - миллиардер на пенсии, крыжовник на даче выращивает. А матери этих погибших за Ельцина ребят не могут заснуть уже 13 лет и просят Бога забрать их поскорее. Может Боря хоть раз на это кладбище пришел с цветами? Хрен там. Не надо оно ему. И Ющу вся наша возня не нужна. Он все уже давно решил. И не распустит он Раду. И будет так и дальше сопли пускать и с Януком лизаться. Потому, что он просто трус.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.23 | DADDY

    Re: Не зовите людей на Майдан

    Следопыт пише:
    > Не за кого идти на Майдан, господа.

    У Вас невірний акцент. Він має походження з типово москальської ідеологіх, що люди виходять за хорошого царя.Так саме і є за московською традицією.
    Але наші хлопці з УНА виходили на бій з німцями, поляками, москалями не за Бандеру, Коновальця чи Шухевича - вони виходили за Україну.
    Так саме і ми йдемо не за Ющенка чи Юлю. Ми піднімаємось з колін за нашу Україну.У нас інша ментальність ніж у москалів.
    Ми краще згинемо вільними ніж будемо жити під москалями.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.24 | Адвокат ...

     Так!

    • 2006.07.24 | Sean

     Так

    • 2006.07.25 | Альберт

     Як там було в рекламі? "Насолода смаком"!

     Дедді - пробачте мені, я як Паніковський "Ви же знаєтє, как я Вас уважаю!.... " 8)))))))))

     Проте - не заперечите вказати на маленечкі слабкі ланки Вашого цього полум'яно відвертого, і безсумнівно чесного коктейлю? 8))) Тільки не кажіть мені про східняка із цапячими гєнамі, добре??? 8))))) Бо - я не вважаю, що Ви в даному випадку зайняті будете корисною справою.


     DADDY пише:

     > У Вас невірний акцент. Він має походження з типово москальської ідеологіх, що люди виходять за хорошого царя.Так саме і є за московською традицією.
     Але наші хлопці з УНА виходили на бій з німцями, поляками, москалями не за Бандеру, Коновальця чи Шухевича - вони виходили за Україну. (А то!!!!!!!!!!!!!! 8)))))))))))))))))))))) Не вистачало іще, маючи такий шалений досвід уселяких споклонінь до звичайних людей, маючи стільки емпірічних результатів, що з того виходить в історію - українцям виходити за якусь одну людину, чи купку людей!!!!!!!!!!!!!!!!!! Але ж - Ви правильно помітили, що москалі іще далекі від тої думки, що українці - не російці! 8)))))))))))))))))))

     А от далі - Вас, Остапе, понесло.. І не куди небудь, а у самісінький степ!

     >Так саме і ми йдемо не за Ющенка чи Юлю. Ми піднімаємось з колін за нашу Україну. (То підіймайтеся швидше - набридло вже допомагати Вам особисто, Ви ж завеликий і тому важкий! 8)))))) Може вже на рівні облич побачите, що навколо Вас не одна чи дві людини, не тільки Дедді і Свистович з Предсказамусом (партизанський загін із зрадником 8)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )- а ... поруч нас чимало, о!! 8))))))))) )З нас інша ментальність ніж у москалів. (А це що - вже знову треба доводити? 8))) Коли то сталося? Чому мене не попередили?!!!! 8)))) А може - най ту невдячну справу вже роблять самі москалі, якщо їм то треба? 8))))))))))))))) )

     >Ми краще згинемо вільними ніж будемо жити під москалями. (Я не обмежувався би виключно москалями, шановний пан! Хоч москалі і справді, найменш адекватна з оточуючих наволоч. І згинути з такою людиною як Ви, я би навіть мабуть згодився, бо то почесно, нехтуючи безумовно іраціональною любов'ю до цього марнотратного дріб'язку, життя!! Але - а чи не краще жити вільною людиною у вільній країні, а гинути дамо безперешкодно нашим вороженькам і навіть без нашої на те згоди? 8)) Бо щось мені підказує, аби за нашої допомоги у тому загибельному процесі лиха не сталося... От питаннячко не заслабке, так? 8))))))) )

     А в цілому - гарний текст!... Хороші слова!!... І не завеликий!!!... Приємно читаєтся!... Легко сприймаєтся!!... 8))))))))))))

     Пробачте мені, пане Дедді! Якщо не зможете, повідомте будь ласка напряму тут!! Я іще декілька разів залюбки вибачусь! 8))))))))))) ... Гарного настрою... 8)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.25 | DADDY

      Re: Як там було в рекламі? "Насолода смаком"!

      Ніяких претензій. Нормальна позиція, нормальна критика емоційного допису.
      Єдине, що хочу попросити: не потрібно про мене писати як про якусь легендарну революційну реліквію.
      Маю дужжжже багато недоліків іні в якому разі не підходжу в якості партнера по героїчній загибелі :-))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.26 | Альберт

       Е-е! Та ні - шановний пане Daddy!

       Вже дозвольте мені самому вирішувати, як і кого змальовувати для себе! Я не на публіку це пишу. Та й вік мені вже дозволяє робити самостіні висновки!

       Ще питання - в кого вир емоцій! 8)..

       Але - писати про це я не буду, бо задовго, буде багато тексту. Щось дає мені певну надію, що доля колись таки спіткає нас обличчям до обличча - тоді і поговоримо про те, хто і що покладе заради Батьківщини! 8))))

       Моє ж щире бажання - застерегти Вас від фатальної помилки, бо в мене є всі підстави пишатися тим, що я є саме східний українець. Бо я тут не один. І навіть нас тут не двоє! 8)))))))))))) У мене є з ким порівнювати! 8))))))) Вони - усюди, ті українці - дякувати Богові... 8)))))))))))) Я можу дозволити помилятися на цю тему моїм ворогам ;)... Але щоб на це клювали і ті, хто за мене "і душу і тіло" - на це я не можу згодитися... 8))))))))))))))))))))) Чуєте? Де я інших знайду - Ви собі завдавали таке питання??? Де логіка? 8))))))))))))))))))))))))

       І маю думку, що не дуже Вас здивую, що для мене, як і для всіх без виключення українців тут, а це майже все населення сходу України - нема ніякого заходу і сходу, і Україна у нас одна, і немає її ані без Львову, ані без Луганську, ані без Одеси чи Чернівців. Думаю - Ви розумієте.
  • 2006.07.23 | DADDY

   Re: „Душу й тіло ми положим …”

   Так потрібно було "мочити" В(з)Р ще тоді.
   Але нагадаю: Президент говорив на Майдані про те, що ми повинні почати жити в правовій державі. А "мочилово" В(з)Р якось не вкладається в цю концепцію.
   Я не виправдовую його, я констатую факт.
   Сам я стою на радикальних позиціях. Як тут написав Шарп: я - шовініст.
   Насправді я не шовініст, але вважаю, що перші кроки нового Президента, підтриманого народом, мали б бути істотно радикальнішими. Я вже не кажу про крок другий, третій і т.д.
   Щодо наших дітей: НМХР це чудово, що у свої молоді роки вони отримали досвід народного повстання. Це дає надію, що коли буде потрібно "хтось полізе в льох, а хтось під кулі піде". І піде не за Жванію чи Юлю, а за Україну, її свободу і незалежність.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.24 | Адвокат ...

    Скорше,-- за нашу свободу.

    DADDY пише:

    > Щодо наших дітей: НМХР це чудово, що у свої молоді роки вони отримали досвід народного повстання. Це дає надію, що коли буде потрібно "хтось полізе в льох, а хтось під кулі піде". І піде не за Жванію чи Юлю, а за Україну, її свободу і незалежність.

    А Україна,-- то є держава нашої свободи.
 • 2006.07.23 | Volodymir

  Майдан, атит'юд і кволий конфліктний менеджмент

  Вчера прилетел, посмотрел сегодня после дальних стран на Майдан (на Майдане, против здания КМУ, против здания ВР), на семью Василенко-Мунтян (издали), но на тусовку не пошел – были другие встречи.
  Такое впечатление, что я все это уже проходил. И у явления уже названы и как части процесса, так и фрагментарные состояния. И граждане внутри событий это подтверждают.
  Я увидел только конфликт, причем пока не социально политический. Чтобы добиться цели – нужно иметь как раз последнее.
  Потому что корпоративные антикризисные менеджеры себя уже показали. И приучая фанов к тусовкам, и жесткой иерархией на фоне ослабленной президентской власти, таки кое-как придерживающейся либеральных ценностей, и открыто подкупая и запугивая проторговавшихся металлом и нефтью социалистов и коммунистов.
  Помогает и электорат, доставшийся в наследство – коммунистическая идеология классно промыла мозги и про НАТО, и про национализм. Добавилось еще православие – но и это не помеха. Всех объединяет полное нежелание знать и вера во вбитое с голову с детства, характерно, что эти все еще советские люди по привычке, будучи православными, Библию даже не читали и о заповедях только слышали, как они не читали Ленина, будучи коммунистами (рекомендую т. 36, пятое издание).
  Поэтому, что могу сказать.
  Управление конфликтом есть управление людьми на базе интересов, а управление социальным конфликтом – то же самое, только людей больше.
  Как всегда, надо разобраться с интересами. Я утверждаю, что пока конфликт не социально-политический, потому что интересы первого плана пока – шкурно-олигархические и руками челяди + немногочисленные романтики (но что с них возьмешь против закаленных рейдеров в мирных условиях). И быть иных в плутократическом государстве с клептократическим режимом и олигархически-бюрократическими квазипартиями, к сожадлению, быть не может.
  Об олигархических партиях уже исписались Остроградский с Михельсом, кому интересно могут ознакомиться с глубокой теорией на эту тему как раз на примере лево-центрических партий. К таким квазипартиям, к сожалению, относится и БЮТ, тяготеет НСНУ. Кроме того, даже в случае если олигархи в том же БЮТе проявят себя как настоящие верные бойцы, я не вижу ограничителей синдрома бойцов, которым из-за этого все общество обязано до последнего ресурса.
  В отношении любого конфликта важнейшая задача – правильное определение действительных интересов.
  Итого, действительные (?, на само деле пример учебный, иногда даже важнее не получить информацию, а понять в каком виде ее фильтруют для принимающего решение) тактические интересы:
  БЮТ. Субъект № 1. У лидеров БЮТ – усилить свои позиции (при любом исходе выборов в ближайшее время при любых принципах формирования списков, потому что спрос 50% на последовательную твердость с померанчевой стороны уже есть) используя механизм перевыборов. В результате: даже при относительном меньшинстве (допустим, 25% без НСНУ) – у БЮТ патент на следующем ходу маятника и превосходная легендарная история. Которую сейчас мутит история с мочиловом НСНУ – жрать себе подобных, все же, неблагородно в глазах некоторой части населения.
  НСНУ. Я б не мыслил о них как о целом. Это объект. Некоторые субъекты оттуда уже расползлись под сильные руки. Но при этой каденции (фантазии на тему концерта), оранжевый сектор в ВР, когда это выгодно частям, будет эпизодически проявляться, соответственно – интерес переизбираться есть не у всех.
  ПРУ. Субъект № 2. Задача – додавить ситуацию. Потом усилиться и стать абсолютным хищником. Враг № 1 (пока) – БЮТ, как достойный конкурент. По словам Кушнарева (до каких цитат я дошел) – субъект, уважающий субъекта 3, которому грозит субъект 1 («есть маргиналы, которые будут требовать объявить импичмент, но мы такие действия сейчас, я повторяю, сейчас, не настроены»).
  Президент. Субъект № 3. Хочет быть над, но не может. Был бы объектом, если бы Медведчук не писал Конституцию под себя, а не под того парня. По классификации БЮТ (сегодня видел на Майдане своими глазами) – убийца надежд, место которого на пасеке (после роспуска парламента и определения БЮТ в качестве единственной последовательной демократической силы). Не хочу и дальше спекулировать («предсказывать»), но если Президент действительно такая сука лично озабоченная, то хотя бы из тактических соображений я бы такой плакат (висит на выгородке возле стелы) пока бы убрал, как в свое время В.И. Ленин убрал по тактическим соображениям плакат "Вся власть БЮТу"
  Ни одна из этих сил не обеспечивает защиту национальных интересов, существующего политического строя и территориальной целостности, из-за хронического прогиба перед одним другим государством, стремящемся к внутренней дестабилизации нашего.
  Возможно, все вышеперечисленные в некоторой мере представляют большинство Суперсубъекта – народ, но не как единое целое, а как каждый в отдельности все вместе.
  Народ вроде не безмолвствует, но и в осуждающем шуме можно уловить отдельные фразы «о чем говорить когда нечего говорить». Это такой театральный прием создавать шум.
  Итак.
  Насмотревшись на хмурых пенсионеров в розовом и синем (алея бэк то зе ЮССА от Майдана до Европейской), совок возле ВР с караоке на песни русских советских авторов (нужно отдать пропагандистам ПРУ должное - мочили правильными словами и об экономике, а сейчас о мире и братской дружбе и сотрудничестве - что находит в выхолощенных комунячей пропагандай душах живой отклик), я бы желал полноценного социально-политического конфликта. Чтобы уже понимать, что если что не так – то я хотя бы попытался. Жил в лесу, готов еще пожить. Но, имхо, с помощью перевыборов можно только закончервировать клептократию, рвать нужно на всех направлениях.
  Почему только БЮТ, УНСО, ЖП, ПРП, СПУ и ПРУ (кстати, даже при том количестве людей, которые напротив КМУ, вполне можно было бы занять часть территории которую ПРУ огородила флажками. Их кризисные менеджеры-якобы миротворцы предпринимать открытых враждебных действий не будут по-науке и отсутвия гибкости материала, а симулякр и картинка для них главное, ее и нужно ломать).
  В такой ситуации решать должны институты гражданского общества.
  Нужно свержение мороза настоящими социалистами (и пусть будут, как партия), три тысячи палаток общественных организаций на Майдане, власть активистов и их объединение в померанчевом лагере, раскрытие списков резерва КГБ и приравненных к ним историй продажи мест в парламенте, торговли металлом якобы мимо Лемон Комодитис (вот когда я понял, что социалистам кердык, потому что сам возглавлял брокерскую контору одного большого метзавода – не такое уж это простое дело на этот рынок без отката влезть).
  Утопия это только все, и других Романов, Петь, Юль и Виткторов через три месяца может и не быть.
  Но стенический аттитюд, приведший к 2009 г. к существованию истинно демократических структур – штука очень полезная. К чему и призываю сложными словами, потому как не для Вас, Daddy, все это написал, а для Романа. Другими словами, в партячейках активистам нужно брать власть и применять ее немедленно. Будет единсвенная демократическая партия в Украине, тогда и можно побеждать стилем, даже отказавшись от насилия.
 • 2006.07.23 | Забойщик

  Дедди пишет:

  В марші УНСО є чудові слова: „Краще згинути вовком ніж жити псом”.

  -------И жить и погибать нужно ЧЕЛОВЕКОМ. ТОЛЬКО ЧЕЛОВЕКОМ!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.24 | Адвокат ...

   Тут така юренда...

   Забойщик пише:
   > В марші УНСО є чудові слова: „Краще згинути вовком ніж жити псом”.
   >
   > -------И жить и погибать нужно ЧЕЛОВЕКОМ. ТОЛЬКО ЧЕЛОВЕКОМ!!

   І раб, і патріцій, і лицар, і лихвар,-- всі люди.

   У Природі все значно простіше: або ти є вовк, або ти є пес. Оби два,-- дуже близькі родичі, майже,-- як раб та лицар, але життя в них,-- ріжне. І смерть,-- те ж.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.24 | Забойщик

    И всё-таки!...

    24-07-2006 00:38, Адвокат ...
    Тут така юренда...

    Забойщик пише:
    > В марші УНСО є чудові слова: „Краще згинути вовком ніж жити псом”.

    >

    > -------И жить и погибать нужно ЧЕЛОВЕКОМ. ТОЛЬКО ЧЕЛОВЕКОМ!!


    І раб, і патріцій, і лицар, і лихвар,-- всі люди.

    У Природі все значно простіше: або ти є вовк, або ти є пес.

    ------Человек неотъемлемая часть природы,так же как волк и пёс.

    Оби два,-- дуже близькі родичі, майже,-- як раб та лицар, але життя в них,-- ріжне. І смерть,-- те ж.
    ------Жизнь у скотов (волка и пса) - скотская. А у людей-людская.
    ----И всё таки скотам (псам и волкам)скотская смерть, а человеку человечья. Если вам нравится скотская смерть - это дело ваше. А мне, почему-то , хочется человеческой смерти, а не скотской.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.24 | Адвокат ...

     Вовк,-- не скотина!

     Як що Ви вовків мислите, як скотину,-- штибу КРС, або КПРС,-- Пан Бог Вам суддя. Ви,-- доросла вже є людина, аби таку дрисню стругати на вовків.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.24 | Предсказамус

      Не скотина, конечно. Санитар леса.

      Вот только когда ему хочется кушать, он вполне в состоянии засанитарить какого-нибудь путника запоздалого. Причем винить его не в чем, зверь. С людьми сложнее.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.24 | Адвокат ...

       Схоже, що Ви ніц не розумієте. І є в стані тіко ре-продукувати

       совіцькі кліше.


       Предсказамус пише:
       > Вот только когда ему хочется кушать, он вполне в состоянии засанитарить какого-нибудь путника запоздалого. Причем винить его не в чем, зверь. С людьми сложнее.


       На жаль!       P.S. Вовки, як і коти,-- вільні тварини. На відміну від псів. Вовки та коти сповідують просте, але шляхетне гасло: "Вперід! Нам Воля, або смерть".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.24 | Предсказамус

        Ну, ясное дело. Нам, совкам, волков не понять

        Адвокат ... пише:
        > Предсказамус пише:
        >> Вот только когда ему хочется кушать, он вполне в состоянии засанитарить какого-нибудь путника запоздалого. Причем винить его не в чем, зверь. С людьми сложнее.
        > На жаль!
        С другой стороны, человек гораздо чаще может пристрелить волка. Как бешеного пса. Т.е. разница волк-пес для него временами условна.

        > P.S. Вовки, як і коти,-- вільні тварини. На відміну від псів. Вовки та коти сповідують просте, але шляхетне гасло: "Вперід! Нам Воля, або смерть".
        А бывает, что волки при виде человека разбегаются, поджав хвосты, как псы.
        Все это к тому, что аналогии - оружие обоюдоострое. И выбирая между стаей свободных волков и обществом свободных людей я бы все-таки выбрал второе.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.24 | Забойщик

         ШО? Уже в Харькове волки? Не поеду больше в Харьков. Жуть!

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.24 | Адвокат ...

          Ви,-- вільна людина у вільній країні. Вам,-- і рішать...

        • 2006.07.24 | Адвокат ...

         Може трохом не так?

         Між зраєю "вільних" людей та сспільством вльних вовків. ?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.24 | Предсказамус

          Хе. Каждый вправе выбирать себе компанию

          Адвокат ... пише:
          > Між зраєю "вільних" людей та сспільством вльних вовків?
          Мир чуть сложнее и выбор не настолько ограничен. А главное, человек может озвереть, но зверь не может очеловечиться. Физиология...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.24 | Адвокат ...

           Ех! Як що б пан мав доста часу...

           Предсказамус пише:

           > Мир чуть сложнее и выбор не настолько ограничен. А главное, человек может озвереть, но зверь не может очеловечиться. Физиология...

           Пан би не писав це.           P.S. Перепрошую, але слово "хвізіольоґія" у цім контекті,-- "ето нєчто"!
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.24 | Предсказамус

            Брр...


            Адвокат ... пише:
            > P.S. Перепрошую, але слово "хвізіольоґія" у цім контекті,-- "ето нєчто"!
            Уговорили, биология.

            > Предсказамус пише:
            >> Мир чуть сложнее и выбор не настолько ограничен. А главное, человек может озвереть, но зверь не может очеловечиться. Физиология...
            > Пан би не писав це.
            Любопытно будет прочесть, что бы я написал, если бы...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.24 | Адвокат ...

             То всьо у Ваших руках.

             Предсказамус пише:

             > Любопытно будет прочесть, что бы я написал, если бы...

             Пишить, буду читати.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.07.24 | Предсказамус

              В переводе на могучий - сказать нечего. Понял, не беспокою.

     • 2006.07.24 | Забойщик

      Скотина-скотина... Куда ж от этого денешься?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.07.24 | Kohoutek

  Думки з приводу

  Учора якось кинув оком в говноящик - ти диви, на "5-му каналі" Тягнибок виступає! Слухати не став, бо навіщо? - про цього типа і так все добре відомо, що він скаже - зрозуміло. Але подумалося - а він же зараз депутат облради. А був народно обраним депутатом Верховної Ради. НАРОД його обрав. Отой самий славетний-преславетний західноукраїнський нескорений народ. Оце ЛАЙНО він обрав своїм представником. При тому неодноразово - себто, це не випадковість, ВОНО їм до вподоби. Так скажіть мені, любі друзі, ЧИМ ЦЕЙ народ краще за той, що обирає своїми представниками януковичів та вітренок?

  В цю мить остаточно зрозумів, що за всі подальші патякання щодо "бандитів" і "не сси в під"їзді, тут не Донецьк" вже треба без будь-якої розмови бити в пику. Тому в дискусію щодо надлюдських якостей справжніх українців і недолюдських рис несправжніх вступати не бачу жодного сенсу. ОЦІ люди будуть мені ще щось казати про "європейськість"! Країна і суспільство хворі, причому хворі цілком рівномірно зі сходу на захід; хвороби дещо відрізняються за анамнезом, хоча однаково небезпечні. Але я вважаю - видужає. З вами чи без вас, любі друзі. Шануйтеся.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.25 | Oles

   Re: Думки з приводу

   Пане Кугутик

   Не варто робити такi глибокi висновки на основi `крику душi` достойної людини... Я пропустив примiтивiзм риторики i побачив головне - прагнення до волi i готовнiсть до самопожертви (чого українцям вiс сходу до заходу катастрофiчно не вистачає)... Не треба бити морду нi `стаханiвцям`, нi `бандерiвцям`...

   А попит на крайнi нацiоналiстичнi рухи є взюди, особливо де влада неефективна... Вам нагадати Францiю i Ле Пена пару рокiв тому???

   А демографiя сходу України - це питання, яке ще варто дослiдити докладно... От менi цiкаво - мiльйони вимерли у 32-33ому i протягом вiйни... Менi дуже здається, що вiйовничi антиукраїнцi - це внуки тих, хто морив голодом селян у 30-х роках... I коли фашизм, як крайнiй прояв нацiоналiзму - засуджений, то де осуд (суспiльний, i в першу чергу на сходi України) тих, хто звiв у могилу мiльйони? Багато є питань... Треба ставитись толерантно до всiх громадян України, але i до українцiв самих... Бо їм дiсталось ой як багато вiд iсторiї...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.25 | Kohoutek

    Re: Думки з приводу

    Oles пише:
    > Пане Кугутик

    Kohoutek, або принаймні Когоутек, будь ласка. І якщо ви вже пишете українською, то не забувайте про кличний відмінок. А то у нас тут щось до біса порозводилося націонал-патріотів, які постійно докоряють російськомовним громадянам за незнання державної мови. Я - російськомовний, до вашого відома.

    > Не варто робити такi глибокi висновки на основi `крику душi` достойної людини...

    Це Тягнибок-то - достойна людина?

    > Я пропустив примiтивiзм риторики i побачив головне - прагнення до волi i готовнiсть до самопожертви

    Якщо Тягнибоку кортить самопожертва, я б залюбки подивився, як воно привселюдно стрибне з карпатської скелі з криком "Слава Україні! Героям слава!" Це був би його найдостойніший вчинок і найбільша його допомога Україні.

    > А попит на крайнi нацiоналiстичнi рухи є взюди, особливо де влада неефективна... Вам нагадати Францiю i Ле Пена пару рокiв тому???

    Бо бидла завжди скрізь вистачає. І воно може мати цілком пристойний ззовні вигляд, аж поки не роззяве рота. Ось візьмемо Іллєнка чи Бенюка: здавалося б - достойні люди! Поки рота не роззявять. Я не про те писав, а про те, що не варто шукати соломинку в оку сусіди, коли у власному - колода. Не варто патякати про "донецьких бандюків", коли на власній землі вільно вирощується не краща наволоч.

    > А демографiя сходу України - це питання, яке ще варто дослiдити докладно... От менi цiкаво - мiльйони вимерли у 32-33ому i протягом вiйни... Менi дуже здається, що вiйовничi антиукраїнцi - це внуки тих, хто морив голодом селян у 30-х роках...

    Ба більше - серед войовничих антиукраїнців не бракує й онуків тих, хто вмирав тоді від гододу; та й морили голодом своїх братів переважно такі самі українці.

    > Треба ставитись толерантно до всiх громадян України, але i до українцiв самих... Бо їм дiсталось ой як багато вiд iсторiї...

    Щось я надто рідко бачу на цьому форумі толерантне ставлення до східняків і щось надто часто - виспівування надприродних чеснот наших україномовних співвітчизників.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.25 | Oles

     Re: Думки з приводу

     Пане Когоутеку (таки зачепив я вас - це був невелика кпина з мого боку :)

     `Достойна людина` - це Деддi... Про Тягнибока говорити не буду - його iснування природне для будь-якого суспiльства... Його крайнi погляди я однозначно засуджую... Хочеш зробити найбiльшу шкоду Українi - вистав його на телеекран (там йому не мiсце)...

     Переважно чи нi, але морили i свої - це страшний факт... Сумно, але продажнiсть - те є наша велика традицiя (що на заходi, що в центрi, що на сходi)... Мороз - останнiй приклад...

     Останнє, про що ви пишете - то дурiсть... Серед `професiйних українцiв` великий вiдсоток самозакоханих самодурiв... Це теж факт, i вiн шкодить справi вiдродження мови i створенню сильної держави...
    • 2006.07.26 | Мірко

     Re: Думки з приводу

     Пан Kohoutek
     пише
     >Ба більше - серед войовничих антиукраїнців не бракує й онуків тих, хто вмирав тоді від гододу; та й морили голодом своїх братів переважно такі самі українці.<

     Та й знов на бідолашного Шарпа! ;) Уважно, вродиться в нього якийсь комплекс переслідування чи щось. :lol:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua