МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Майже пророцтво: Сергій Лук"яненко 27.12.2004

07/23/2006 | mukoka
Лист Сергія Лук"яненко від 27.12.2004:
( Сергій Лук"яненко - автор "Нічної варти" )

Моим украинским читателям

Я хочу Вас поздравить.

Поздравить с выбором президента.

Я действительно очень рад, что Вы выбрали именно Виктора Ющенко.

Выбрали совершенно демократично, в полном соответствии со своими законами. Я рад, что возобладало мнение молодых, крепких, веселых студентов, которые вместо скучных занятий провели месяц на Майдане, а не "грязных шахтеров, копошащихся под землей и привыкших к рабству". Я рад, что теперь культуру Украины возродят люди, твердо знающие, что русский язык - "язык блатняка и попсы". Я убежден, что теперь Украина легко вольется в братскую семью европейских народов. Уже завтра уровень жизни в Украине резко возрастет, а передвигаться по Европе Вам теперь можно будет без всяких виз. Я уверен, что данный вариант выборов будет одобрен в Вашингтоне и признан демократичным и легитимным. Я счастлив, что Вы проявили гражданскую мудрость, воспротивились иностранному давлению и не позволили себя зомбировать.

А больше всего я рад, что когда через два-три года Вы поймете, как Вас использовали и надули - Вы не сможете винить в этом Россию и русских.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

як на мене - письменник Сергій Лук"яненко занадто оптимістичний з останнім висновком. Як не крути, шоб в цій країні не вітбувалося б, а завжди у всьому будуть винні тільки " кляті москалі" :((

Відповіді

 • 2006.07.23 | Echo

  Потрібно розрізняти два явища:

  1. Протест проти нечесних виборів
  2. Вибір президентом Ющенкa. Багато людей голосували не стільки за Ю, як проти Я.
 • 2006.07.23 | Rus36

  .

 • 2006.07.23 | Englishman

  аналогія з чоловіком-невдахою, від якого пішла жінка.

  Вєрнісь, сука, я всьо прощу!!!


  Майже трагедія. Натомість є і комічний присмак: колишній чоловік продовжує сприймати всі її кроки через призму уявного її відношення до нього. При тому, що розлученя сталося 15 років тому, і їй до нього немає ніякої справи.
 • 2006.07.23 | Faargenwelsh

  майжe. свого часу я дивувався, чому сeргій лук`янeнко

  ...в кожній другій своїй книзі створював eпізодичний пeрсонаж сільського дурня-боягуза, який щось злякано бeлькотів ламаною українською, пeрeд тим, як втікти в кущі від головного позитивного гeроя.

  власнe, ваш пeрeдрук доводить : є люди, яким нeстeрпно нeсти чeрeз життя отe "eнко" в своєму прізвищі, і яким нeстримно хочeться задeкларувати на вeсь світ - "я нє "eнко", я "eнковь!" я русскій, я дажe іщьо большe русскій, чєм самі русскіє - посмотрітє, как я нєнавіжу украінцeв! правда-правда, я ваш, я свой!"

  прямо крик душі в людини. можe, виписати йому справку яку, що він нe українeць, а українофоб?

  ps : ви вже якось скиньтесь вєдомством і замість електронного перекладача візьміть на роботу живу людину... бо вас, тролів, з першого ж речення вичисляєш по однаковісіньким граматичним помилкам...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.23 | mukoka

   Може тобі ...

   Може краще ми зкинимось тобі на ліки для голови... це ж треба так вперто вважати , шо відомство ФСБ може цікавити оцей безглуздий форум, де вештаються патологичні помаранчі, яким нічого не доведеш... це , батєнька, параноя разом із манією величі...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.23 | Faargenwelsh

    три тактичні помилки :

    "зкинИмось", "патологИчні" та "ФСБ" (: яку назвали ви, а не я :)

    а за ліки від голови я був би вдячний - в мене знову піднявся тиск, і хоч невеличка чатина вашого бюджету пішла б на корисну справу :)
   • 2006.07.23 | Moro

    Ви такої поганої думки про ФСБ?

    mukoka пише:
    > Може краще ми зкинимось тобі на ліки для голови... це ж треба так вперто вважати , шо відомство ФСБ може цікавити оцей безглуздий форум, де вештаються патологичні помаранчі, яким нічого не доведеш... це , батєнька, параноя разом із манією величі...

    Це ж треба так вперто НЕ вважати, що практично любий, хто має якесь відношення до моніторінгу політичної ситуації в Україні не скористається ось такою зручною можливістю, яку дає цей форум? :-)

    Ну ви і селюк(чка), їй-бо! :-)
 • 2006.07.23 | Чучхе

  Якщо ми згадаємо, що даний текст розміщений на UKR.RU, тобто

  тобто сторінці, проплаченій Масом Курочкіним, бригада якого змилась з України після третього туру, так і залишивши кинутою свою сторінку, з статтею Лук"янченка, який після програшу Януковича якось охолов до української тематики

  я думаю: Боже! Яке щастя, що минули оте лихо! Як добре, що вже нема російського клубу і Павловського в Україні! Це ж досягнення, хоча б заради якого тре булоб починати революцію\

  А щодо обманули, то мій, наприклад,фінансовий стан за часи Ющенка значно покращився, я навіть роблю капітальний ремонт квартири, чого раніше не міг собі дозволити. ВВП держави зростає попри вселенську нелюбов до Єханурова (єдиного нормального прем"єра, до речі), життя прекрасне, але тре паалельно проводити дві речі

  -мочити Януковича

  -тримаючись при цьому остороь тусівки Ющенко-Тимошенко
 • 2006.07.23 | Moro

  Це - не прогноз. Це - сценарій.

  В тій чи іншій варіації його було написано і так чи інакше здійснено.
  І те, що буде саме така спроба було ясно ще 1.5 роки тому.
  Але - "демократи обєднується саме перед розстрілом" - бо в "у зварича хвальшийвий диплом".

  ТА І ЦЕ НЕ ВСЕ - насправді УКРАЇНІ ВДАЛОСЯ ПОДОЛАТИ ЦЕЙ ЗЛОВОРОЖИЙ СЦЕНАРІЙ - "криза, крах" - тілько чисто віртуальна - в мізках людей.

  Певну частину плебсу було елементарно прозомбовано - і все(!)
  І ВСЕ!
 • 2006.07.23 | S@nya

  Знайшли пророка :) Нас ніхто не використав і не надурив.

  mukoka пише:
  > Лист Сергія Лук"яненко від 27.12.2004:
  > ( Сергій Лук"яненко - автор "Нічної варти" )

  > А больше всего я рад, что когда через два-три года Вы поймете, как Вас использовали и надули - Вы не сможете винить в этом Россию и русских.
  >
  > ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  >
  > як на мене - письменник Сергій Лук"яненко занадто оптимістичний з останнім висновком. Як не крути, шоб в цій країні не вітбувалося б, а завжди у всьому будуть винні тільки " кляті москалі" :((


  Нас ніхто не використав і не надурив. Нажаль, Лук"яненку, судячи з його агресивного несприйняття масових протестів в Україні у 2004 (думаю, всі знають про перманентні скандали в його Лайвджорналі), йому просто не дано зрозуміти, що люди можуть виходити на вулиці не за "нового доброго царя" і не за політиків, а через несприйняття брехні і відвертого знущання.

  Тоді на Майдані Український народ відстоював своє право на правду і свободу, і відстояв його. АБСОЛЮТНО неважливо, що було потім, головне, що тоді, у 2004-му, ми зробили те, що мали зробити і досягли своєї мети. Революція відбулася, і відбулася вона успішно. Ми обирали з двох варіантів найкращий, точніше єдиний можливий насправді. За пару місяців ми змусили здатися всю тоталітарно-ментівську систему, яку роками вибудовували кучмісти. Ми не погодилися з нахабними фальсифікаціями і примусили провести переголосування. Ми відстояли своє право обирати. Саме ЦЕ була мета революції, і ми її досягли.

  Якщо Лук"яненко і такі як він не можуть зрозуміти, ЧОМУ люди тоді вийшли на Майдан, то він, звісно, і не зрозуміє ніколи всього позитиву тодішньої революції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua