МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення до вас!

07/23/2006 | Трім-Теб
Звернення до людей совісті та доброї волі з усього Світу!!!
Нам потрібна Ваша допомога захистити свободу в Україні

Унікальність події (другої після односторонньої відмови від ядерної зброї).
Стародавня легенда говорить, що у передземному житті ми були духами і жили з Небесним Батьком на Небесах. Було два шляхи пройти через земні випробування: один через рабство, інший через свободу. Ми, хто мають тіла на цій землі, вибрали свободу. Але ті, хто вибрав рабство, підняли повстання проти Батька. На Небесах розпочалася війна духів. Нашим провідником був Архангел Михайло. Так! Той самий Михайло, чий бронзовий монумент стоїть на Майдані, і Дух якого, Дух Свободи-Істини-Любові, незримо очолював боротьбу народу України за ту ж саму свободу вибору!
У ті незабутні дні протистояння на Майдані, як і на Небесах, добро перемогло зло через любов та жертву. Свободу здобути без жертви неможливо. Ми принесли нашу жертву на Майдані, скуштували смак свободи, встали з колін, і ми, народ, не хочемо більше бути рабами!
ТАК ! Істинно ТАК !
Ми, народ України, багатонаціональний та багатоконфесійний, багатостраждальний, але мирний і працелюбний, стали на шлях до “...великої, нової та вільної сім’ї ...” народів світу. Ми не проти кого, ми за мир та дружбу з усіма. Ми усвідомлюємо, що щастя приходить, коли звільняємося від гріха, що любов вища та сильніша за все і що перемога буває лише тоді, коли немає переможених.

Лінія, яка відділяє добро від зла та свободу від рабства, зараз проходить через Афганістан та Ірак, Іран та Ізраїль. Але майбутнє людства вирішується в Україні, бо в Україні проти добра стоїть самий кривавий за всю історію людства, брехливий, замаскований та найсильніший загін сил зла --- неокомунізм.
Неокомунізм --- це нетеорезовані практичні течії та політичні організації лівого напрямку, спадкоємці класичного комунізму. Вони, як правило, декларативно відмовилися від марксистко-ленінського вчення або комунізму та ліберально-демократичні по формі. Але, на практиці, продовжують використовувати ідеологію комунізму та брехню, як основний засіб досягнення мети.
Неокомунізм --- це організації та люди з комуністично-гебістським образом мислення і дії (кгомід). Кгомід швидко пристосовується до умов, постійно змінює зовнішній вигляд, але не змінює мислення та аморальних шляхів досягнення мети --- зробити людей рабами і так само нещасними, як і вони самі.

„Вогонь Майдану” --- Дух Свободи-Істини-Любові вилився за межі України і закрокував по планеті. Сили зла не витримують навіть присутності кольору вогню --- Помаранчу. Вони не в силі загасити це полум’я. Але якщо ми, хто пройшов через вибір „свобода або смерть” на Майдані, не будемо підтримувати вогонь у своїх серцях, він згасне сам. І тоді ми знову станемо рабами, брехня знову проникне в усі куточки нашого буття, а темні сили зла згвалтують любов. Так давайте ж горіти і не допустимо пітьми.
„Вогонь Майдану” переміг в 2004. Але боротьба за свободу в Україні продовжується! Сьогодні Україна є той маленький важіль, який визначить перевагу світових сил добра або зла. Місія народу України --- не допустити перемоги сил зла.

В цю критичну хвилину для нашої Неньки України, я Любарець Василь Олексійович, Громадянин України, звертаюся до:

- Президента України Віктора Андрійовича Ющенка.
Пане Президенте, сталося так, що Ви опинилися на іншому боці барикади Майдану. Це дуже прикро, але це факт. Зараз не має значення як це сталося і хто винний у цьому. Але сьогодні ще у Вашій владі рішучою дією врятувати ситуацію. Завтра буде вже пізно. Сьогодні ви ще маєте два шляхи до світла проти одного в темряву. Але завтра залишиться лише один --- до темної безодні кровопролиття та хаосу. Якщо рабів задовольнить „миска чечевичного варива”, то Майдан помре, але свободи не віддасть. Пам”ятайте це і приймайте рішення.
Два шляхи до світла:
1.Розпуск Верховної Ради та відставка Президента України (Вас, Вікторе Андрійовичу). Віддайте владу до виборів (своїм же указом) моральному лідерові Майдану Юлії Володимирівні Тимошенко. Це достойний вихід!
2.Розпуск Верховної Ради та дострокові вибори нової Верховної Ради!
Один шлях в темряву:Смерть Світла та шабаш „комуно-кнурів”!!!

- Звертаюся до людей старшого покоління.
Ви досвід, мудрість та видатний приклад перетерпіння. Ви пройшли через каземати та голодомори комунізму, приниження рабством, війну з фашизмом. Але ви зберегли віру, надію та любов. Не має значення якого ви віку, давайте розділимо радість братерського служіння та любовного творіння добра для ближнього.

- Звертаюся до молоді.
Ви майбутнє планети Земля. Прийшла ваша пора знову сказати “ТАК!” Свободі-Істині-Любові, як це було на Майдані. Ви народилися, коли кгомід (комуно-гебешний образ мислення і дії) зазнав перших поразок від правдивого Слова, коли наша ненька Україна стала на шлях свободи від комуністично-імперської залежності. Зерна свободи та істини зійшли вогнем ваших сердець на Майдані. Будьте сміливі, не бійтеся нічого, не піддавайтеся спокусам лукавого, станьте на камінь істини та беріть справи в Україні у свої чисті руки. „Вогонь Майдану” --- Дух Божий з вами. Люди свободи та совісті усього світу з вами. Це ваш час!

- Звертаюся до людей усіх рас та націй, партійних та безпартійних, віруючих усіх релігій та конфесій і тих, хто ще не прийшов до усвідомлення свого божественного походження.
Ви відчули „Вогонь Майдану” --- Дух Майдану. Ви знаєте, що це добро, що ми брати та сестри, що нам нічого ділити, що ми вміємо жертвувати, служити та любити ближнього. У нашій владі принести „Вогонь Майдану” туди, де ми знаходимося сьогодні --- у нашу сім’ю, на нашу вулицю, у наше селище чи місто, у наш інтернет-сайт, у нашу ділову справу або на робоче місце.

- Звертаюся до світової бізнес-еліти.
Молода Вільна Україна має безмежний потенціал. Талановитий, мирний та працелюбний народ відстояв свободу. Прийдіть в Україну, допоможіть нам приєднатися до цивілізованого суспільства, і ваші матеріальні та моральні внески повернуться стократ.

- Звертаюся до світового інтернет-суспільства.
Проголосіть та розпочніть формування четвертої гілки влади --- „Вади Слова”. Без вас, інтернет-осіб, Майдан був би неможливий, без вас, інтернет-осіб, неможливо захистити свободу в Україні сьогодні. Чисте правдиве „Слово” --- це потужна зброя та індикатор Свободи!

У нашій владі було вибрати свободу і в нашій владі видавлювати з себе раба по краплі. Якщо для Вас важливо Свобода-Істина-Любов, якщо Ви прагнете добра, справедливості, праведності та всього гідного людини, пам”ятайте, вільна людина кує своє щастя сама. Раб чекає, що його зробить щасливим цар або генеральний секретар, президент чи бос.
Допомагаючи братам в Україні відстояти свободу, Ви захищаєте себе та свою сім’ю від сил зла.

"...навіщо потрібна дорога, якщо вона не веде до Храму..."

Хто має вуха, той почує, хто має очі той побачить

Відповіді

  • 2006.07.23 | Карт

    Таки "Ще не вмерла ..!"Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua