МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Наша Україна" не підтримала Тимошенко

07/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Прем`єр-міністр України, народний депутат від “Нашої України” Юрій ЄХАНУРОВ не підтримує пропозицію лідера БЮТ Юлії ТИМОШЕНКО про складання депутатських повноважень, називаючи її нереальною.

Як передає кореспондент УНІАН, він сказав журналістам: «Щоб парламент не міг працювати, треба, щоб вийшло більше, ніж 226 депутатів. А це не реально. Я приставати до нереальних речей не хочу».

За словами Ю.ЄХАНУРОВА, для реалізації плану Ю.ТИМОШЕНКО у будь-якому випадку спочатку потрібно провести з’їзди партій, щоб виключити кандидатів, які не пройшли до парламенту, з передвиборних списків, а лише після того можна складати з себе депутатські повноваження тим, хто їх отримав.

Член фракції “Наша Україна” Петро ПОРОШЕНКО вважає недоцільним складення повноважень депутатами від “Нашої України” і Блоку Юлії Тимошенко.

Як передає кореспондент УНІАН, в інтерв’ю журналістам він підкреслив, що є й інші способи визначення долі парламенту, але обирати їх може Президент України.

П.ПОРОШЕНКО нагадав, що Президент, відповідно до Конституції, має час до 2 серпня для розгляду кандидатури на посаду прем’єр-міністра. Водночас 25 липня спливає 60-денний термін, відведений Конституцією на формування уряду. «Яке рішення буде прийнято, мені невідомо, але я переконаний, що це буде в чіткій відповідності до конституційних процедур, з консультаціями з головою ВР, з його заступником, керівниками фракцій, з обговоренням цього питання», - сказав депутат.

Він підкреслив, що складання повноважень народними депутатами «насправді є неоднозначною підставою для розпуску ВР, допустити, щоб залишити ВР, коли 226 голосів голосували будь-що, я думаю, що це не є той крок, який буде займати «Наша Україна»», - сказав П.ПОРОШЕНКО.

Говорячи про консультації, які веде “Наша Україна”, він зазначив, що переговори сьогодні ведуться тільки з БЮТ, а консультації ведуться з усіма фракціями і стосуються виключно перспектив діяльності ВР.

Джерело: УНІАН

Відповіді

 • 2006.07.24 | Echo

  Re: "НУ" зборище флюгерів президента.

  Зварич - людина яка дискредитувалa себе підробкою диплома.
  Про що ще можна говорити?
 • 2006.07.24 | Карт

  Поки БЮТ не здається, в Україні жити не так вже і соромно ..

  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua