МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янучари перекрили рух біля ВР. Навіщо - незрозуміло

07/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Активісти Партії регіонів перекрили рух по вулиці Грушевського у Києві.

Як передає кореспондент УНІАН, представники Партії регіонів перекрили рух по вулиці Грушевського від вулиці Шовковична до Липської. Вони тримаються за руки, створюючи щільний кордон.

В той же час на запитання кореспондента УНІАН, навіщо вони перекрили рух: одні говорять, що не знають, а інші радять йти подалі.

Відповіді

 • 2006.07.24 | Артемчук Іван

  Re: Янучари перекрили рух біля ВР. Навіщо - незрозуміло

  Автор повідомлення, Ви жлоб. Не тому, що жадібний, а тому, що ви жалюгідний ЖЛОБ. Жлобське мислення, заячий дух тощо. Хохол, одним словом. Вам цікаво чому прихильники Партії Регіонів (по вашому "янучари"), які представляють інтереси більшості українців, вишикувались на одній із центральних вулиць Києва? А як ви вважаєте? Хіба не можете допетрати це своїми мізками, якщо вони є? Чому ви не питаєте, якого дідька міліція не розжене напівбомжатне збіговисько на майдані і що вони там роблять? Чи лише тому, що хлопці/дівчата з УНІАН у них нічого не запитують? Підніміть свій задок та пройдіться до тих "янучар". Може тоді вам стане соромно за свої дурні питання й зрештою ви знайдете на них вірну відповідь...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.24 | otar

   Дивіться, дивіться, живий янучар!

  • 2006.07.27 | Михайло Свистович

   Re: Янучари перекрили рух біля ВР. Навіщо - незрозуміло

   Артемчук Іван пише:
   > Автор повідомлення, Ви жлоб. Не тому, що жадібний

   А звідки Ви взяли, що він не жадібний?

   > заячий дух

   А це Ви звідки взяли? В реалі він демонструє віч на віч з янучарами зовсім протилежне.

   > Хохол, одним словом.

   Не кацап так точно

   > Вам цікаво чому прихильники Партії Регіонів (по вашому "янучари"), які представляють інтереси більшості українців, вишикувались на одній із центральних вулиць Києва?

   Бо їм за це заплатили. А інтереси більшості українців вони не представляють. Дивіться результати виборів.

   > Чому ви не питаєте, якого дідька міліція не розжене напівбомжатне збіговисько на майдані і що вони там роблять?

   Збіговисько не напівбомжатне. У всякому разі значно менш бомжатне, ніж у Маріїнському парку. Розганяти його нема за що. А роблять вони там те саме, що і всі ці роки - відстоюють свободу України.

   > Підніміть свій задок та пройдіться до тих "янучар"

   Він там був і не раз
 • 2006.07.24 | Ghost

  Re: Янучари перекрили рух біля ВР. Навіщо - незрозуміло

  Артемчук Іван пише:
  > Автор повідомлення, Ви жлоб. Не тому, що жадібний, а тому, що ви жалюгідний ЖЛОБ. Жлобське мислення, заячий дух тощо. Хохол, одним словом.

  это ещё почему?

  > Вам цікаво чому прихильники Партії Регіонів (по вашому "янучари"), які представляють інтереси більшості українців, вишикувались на одній із центральних вулиць Києва? А як ви вважаєте?

  я никак не считаю, мне тоже интересно, расскажите.

  > Хіба не можете допетрати це своїми мізками, якщо вони є?

  предположим, не допетрил, потому и спрашиваю.

  > Чому ви не питаєте, якого дідька міліція не розжене напівбомжатне збіговисько на майдані і що вони там роблять?

  да не надо никого разгонять, зачем нам эти ужасы!

  > Підніміть свій задок та пройдіться до тих "янучар". Може тоді вам стане соромно за свої дурні питання й зрештою ви знайдете на них вірну відповідь...

  я ходил и спрашивал. никто не ответил. одни говорят - ничего не знаю, ничего не скажу, другие называют провокатором. там надо "идейных" как-то помечать, чтоб люди знали у кого спрашивать можно, а у кого бесполезно.

  а вообще, я сильно извиняюсь, но ваше выступление рекордное по своей бессмысленности. что хотели сказать-то?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.25 | Артемчук Іван

   пояснення зарозумілим хлопчакам...

   А де ж ваша українська? :) Я вже стомився, чесно кажучи, тлумачити кожному хлопчиську що коїться й де правда. Окрім того, мої тлумачення мають дещицю суб"єктивного ухилу. Відтак, більше цього не робитиму. Сподіваюсь, що ви також живете в Україні, а не в Торонто, чи будь де ще, а отже є безпосереднім учасником подій, що відбуваються й самі можете зробити для себе висновки. Якщо не можете, то це хвороба, яку я, не лікар, вилікувати не зможу... Зрозуміло про що я? Чи може з матюками написати щоб ваші не надто обтяжені інтелектом мізки зрештою зрозуміли сенс моїх слів? :)
  • 2006.07.25 | Артемчук Іван

   Re: Янучари перекрили рух біля ВР. Навіщо - незрозуміло

   І ще одне. "Считаєтє ви" чи "не считаєтє", що на виборах до Верховної Ради перемогла Партія Регіонів - це ваші особисті проблеми, які не дають права називати прихильників цієї партії "янучарами" чи ще якось. Так само, як у прихильники регіоналів не повинні вживати таких мерзотних слів як "ющівці", "юльківці" й таке інше. Це роз"єднує народ, проти чого власне й виступає наш Президент, за якого ті "антиянучари" волали на виборах Президента України. Шкода шановного Віктора Андрійовича, що всі його бажання об"єднати та примирити українців наражаються на шалений опір стада його колишніх прихильників, які далі майдану не пішли. Майдан - це не демократія, а шлях до неї. Комусь розтлумачити?
 • 2006.07.24 | alx_1904

  УНП, БЮТ и ПОРА - "Янучари" !!!!!!!!!!!!! (л)

  >Люди перекрыли движение по улице Грушевского

  >Украинская народная партия установила две палатки на проезжей части на углу улиц Грушевского и Шелковичная.

  >Эти палатки окружили представители Блока Юлии Тимошенко и гражданской партии "Пора"....
  >Как сообщили в пресс-службе УНП, около двух тысяч киевлян по инициативе Украинской народной партии приняли участие в походе от палаточного городка, что на Майдане Незалежности, в Верховную Раду с требованием досрочного роспуска парламента....
  >"УНП намерена и в дальнейшем проводить такие акции протеста и увеличивать количество их участников", - сообщил Ратушный. Он также отметил, что, "к сожалению, не все политические партии, присутствующие на Майдане, поддержали акцию УНП"....
  http://www.korrespondent.net/main/159641/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua