МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голосування кандидатури прем’єра без подання президента є узурпа

07/24/2006 | Moro
Голосування кандидатури прем’єра без подання президента є узурпацією влади - Рибачук

Глава секретаріату президента України Олег Рибачук зустрівся з послом Сполучених Штатів Америки Вільямом Тейлором. Під час зустрічі було обговорено поточну політичну ситуацію в Україні, повідомляє прес-служба президента.

Керівник Секретаріату зазначив, що в нинішній ситуації Президент діятиме виключно в рамках українського законодавства, ухвалюючи відповідальне для країни рішення щодо майбутньої долі парламенту й уряду. За словами О.Рибачука, процедурні та нормативні протиріччя свідчать про «недосконалість конституційної реформи». Нинішня ситуація ще раз засвідчила, що «реформа потребує оптимізації», – відзначив він.

За словами Глави Секретаріату, Президент протягом останнього часу неодноразово наголошував, що готовий співпрацювати з парламентом й урядом заради єдності та стабільності держави.

Керівник Секретаріату наголосив, що «голосування по кандидатурі прем’єра без подання Президента є узурпацією влади».

О.Рибачук зауважив, що перед новим урядом має бути поставлено важливе завдання – не втратити темпів розвитку економіки. «Віктор Ющенко переконаний, що з таким завданням може впоратися лише команда професіоналів, і її може очолити тільки та людина, яка зуміє відмовитися від вузькопартійних інтересів та візьме відповідальність за економічний розвиток країни», – додав він.

О.Рибачук висловив упевненість, що неефективність політичного діалогу гальмує проведення ефективної економічної політики, що не дає змоги швидко реалізовувати план модернізації країни. «Президент України наголошує, що часи закулісних домовленостей і ситуативних рішень, які йдуть врозріз з національними інтересами та проголошеним курсом на європейську та євроатлантичну інтеграцію, повернути не вдасться», – зазначив керівник Секретаріату.

В.Тейлор, зі свого боку, констатував, що Сполучені Штати готові й надалі підтримувати демократичні перетворення в Україні.

24.07.2006 17:30

http://ictv.ua/ukr/news_ukraine.php?news_id=84714

Відповіді

 • 2006.07.25 | sarmatД

  Re: Голосування кандидатури прем’єра без подання президента є уз

  А Рыбачук случайно не спросил посла как он расценивает принятие незаконно присяги Ющенко,когда еще даже итоги выборов не огласили-это не тянет на узурпацию власти ????
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.25 | Предсказамус

   Если б он после этого выгнал Кучму с Банковой

   sarmatД пише:
   > А Рыбачук случайно не спросил посла как он расценивает принятие незаконно присяги Ющенко,когда еще даже итоги выборов не огласили-это не тянет на узурпацию власти ????
   Не тянет. Томущо (©) никаких реальных действий по захвату власти он не совершал.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua