МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Член Партії регіонів обміняв партквиток на квиток до зоопарку

07/24/2006 | keymaster
Близько десяти партквитків обміняли мешканці Рівного на квитки до зоопарку, сауни та інших місць під час акції «Дістали всі». Її організували активісти Рівненського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Антикримінальний вибір». За словами керівника осередку ВГО Сергія Штурхецького, акція мала на меті показати ступінь розчарування рядових партійців, до якого призвели безвідповідальні дії керівництва всіх без виключення політичних партій. Про це повідомив 24 липня власкор ЗІКу.

Представникам різних партій пропонувалося відвідати: зоопарк – подивитись на рогатих, які багатьом «заважають жити»; ляльковий театр – щоб зайвий раз нагадати про маріонетковість багатьох дійств; музей – куди добре було б назавжди переселити деяких політиків; сауну – щоб відігрітися від морозу.

Рівняни по-різному реагували на обмінний пункт. Багато хто підходив, цікавився чи просто посміхався, читаючи інформацію на плакаті або листівках, але були й переконані партійці, котрі самовіддано вступали в дискусії з представниками «Антикримінального вибору», намагаючись захистити свої партії та їх лідерів. Учасники акції з розумінням ставилися до цих людей, співчували їм, однак нічим не могли їх порадувати – квитки на розважальні заходи отримували тільки ті рівняни, які погоджувалися обміняти свої партквитки.

Першим свій квиток здав член Партії регіонів. За словами організаторів заходу, чоловік давно мав намір відвідати з дитиною зоопарк і тут така нагода трапилася. Як впевнені організатори обміну, в місті виявилося б набагато більше охочих поміняти свої партквитки, проте, як вони кажуть, люди були просто не готові до цього – у вихідні дні виходили в місто прогулятися без тих самих партквитків.

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

  • 2006.07.24 | Mary

    офігєнна новина, шкода, шо не нашаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua