МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Европейская и Американская демократии - предатели Украины

07/25/2006 | Зверопупс
Настоящими иудами по отношению к Майдану стали демократии Европы и Америки. Именно они ( их правительства и народ) , бросили нас на произвол судьбы...Это можно сравнить с молодыми родителями, которые безудержно радуются рождению ребенка, бухают, а потом бросают новорожденного на попечение дедушки-сталиниста и бабушки-алкоголички))
Естественно, что в таких милых условиях выростет личность - мутант с венигретом из самых нелепых демократично-тоталитарных признаков всех своих предков.
Нас не поддержали НИЧЕМ, кроме поглаживания по головке и робкого "Вова, может не надо так с Витей? Не бей его лопаткой по сопатке, ему же больно"))
Я не говорю даже о РЕАЛЬНОЙ финансовой помощи, я говорю о вменяемых профессиональных советах в управлении государством и т.д., которые не стоят и копейки Западу. Вывод один - значит им так нужна демократия в Украине. Вернее - стоило Вове нахмурить бровки и плевали они на нас). Так что не там мы ищем Мальчишей-плохишей.

Відповіді

 • 2006.07.25 | Illia

  Re: Европейская и Американская демократии - предатели Украины

  Європа злякалась нашого "кохання" до неї і нашого ж бажання злиття.
  Тепер вони можуть дихати спокійно. Ми відкинуті років на 10 назад. У них є запас.
  З америкосами не все так зрозуміло, але підозрюю, що приоритети у них трохи інші - Ірак, Іран, КНДР і т.д. Ми їм нічим не загрожуємо. У нас немає нафти і газу в кількостях достатніх для них. А наша демократія - ну самі розбирайтесь
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.25 | Трім-Теб

   Знову час Майдану --- Час вибирати!

   Хлопці, все ви правильно кажете, спасибі.
   Але зараз не час розбиратися, хто винний і хто кого і чому. Хватить ставити себе в залежність від Москви, чи Брюсселю з Вашингтоном.
   Навіть якщо ми і розберемося з цим, толку ніякого. Настав Час самим визначати свою долю!

   Зараз час прийняття рішення про напрямок руху в майбутнє, час вибору між добром і злом, між свободою та рабством, між світлом та темрявою, між правдою і брехнею, між любовью та насильством!

   Зараз час вибору між шляхом, який приготував для нас той, хто любить нас і віддав своє життя за нас --- нашим Спасителем і шляхом до прірви пекла, де панує Злий!

   Зараз знову час Майдану, час вибору не президента, а нашого майбутнього! Наша місія, як Народу України --- захистити добро не тільки в Україні, а і в усьому світі. Від того хто візме вех в Україні, добро чи зло буде залежати перебіг подій в усьому світі. Памятайте --- не ми залежимо від світу, а він --- цивілізований світ залежить від нашого вибору.

   Так запалимо ж знову наші серця Вогнем Майдану, Духом Свободи-Істини-Любові!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.25 | Lery

    Re: Знову час Майдану --- Час вибирати!

    Трім-Теб пише:
    > Навіть якщо ми і розберемося з цим, толку ніякого. Настав Час самим визначати свою долю!
    100%!

    > Зараз час прийняття рішення про напрямок руху в майбутнє, час вибору між добром і злом, між свободою та рабством, між світлом та темрявою, між правдою і брехнею, між любовью та насильством!
    Занадто патетично.
    Наївно вважати, що назвавши щось зовнішнє "злом", автоматично у себе отримаємо "добро".
    Заклик "вибирати між добром та злом" - це як вибирати між "правою рукою та лівою".
    Добро та зло - вони в кожному з нас. Тому і боротьба повинна вестися кожним в першу чергу з собою.

    > Зараз час вибору між шляхом, який приготував для нас той, хто любить нас і віддав своє життя за нас --- нашим Спасителем і шляхом до прірви пекла, де панує Злий!
    див. вище.

    > Зараз знову час Майдану, час вибору не президента, а нашого майбутнього! Наша місія, як Народу України --- захистити добро не тільки в Україні, а і в усьому світі. Від того хто візме вех в Україні, добро чи зло буде залежати перебіг подій в усьому світі. Памятайте --- не ми залежимо від світу, а він --- цивілізований світ залежить від нашого вибору.
    Ми всі залежимо один від одного, бо ми - частинки Цілого.
    Коли люди це згадають та почнуть діяти згідно цього принципу, Добро на Землі переможе.

    > Так запалимо ж знову наші серця Вогнем Майдану, Духом Свободи-Істини-Любові!
    Спочатку краще запалити вогонь Любові. Тоді Істина згодом сама викреслиться, а за нею і уявлення про істинну Свободу.
 • 2006.07.25 | один_козак

  Капризничаем? А кто помогал в свое время

  этим старым демократиям-первопроходцам?

  Вообще-то скажу вам, как коренной и не русифицированный "хохол", что ни на кого не обижаюсь. Наша хорошая жизнь нужна именно нам и никто нам в этом способствовать в принципе не обязан. Странно пенять на сторонних людей за то, что мы не справились пока построить себе эту самую хорошую жизнь.

  Хотя с "их" стороны разумно было бы способствовать нам в нашем демократическом развитии. Им же лучше было бы в результате. Плюс одно дружественное государство, стабильность на территории с несколькими атомными станциями и другими потенциально опасными прелестностями тех.прогресса... А то если всосёт Раша в свою орбиту да использует наши ресурсы для реванша на глобусе...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.25 | 100рож

   Тверезо

 • 2006.07.25 | alx_1904

  Они не предавали

  СОБСТВЕННЫЕ интересыы, а наши - им глубоко ПОФИГ.
  Украина сыграла свою роль в виде маааленького плевка в сторону России, чем и выполнила свою роль в Большой Мировой Игре (политике).
  Что у нас с народом и "демократична" ли власть - им ВСЕГДА было до лампочки, это была лапша для полных дохов, на которые мнооогие и повелись, чем и доказали свой Лохизм.
  Напомню ооочень известное американское изречение "Хоть он и сволочь, но он наша сволочь."
  Им главное - стабильность, и чтобы власть в гос-ве исполняла их интересы.
  Но 1,5 года показали ПОЛНОЕ отсутствие власти и контроля. Один Азот чего стоит, когда пришлось срочно прилетать неск. десяткам сенатором его спасать от оранжей + звонок Буша ющу.
  Навсегда запомню выступление ам. миллионера на митинге "мы объявляем полит. забастовку против действий оранжевого правительства, призываем всех к ней присоединиться, и я оплачиваю всем участникам в забастовки их потери в зарплате и риск потерять работу".
  Ну а о том, как страны "старой" ЕС подавали в суд на оранжевое правительство за "отбор" их собственности и незаконные нарушения правил игры при принятии 2го бюджета 2006 можно не говорить.
  И ПОСЛЕ ТАКОГО ещё кто-то может говорить, что запад "кинул" Украину?
  Оранжи САМИ нарвались своим дерибаном и популизмом.
 • 2006.07.25 | ilia25

  Нет -- они просто намного лучше вас знают, о чем говорят

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.26 | ПРОФИ

   Re: Нет -- они просто намного лучше вас знают, о чем говорят

   Ті, що міряють своїми мірками дії чи бездіяльність урядів ЄС не розуміють їхньої психології. Звичайно ті громадяни ЄС, кого цікавить ситуація в Україні(таких кілька відсотків) хочуть бачити Україну на європейському шляху. Це природно, оскільки спокійніше мати таког ж як сам сусіду, а не якогось розбишаку, чи неробу з кримінальним ухилом. Багато європейців, з ким доводиться спілкуватись по роботі дивуються з "бігу" України останні 15 років майже на місці й рекомендують скористатися досвідом наших західних сусідів, що за ці ж 15 років вивели себе на рівень досить високих умов ЄС. Так що треба будувати країну самим, а передати нам свій досвід ніхто не проти, ще й профінансують.
 • 2006.07.25 | damoradan

  Это провокационное заявление

  Присоединяясь к мысли Одного Казака о том, что каждый народ должен сам определять свою долю, хочу отметить, что многие в Украине пережили время Кучмы только потому, что само наличие развитых демократических государств в мире давало надежду на то, что в конце концов все будет ок.

  Нам помогают, чем могут, но если политическая элита не тянет, то помогать им невозможно. Должны сначала сами решить, какая и зачем им нужна помощь.

  А вообще противникам Запада рекомендую определиться: либо вы считаете, что США везде вмешиваются и всем диктуют условия, либо что США никуда не вмешивается и никому не помогает. Не может же быть и одно, и другое одновременно!
 • 2006.07.25 | толя дейнека

  Re: дві поправки, які докорінно міняють справу

  1) ніхто не подумав, як Американській і Європейській демократії теж важко, адже вони не можуть розірватися на сто частин всім потребуючим. В Американської і Європейської демократії наприклад зараз є дуже важлива задача - бомбити Ірак, Афган і Ліван. А ми, пихаті своєї молодою демократії, можемо тільки ремствувати в світі, де кояться справжні діла.

  2) втім, не треба впадати в крайній песимізм. Зовнішнє враження може бути геть оманливим. Наприклад, комусь може здаватися, що на верхівці влади зараз відбувається страшний хаос і кавардак. А може якраз у цей час, саме під покриттям "хаосу", за натхнення і сприяння Американської і Європейської демократії, - кояться великі діла, за наслідками яких нам доведеться жити і хлібати десятиріччя.
 • 2006.07.26 | Volodymir

  Чтобы предать, надо сначала отдаться или купить

  А Западные потому пока демократии, что все же иногда думают об отсветственности и собственной выгоде.
  Хотя и мысль, что, например, Американской демократии никто не помогал, тоже не совсем верная. Например, Росийская империя несколькими кораблями поддержала стремление Британских колоний к свободе. А европейской потом сильно помогла Американская, прикрыв зонтиком.
  Просто нескольких кораблей в нашем случае оказалось не по ситуации мало.
 • 2006.07.26 | Lery

  Не в демократиях дело, а в их хозяевах...

  Западные демократиии служат инструментом наживы для определенных кругов лиц. И все действия-бездействия США и Европы имеют за собой определенные финансовые стратегические интересы.

  И не стоит обольщаться, что хозяевам западных демократий так важна сама по себе демократическая идея, если, например, насаждение тоталитаризма или анархии где-нибудь в мире сулит бОльшие прибыли, несомненно будет выбрана и "простимулирована" эта модель...

  ЗЫ только не надо про "европейские/западные ценности" расказывать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.26 | SergiyNorge

   Re: Не в демократиях дело, а в их хозяевах...

   Какие глупости вы все пишите!!!!При чем тут запад, если люди сами не хотят ничего
   делать.Сколько можно ждать помощь от кого-то.Много ли украинцы кому-то помогли?
   Все только жаловаться и умеем!!!!
   В Азии ,Африке проблемы намного страшнее, чем на Украине.Кто о них знает?Никто!
   Потому что только о себе и печемся!!!А потом удивляемся-что никто не воспринемает
   страну , как цивилизованную!!
   Много ли перемен в стране?
   Вдруг все начали исправно платить налоги(особенно украинцы с Заподной Украины,хвастающиеся , что посылают деньги мешками домой)?
   Многие ли стали платить за газ, воду и т.д , что бы поддержать правительство в газовой
   борьбе!!Единицы!! Какие вопросы к Европе.Тут платят налоги ВСЕ!!!!
   И главные новости-о Африке и Азии, так как там проблем намного больше!
   А у нас только с жиру бесятся и воруют.Были бы бедными-цены на недвижимость
   не были бы такими огромными!!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.26 | Lery

    Re: Не в демократиях дело, а в их хозяевах...

    SergiyNorge пише:
    > В Азии ,Африке проблемы намного страшнее, чем на Украине.Кто о них знает?Никто!
    > И главные новости-о Африке и Азии, так как там проблем намного больше!
    А как Вы думаете, кому выгодно держать эти части света в таком плачевном состоянии? - Тем же хозяевам западных демократий.

    > Много ли перемен в стране?
    > Вдруг все начали исправно платить налоги(особенно украинцы с Заподной Украины,хвастающиеся , что посылают деньги мешками домой)?
    > Многие ли стали платить за газ, воду и т.д , что бы поддержать правительство в газовой
    > борьбе!!Единицы!! Какие вопросы к Европе.Тут платят налоги ВСЕ!!!!
    Оплата налогов говорит не о степени сознательности населения, а об успешности работы госмашины в этом плане.
    Зачем платить налоги, помогая очередному "ивченко" купить очередной "мерс", если их можно не платить- государство это позволяет? :)
    Так для КОГО работает это государство? - явно не для тех, кто исправно платит налоги со своих зарплат.
    Пока люди сами не изменят свое отношение к государству, оно не улучшит отношение к ним.
   • 2006.07.26 | Георгій

    Кажете, "бесятся з жиру?"

    Гм. Я киянин родом, але останні 16 років життя живу у США. Місяць тому був в Україні (чотири тижні в Києві і тиждень у Луцьку). Ціни на все і в Києві, і в Луцьку, з огляду на заробітну платню, просто вбивчі. Заробітна платня доцента університету в Києві (це мій рівень) - 1500 гривень на місяць - достатня тільки для того, щоби прохарчуватися, не голодуючи, і заплатити за *державну* квартирку (а їх вже нема). Хто ж біситься з жиру?

    Щодо західних демократій - так, в них зараз багато своїх проблем, їм не до України.
 • 2006.07.26 | Юрій Шеляженко

  Демократія - це коли Український народ вирішує сам, як собі жити

 • 2006.07.26 | Мартинюк

  Не треба переводити відповідальність із себе на когось.

  Ми самі не справили і не справляємося. Говорити що це вина когось - Ющенка, Заходу, Росії, євреїв, Тимошенко, тд. означає визнавати над собою владу , того , кого ми звинувачуємо.

  Комусь здається що він знайшов чергового стрілочника, а насправді це є визнання власної безпорадності , відмова від пошуку способів урегулювати систуації власними силами і щонайголовніше - визнання , узаконення зверхності над собою тої сили, яку він записує у винуватці.

  Вільна людина винить у всьому сама себе. Раби - чергового хазяїна.

  Претензії до Заходу звитчайно доречні. Але роль Заходу перебільшена.Одночасно применшена роль внутрішніх чинників , які самі досить успішно маніпулють думкою Заходу і навязують йому вигідні для них позиції.

  Трба було розтолкувати тому Заходу що йому слід робити, і він би це зробив. Але розтолковувати не їхнім чиновникам, які самі є слуги своїм народам, а громадській думці цих країн.

  Біда східноєвропейців у тому що вони переносять власну нікчемність та безпорадність на інші нації, і не сумніваються що західні країни керуються так само як і пострадянські, тобто плюючи та зневажаючи волю народу. Тому на жаль навіть наші інтелектуали ніколи не намагаються впливати на громадську опінію цих країн - шукаються короткі і обовязково конфіденційні дороги до умів та сердець урядовців та чиновнків Заходу. А це дорога небезпечна - бо вони (західні урядовці та чиновники) починають використовувати "встановлені звязки" без огляду на власні демократичні , моральні та правові принципи .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua