МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ірпеніада 2006 ???

07/25/2006 | Linx
Ну що, дочекались... влада змінилась, що далі?

Прогулявся я в суботу зранку по рідній з дитинства вулиці Полтавській. Сумне видовище, :-( це не те слово!!! Асфальту вже майже нема і там де він був ще рік назад. Прикольно, що найгірша дорога біля самих "крутих" :-) хатинок, яких значно побільшало. Це фон.
Тепер про те, що мене розлютило...
Між 6-ю лінією і вул.Лесі Українки, скільки себе пам"ятаю, по вулиці Полтавській була посадка. Пару років тому в посадку таки втулили пару приватних будинків, але ж то була "злочинна влада" (кажуть, родичі Піскуна вирішили своє житлове питання) ;-)!

Сьогодні там посадки майне лишилось (трошки є), натомість закладені нові фундаменти, причому видно, що з прицілом на решту лісу. З"явились вони місяць, максимум два назад, зараз активним чином, без вихідних, іде будівництво.
На кого тепер будемо стрілки переводить???
Дуже хотілося б почути думку своїх земляків. Але найбільше, побачити реакцію теперішньої місцевої влади.

Вибачте за тон, але дуже наболіло!!! Невинною прогулянкою дорогами дитинства зіпсував собі настрій, мабуть, на весь тиждень :(((

Відповіді

 • 2006.07.25 | Hanna1

  Re: Ірпеніада 2006 ???

  Так, тобто Ви чекали, що наступного дня після того, як Мирослава сяде в крісло мера якимсь чудом залатаються всі дороги й розчиняться як дим всі сумнівні будмайданчики? Це тільки в дитячих казках про Івана-дурника, який замовляє міст золотий через річку, а на ранок він вже побудований, таке буває. А в реальності до наведення порядку в Ірпені ще дуже й дуже далеко. Але ж хоч надія є.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.25 | Shooter

   Re: Ірпеніада 2006 ???

   Hanna1 пише:
   > Так, тобто Ви чекали, що наступного дня після того, як Мирослава сяде в крісло мера якимсь чудом залатаються всі дороги й розчиняться як дим всі сумнівні будмайданчики?

   Нічого він не чекав

   > Це тільки в дитячих казках про Івана-дурника,

   а також про провокаторів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.25 | Татьяна

    Re: Ірпеніада 2006 ???

    А вы не пытались проехать из Ирпеня на Житомирскую трассу (через Стоянку)? Там вообще все весьма прелестно, огромные участки леса вырубаются и строятся котеджи, перед въездом на территорию которых установили немеряно лежачих полицейских. Я не знаю, входит ли этот участок в территорию Ирпеня, но там четко видно, где была сделана новая хорошая дорога - до 2-х огромных особняков. Хотя в Ирпене сейчас радуют некоторые обновленные дороги, например вдоль ж/д от переезда к Фуршету, или от ул. Алиевой до той же ж/д дороги. Вот только хотелось бы знать, это "заказ" Скаржинского для окончательного опустошения бюджета или же заслуги нового мера?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.01 | Михайло Свистович

     Re: Ірпеніада 2006 ???

     Татьяна пише:
     > А вы не пытались проехать из Ирпеня на Житомирскую трассу (через Стоянку)? Там вообще все весьма прелестно, огромные участки леса вырубаются и строятся котеджи, перед въездом на территорию которых установили немеряно лежачих полицейских. Я не знаю, входит ли этот участок в территорию Ирпеня

     Не входить.

     > Хотя в Ирпене сейчас радуют некоторые обновленные дороги, например вдоль ж/д от переезда к Фуршету, или от ул. Алиевой до той же ж/д дороги. Вот только хотелось бы знать, это "заказ" Скаржинского для окончательного опустошения бюджета или же заслуги нового мера?

     50 на 50. Причому найгірше в перших 50-ти, що дороги ремонтувалися і ремонтуються в борг під гарантії, які дав від імені влади Скаржинський.
   • 2006.07.25 | Unknown

    Re: Ірпеніада 2006 ???

    До чого тут провокатори? Буча змінюється накраще щодня, а Ірпінь ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.01 | Михайло Свистович

     Re: Ірпеніада 2006 ???

     Unknown пише:
     > Буча змінюється накраще щодня, а Ірпінь ?

     Не дай Боже, щоб в Україні все змінювалося на краще так, як в Бучі. Це - зміни за рахунок майбутніх поколінь і бомба сповільненої дії.
   • 2006.07.25 | Linx

    Тю, це я провокатор :(

    Shooter пише:
    > Hanna1 пише:
    > > Так, тобто Ви чекали, що наступного дня після того, як Мирослава сяде в крісло мера якимсь чудом залатаються всі дороги й розчиняться як дим всі сумнівні будмайданчики?
    >
    > Нічого він не чекав

    Я справді нічого і не чекав ( Просто наболіло.

    > > Це тільки в дитячих казках про Івана-дурника,
    >
    > а також про провокаторів.

    Дякую, Unknown. Я і не зрозумів, що це Я ПРОВОКАТОР :)
    Буду знати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.26 | Linx

     Shooter, це я провокатор?

     Кого Ви мали на увазі? І чому?
  • 2006.07.25 | Linx

   Де можна хочаб почитати про позитивні зміни в Ірпені?

   Hanna1 пише:
   > Так, тобто Ви чекали, що наступного дня після того, як Мирослава сяде в крісло мера якимсь чудом залатаються всі дороги й розчиняться як дим всі сумнівні будмайданчики? Це тільки в дитячих казках про Івана-дурника, який замовляє міст золотий через річку, а на ранок він вже побудований, таке буває. А в реальності до наведення порядку в Ірпені ще дуже й дуже далеко. Але ж хоч надія є.


   Дякую за відповідь,Hanna1, я так не думаю, тому і запитую: "Чекати нам чого? Як рак свисне?"

   Повторюю, майданчики з’явились вже після того, як Мирослава сіла в крісло! І сьгодні (думаю і в цей час) активно забудовуються. Не вірите, прогуляйтесь ;)
   Ще один паркан, біля мого дому, на розі Жовтневої і 10 лінії з’явився менше місяця назад. Вже вирито чималенький котлован.

   Мені цікаво як наша Мирослава збирається зупиняти це свавілля (А може це і не свавілля) :( Що потрібно, щоб розгрісти все це лайно?
   Було б добре мати міський інформаційний ресурс, на якому крім інформації про життя і проблеми міста, можна було б обсудити проблемні питання. народ не дурний, може чим порадить ;)

   А надія в мене була завжди. Взимку 2004-2005 спалахнула трошки більше :-) Але з кожним днем тільки згасає :-(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.25 | Hanna1

    Re: Де можна хочаб почитати про позитивні зміни в Ірпені?

    >
    > Дякую за відповідь,Hanna1, я так не думаю, тому і запитую: "Чекати нам чого? Як рак свисне?"
    >
    > Повторюю, майданчики з’явились вже після того, як Мирослава сіла в крісло! І сьгодні (думаю і в цей час) активно забудовуються. Не вірите, прогуляйтесь ;)
    > Ще один паркан, біля мого дому, на розі Жовтневої і 10 лінії з’явився менше місяця назад. Вже вирито чималенький котлован.

    А ви зверніться до міської ради із запитом, на підставі яких рішень ведеться забудова за такою і такою адресою. Побачите відповідь, звірите, чи відповідають терміни надання відповіді законодавству, дізнаєтеся, коли і ким було прийняте рішення про забудову, а якщо такого рішення не було, буде привід звернутися до прокуратури. Таким чином чекати позитивних змін Вам буде легше - не так нудно.

    > Було б добре мати міський інформаційний ресурс, на якому крім інформації про життя і проблеми міста, можна було б обсудити проблемні питання. народ не дурний, може чим порадить ;)

    Так, кожному місту варто мати сайт, а в Ірпіні він є?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.25 | Linx

     Re: Де можна хочаб почитати про позитивні зміни в Ірпені?

     Hanna1 пише:
     > А ви зверніться до міської ради із запитом, на підставі яких рішень ведеться забудова за такою і такою адресою. Побачите відповідь, звірите, чи відповідають терміни надання відповіді законодавству, дізнаєтеся, коли і ким було прийняте рішення про забудову, а якщо такого рішення не було, буде привід звернутися до прокуратури. Таким чином чекати позитивних змін Вам буде легше - не так нудно.
     Та мені і так не нудно. Просто живу в Ірпені, працюю в Києві. Тому в робочий час не маю змоги вештатись по установам. А в вихідні не пускають :)
     Два тижні тому вирвався на пару годин раніше, намагався записатися на прийом до мера. Знайшов прийомну, відповіли мер у відрядженні, приходь в понеділок 31 липня не пізніше восьмої ранку, щоб записатись на середу на прийом. Тоді моживо потрапиш, бо багато бажаючих.
     Піду, зранку можу :) (правда випадає понеділок після дня народження :) )
     До речі, в мерії до сих пір на табличках в холі прізвища старих кровососів. Скаржинського та інших мудаків. Тож не відомо до кого і звертаться :)

     А так в Ірпені не нудно, гарячої води немає вже років 10, холодну вимикають щодня з 0:00 до 7:00 (хоча б цей маразм не важко виправити?), дороги розбиті, тротуари тільки в центрі і то не скрізь, вже другий рік як сміттєві баки перенесли в центр двору (навколо 4 десятиповерхові будинки), мабуть щоб веселіше було гратись дітям і іншим домашнім улюбленцям :)
     Так бісить коли співробітники починають жалітися "у нас на 2 дні вимкнули гарячу воду!!". :(


     > Так, кожному місту варто мати сайт, а в Ірпіні він є?
     Ніколи не бачив, намагався знайти, не знайшов... Є декілька домашніх сторінок, але вони - як і життя в Ірпені (не зрозуміло про що, і працюють через день) :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.25 | Людмила

      запити найліпше слати поштою!

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.26 | Linx

       Тоді, будьласка, допоможіть

       Ніколи цим не займався, бо раніше це не мало сенсу ;) Спробуємо при народній владі.
       В якій формі це має бути, на чиє ім"я, на чию адресу?

       Хто має досвід, допоможіть. Порядок потрібно наводити на місцях.
    • 2006.07.25 | jean-valjean

     Re: Так, кожному місту варто мати сайт, а в Ірпіні він є?

     Hanna1 пише:
     >
     > Так, кожному місту варто мати сайт, а в Ірпіні він є?

     А це що? - Моуст апдейтед. Погано шукали? :)
     http://www.kyiv-obl.gov.ua/viewradi.php3?m=62
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.26 | Юрій Шеляженко

      До речі, ця сторінка давно не оновлювалась (/)

      Там досі міським головою значиться Скаржинський Володимир Данилович.

      http://www.kyiv-obl.gov.ua/viewradi.php3?m=62&rm=1
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.26 | Linx

       Re: До речі, ця сторінка давно не оновлювалась (/)

       Юрій Шеляженко пише:
       > Там досі міським головою значиться Скаржинський Володимир Данилович.

       :)
       Ці ж прізвища "висять" на першому поверсі міськради. Ну а як же, потрібно зачекати! У Мирослави ж не сто рук? :)
       Зараз є справи важливіші.
       От розбереться Мирослава з важливішими справами, і особисто змінить всі вказівники.
       А ви чекайте. Її підлеглі чекають поки час пройде, і ви замайтеся собі мовчки своїми справами. Так?

       Мабуть, нічого не змінилось :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.01 | Михайло Свистович

        Re: До речі, ця сторінка давно не оновлювалась (/)

        Linx пише:
        >
        > Ці ж прізвища "висять" на першому поверсі міськради. Ну а як же, потрібно зачекати! У Мирослави ж не сто рук?

        Не сто

        > Зараз є справи важливіші.

        Є.

        > От розбереться Мирослава з важливішими справами, і особисто змінить всі вказівники.
        > А ви чекайте. Її підлеглі чекають поки час пройде, і ви замайтеся собі мовчки своїми справами. Так?

        Ні, не так. Якщо Вам дуже кортить, щоб заради кількох нових прізвищ витрачалися бюджетні кошти на зміну надписів (а потім знову витрачалися, коли інші прізвища зміняться, а потім знову), то пожертвуйте на благо рідного місця чи то грошенят, чи то дещицю свого часу і виготовіть самі нові надписи, якщо так муляє очі.

        >
        > Мабуть, нічого не змінилось

        З таким підходом, як у Вас, не скоро і зміниться.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.08 | Рудий Панько

         Re: До речі, ця сторінка давно не оновлювалась (/)

         Михаил, я прекрасно понимаю, что времени на ответы у вас не много, но все ж есть вопрос.

         Ваша супруга стала мером Ирпеня. Как я понимаю, дела города, после детальной ревизии оказались не в самом лучшем состоянии - бюджет в задолженности и т.п.

         Т.е. денег на то, чтобы моментально сделать "все хорошо" - не было и ближайшее время не будет.

         Сам вопрос - почему бы Вам не опубликовать в Сети реальное состояние города? Т.е. сказать "господа, в городе сейчас жопа. Ибо долги перед теми, теми и теми. Долги были сделаны теми и теми. Наполнение бюджета идет на уровне того-то. Планируеться сделать на полученный денежки то-то и то-то в первую очередь к такому-то. Что-то еще - во вторую к такому-то".

         Т.е. чтобы люди знали
         а) с чем Вы столкнулись
         б) над чем Вы сейчас работаете
         г) какие планы
         д) какие перспективы

         Если Вы это уже сделали - отлично. Но, насколько мне известно - такого сделано не было, т.к. достаточно гуляет по сети рассказов "как плохо стало в Ирпене после смены руководства", которые дезинформируют народ. А противопоставить им нечего.

         Если Вы не будете регулярно рапортовать за успехи, и если Ваши действия и планы действий не будут открытыми, то злые языки легко погубят все хорошие начинания.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.08 | Михайло Свистович

          Рудому Паньку. І Лінксу: ось так задають питання неупереджено

          Всі Ваші питання дуже слушні, але відповім на них коротко, бо маю намір викласти це колись у розширеному вигляді, тому зараз не витрачатиму часу, якого немає - я готую зараз документи для участі Ірпеня в проекті USAID "Економічний розвиток міст", а також допомагаю своїй дружині готувати деякі матеріали.

          Рудий Панько пише:
          >
          > Ваша супруга стала мером Ирпеня. Как я понимаю, дела города, после детальной ревизии оказались не в самом лучшем состоянии - бюджет в задолженности и т.п.

          В цілому так воно і є, т тільки до детальної ревізії ще як до Києва рачки. На справжню ревізію потрібні кошти (не можна довіряти КРУ чи прокуратурі), а якщо пригадати, що в нас БТІ згоріло, суд також, у виконкомі вкрали документи по землі та комп"ютер з інформацією, а на інших інформацію "З"їв вірус", то взагалі жах бере. Ми зараз просто взагалі не знаємо, що в нас робиться із землею.

          >
          > Т.е. денег на то, чтобы моментально сделать "все хорошо" - не было и ближайшее время не будет.

          Так і є.

          >
          > Сам вопрос - почему бы Вам не опубликовать в Сети реальное состояние города? Т.е. сказать "господа, в городе сейчас жопа. Ибо долги перед теми, теми и теми. Долги были сделаны теми и теми. Наполнение бюджета идет на уровне того-то. Планируеться сделать на полученный денежки то-то и то-то в первую очередь к такому-то. Что-то еще - во вторую к такому-то".

          Все правильно і публікувати слід не тільки в мережі. Просто не хочеться публікувати уривки. Хоча, можливо, доведеться піти саме цим шляхом.

          >
          > Если Вы это уже сделали - отлично. Но, насколько мне известно - такого сделано не было, т.к. достаточно гуляет по сети рассказов "как плохо стало в Ирпене после смены руководства"

          Нема таких розмов в мережі, окрім сайту наших недругів. Гірше не стало, стало трохи краще, хоча і не сильно. Невдоволення є іншим: не збуваються завищені очікування, а також людям не подобається невідомість, про яку Ви написали. Нам це самим не подобається, але за місяць ще руки до цього не дійшли. Бо є поточна робота, а також необхідність підготовки і прийняття обов"язкових документів, а ще - банально опанувати владу, змусити зазомбованих і переляканих людей працювати, просто вивчити, що куди дівається і звідки береться, як працює, і що в нас взагалі є (цього ми також ще досі не знаємо в повному обсязі, бо весь час виявляються якісь нові орендатори, які до цього не платили податків тощо).

          >
          > Если Вы не будете регулярно рапортовать за успехи, и если Ваши действия и планы действий не будут открытыми, то злые языки легко погубят все хорошие начинания.

          Я це знаю і розумію, тому все буде з часом виправлено. Якби нам дали можливість прийти до влади як у всіх містах, а не через три місяці після виборів, все було б інакше. Тому я ненавиджу цих людей, які затягли офіційне проголошення результатів виборів. Не за завдану нам мороку (до такого ми звикли), а за те, що вони наплювали на інтереси 100 тисяч мешканців регіону.
     • 2006.07.26 | Linx

      Це зовсім не сайт Ірпеня :( (-)

    • 2006.08.01 | Михайло Свистович

     Re: Де можна хочаб почитати про позитивні зміни в Ірпені?

     Hanna1 пише:
     >
     > А ви зверніться до міської ради із запитом, на підставі яких рішень ведеться забудова за такою і такою адресою. Побачите відповідь, звірите, чи відповідають терміни надання відповіді законодавству, дізнаєтеся, коли і ким було прийняте рішення про забудову, а якщо такого рішення не було, буде привід звернутися до прокуратури. Таким чином чекати позитивних змін Вам буде легше - не так нудно.

     Не треба навіть аж таких "тяжких для декого" формальних кроків. Все набагато простіше, і всі люди, які хочуть щось дійсно змінити і допомогти, а не какнути на владу, якій менше місяця, чомусь знаходять шлях. Наприклад, приносять до виконкому, надсилають на електронну адресу чи поштою інформацію (в цьому випадку це - адреси ділянок, які викликають питання). І всі знаходять спосіб їх передати. Хоча б просто залишити лист в довільній формі з фактами у приймальні. Там постійно товчеться купа народу, завжди підкажуть.

     Але з огляду на ай-пі та спосіб вираження "вболівань" за долю міста, мене беруть сумніви у конструктивності цього пана, щирість якого найближчим часом ми спробуємо перевірити.
   • 2006.07.26 | mala

    Re: Де можна хочаб почитати про позитивні зміни в Ірпені?

    Linx пише:

    > Повторюю, майданчики з’явились вже після того, як Мирослава сіла в крісло! І сьгодні (думаю і в цей час) активно забудовуються. Не вірите, прогуляйтесь ;)

    Ви завжди маєте можливість написати інформаційний запит з вимогою надати всі рішення Мирослави Свистович за час її правління.(Але мушу Вас попередити, що ви не отримаєте доказів її корумпованості, адже їх немає) Увага!!! Не плутати з рішеннями Ірпінської Ради - це зовсім інше. Хоча мені здається, що ірпінські депутати ще не почали дерибан.

    > Ще один паркан, біля мого дому, на розі Жовтневої і 10 лінії з’явився менше місяця назад. Вже вирито чималенький котлован.

    Див вище.
    >
    > Мені цікаво як наша Мирослава збирається зупиняти це свавілля (А може це і не свавілля) :( Що потрібно, щоб розгрісти все це лайно?

    Як мінімум - ЧАС і підтримка ірпінчан, яку я від вас не спостерігаю.

    > Було б добре мати міський інформаційний ресурс, на якому крім інформації про життя і проблеми міста, можна було б обсудити проблемні питання. народ не дурний, може чим порадить ;)

    Це все буде, але зараз є нагальніші проблеми.
    >
    > А надія в мене була завжди. Взимку 2004-2005 спалахнула трошки більше :-) Але з кожним днем тільки згасає :-(

    А повинно було б бути навпаки.
   • 2006.07.29 | пенсіонер

    Re: Де можна хочаб почитати про позитивні зміни в Ірпені?

    ми були за свистович і мали надію що і вона буде за нас,створить команду професійну та оголосить маленький конкурс на заміщення ключьових посад,застосує ресурс Ради громади Ірпеня,фахівців успішних комерційних структур,які не словом а ділом вміють.Як нам відомо цього не сталось:Свистович та ії чоловік-депутат від БЮТ з великим задоволенням взяли на себе маленьки приємності владного становища та оточили себе дивними з мякими хребтами погодьками.А може так і треба? Може всі програми та заклики то лише популізм та методологія приходу до влади? Може це і є ОРАНЖИЗМ у його класичному вигляді? Ми зибрали практично повну колекцію листівок та газеток а-ля свистович проти старої влади,подивимося що і як буде далі,бо це все люди пришлі, не місцеві,а казок ми наслухались достатньо.Настала пора показити себе у конкретній справі!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.01 | Михайло Свистович

     А Вас уже відправили на пенсію?

     пенсіонер пише:
     > ми були за свистович і мали надію що і вона буде за нас

     А вона, сучка, вже майже місяць при владі, і нічого не зробила, щоб можна було відчути. Так?

     > створить команду професійну та оголосить маленький конкурс на заміщення ключьових посад,застосує ресурс Ради громади Ірпеня,фахівців успішних комерційних структур,які не словом а ділом вміють.

     І хто ж ці люди, що вміють? Як їхні прізвища?

     > Як нам відомо цього не сталось:Свистович та ії чоловік-депутат від БЮТ з великим задоволенням взяли на себе маленьки приємності владного становища та оточили себе дивними з мякими хребтами погодьками.

     А цих які прізвища? Бо поки що одні проблеми з цими хребтами. Аж занадто тверді виявляються. Не можуть перелаштуватись зі стосунків громадянського активізму на бюрократичну ієрархію.

     > Може це і є ОРАНЖИЗМ у його класичному вигляді?

     Ой, Ви знаєте, прихильники Свистович (особливо з числа пенсіонерів) слова "оранжизм" не те що не вживають, а й навіть не чули ніколи :)

     > Ми зибрали практично повну колекцію листівок та газеток а-ля свистович проти старої влади,подивимося що і як буде далі,бо це все люди пришлі, не місцеві

     Так, це всі люди прийшлі. Всі-всі. Керуючий справами і начальник ЖЕКу, а також керуючий справами і начальник ЖЕКу. Ну і ще керуючий справами і начальник ЖЕКу. А до того ж керуючий справами і начальник ЖЕКу.

     Причому, якщо у виконкомі хтось з відвідувачок раптом знов народить, і це буде хлопчик, то дуже ймовірно, що назвуть його іменем саме керуючого справами :) А прийшлий начальник ЖЕКу - взагалі есесівець, як звуть його підлеглі. Це ж треба - встановив контроль за вивозом сміття так, що і в ліси навколишні важче стало возити замість свалки (а бензин красти), і взагалі бензину менше раптом стало йти (на 30%). А колишній місцевий начальник ЖЕКу залишив йлму у спадок три старших за багатьох тут присутніх автомобілі (ГАЗ) та ще старшого трактора (а КАМАЗа вже нема), порожній склад (3 рулони рубероїду) та повну відсутність будь-яких документів обліку.

     Я б значно більше написав, якби був впевнений, що це - не метання бісеру. А так - шкода часу.
   • 2006.08.01 | Михайло Свистович

    Ніде Re: Де можна хочаб почитати про позитивні зміни в Ірпені?

    Бо і змін особливо ніяких нема ще. Хіба що красти стали менше та деребан землі зупинився. Але все встигли розкрасти й роздерибанити до того.

    Linx пише:
    >
    > Дякую за відповідь,Hanna1, я так не думаю, тому і запитую: "Чекати нам чого? Як рак свисне?"

    Думаю, що трохи раніше, але з такими патерналістськи-очікуваними настроями проміжок часу Ви приблизно вгадали.

    >
    > Повторюю, майданчики з’явились вже після того, як Мирослава сіла в крісло! І сьгодні (думаю і в цей час) активно забудовуються.

    І ще з"являться, і ще забудовуватимуться. Бо від виділення землі до забудови багато води витікає.

    > Ще один паркан, біля мого дому, на розі Жовтневої і 10 лінії з’явився менше місяця назад. Вже вирито чималенький котлован.

    І ще з"явиться. І ще буде вирито.

    >
    > Мені цікаво як наша Мирослава збирається зупиняти це свавілля (А може це і не свавілля)

    Так свавілля чи не свавілля? А збирається просто: через залучення допомоги з усіх сторін, в т.ч. й з боку громадськості. Тільки не такої, як ото Ви.

    >
    > Що потрібно, щоб розгрісти все це лайно?

    Провести інвентаризацію землі (кажуть, що коштує 1 млн. грн.), вивчити всі документи про її виділення.

    > Було б добре мати міський інформаційний ресурс, на якому крім інформації про життя і проблеми міста, можна було б обсудити проблемні питання. народ не дурний, може чим порадить

    Такий ресурс з часом буде (хоча мало хто його відвідуватиме, можу наперед сказати), але, слово честі, якщо народ радитиме отак, як Ви, то краще обійтися без таких порад. Вони забирають лише час, а нічого нового не повідомляють.
 • 2006.07.25 | Тана

  Re: Ірпеніада 2006 ???

  Друже! Читаю і цікаві виникає 2 думки: радію що ви небайдужі, здивована, що нереалістичні очукування.
  Ви чекаєте, що людина прийшла і має за все відповісти. Раптово все змінити, як фокусник. Дивно.
  Як 1 людина може за кілька тижнів змінити все? Або ви не професіонал, або повинні бачити, що людина не може своіми руками ходити, двір підмитати і паркани будувати. Адже в місті є те, про що ви забули - люди, що виконують роботу або несуть відповідальність.

  І ще 1 людила, навіть Ісус, не може за лічені дні змінити ВСІХ людей міста.
  Мирослава не може спинити бруд на вулицях, бо це ЛЮДИ смітять.
  Ви чекаєте що вона має зо всіма повоювати, всіх перемогти...
  Це реальний світ! Треба не вернути на Мирославу і ходити та зідхати вулицями, а зібрати сміття біля свого дому, посадити кущ бузку, запросити до цього СВОЇХ сусідів і друзів.
  Все інше - намагання на чужому горбу в рай вїхати.
  Як при радянській владі, Дайте та дайте.
  Ви хочете чистоту - Ви ідіть і Ви ПРАЦЮЙТЕ для ЦЬОГО!
  Вибачте, але вже набридло, кругом тільки скиглять, і сидять сиднем...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.25 | jean-valjean

   Re: Ірпеніада 2006 ???

   Тана пише:
   >
   > Мирослава не може спинити бруд на вулицях, бо це ЛЮДИ смітять.
   >

   Як свідок, підтверджую, що недокурки на тротуар поки що кидають навіть ті, хто мав би нести відповідальність за чистоту міста :)
   І я особисто каюся в тому, що проїздИв на авто по тротуару, в пішохідній зоні, неподалік від тої ж мерії ...

   Так що починати, як Ви правильно зауважуєте, потрібно з себе, і тоді цілей буде досягнуто.

   Адже Ірпінь - то є сьогодні один з лакмусових папірців на теренах України.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.26 | mala

    Re: Ірпеніада 2006 ???

    jean-valjean пише:

    > Як свідок, підтверджую, що недокурки на тротуар поки що кидають навіть ті, хто мав би нести відповідальність за чистоту міста :)

    А конкретніше можна?

    > І я особисто каюся в тому, що проїздИв на авто по тротуару, в пішохідній зоні, неподалік від тої ж мерії ...

    Я навіть знаю де саме, але думаю, що Ви не каєтесь і ще не раз там проїдете.
    >
    > Так що починати, як Ви правильно зауважуєте, потрібно з себе, і тоді цілей буде досягнуто.

    От і почніть

    > Адже Ірпінь - то є сьогодні один з лакмусових папірців на теренах України.

    Угу
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.27 | jean-valjean

     Re: Ірпеніада 2006 ???

     mala пише:
     > jean-valjean пише:
     >
     > > Як свідок, підтверджую, що недокурки на тротуар поки що кидають навіть ті, хто мав би нести відповідальність за чистоту міста :)
     >
     > А конкретніше можна?
     >

     Можна - це деякі з тих несвідомих мешканців міста, хто ще не покинув шкідливу звичку палити тютюн :)

     > > І я особисто каюся в тому, що проїздИв на авто по тротуару, в пішохідній зоні, неподалік від тої ж мерії ...
     >
     > Я навіть знаю де саме, але думаю, що Ви не каєтесь і ще не раз там проїдете.
     > >

     Каюся, але не проїду (хоча б тому, що до наступної "реінканації" зрну можуть ліквідувати - ходять такі чутки:)


     > > Так що починати, як Ви правильно зауважуєте, потрібно з себе, і тоді цілей буде досягнуто.
     >
     > От і почніть
     >
     > > Адже Ірпінь - то є сьогодні один з лакмусових папірців на теренах України.
     >
     > Угу
     +Так
 • 2006.07.25 | mala

  Re: Ірпеніада 2006 ???

  Linx пише:
  > Ну що, дочекались... влада змінилась,

  так

  >що далі?

  багато чого, довго писати.


  > Прогулявся я в суботу зранку по рідній з дитинства вулиці Полтавській. Сумне видовище, :-( це не те слово!!! Асфальту вже майже нема і там де він був ще рік назад.

  Це напевно Мирослава асфальт поздирала, особисто ;)

  >Прикольно, що найгірша дорога біля самих "крутих" :-) хатинок, яких значно побільшало. Це фон.

  Що фон? Дорога?

  > Тепер про те, що мене розлютило...
  > Між 6-ю лінією і вул.Лесі Українки, скільки себе пам"ятаю, по вулиці Полтавській була посадка. Пару років тому в посадку таки втулили пару приватних будинків, але ж то була "злочинна влада" (кажуть, родичі Піскуна вирішили своє житлове питання) ;-)!
  >
  > Сьогодні там посадки майне лишилось (трошки є), натомість закладені нові фундаменти, причому видно, що з прицілом на решту лісу. З"явились вони місяць, максимум два назад, зараз активним чином, без вихідних, іде будівництво.

  Ви ніколи не думали, що ці ділянки могли подерибанити рік тому, а будувати почали зараз?

  > На кого тепер будемо стрілки переводить???

  Стрілки переводити буде хтось інший, а Мирослава працюватиме.

  > Дуже хотілося б почути думку своїх земляків. Але найбільше, побачити реакцію теперішньої місцевої влади.

  От підете на прийом до Мирослави і запитаєте.
  >
  > Вибачте за тон, але дуже наболіло!!! Невинною прогулянкою дорогами дитинства зіпсував собі настрій, мабуть, на весь тиждень :(((

  А раніше коли прогулювались, настрій піднімався? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.26 | Linx

   Re: Ірпеніада 2006 ???

   mala пише:
   > >що далі?
   >
   > багато чого, довго писати.
   Гарна відповідь, а ви не полінуйтеся, напишіть. Не тримайте все в собі ;)


   > > Прогулявся я в суботу зранку по рідній з дитинства вулиці Полтавській. Сумне видовище, :-( це не те слово!!! Асфальту вже майже нема і там де він був ще рік назад.
   >
   > Це напевно Мирослава асфальт поздирала, особисто ;)
   Навіть впевнений, що це не вона.

   > >Прикольно, що найгірша дорога біля самих "крутих" :-) хатинок, яких значно побільшало. Це фон.
   >
   > Що фон? Дорога?
   Чого ви дивуєтесь, і дорога теж.

   >
   > Ви ніколи не думали, що ці ділянки могли подерибанити рік тому, а будувати почали зараз?
   Думав. Рік, два, десять років тому, може і так...
   Яка мені різниця коли їх дерибанили? Будують саме зараз. Розпочали будівництво при новому мері.
   Зупиняти ми це будемо? Чи, як Ви кажете, будем чекати????

   >
   > > На кого тепер будемо стрілки переводить???
   >
   > Стрілки переводити буде хтось інший, а Мирослава працюватиме.
   Не маю нічого проти, але хочеться побачити навіть не результат, а конкретні дії, почути плани. А то якесь повстання декабристів, за народ без народу.

   >
   > > Дуже хотілося б почути думку своїх земляків. Але найбільше, побачити реакцію теперішньої місцевої влади.
   >
   > От підете на прийом до Мирослави і запитаєте.
   Яка Ви розумна :) Поперше, не так легко до неї потрапити! Тому і запитую через сайт. Чесно кажучи ДУЖЕ розраховував почути тут відгуки якщо не Мирослави, то хоча б Михайла, або конкретних людей з міської влади. Дякую, звичайно, і вам усім. Але, вибачайте, нічого конкретного я не почув :( . Натомість побачив як ви реагуєте на критику :)
   Це ж фанатизм! Я зовсім не намагався образити Мирославу Богданівну, я просто перечислив неповний список наболілих питань. І, оскільки живу тут з моменту народження прекрасно розумію що безлад створила зовсім не вона. Але вирішувати МУСИТЬ саме вона і тільки з нашою допомогою.
   Але якщо так ворожо реагувати на невинні скарги, то навіщо тоді питати: "ЧОМУ СЕЛЯНИ ПІВДНЯ І СХОДУ ГОЛОСУЮТЬ ЗА ПР???"
   - ТОМУ ЩО! Він наш, конкретний. За нього "без базара" порвемо пащу!!
   Таку ж реакцію я зустрів від вас, дуже дякую. :(   > >
   > > Вибачте за тон, але дуже наболіло!!! Невинною прогулянкою дорогами дитинства зіпсував собі настрій, мабуть, на весь тиждень :(((
   >
   > А раніше коли прогулювались, настрій піднімався? :)
   Так, я для того і подорожую пішки, щоб підняти настрій, подихати повітрям і заспокоїтись. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.27 | mala

    Re: Ірпеніада 2006 ???

    Linx пише:

    > Гарна відповідь, а ви не полінуйтеся, напишіть. Не тримайте все в собі ;)

    Не полінуйтесь і дізнайтесь самі. Вм ж самі чудово знаєте, що для того, щоб влада була прозорою її потрібно контролювати. От і проконтролюйте.

    > Навіть впевнений, що це не вона.

    :)

    > Чого ви дивуєтесь, і дорога теж.

    Дивно тому, що

    > Думав. Рік, два, десять років тому, може і так...
    > Яка мені різниця коли їх дерибанили? Будують саме зараз. Розпочали будівництво при новому мері.
    > Зупиняти ми це будемо? Чи, як Ви кажете, будем чекати????

    Це не так просто зупинити. Але, невже ви сумніваєтесь в тому, що Мирослава намагається це зробити?

    > Не маю нічого проти, але хочеться побачити навіть не результат, а конкретні дії, почути плани. А то якесь повстання декабристів, за народ без народу.

    Якби Ви мали бажання, то почули б і побачили.

    > Яка Ви розумна :) Поперше, не так легко до неї потрапити! Тому і запитую через сайт. Чесно кажучи ДУЖЕ розраховував почути тут відгуки якщо не Мирослави, то хоча б Михайла, або конкретних людей з міської влади. Дякую, звичайно, і вам усім. Але, вибачайте, нічого конкретного я не почув :( . Натомість побачив як ви реагуєте на критику :)
    > Це ж фанатизм! Я зовсім не намагався образити Мирославу Богданівну, я просто перечислив неповний список наболілих питань. І, оскільки живу тут з моменту народження прекрасно розумію що безлад створила зовсім не вона. Але вирішувати МУСИТЬ саме вона і тільки з нашою допомогою.
    > Але якщо так ворожо реагувати на невинні скарги, то навіщо тоді питати: "ЧОМУ СЕЛЯНИ ПІВДНЯ І СХОДУ ГОЛОСУЮТЬ ЗА ПР???"
    > - ТОМУ ЩО! Він наш, конкретний. За нього "без базара" порвемо пащу!!
    > Таку ж реакцію я зустрів від вас, дуже дякую. :(


    Мені шкода, що Ви не зрозуміли того, що я Вам хотіла сказати. Може Мишко краще пояснить (якщо час знайде відповісти)

    > Так, я для того і подорожую пішки, щоб підняти настрій, подихати повітрям і заспокоїтись. :)

    Так я питаю чи будівництва в попередні роки Вам настрій не псували?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.28 | Linx

     Re: Ірпеніада 2006 ???

     mala пише:
     > Не полінуйтесь і дізнайтесь самі. Вм ж самі чудово знаєте, що для того, щоб влада була прозорою її потрібно контролювати. От і проконтролюйте.
     Пані mala, якщо Вам немає що відповісти, то краще проігноруйте мене. Як це роблять Свистовичі.
     Саме для того, щоб дізнатись я і запитую. І хочу почути відповідь, а не засмічувати форум. Якщо Ви знаєте інші шляхи отримати відповідь, будьласка просвітіть мене. Я не юрист і відповідь "напишіть листа" мене не влаштовує.

     > Це не так просто зупинити. Але, невже ви сумніваєтесь в тому, що Мирослава намагається це зробити?
     Ну знову теж саме, при чому тут мої сумніви?!
     Я хочу щоб громада почула і побачила як це робиться. Наприклад, побачити на будмайданчиках наряд міліції: "а что это вы тут делаете, мальчики?". Або хоча б, не знаю, який небудь "бойовий листок" - "Ділянка така,така,така,... захоплені нечесно! Всі до бою! Робимо те,те і те" :) На місцях потрібно порядок наводити, а потім уже глобальні Революції творить. Мирославо, не повторюйте помилок Ющенка. Не відмежовуйтесь від людей. Самі Ви не зможете все зробити, в кожному мікрорайоні повині бути люди, які б знали проблеми і контролювали ситуацію. І щоб мешканці знали про цих людей :) А Ви вже питали б з цих людей, причому по повній програмі :). Я це до того, що під час виборів мера на нашій половині міста не бачив навіть жодної листівки з інформацією про кандидата Мирославу Свистович. Про нас забули? По інший бік залізниці теж живуть люди-ірпінчани ;).
     До речі вже два дні воду на ніч не вимикали :). Сподіваюсь, що це не випадковість, і крига починає скресати. Успіхів!


     Особисто до пані mala, здається мені, що мешкаєте Ви зовсім не в Ірпені. Це правда? ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.28 | Забойщик

      Для Linx...

      Я хочу щоб громада почула і побачила як це робиться. Наприклад, побачити на будмайданчиках наряд міліції: "а что это вы тут делаете, мальчики?".

      --------Для того,чтобы навести порядок у мэра уже есть всё. Нужно только желание.В мэрии должен быть отдет архитектуры,отдел земельных ресурсов. В городе обязательно есть ГАСК (гос.арх.-строит.комиссия).Мэр даёт команду и максимум через час остановлена ЛЮБАЯ стройка.Выписывается предписание на прекращение строительства и всё.А затем господа из прокуратуры занимаются наведением порядка.

      Або хоча б, не знаю, який небудь "бойовий листок" - "Ділянка така,така,така,... захоплені нечесно! Всі до бою! Робимо те,те і те"

      ------Поверьте мне,желание мэра навести порядок на несколько порядков (пардон за выражение) эффективнее ЛЮБОЙ общественной деятельности. Дело в том, что мэр работает с ДОКУМЕНТАМИ, а общественность со слухами.Нужно лишь ЖЕЛАНИЕ мэра.

      На місцях потрібно порядок наводити, а потім уже глобальні Революції творить. Мирославо, не повторюйте помилок Ющенка.

      -------Я не знаю откуда у вас такая уверенность в том,что мадам Свистович шла во власть для наведения порядка.Наведение порядка требует, для начала,профессионализма.Которого у Свистович нет.Я столько видел дилетантов во власти, что ни в жисть не проголосую за дилетанта-мэра. Каким бы честным не был этот дилетант.Лучше голосовать против всех,если так уж хочется голосовать.

      ------Вся эта сута с "окраской" мэра - голубые,оранжевые - не стоит выеденного яйца. как видим наши славные помаранчи успешно объединяются с голубыми ,забывая все свои обицянки,как только речь заходит о деже портфелей.Чехарда там, наверху,конечно же скажется на рядовом избирателе. Но чехарда здесь,на местах скажется на нём и быстрее, и острее. Как только исчезает вода,не работает отопление, не ремонтируются дороги....,рядовому гражданину становится безразлично законно или нет продан тот или иной земельный участок.Его интересует БЫТ,который дилетанты, как правило, не в силах наладить.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.29 | So_matika

       Для Забойщика

       Забойщик пише:
       > Я не знаю откуда у вас такая уверенность в том,что мадам Свистович шла во власть для наведения порядка.
       Выскажите свою версию: для чего она шла во власть?


       > Наведение порядка требует, для начала,профессионализма.Которого у Свистович нет.Я столько видел дилетантов во власти, что ни в жисть не проголосую за дилетанта-мэра. Каким бы честным не был этот дилетант.
       Честность - это ПЕРВОЕ требование. Остальному можно научиться. Пани Свистович - разумный человек и грамотный специалист. И вообще - Ноев ковчег, как известно, был построен аматорами. Профессионалы построили "Титаник" :)       > Лучше голосовать против всех,если так уж хочется голосовать.
       И чего вы этим добьетесь?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.29 | Забойщик

        Мадам! Вы меня удивили. Причём неприятно...

        Забойщик пише:
        > Я не знаю откуда у вас такая уверенность в том,что мадам Свистович шла во власть для наведения порядка.

        Выскажите свою версию: для чего она шла во власть?

        --------Гражданка начаЛник! Разрешите отвечать? Отвечаю: Это было писано не для вас!


        > Наведение порядка требует, для начала,профессионализма.Которого у Свистович нет.Я столько видел дилетантов во власти, что ни в жисть не проголосую за дилетанта-мэра. Каким бы честным не был этот дилетант.

        Честность - это ПЕРВОЕ требование. Остальному можно научиться.

        ------Эту несусветную глупость я слышал не раз.Но пока этот, якобы честный, человек научится ЖЕРТВАМИ его учёбы станут ЛЮДИ.Или вам сие понятие неведомо?Или главное "идея",а люди - это так,материал...

        Пани Свистович - разумный человек и грамотный специалист. И вообще - Ноев ковчег, как известно, был построен аматорами. Профессионалы построили "Титаник" .

        ----------Хотелось бы напомнить, что Ноев ковчег - это миф, а Титаник был замечательным кораблём для своего времени. И его гибель говорит не о негодности спецов его построивших, а о том, что его величество СЛУЧАЙ играет огромную роль в нашей жизни.

        > Лучше голосовать против всех,если так уж хочется голосовать.

        И чего вы этим добьетесь?

        ----При чём тут добьётесь. Я просто выскажу своё мнение. Собственно для этого выборы и существуют.Это форма опроса населения, имеющая юридические последствия.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.01 | Михайло Свистович

         Re: Мадам! Вы меня удивили. Причём неприятно...

         Забойщик пише:
         >
         > > Наведение порядка требует, для начала,профессионализма.Которого у Свистович нет.

         Вона це Вам сама сказала? Чи Ви, як досвідчений душевєд, здогадались?
       • 2006.07.29 | Забойщик

        Для So_matika : дополнение.

        29-07-2006 12:18, Забойщик
        Для Linx...

        Специально для Linx перенёс с той ветки.Хочу обратить ваше внимание, пане Linx,что несмотря на 28 посещений никто не прокомментировал.Тот кто хорошо знаком с работой мэра,знает, что мэр в первую очередь занимается работой ИСПОЛКОМА, а не совета. У совета есть свой секретарь,избраный из состава депутатского корпуса.Во всяком случае в нормальных советах оно так и есть.Может в оранжевых не так?Поэтому когда пан Свистович рассказывает о нагрузке на мадам Свистович, то он, как говорится ,"грузит" или "вешает лапшу на уши". Это кому как нДравится.

        Для того,чтобы на улицах вашего города и во дворах (при наличии в Ирпени горочистки и ЖЭКов) стало чисто,вашему мэру нужно:голова,ручка,лист бумаги 11-го формата и ДВЕ недели времени. Две недели нужно не только для организации вывоза мусора и уборки городских территорий,но и для того, чтобы админсистема Ирпени НАЧАЛА эффективно работать.

        Я помню сосвсем недавно,когда я писал на Майдане о вывозе мусора,о воде и тепле, и т.д. надо мной почти смелись.Оказывается надо было плакать. Потому что ИЗБИРАТЕЛЮ , в массе своей, плевать с большой колокольни на все идеалы Майдана, на помаранчей и голубых.... Его в первую очередь интересует мусор,вода,тепло,еда.... Поэтому Забойщик, обследовавший в лютые морозы 110-квартирный дом и разобравшийся таки, (в отличие от 15-ти комиссий) почему на кухнях первого этажа появляется ГОВНО (экскременты - так сказать),почему воду в этом доме набирают в ПОДВАЛЕ,ставя ведра для ПИТЬЕВОЙ воды на слои ГОВНА,почему отапливаются не ВСЕ квартиры, вызывал несравненно большие симпатии, чем десятки агитаторов и купленное ТВ приезжавшие к жителям этого дома.Я обошёл ВСЕ до единой квартиры,проверил все газовые системы...
        А когда меня (меня, как говорится,весь город знает в лицо)увидели вылезающего из затопленного дерьмом подвала,в сапогах, по колено в этом дерьме,в брезентовом плаще ,заляпанном "фекалиями",то некоторые даже с завода (он там рядом) в рабочее поприбегали чтобы поговорить о своём доме.И когда меня спросили кто из кандидатов в мэры сумеет устранить всё это,я ответил. Результат на выборах был потрясающий.Один человек набрал голосов БОЛЬШЕ,чем семь остальных.

        ...........................


        http://www2.maidan.org.ua/n/free/1154164691

        --------Для So_matika : Эти 15 комиссий не состояли их жуликов и проходимцев.Но вот спецами они не были.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.31 | Забойщик

         Эх,mala ! Жалко мне тебя...... Сколько разочарований впереди...

         31-07-2006 20:57, mala
         Re: Для Linx...

         Забойщик пише:

         > --------Для того,чтобы навести порядок у мэра уже есть всё.


         Я Вам раджу почитати закон про місцеве самоврядування, а потім робити такі заяви

         ----------Опоздала с советом на ДЕВЯТЬ лет.


         >Нужно только желание.         Воно є.

         ----НЕЗАМЕТНО.


         >В мэрии должен быть отдет архитектуры,отдел земельных ресурсов. В городе обязательно есть ГАСК (гос.арх.-строит.комиссия).Мэр даёт команду и максимум через час остановлена ЛЮБАЯ стройка. Выписывается предписание на прекращение строительства и всё.А затем господа из прокуратуры занимаются наведением порядка.


         Ха-ха-ха!!! Ви це серйозно? А Ви знаєте, моральну шкоду якого розміру потім запросить власник земельної ділянки, якщо не знайдуть нічого незаконного?? Якщо Ви це проспонсоруєте, тоді можна ще подумати.

         ------У нас депутаты малюсенького Соледара (15 тыс.чел)остановили стройку немецкой фирмы Knauf (остановили строительство завода). Остановили с нарушением законодательства и НЕ ПОНЕСЛИ никакой ответственности. И не могли понести. А почему - это пусть тебе ирпеньский юрист объяснит.А сколько строек ДО выяснения обстоятельств мы останавливали у себя.... Не расскажешь.Потому что наглеет народ. Не успеют получить разрешение на строительство и сразу же за работу. А там ещё нужно.... Ой-ой-ой,сколько бумаг, прежде,чем начать строить.

         > ------Поверьте мне,желание мэра навести порядок на несколько порядков (пардон за выражение) эффективнее ЛЮБОЙ общественной деятельности. Дело в том, что мэр работает с ДОКУМЕНТАМИ, а общественность со слухами.


         Ну якщо Ви вмовите Скаржинського (колишній мер) повернути всі документи які він вкрав, ми будемо вам дуже вдячні.

         --------Ваш Скаржинський мог украсть и мэрию. Но это не может повлиять на проверку ЗАКОННО или НЕ ЗАКОННО идёт строительство. Потому что разрешение на начало работ,проект,тех.условия,договор на строительство, документы на выделение участка и т.д.(целый том документов) находятся у ХОЗЯИНА стройки. Если их у него нет - капец стройке.

         >Нужно лишь ЖЕЛАНИЕ мэра.


         Ще раз: почитайте закон про місцеве самоврядування.

         -----Ещё раз повторяю:опоздала с советом на ДЕВЯТЬ лет. К тому же я был членом исполкома ВОСЕМЬ лет и стройками приходилось заниматься совместно с ГАСКом(я представлял интересы комиссии по землеустройству).Кстати,стройки проверяются прокуратурой.ГАСК может к этому делу и рук не прикладывать.Я сам два раза попадал под прокурорские проверки.

         > -------Я не знаю откуда у вас такая уверенность в том,что мадам Свистович шла во власть для наведения порядка.


         І у Вас ще руки піднімаються таке писати? Може я Вас з кимось плутаю? Хіба це не ви мера регіонала підтримуєте??? Ну і як воно??

         --------Это у очень далёких от быта людей есть оранжевые мэры,голубые и красные. А у нормальных людей есть ХОРОШИЕ мэры и ПЛОХИЕ.Наш пошёл уже на ПЯТЫЙ срок.Наверное рекорд по Украине. У нас до сих пор строят дома и дают людям БЕСПЛАТНО квартиры. Очередь уменьшили уже в ПЯТЬ раз.А в соседних Горловке и Константиновке в центре города руины домов стоят.Хотя и там мэры регионалы. Поэтому и говорю:НЕТ мэров оранжевых,голубых или красных.Есть ХОРОШИЕ или ПЛОХИЕ.Главное чтобы был он гражданин Украины.


         >Наведение порядка требует, для начала,профессионализма.Которого у Свистович нет.


         Ви проводили тест??? Ваші "умазаключенія" нікого не цікавлять.

         ------Время покажет.НО... Если через месяц в городе грязь и мусор(как тут написали) ,то такого мэра нужно гнать взашей.За бездеятельность и непрофессионализм. ДВЕ недели,голова,ручка и лист бумаги 11 формата - вот и всё что нужно,чтобы дворники мели улицы.

         >Я столько видел дилетантов во власти,


         І тому вирішили стати дилетантом на Вільному Форумі??

         ------Куда-то пальцем в небо.При чём тут я на ВФ и власть? Мала! Я понимаю,что тебя аж трусит от ненависти,но... Ведь не я же виновен в том, что пани Свистович за такое время НЕ МОЖЕТ навести порядок с мусором. Или Linx врёт?

         >что ни в жисть не проголосую за дилетанта-мэра. Каким бы честным не был этот дилетант.Лучше голосовать против всех,если так уж хочется голосовать.


         Або за мера-регіонала

         -----------Повторяю для очень одарённых:"ни в жисть не проголосую за дилетанта-мэра. Каким бы честным не был этот дилетант.Лучше голосовать против всех,если так уж хочется голосовать."


         > ------Вся эта сута с "окраской" мэра - голубые,оранжевые - не стоит выеденного яйца.


         Вам з біло-блакитног боку краще видно

         ------Нам из жизни лучше видно,чем вам из теорийки!


         >как видим наши славные помаранчи успешно объединяются с голубыми ,забывая все свои обицянки,как только речь заходит о деже портфелей.


         Ну і до чого тут Мирослава?

         ------Поживёшь - увидишь! ;)

         >Как только исчезает вода,не работает отопление, не ремонтируются дороги....,рядовому гражданину становится безразлично законно или нет продан тот или иной земельный участок.


         Не суліть всіх по собі (с)

         ----------При чём тут я? У сколько злобы,ненависти!!! Ужо напужала ты меня!!! ;) :) :)

         >Его интересует БЫТ,который дилетанты, как правило, не в силах наладить.


         Дилетанти - не можуть, а Мирослава зможе.

         ------"Сказав сліпий побачим,та й досі дивиться!"

         ------Но она же дилетант. Противоречим сами себе,пани Мала!!! ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.31 | Забойщик

          Интересно, а кто же єто убрал допис Малой? А жаль!

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.01 | Михайло Свистович

           Я прибрав. За її згодою. Щоб гілка опустилася нижче, і я до неї

           швидше дійшов. Бо Мала давно просила мене відписати у неї.

           Але бдітєльний Забойщик нюхом чує, коли десь щось про Ірпінь написано, і бігом поспішає обкакати. Та караван все одно буде йти :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.01 | Забойщик

            Переоцениваете значение Интернета.Хоть целыми днями

            пиши в нете... От этого ни в Донецке,ни в Киеве,ни тем более в Ирпени ничего не изменится.

            -------Забойщик не любит современных мифов (по-русски - брехню) и мифотворцев.А на Ирпень мне плевать.Мне там не жить.Людей жалко!Я наблюдаю в соседних городах ЧТО происходит когда приходит в мэры дилетант.Горловка,Константиновка,Алчевск,Славянск...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.01 | Михайло Свистович

             Навпаки, я його надзвичайно низько оцінюю

             Забойщик пише:
             > пиши в нете... От этого ни в Донецке,ни в Киеве,ни тем более в Ирпени ничего не изменится.

             А де я писав, що зміниться? Звичайно, не зміниться.

             >
             > -------Забойщик не любит современных мифов (по-русски - брехню)

             То навіщо їх продукуєте?

             >
             > А на Ирпень мне плевать.

             Я знаю. Ви це багато разів вже казали. Але якщо Вам від цього легше - можете плюнути ще :) Від цього нікому не погіршає :)

             >
             > Людей жалко!

             А брехати не гарно

             >
             > Я наблюдаю в соседних городах ЧТО происходит когда приходит в мэры дилетант.

             А звідки Ви взяли, що в Ірпені в мери пройшов дилетант? ;)
         • 2006.08.02 | Михайло Свистович

          Re: Эх,mala ! Жалко мне тебя...... Сколько разочарований впереди

          Забойщик пише:
          >
          > --------Ваш Скаржинський мог украсть и мэрию. Но это не может повлиять на проверку ЗАКОННО или НЕ ЗАКОННО идёт строительство. Потому что разрешение на начало работ,проект,тех.условия,договор на строительство, документы на выделение участка и т.д.(целый том документов) находятся у ХОЗЯИНА стройки. Если их у него нет - капец стройке.

          І нічого не капець. Що може завадити продовжити будівництво? Папірець-заборона? А робітники взагалі скажуть, що господаря на очі не бачили.

          >
          > Кстати,стройки проверяются прокуратурой.

          Ірпінською :)

          >
          > НЕТ мэров оранжевых,голубых или красных.Есть ХОРОШИЕ или ПЛОХИЕ.Главное чтобы был он гражданин Украины.

          А хіба негромадяни України всі нехороші? :)

          >
          > ------Время покажет.НО... Если через месяц в городе грязь и мусор(как тут написали) ,то такого мэра нужно гнать взашей.За бездеятельность и непрофессионализм. ДВЕ недели,голова,ручка и лист бумаги 11 формата - вот и всё что нужно,чтобы дворники мели улицы.

          Бла-бла-бла-бла-бла :)

          >
          > >Как только исчезает вода,не работает отопление, не ремонтируются дороги...

          А вона не щезає, а воно працює, а вони ремонтуються :)

          >
          > ------Но она же дилетант.

          Ви - душевєд?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.03 | Linx

           Все одно не розумію

           Михайло Свистович пише:
           > Забойщик пише:
           > >
           > > --------Ваш Скаржинський мог украсть и мэрию. Но это не может повлиять на проверку ЗАКОННО или НЕ ЗАКОННО идёт строительство. Потому что разрешение на начало работ,проект,тех.условия,договор на строительство, документы на выделение участка и т.д.(целый том документов) находятся у ХОЗЯИНА стройки. Если их у него нет - капец стройке.
           >
           > І нічого не капець. Що може завадити продовжити будівництво? Папірець-заборона? А робітники взагалі скажуть, що господаря на очі не бачили.
           При чому тут бачили, чи не бачили господаря? Може його і не існує? Документи чи дозволи все одно потрібні?
           Чи кожен може врізатись в ліс, а якщо спитають - казати "не знаю для кого будую"? Якщо спитають! :)
           До речі питання. Коли доведете, що будівництво велось не законно, що буде з будинками в яких вже живуть сім"ї?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.03 | Михайло Свистович

            Re: Все одно не розумію

            Linx пише:
            >
            > При чому тут бачили, чи не бачили господаря? Може його і не існує? Документи чи дозволи все одно потрібні?
            > Чи кожен може врізатись в ліс, а якщо спитають - казати "не знаю для кого будую"? Якщо спитають! :)

            Кожен, хто достатньо крутий, щоб з ним не захотіли мудохатись правоохоронці чи судові виконавці.

            > До речі питання. Коли доведете, що будівництво велось не законно, що буде з будинками в яких вже живуть сім"ї?

            Я не вмію заглядати у майбутнє.
        • 2006.08.01 | Михайло Свистович

         Re: Для So_matika : дополнение.

         Забойщик пише:
         >
         > Специально для Linx перенёс с той ветки.Хочу обратить ваше внимание, пане Linx,что несмотря на 28 посещений никто не прокомментировал.

         І що це означає? Вас також ігнорують?

         >
         > Я помню сосвсем недавно,когда я писал на Майдане о вывозе мусора,о воде и тепле, и т.д. надо мной почти смелись.Оказывается надо было плакать. Потому что ИЗБИРАТЕЛЮ , в массе своей, плевать с большой колокольни на все идеалы Майдана, на помаранчей и голубых.... Его в первую очередь интересует мусор,вода,тепло,еда.... Поэтому Забойщик, обследовавший в лютые морозы 110-квартирный дом и разобравшийся таки, (в отличие от 15-ти комиссий) почему на кухнях первого этажа появляется ГОВНО (экскременты - так сказать),почему воду в этом доме набирают в ПОДВАЛЕ,ставя ведра для ПИТЬЕВОЙ воды на слои ГОВНА,почему отапливаются не ВСЕ квартиры, вызывал несравненно большие симпатии, чем десятки агитаторов и купленное ТВ приезжавшие к жителям этого дома.Я обошёл ВСЕ до единой квартиры,проверил все газовые системы...
         > А когда меня (меня, как говорится,весь город знает в лицо)увидели вылезающего из затопленного дерьмом подвала,в сапогах, по колено в этом дерьме,в брезентовом плаще ,заляпанном "фекалиями",то некоторые даже с завода (он там рядом) в рабочее поприбегали чтобы поговорить о своём доме.И когда меня спросили кто из кандидатов в мэры сумеет устранить всё это,я ответил. Результат на выборах был потрясающий.Один человек набрал голосов БОЛЬШЕ,чем семь остальных.

         Що ж Ви, такий популярний у місті, не забезпечили своїм авторитетом великого відсотку Ющенка на виборах-2004 чи БЮТу на виборах-2006? Не закликали за них голосуувати? Чи мер-регіонал не дозволив? ;)

         А взагалі у Вас, здається, манія величі. Бо в Мирослави була така сама історія, як у Вас, майже один в один. І мешканці того будинку дійсно були вдячні. Але сказати, що усе місто після цього про неї дізналося :) При тому, що ми з цього приводу навіть газету випускали.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.01 | Забойщик

          Для душевЄда Свистовича...

          Що ж Ви, такий популярний у місті, не забезпечили своїм авторитетом великого відсотку Ющенка на виборах-2004

          ------В выборах 2004 года я участия НЕ принимал(как агитирующая единица).Работать со штабом НУ в 2004 году порядочный человек НЕ мог себе позволить.Контакт с той сволотой,которая собралась в штабе НУ в 2004 году,был омерзителен для любого порядочного человека.

          чи БЮТу на виборах-2006?

          -------Почему БЮТ? Помаранчевая "команда" ТАК успела обосрать сама себя ДО выборов,что даже у меня в семье был раздрай за кого голосовать. Если в 2004 мы дружно голосовали ЗА Юща,то в 2006 жена сказала ,что будет против всех,потому,что все сволочи.Я сдуру голосовал за НУ.О чём очень жалею.За БЮТ я не проголосовал бы ни в коем случае.

          Не закликали за них голосуувати?

          --------Конечно нет! Голосовать - это одно, а призывать.... За обосравшихся??? А совесть?

          Чи мер-регіонал не дозволив?

          --------Мэру-регионалу эти выборы были вообще до одного места.У него хватало работы на своих выборах. Там такие бабки крутились.... Люди работавшие на так называемого оранжевого кандидата в мэры после выборов сразу же накупили квартиры,машины.... А субсидировал их регионал Лукьянов.Да-да! Тот самый ,который правая рука Клюева,который попался на фото Обоза в компашке Клюева и Рината,во время голосования по Морозу. Это они двигали "помаранчевого" Сашу Карелина из секретариата Преза,нач.отдела по работе с обращениями граждан.Так что здесь мы хорошо знаем цену "помаранчам".И знаю не только я ,но и весь город поле выборов(когда разобрались кто и кому платил) проинформировали.

          А взагалі у Вас, здається, манія величі.

          -------Сказано душевЄд! Ну усьЁ знаеТЬ!

          Бо в Мирослави була така сама історія, як у Вас, майже один в один. І мешканці того будинку дійсно були вдячні. Але сказати, що усе місто після цього про неї дізналося При тому, що ми з цього приводу навіть газету випускали.

          -------Я хочу увидеть в моём тексте слово "город".У нас очень специфический "городской" избирательный участок.В одном конце Часов-Яр (около 20 000),в 15-ти км от него Артёмовск,в 15-ти км от него Соледар(около 15 000).Таким образом между крайними точками - 30 км.А городской голова - один.У меня был свой участок ответственности (это несколько избир.участков) и именно на этом участке я отвечал за всё.Так как ответственных было несколько очень интересно было сравнить конечные результаты.

          -------Кстати,пане Свистович! Вы ведь в БЮТ,если мне склероз не изменяет.Я могу ответственно заявить,что у нас много,до 13%, Юлиного электората.На моём участке,кто-то (не знаю кто,не выяснял) из Юлиного штаба работал на полном серьёзе.Весь участок был заклеен Юлиными плакатами и какими-то малюсенькими сердечками.Всё это своевременно обновлялось.Вешалось нешаблонно,с выдумкой. И они сумели провести в Соледарский горсовет двух депутатов.А городские БЮТовцы занимались чем угодно,только не выборами.В результате - ноль!Так что пусть БЮТ разбирается со своими штабами. Проблема в штабистах (так же как и у НУ),а не в электорате.

          -------Вы бы там в Киеве поменьше мифов о Донбассе сочиняли- оно пользы было бы поболее!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.01 | Михайло Свистович

           Ви знову приписуєте мені свої якості

           Забойщик пише:
           >
           > ------В выборах 2004 года я участия НЕ принимал(как агитирующая единица).Работать со штабом НУ в 2004 году порядочный человек НЕ мог себе позволить.Контакт с той сволотой,которая собралась в штабе НУ в 2004 году,был омерзителен для любого порядочного человека.

           А про Україну подумати і своє Я трошки зменшити? Ви ж таким антиянучаром на початку тут всім здавались.

           >
           > -------Почему БЮТ?

           Бо Ваші дописи про нього були більш позитивні, ніж про НСНУ

           >
           > --------Конечно нет! Голосовать - это одно, а призывать.... За обосравшихся??? А совесть?

           А Україна?

           >
           > -------Вы бы там в Киеве поменьше мифов о Донбассе сочиняли- оно пользы было бы поболее!

           Та я взагалі Донбас у Києві не згадую. Якось більше на проблемах більш близьких людям концентруюсь.
      • 2006.08.02 | Михайло Свистович

       Re: Для Linx...

       Забойщик пише:
       >
       > --------Для того,чтобы навести порядок у мэра уже есть всё. Нужно только желание.В мэрии должен быть отдет архитектуры,отдел земельных ресурсов. В городе обязательно есть ГАСК (гос.арх.-строит.комиссия).Мэр даёт команду и максимум через час остановлена ЛЮБАЯ стройка.Выписывается предписание на прекращение строительства и всё.А затем господа из прокуратуры занимаются наведением порядка.

       В Ірпінської прокуратури протилежний від мера погляд на порядок :)

       >
       > -------Я не знаю откуда у вас такая уверенность в том,что мадам Свистович шла во власть для наведения порядка.Наведение порядка требует, для начала,профессионализма.Которого у Свистович нет.

       А а аткуда у Вас такая увєрєннасть? Ви - душєвєд?

       >
       > ------Вся эта сута с "окраской" мэра - голубые,оранжевые - не стоит выеденного яйца.

       Таки стоїт

       >
       > как видим наши славные помаранчи успешно объединяются с голубыми

       Нє відім.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.02 | Забойщик

        Re: Для Linx...

        02-08-2006 23:07, Михайло Свистович
        Re: Для Linx...

        Забойщик пише:
        >

        > --------Для того,чтобы навести порядок у мэра уже есть всё. Нужно только желание.В мэрии должен быть отдет архитектуры,отдел земельных ресурсов. В городе обязательно есть ГАСК (гос.арх.-строит.комиссия).Мэр даёт команду и максимум через час остановлена ЛЮБАЯ стройка.Выписывается предписание на прекращение строительства и всё.А затем господа из прокуратуры занимаются наведением порядка.


        В Ірпінської прокуратури протилежний від мера погляд на порядок

        -------У прокуратуры может быть любой "погляд". Однако для дела нужен не погляд прокуратуры, а постанова про....

        >

        > -------Я не знаю откуда у вас такая уверенность в том,что мадам Свистович шла во власть для наведения порядка.Наведение порядка требует, для начала,профессионализма.Которого у Свистович нет.


        А а аткуда у Вас такая увєрєннасть? Ви - душєвєд?

        ----Який такий душевед? Я ж не Свистович. Просто читал то, что тут о ней писалось!Єтто Свистович знает кто и почему что-то сделал. И что он при этом думал.А мы оперируем тЭкстами,хВактами.

        >

        > ------Вся эта сута с "окраской" мэра - голубые,оранжевые - не стоит выеденного яйца.


        Таки стоїт

        ------Встать! Смирно! ИСЧО смирнее! Сам Свистович сказал, что "Таки стоїт". Правда мне как-то апчхи на его слова. Конечно же не стоит.

        >

        > как видим наши славные помаранчи успешно объединяются с голубыми


        Нє відім.

        ------Глазики протирать-промывать надоть!Я тут где-то писал как у нас оранжевого кандидата в мэры субсидировал нардеп от ПРУ Лукьянов,тот самый который в ближнем кругу Рината и Клюева (кажется Обком поймал их в кадр во время раздачи денег в зРАДЕ).А оранжевый кандидат из секретариата Ющенко,нач отдела по работе с обращениями граждан Саша Карелин. И этот самый ПРУшник Лукьянов (нардеп) так щедро финансировал оранжевого кандидата, что после выборов весь штаб оранжевого срочно кинулся покупать квартиры и авто. Вот смесь-то голубого с оранжевым. Причём не низы.Не рядовые ребятки.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.03 | Михайло Свистович

         Re: Для Linx...

         Забойщик пише:
         >
         > -------У прокуратуры может быть любой "погляд". Однако для дела нужен не погляд прокуратуры, а постанова про....

         А Ірпінській прокуратурі та постанова, що Януковичу універсал

         >
         > ----Який такий душевед?

         Самий справжній

         >
         > А мы оперируем тЭкстами,хВактами.

         І ми хвактами. Коли люди кладуть навіть на судові рішення і далі будують

         >
         > ------Глазики протирать-промывать надоть!Я тут где-то писал как у нас оранжевого кандидата в мэры субсидировал нардеп от ПРУ Лукьянов

         Це не означає, що так має бути. Завжди можна вибрати краще. Якщо забути, звичайно, про магазини, на землю під якими можуть і оренду не продовжити в разі чого ;)
     • 2006.07.29 | mala

      Re: Ірпеніада 2006 ???

      Linx пише:

      > Пані mala, якщо Вам немає що відповісти, то краще проігноруйте мене. Як це роблять Свистовичі.

      В них часу немає. Я серйозно.

      >Якщо Ви знаєте інші шляхи отримати відповідь, будьласка просвітіть мене.

      знаю


      >Я не юрист
      Я теж не юрист, але дещо написати можу.

      >і відповідь "напишіть листа" мене не влаштовує.

      Це називається інформаційний запит і Ви як громадянин України маєте право на такий "лист"

      >Я це до того, що під час виборів мера на нашій половині міста не бачив навіть жодної листівки з інформацією про кандидата Мирославу Свистович. Про нас забули? По інший бік залізниці теж живуть люди-ірпінчани ;).

      Я сама особисто там листівки клеїла. Просто одни не зовсім здоровий чувак постійно ці листівки здирав.


      > До речі вже два дні воду на ніч не вимикали :). Сподіваюсь, що це не випадковість, і крига починає скресати. Успіхів!

      :)

      > Особисто до пані mala, здається мені, що мешкаєте Ви зовсім не в Ірпені. Це правда? ;)

      Правда. Але колись я часто там бувала.
     • 2006.08.01 | Михайло Свистович

      Re: Ірпеніада 2006 ???

      Linx пише:
      >
      > Пані mala, якщо Вам немає що відповісти, то краще проігноруйте мене. Як це роблять Свистовичі.

      Вона дуже правильноВам відповіла. Хоча, Ви знаєте, мене також ігнорують. І Ющенко, і Тимошенко. Написав до них на форуми, а вони, гади не відповідають. Бо я ж так само, як Ви, впенений, що вони не настільки зайняті, щоб весь час висіти на форумах і постійно моніторити їх. І так само, як Ви, впевнений, що вони не могли не прочитати моїх дописів. Бо це ж сам Я. Тому мене вони, безперечно, ігнорують.

      Знаєте, після цього повірити у щирість дечого з написаного дуже важко.

      > Саме для того, щоб дізнатись я і запитую.

      Ви б набагато швидше дізналися, якби написали на електронну пошту і дійсно запитали з фактами (конкретними адресами), і новій владі допомогли б виявити порушення, якщо такі є. Але ж краще облити лайном спочатку, ставши в позу "Я - народ".

      > Я не юрист і відповідь "напишіть листа" мене не влаштовує.

      А це - сама правильна відповідь, якщо Ви дійсно хочете, щоб щось змінилося.

      >
      > Я хочу щоб громада почула і побачила як це робиться. Наприклад, побачити на будмайданчиках наряд міліції: "а что это вы тут делаете, мальчики?".

      Ви не бачили цього по телевізору рік тому? Цілий взвод міліції разом з нами. І відповіді: "Будуємо". Добре, якщо до відповіді додаються документ на право власності, а буває просто, робітники кажуть, що нас найняли, нічого й нікого не знаємо, навіть господаря, наймав друг Вася.

      >
      > Або хоча б, не знаю, який небудь "бойовий листок" - "Ділянка така,така,така,... захоплені нечесно!

      А тепер уявіть себе на місці мера і спробуйте описати шлях від її приходу на роботу до появи ось такого бойового листка.

      >
      > Мирославо, не повторюйте помилок Ющенка. Не відмежовуйтесь від людей.

      Поки що люди аж настільки не дають від себе відмежуватися, що немає часу нормально працювати. Бо всі хочуть помацати народного мера і розповісти йому те, що вона і так знає.

      >
      > Самі Ви не зможете все зробити, в кожному мікрорайоні повині бути люди, які б знали проблеми і контролювали ситуацію. І щоб мешканці знали про цих людей :) А Ви вже питали б з цих людей, причому по повній програмі :).

      По повній програмі можна питати лише в тих, ком платиш гроші. В інших же - за згодою. Але де знайдеш стільки таких людей, якщо навіть такі, як Ви, стверджують, що "писати листи - не для мене".

      >
      > Я це до того, що під час виборів мера на нашій половині міста не бачив навіть жодної листівки з інформацією про кандидата Мирославу Свистович. Про нас забули?

      Напевно, забули. Аж так забули, що я і досі, їдучи маршруткою місцями Ваших прогулянок, бачу її листівки на стовпах. І саме у Вашому районі (по той бік залізниці) вона набрала найбільше голосів. З чого б це?

      > До речі вже два дні воду на ніч не вимикали :). Сподіваюсь, що це не випадковість, і крига починає скресати.

      Це - випадковість.

      >
      > Особисто до пані mala, здається мені, що мешкаєте Ви зовсім не в Ірпені. Це правда? ;)

      Ви добре обізнані ;) Так, вона мешкає в Києві. Але, на відміну від Вас, робить для Ірпеня багато, а не скиглить.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.01 | Linx

       Re: Ірпеніада 2006 ???

       Михайло Свистович пише:
       > Вона дуже правильноВам відповіла. Хоча, Ви знаєте, мене також ігнорують. І Ющенко, і Тимошенко. Написав до них на форуми, а вони, гади не відповідають. Бо я ж так само, як Ви, впенений, що вони не настільки зайняті, щоб весь час висіти на форумах і постійно моніторити їх. І так само, як Ви, впевнений, що вони не могли не прочитати моїх дописів. Бо це ж сам Я. Тому мене вони, безперечно, ігнорують.
       Не треба цього сарказму. Я розумію, що Ви не дурна людина і прекрасно розумієте, що Ющенко форумів не читає. Але ж Ви цей форум читаєте??? Тому не потрібно робити дурника ні з мене, ні з себе.

       > Знаєте, після цього повірити у щирість дечого з написаного дуже важко.
       >
       > > Саме для того, щоб дізнатись я і запитую.
       >
       > Ви б набагато швидше дізналися, якби написали на електронну пошту і дійсно запитали з фактами (конкретними адресами), і новій владі допомогли б виявити порушення, якщо такі є. Але ж краще облити лайном спочатку, ставши в позу "Я - народ".
       Нікого я лайном не обливав, просто намагаюся дізнатися правду. Здається в громадянина таке право є... Я мешкаю в Ірпені з моменту народження і поки що перебиратися мені звідси нікуди, тому цікавлюсь. Кому на імейл можна написати? Які вам ще потрібні факти? Які конкретні адреси у ділянки лісу? Посадка по вул. Полтавській між 5ю і 6ю лініями. Можу вислати на вказану єлектронну адресу приблизну карту :) , по карті це здається Полтавська між 25 і 31.
       Але якщо Ви сумніваєтесь, що "Я - народ" (у мене теж якийсь дивний ай-пі?), або вважаєте що я не маю права ставати в позу, то більше не заважатиму. У Вас же є більш важливі справи - порозмовляти ні про що з "тролями". Як тут називають всіх хто має інакшу точку зору. Я бачу, що теж добалакався до звання "Троль" ;)

       > > Я не юрист і відповідь "напишіть листа" мене не влаштовує.
       >
       > А це - сама правильна відповідь, якщо Ви дійсно хочете, щоб щось змінилося.
       Вам потрібні листи на папері? Добре, буде на папері.
       Ви - бюрократ!
       А запитував я конкретно, на чиє ім"я і в якій формі? :)

       > > Я хочу щоб громада почула і побачила як це робиться. Наприклад, побачити на будмайданчиках наряд міліції: "а что это вы тут делаете, мальчики?".
       >
       > Ви не бачили цього по телевізору рік тому? Цілий взвод міліції разом з нами. І відповіді: "Будуємо". Добре, якщо до відповіді додаються документ на право власності, а буває просто, робітники кажуть, що нас найняли, нічого й нікого не знаємо, навіть господаря, наймав друг Вася.
       Може рік тому і бачив, але не пригадую. Це було в Ірпені? Але ж тоді була інша влада, чи не так?
       І які були ваші дії рік тому? Цілий взвод міліції разом з вами зустрічає чувачків, які рубають ліс і щось будують. "Ми самі не місцеві, нікого і нічого не знаємо, нас найняв друг Вася, ми тут будуємо...".
       - Ну добре хлопці, щасти вам, будуйте далі!
       Зараз, я так розумію, проблема вирішується таким же чином.

       > > Або хоча б, не знаю, який небудь "бойовий листок" - "Ділянка така,така,така,... захоплені нечесно!
       >
       > А тепер уявіть себе на місці мера і спробуйте описати шлях від її приходу на роботу до появи ось такого бойового листка.
       Не зрозумів, що саме я маю уявити? Ви натякаєте, що у мера немає часу, чи що? Я і не кажу що це має зробити мер. В мерії що працює тільки Мирослава Богданівна?

       > Поки що люди аж настільки не дають від себе відмежуватися, що немає часу нормально працювати. Бо всі хочуть помацати народного мера і розповісти йому те, що вона і так знає.
       >
       > >
       > > Самі Ви не зможете все зробити, в кожному мікрорайоні повині бути люди, які б знали проблеми і контролювали ситуацію. І щоб мешканці знали про цих людей :) А Ви вже питали б з цих людей, причому по повній програмі :).
       >
       > По повній програмі можна питати лише в тих, ком платиш гроші. В інших же - за згодою. Але де знайдеш стільки таких людей, якщо навіть такі, як Ви, стверджують, що "писати листи - не для мене".
       Не казав я такого, просто спитав кому, в якій... все не можу одне і теж писати.
       А щодо людей, то можливо, і за гроші. Але відповідльність за вчинки повинна бути в будь якому випадку.

       > > Я це до того, що під час виборів мера на нашій половині міста не бачив навіть жодної листівки з інформацією про кандидата Мирославу Свистович. Про нас забули?
       > Напевно, забули. Аж так забули, що я і досі, їдучи маршруткою місцями Ваших прогулянок, бачу її листівки на стовпах. І саме у Вашому районі (по той бік залізниці) вона набрала найбільше голосів. З чого б це?
       Не знаю де Ви їздите, і що бачите зараз (вибачайте за тон,не я почав ;) ), по Полтавській навіть маршрутки не ходять ;). Але під час виборів лише пару раз в районі СМУ бачив її листівки. На них окрім портрета, ПІБ, та напису,здається, "Блок за чесну владу" ніякої інформації більше не було. Зате по вул.ІІІ-Інтернаціоналу було заклеєне все, детально і навіть в кольорі ;)
       Але це вже не головне. Мирослава - мер, тож до роботи. :)

       > > До речі вже два дні воду на ніч не вимикали :). Сподіваюсь, що це не випадковість, і крига починає скресати.
       >
       > Це - випадковість.
       Уже зрозумів сьогодні :( А це питання вирішується?

       > Ви добре обізнані ;) Так, вона мешкає в Києві. Але, на відміну від Вас, робить для Ірпеня багато, а не скиглить.
       Нічорта я не обізнаний! Зрозумів з її повідомлень. Клеїла листівки за Мирославу, добре. А зараз що вона багато робить для Ірпеня на відміну від мене?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.01 | Михайло Свистович

        Re: Ірпеніада 2006 ???

        Linx пише:
        >
        > Не треба цього сарказму. Я розумію, що Ви не дурна людина і прекрасно розумієте, що Ющенко форумів не читає. Але ж Ви цей форум читаєте??? Тому не потрібно робити дурника ні з мене, ні з себе.

        Я з себе не роблю. Дійсно читаю. Але не цілодобово. Коли довго не буваю - іду по ньому знизу вгору (так нічого не пропустиш). Тому відповів тоді, коли дійшов до гілки.

        >
        > Нікого я лайном не обливав

        Ну не лайном, а дрібненьким таким послідом "Коли дочекаємось? Коли рак свисне?"

        >
        > просто намагаюся дізнатися правду. Здається в громадянина таке право є...

        Та навіть лайном обливати право є. От тільки сподіватися після цього на тепле ставлення якось недоречно.

        >
        > Кому на імейл можна написати?

        На Майдані є імейл. А якщо вже пішла така п"янка, то краще на svystovych вухо gmail.com

        >
        > Які вам ще потрібні факти? Які конкретні адреси у ділянки лісу? Посадка по вул. Полтавській між 5ю і 6ю лініями. Можу вислати на вказану єлектронну адресу приблизну карту :) , по карті це здається Полтавська між 25 і 31.

        О, це вже інформація. А також, що саме там робиться. І взагалі, все, що знаєте.

        > Але якщо Ви сумніваєтесь, що "Я - народ" (у мене теж якийсь дивний ай-пі?), або вважаєте що я не маю права ставати в позу, то більше не заважатиму.

        Ви маєте право робити все, що завгодно. Так само як і я. Але, якщо Ви хочете, щоб до Вас ставились так, як Вам би цього хотілося, то ставтеся до людей так само. І це не лише у цьому випадку. Запитання ставляться в нейтральному тоні, якщо людина дійсно хоче почути відповідь на своє питання, а не завчасно настроєна на конфлікт.

        > У Вас же є більш важливі справи - порозмовляти ні про що з "тролями".

        З ними я розслабляюсь, але часу не витрачаю (пишу в перервах між тим, як відкриваються вікна, або коли розслабляюсь, щоб голову розвантажити).

        > Як тут називають всіх хто має інакшу точку зору.

        Ні, тролями називають зовсім інший підвид людей. Незалежно від їх точки зору.

        > Я бачу, що теж добалакався до звання "Троль"

        Не думайте, що це звання так легко заслужити :)

        >
        > Вам потрібні листи на папері?

        Ні, не потрібні. І я про це вже написав. Нема чого їх плодити. Але питання, задані в такому тоні, викликають природню реакцію лише до офіційного спілкування, від якого мер (не я), як чиновник, відмовитись не може.

        Але на папері листи також потрібні. І не мені. А для того, щоб Мирослава могла зобов"язати відповідних чиновників надати відповідну інформацію, показуючи їм не свою власну зацікавленість, а саме громадську. Кількадесят таких листів, і серед чиновників миттєво пошириться панічна чутка, що народ цікавиться, а мер народу у задоволенні цікавості не відмовляє. А громадська увага - це вже далеко не примха начальства (мера) "хачу всьо знать".

        >
        > Може рік тому і бачив, але не пригадую. Це було в Ірпені?

        Так. І в Бучі.

        >
        > Але ж тоді була інша влада, чи не так?

        Влада там була ні до чого.

        > І які були ваші дії рік тому? Цілий взвод міліції разом з вами зустрічає чувачків, які рубають ліс і щось будують. "Ми самі не місцеві, нікого і нічого не знаємо, нас найняв друг Вася, ми тут будуємо...".

        Лісу ніхто не рубав, будівництво припиняли, але як тільки ми йшли - знову починали. І що зробиш, коли міліція тобі не підпорядкована?

        > Зараз, я так розумію, проблема вирішується таким же чином.

        Зараз вона ще ніяк не вирішується. Бо щось вирішувати треба системно, а для цього потрібно багато людей, готових працювати з документами та наділених повноваженнями. Чесних людей.

        Поки що нова влада видала два приписи на зупинення двох будівництв через порушення (І-й Український провулок і Жовтнева").

        >
        > Не зрозумів, що саме я маю уявити? Ви натякаєте, що у мера немає часу, чи що? Я і не кажу що це має зробити мер. В мерії що працює тільки Мирослава Богданівна?

        Хто працює в мерії - Ви написали самі. Я ні на що не натякаю. Взагалі не люблю натяків, прямо говорю. Повторю ще раз: уявіть покроково, що має зробити мер у Вашому випадку: зайшла в кабінет, прочитала заяву... Далі?

        >
        > Не казав я такого

        відповідь "напишіть листа" мене не влаштовує - ось Ваші дослівні слова

        > А щодо людей, то можливо, і за гроші.

        Бюджету не вистачить - штат роздувати. Тому за вас без вас ніхто нічого не зробить. Точніше, зробить, але досить небагато. І не швидко. З об"єктивних причин. Через обмежені можливості.

        >
        > Не знаю де Ви їздите, і що бачите зараз (вибачайте за тон,не я почав ;) ), по Полтавській навіть маршрутки не ходять ;)

        По Жовтневій ходять. Ви її теж згадували.

        >
        > Але під час виборів лише пару раз в районі СМУ бачив її листівки. На них окрім портрета, ПІБ, та напису,здається, "Блок за чесну владу" ніякої інформації більше не було. Зате по вул.ІІІ-Інтернаціоналу було заклеєне все, детально і навіть в кольорі ;)

        Там теж було без напису. А ще було багато текстових листівок, газет. Не так багато, як хотілося (в нас не було грошей), але все ж до СМУ доходило чимало. У всякому разі саме там Мирослава набрала найбільше голосів.

        > Але це вже не головне. Мирослава - мер, тож до роботи.

        Вона працює з ранку і до ночі. Приєднуйтесь до нас. Не на весь вказаний мною у добі час :)

        >
        > Уже зрозумів сьогодні :( А це питання вирішується?

        Ні, не вирішується. Не можна вирішити все і відразу.

        >
        > А зараз що вона багато робить для Ірпеня на відміну від мене?

        З документами допомагає, ксерить, виконує дрібні доручення, завозить інвестиційний паспорт потенційним інвесторам тощо... А днями вона виконуватиме супертаємне секретне контрольне доручення :) Це для того, щоб Ваші прогулянки були кращими для здоров"я і настрою. Тільки про нього писати поки що не можна.
   • 2006.08.01 | Забойщик

    Linx ! Интересно, а сколько в вашей Ирпени.......

    ЖЭКов? И сколько из них частных? И как проходила приватизация ЖЭКов?

    Как коммунальники заключали договора с населением? И по какой форме? Предусмотрена ли в договорах ВЗАИМНАЯ ответственность сторон или договора "односторонние"?
   • 2006.08.01 | Михайло Свистович

    Re: Ірпеніада 2006 ???

    Linx пише:
    > mala пише:
    > >
    > > Ви ніколи не думали, що ці ділянки могли подерибанити рік тому, а будувати почали зараз?
    > Думав. Рік, два, десять років тому, може і так...
    > Яка мені різниця коли їх дерибанили? Будують саме зараз. Розпочали будівництво при новому мері.
    > Зупиняти ми це будемо?

    Ні, не будемо, якщо там всі формальності витримані в рамках закону. Ви можете капризувати, як дитя на кшталт "яка мені різниця коли їх дерибанили...", але мер - не самодержець, він не може заборонити за власним бажанням будь-яке будівництво. На жаль. А може й на щастя, бо погані б мери використовували це для інших цілей.

    >
    > Не маю нічого проти, але хочеться побачити навіть не результат, а конкретні дії

    Я Вам можу забезпечити захоплюючу екскурсію "робочий день мера", коли Ви сядете поряд з неї у кабінеті (приховувати їй нема чого) у звичайний день і у прийомний. Ви побачите, що входить до її обов"язків, чим і як вона займається, тоді у Вас відпадуть усі питання, якщо вони у Вас дійсно були. Тільки умова одна: знаходитись поряд весь робочий день. Не з 8.00 до 17.00.

    >
    > почути плани. А то якесь повстання декабристів, за народ без народу.

    Щоб не було як з декабристами, спочатку слід опанувати ситуацію, а потім будувати плани.

    >
    > Поперше, не так легко до неї потрапити!

    Значно легше, ніж до попередньої влади. Чим і користується бгато хто. І часто просто не дають працювати. А ККД цього "спілкування з народом" - 10%. Бо переважна більшість замість конструктиву розповідає про те, що і так всім відомо.

    >
    > Тому і запитую через сайт.

    Взагалі-то запитують в іншій формі. У Вашому випадку я бачу пред"явлення претензій.

    >
    > Чесно кажучи ДУЖЕ розраховував почути тут відгуки якщо не Мирослави, то хоча б Михайла, або конкретних людей з міської влади. Дякую, звичайно, і вам усім. Але, вибачайте, нічого конкретного я не почув :( . Натомість побачив як ви реагуєте на критику :)

    Конкретної критики я теж не почув. Що вона мала б зробити і не зробила?

    > Це ж фанатизм! Я зовсім не намагався образити Мирославу Богданівну, я просто перечислив неповний список наболілих питань.

    густо супроводжуючи перелік натяками і претензіями :)

    > І, оскільки живу тут з моменту народження прекрасно розумію що безлад створила зовсім не вона. Але вирішувати МУСИТЬ саме вона і тільки з нашою допомогою.

    То Ви вважаєте, що наїзд це і є допомога?
 • 2006.07.28 | So_matika

  Re: Ірпеніада 2006 ???

  Linx пише:
  > Сьогодні там посадки майне лишилось (трошки є), натомість закладені нові фундаменти, причому видно, що з прицілом на решту лісу. З"явились вони місяць, максимум два назад, зараз активним чином, без вихідних, іде будівництво.
  Linx, будь ласка, дайте точну адресу. Я зараз живу на 6-й лінії (правда досить далеко, біля пойми) - не полінюсь пройти пішки і подивитися. Навіть з фотоапаратом.
  І залиште мені свій телефон на мейл vlada@maidan.org.ua
  Мій висить в прямій дії про газету. Можете телефонувати будь-коли.
 • 2006.07.28 | akhavr

  Re: Ірпеніада 2006 ???

  Шановний,

  Ось конкретні дії, які ви можете зробити:

  1. Надіслати письмовий запит меру з вимогою надати інформацію у вказаний в законі термін - на будь-якому поштамті, з описом вкладення.

  2. Самостійно видати "бойовий листок", базуючись на інформації, яку ви отримаєте (або не отримаєте)

  3. Самостійно вказати в листку перелік незаконних (з Вашої точки зору, або з точки зору закону) будівництв.

  Сумніваюсь що можно законно моментально зупинити всі небажані будівництва. Навіть якщо видати "наказ", то він потім може бути оскаржений в судовому порядку майновим позовом. І платити, у випадку програшу, буде міська влада, а отже - Ви теж.

  Можете написати мені akhavr@gmail.com Але я мешкаю в Києві і тому можу дати лише загальні рекомендації. Краще поспілкуйтесь з so_matika та задавайте _конкретні_ запитання на форумі.

  Дякую.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.01 | Михайло Свистович

   Re: Ірпеніада 2006 ???

   akhavr пише:
   >
   > Сумніваюсь що можно законно моментально зупинити всі небажані будівництва.

   Ви, на жаль, правильно сумніваєтесь. Зараз я вже не маю часу, щоб розвінчати гарно написану казочку Забойщіка у цій гілці про те, як все це легко і просто робиться, але потім я обов"язково сюди допишу. Бо каждий мніт сібя стратегам, відя бой са старани :)
 • 2006.08.01 | Михайло Свистович

  Re: Ірпеніада 2006 ???

  Linx пише:
  >
  > На кого тепер будемо стрілки переводить???

  Якщо Ви попросите великого знавця місцевого самоврядування пана Забойщика, який рефлекторно реагує на все, пов"язане з прізвищем "Свистович", розповісти Вам про процес виділення землі (в т.ч. його протяжність у часі), то зрозумієте, що стрілки таки переводити будемо на владу стару. І то ще довго.

  > Дуже хотілося б почути думку своїх земляків. Але найбільше, побачити реакцію теперішньої місцевої влади.

  Завдяки жертовним зусиллям пана Бондаря, докладеним до проведення повторних виборів, реакцію теперішньої місцевої влади Ви побачите не скоро.
 • 2006.08.03 | Михайло Свистович

  Linx, Ви приходил на прийом до мера вчора чи ні? Бо ж збирались.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.03 | Linx

   Так, був,

   якщо Вас так цікавить.
   З мером спілкуватись значно приємніше ;), хоч вона була і дуже втомлена о третій годині прийомного дня. Дивлячись на це, "провокаційних" питань не задавав, поговорили про побутові проблеми.
   Була дуже вражена тим, що в нас відмикають на ніч воду, невже це нещастя лише в наших будинках? Попросила написать заяву. Що я і планую зробити сьогодні-завтра.
   Познайомився з керуючим справами міськвиконкому, дізнався, що інтернет-сайт у міста є, і планується в скорому майбутньому довести його до ладу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.03 | Татьяна

    Помогите!

    Кто-нибудь может посоветовать в Ирпене нормального адвоката по земельным вопросам? Маразматическая ситуация: соседка решила нам "насолить" и подала в суд из-за решения, по которому участок выделялся почти 30 лет назад. Спор идет по вопросу ширины проезда, причем когда приходят инспектора земельных служб, говорят, что нарушений с нашей стороны нет, а затем на суде появляется заключение о том, что нарушения все-же есть, и какие-то странные решения о запрете на приватизацию участка непонятного размера (не соответствующего никаким параметрам). Проверок уже было немало, есть как решения в нашу пользу (которые на суде во внимание не принимаются), так и решения, говорящие об обратном. Есть ли смысл обращаться к меру в такой ситуации (не хочется отнимать у нее время, если вопрос не в ее полномочиях)?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.03 | Linx

     Re: Помогите!

     В горсовете на втором єтаже есть юридичиская служба. Я бы для начала сходил туда.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.03 | Михайло Свистович

      Re: Помогите!

      Linx пише:
      > В горсовете на втором єтаже есть юридичиская служба. Я бы для начала сходил туда.

      А я би для початку відповів на питання, які задані тут, бо та служба скоро здохне від завантаженості. А коли робиться багато справ одночасно - жодна не зробиться якісно.
    • 2006.08.03 | Михайло Свистович

     Re: Помогите!

     Татьяна пише:
     > Кто-нибудь может посоветовать в Ирпене нормального адвоката по земельным вопросам?

     Краще пошукати за межами Ірпеня

     > Маразматическая ситуация: соседка решила нам "насолить" и подала в суд из-за решения, по которому участок выделялся почти 30 лет назад. Спор идет по вопросу ширины проезда, причем когда приходят инспектора земельных служб, говорят, что нарушений с нашей стороны нет, а затем на суде появляется заключение о том, что нарушения все-же есть

     Чиї заключення?

     > и какие-то странные решения о запрете на приватизацию участка непонятного размера (не соответствующего никаким параметрам).

     Кому виносять заборону? Вам?

     > Проверок уже было немало, есть как решения в нашу пользу (которые на суде во внимание не принимаются), так и решения, говорящие об обратном. Есть ли смысл обращаться к меру в такой ситуации (не хочется отнимать у нее время, если вопрос не в ее полномочиях)?

     Якщо справа в суді - мер навряд чи допоможе. Хоча звернутися можна, але бажано не зараз, а значно пізніше (якщо час терпить), коли все устаканиться, і хоча б якась кількість нових чиновників буде призначена.

     А в якому суді розглядалася справа? Якими суддями? В апеляцію подавали? І що там?
   • 2006.08.03 | Михайло Свистович

    Re: Так, був,

    Linx пише:
    >
    > З мером спілкуватись значно приємніше ;), хоч вона була і дуже втомлена о третій годині прийомного дня. Дивлячись на це, "провокаційних" питань не задавав

    От якби Ви тут не почали з провокаційних питань, то зі мною теж було б спілкуватися ще приємніше ;)

    > Була дуже вражена тим, що в нас відмикають на ніч воду, невже це нещастя лише в наших будинках? Попросила написать заяву. Що я і планую зробити сьогодні-завтра.

    Обов"язково зробіть.

    > Познайомився з керуючим справами міськвиконкому, дізнався, що інтернет-сайт у міста є

    Ну, це він голосно сказав. Це по паперах Скаржинського він є, а Ви знайдіть його в інтернеті? ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.04 | Linx

     Re: Так, був,

     Михайло Свистович пише:
     > Linx пише:
     > > З мером спілкуватись значно приємніше ;), хоч вона була і дуже втомлена о третій годині прийомного дня. Дивлячись на це, "провокаційних" питань не задавав
     > От якби Ви тут не почали з провокаційних питань, то зі мною теж було б спілкуватися ще приємніше ;)
     Михайло! Я не вважаю питання про незаконну забодову, причому лісу, провокаційними!
     Ви що, спеціально так на них реагуєте? Щоб менше звертались? Ці постійні відповіді "не зараз, потім... Коли онуки в інститут підуть".
     До мера не ходіть, в юридичний відділ не звертайтеся!

     > > Познайомився з керуючим справами міськвиконкому, дізнався, що інтернет-сайт у міста є
     > Ну, це він голосно сказав. Це по паперах Скаржинського він є, а Ви знайдіть його в інтернеті? ;)
     Раз Ви так скептично настроєні, то виділіть окремий розділ "Ірпінь" на Вашому ресурсі, тимчасово.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.06 | Михайло Свистович

      Re: Так, був,

      Linx пише:
      >
      > Михайло! Я не вважаю питання про незаконну забодову, причому лісу, провокаційними!

      Ви прикидаєтесь чи дійсно не розумієте, що тон, в якому вони були задані (з натяками на провину нової влади), не сприяє гарному ставленню до того, хто запитує

      > Ви що, спеціально так на них реагуєте? Щоб менше звертались?

      Ось Ви знову

      > Ці постійні відповіді "не зараз, потім... Коли онуки в інститут підуть".

      Коли їх можна буде вирішити в комплексі, а не кидатись на кожну окрему

      > До мера не ходіть, в юридичний відділ не звертайтеся!

      Можете ходити і звертатися. І ще таких є сотні. В підсумку і в мера, і в юрвідділу немає часу навіть на те, щоб прочитати те, що їм понаписували.

      >
      > Раз Ви так скептично настроєні

      Я настроєний оптимістично. Тільки не збираюсь вирішувати всі проблеми одночасно без плану і стратегії. Бо в такому випадку жодної не вирішиш.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.07 | Linx

       Re: Так, був,

       Так, я дійсно Вас не розумію.


       Михайло Свистович пише:
       > Коли їх можна буде вирішити в комплексі, а не кидатись на кожну окрему


       > Я настроєний оптимістично. Тільки не збираюсь вирішувати всі проблеми одночасно без плану і стратегії. Бо в такому випадку жодної не вирішиш.

       ???
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.08 | Михайло Свистович

        Re: Так, був,

        Linx пише:
        > Так, я дійсно Вас не розумію.

        Бо Ви не хочете зрозуміти. Вам здається, що влада - це чарівна паличка, яка дозволяє зробити все, що заманеться. Хочете допомогти - допомагайте. Хочете гнати на нову владу, бо не робить все і відразу - женіть. Маєте право поводити себе і так, і так.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.08 | Linx

         Re: Так, був,

         Михайло Свистович пише:
         > Linx пише:
         > > Так, я дійсно Вас не розумію.
         >
         > Бо Ви не хочете зрозуміти. Вам здається, що влада - це чарівна паличка, яка дозволяє зробити все, що заманеться. Хочете допомогти - допомагайте. Хочете гнати на нову владу, бо не робить все і відразу - женіть. Маєте право поводити себе і так, і так.

         Я просто повідомив, про відомі мені факти, ляпи які потрібно виправляти. Спитав що маю робити я (ми), для того щоб допомогти це виправити.
         Михайло, якої саме допомоги Ви від мене чекаєте?

         Ви постійно перечите самі собі: звертайтесь/не звертайтесь, повідомляйте/не повідомляйте(бо часу нема :( ).
         Що, конкретно, мені робити?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.08 | Михайло Свистович

          Re: Так, був,

          Linx пише:
          >
          > Я просто повідомив, про відомі мені факти, ляпи які потрібно виправляти.

          Дякую, ми всі про них і так знаємо. Якби все було так просто, давно б виправили.

          >
          > Михайло, якої саме допомоги Ви від мене чекаєте?
          > Що, конкретно, мені робити?

          Дайте на svystovych @ gmail.com свій телефон, і ми зустрінемося (не тільки з Вами) та визначимо обсяг і напрямки Вашої допомоги, виходячи з Ваших можливостей і бажань.

          >
          > Ви постійно перечите самі собі: звертайтесь/не звертайтесь, повідомляйте/не повідомляйте(бо часу нема

          Я мав на увазі індивідуальні звернення та проблеми, які не стосуються компетенції мера. Мер має намір втручатися і в ці сфери, але для цього треба налагодити певні механізми. Бо якщо юридичний відділ виконкому займатиметься наданням індивідуадьних безкоштовних юридичних послуг - він загнеться і проблему в цілому не вирішить, і інших завдань не вирішить також, і навіть більшості людей індивідуально не допоможе, бо не встигне фізично. На жаль.
        • 2006.08.08 | Роман

         А для чого влада ?

         Пану Свистовичу та решті, що дозволяють собі називати людину провокатором та обіцяти розібратися із "щирістю поглядів" потрібно зрозуміти, що влада повинна вміти працювати не лише із тими людьми, що співають їй хвалебні оди, а і тими, що критикують. Прочитавши всі пости виникає думка, що дехто повірив у власну непогрішність, а всі хто критикує - це вороги народу. Десь це уже було, чи не так ?
         А влада дається для того, щоб відповідати за ситуацію на своїй ділянці, (в тому числі за благоустрій) а не розказувати мені про "взяв мітлу і пішов замітати підїзд".
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.08 | Linx

          А щоб ми її любили.

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.08 | Михайло Свистович

           Re: А щоб ми її любили.

           Ось такі репліки й підсилюють підозри. Ні, не в провокаторстві, а в те, що маєш справу з певним типом людини, яка постійно говорить про загальновідомі погані речі, забирає купу часу розпитуваннями, але користі від такого спілкування ніякого. Хотів би помилитися.
         • 2006.08.08 | Михайло Свистович

          А для того, щоб громадяни попльовуючи вимагали від неї неможливе

          А взагалі відповідь на Ваше питання написана у Законі "Про місцеве самоврядування в Україні" та інших законах і нормативно-правових документах.

          Роман пише:
          > Пану Свистовичу та решті, що дозволяють собі називати людину провокатором та обіцяти розібратися із "щирістю поглядів" потрібно зрозуміти, що влада повинна вміти працювати не лише із тими людьми, що співають їй хвалебні оди, а і тими, що критикують.

          Я радісно повчусь у Вас, як працювати з тими, хто критикує. Особливо, коли критика несправедлива або стосується загальновідомих речей. Приїздіть до Ірпеня і покажіть як. До речі, провокатором я Лінкса не називав, а лише висловлював підозру щодо щирості поглядів з огляду на тон критики та ай-пі. Ви вмієте розрізняти підозру від переконання? А з щирістю поглядів розбиратися потрібно. Не в сенсі помсти (відвикайте від бандитського значення слова "розібратися"), а в тому, чи варто мати справу з людиною, чи це буде марна витрата часу.

          > Прочитавши всі пости виникає думка, що дехто повірив у власну непогрішність, а всі хто критикує - це вороги народу.

          От коли у Вас виникають думки - це нормально. А коли в мене - ні. Несправедливо.

          > А влада дається для того, щоб відповідати за ситуацію на своїй ділянці, (в тому числі за благоустрій) а не розказувати мені про "взяв мітлу і пішов замітати підїзд".

          Вульгарно й неправильно. Пропущено багато слів. словосполучень і речень. Загалом - совковий патерналістський підхід, коли влада мусить зробити за громадянина все і майже безкоштовно.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.09 | Роман

           попльовуючи ? Ганьба п.Свистовичу -це так ставлення до громадян

           Пане Свистовичу,
           Далеко не мав бажання вступати з Вами у полеміку. Ви переходити на особистості - "не будьте занудою", "вульгарно", "совковість" - чому Ви вважаєте, що маєте право це робити ?.
           пане Свистовичу на Заході влада розуміє, що вона буде обєктом критики - справедливої чи ні - тому, що вона існує на наші ж гроші платників податків, а ми всі різні. І я не зобовязаний падати в екстазі від влади. Ви лише погляньте до чого приводить така віра в свої непогрішність і несприйняття критики - хто у нас прємєр, а хто мерз на майдані - от. Влада занадто швидко вірить в свою виключну місію.
           Якщо ми вимагаємо від влади неможливого - відповідь одна - не можете не треба !!! Це що, місцева влада не може місто прибрати - ви поїдьте в Івано _Франківськ, вони Вам розкажуть як це робиться (там чарівники роблять неможливе:).

           А ви вибираєте собі "лише підприємців, які пошепки розказують про фінансування акцій "Майдану" як приклад успішності діяльності влади, притому відкидаючи будь-яку критику (Ви погляньте на будь-який допис про ірпеніаду за останній тиждень - там всі кругом вороги. Припускаю, що може бути і замовний матеріал, але не всі, чи не так ?

           Але якщо Ви хочете, щоб владу в Ірпені підтримували подавайте хоча б інформацію яка розрахована на людину, що трохи думає. Що невже немає чим показати успішність ? Ви прочитайте повідомлення - воно бездарне -ще раз це дешевий і непотрібний піар (непотрібний саме ірпенській владі. якщо вона добре працює, то такі дописи лише применшують її і ставлять її на рівень кучмістського чи совітського самоврядування.)
           І про совковість - для того, щоб про це говорити Ви повинні мати хоча б невеликий досвід у західному світі і аж тоді зрозумієте різницю між совковим підходом до стосунків людина-влада - до хоча б елементарної поваги до ВСІХ громадян своєї країни.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.10 | Михайло Свистович

            Ганьба таким громадянам

            Роман пише:
            >
            > Далеко не мав бажання вступати з Вами у полеміку. Ви переходити на особистості - "не будьте занудою", "вульгарно", "совковість" - чому Ви вважаєте, що маєте право це робити ?

            Бо уважно читаю Конституцію і закони України і ніде не знайшов заборони цього не робити. А все, що не заборонено, дозволеною

            > пане Свистовичу на Заході влада розуміє, що вона буде обєктом критики - справедливої чи ні - тому, що вона існує на наші ж гроші платників податків, а ми всі різні.

            І я це також розумію. Критикуйте на здоров"я, хоч конструктивно, хоч просто так. Проте ніде влада не зобов"язана мовчки обтікати. Особливо там (на цьому форумі), де навіть не суб"єкти цієї влади (а я не маю жодного формального стосунку до влади в Ірпені) виступають як звичайні громадяни, а не офіційні представники.

            > І я не зобовязаний падати в екстазі від влади.

            А хто Вас до цього зобов"язував?

            > Якщо ми вимагаємо від влади неможливого - відповідь одна - не можете не треба !!! Це що, місцева влада не може місто прибрати - ви поїдьте в Івано _Франківськ, вони Вам розкажуть як це робиться (там чарівники роблять неможливе:).

            По-перше, місто поступово прибирається. По-друге, приїздіть до нас і покажіть - дамо Вам всі повноваження. Що стосується франківської влади - розмовляли ми з ними. Дізнавшись про наші умови, вони не були аж такими оптимістичними щодо Ірпеня, як Ви. Бо люди розуміють, що, як і в яких умовах можна зробити, а що ні.

            >
            > А ви вибираєте собі "лише підприємців, які пошепки розказують про фінансування акцій "Майдану" як приклад успішності діяльності влади, притому відкидаючи будь-яку критику

            Я нікого не вибираю, він сам прийшов

            >
            > Ви погляньте на будь-який допис про ірпеніаду за останній тиждень - там всі кругом вороги.

            Неправда, є купа друзів. І жодного, кого б однозначно можна було назвати ворогом, я не знайшов.

            >
            > Припускаю, що може бути і замовний матеріал, але не всі, чи не так ?

            Який матеріал замовний? Не бачу такого, який би однозначно можна було назвати замовним.

            >
            > Але якщо Ви хочете, щоб владу в Ірпені підтримували подавайте хоча б інформацію яка розрахована на людину, що трохи думає. Що невже немає чим показати успішність ?

            Є. Але не так багато. Бо владі лише місяць. А Ви взагалі знаєте, що таке влада, і які обов"язкові кроки вона має зробити? А наші умови, в яких ці кроки робляться знаєте? Так отож.

            >
            > Ви прочитайте повідомлення - воно бездарне -ще раз це дешевий і непотрібний піар

            Піар дійсно дешевий (нічого нам не коштує), але потрібний - людина зі сторони оцінила зміни, які відбулися. І я їй дуже вдячний. Не за тепле слово вбік влади, а за те, що повідомила про те, що ми б самі ніколи не помітили.

            А вчора прийшла ще одна людина, яка свого часу працювала з нами щодо запобіганню зловживань в земельних питаннях. Вона прийшла від імені 20 осіб, які мали отримати державні акти на землю пайовиків одного радгоспу, щоб спитати, як там ідуть справи і засвідчити, що там все законно. Людина думала, що нова влада, яка дмухає й на холодне, намагається розібратися, а тому була готова допомогти. Але виявилось, що нова влада якраз напередодні приходу цієї людини вже розібралася і підписала ці акти, яких люди чекали роками. А ще ця людина розповіла, як нечесні на руку люди, які мали домовленості зі старою владою, шукають вихід на нову. І через цю людину шукали. Але були послані далеко з порадою не витрачати час на пошук цих виходів й забути про свої оборудки.

            >
            > І про совковість - для того, щоб про це говорити Ви повинні мати хоча б невеликий досвід у західному світі і аж тоді зрозумієте різницю між совковим підходом до стосунків людина-влада - до хоча б елементарної поваги до ВСІХ громадян своєї країни.

            Я маю непогане уявлення про владу на Заході. І стосунки людина-влада в нас розвиваються в цьому напрямку. Тут я виступаю як фізична особа, а поважати всіх громадян - увольтє. Мені і до Кучми ставитись з повагою? Бо громадянство в нього ніхто не забирав.
       • 2006.08.10 | So_matika

        Дивно, що ви не розумієте

        Linx пише:
        > Так, я дійсно Вас не розумію.

        > Коли їх можна буде вирішити в комплексі, а не кидатись на кожну окрему
        > вирішувати всі проблеми одночасно без плану і стратегії. Бо в такому випадку жодної не вирішиш
        Цілком логічно. Наявність плану і стратегії дозволяє вирішувати проблеми в комплексі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.11 | Linx

         Re: Дивно, що ви не розумієте

         Відкинувши частину тексту, Ви мене заплутали :) і збили з пантелику :) ...
         Ну і хай, немає часу вчитуватись, багато роботи.

         Влада, а як там питання з забудовою на Полтавській? Розглядалось вже?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.11 | So_matika

          Re: Дивно, що ви не розумієте

          Linx пише:
          > Влада, а як там питання з забудовою на Полтавській? Розглядалось вже?
          Не знаю - я в Одесі зараз. Повернусь розпитаю. Принаймні інфо я вкинула. Просто там знайти кінці важко, Скар перед складанням повноважень попер і попалив всю документацію, включно земельну :( І будують не тільки на Полтавській :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua