МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява про те, що коїться у парламенті

07/25/2006 | Руслана Лижичко
Я довго утримувалась від заяв, що стосуються теперішньої непростої ситуації у політичному житті країни, бо вважала недоцільним здійснювати ситуативні коментарі. Не хотіла бентежити і без того непрості процеси консультацій та переговорів. Але зараз для України настав надзвичайно відповідальний час, коли під загрозою може опинитися демократичний розвиток, і саме в цей час ми знову маємо довести своє право на демократію. Для мене майбутній курс України може бути тільки демократичний, і ніякий інший.

Саме тому я засуджую застосування в політиці зради, підкупу і шантажу. Переконана, що політика закінчується там, де починаються такі методи боротьби. Окремі політики захопилися змаганням за владу, як комп’ютерною грою, і, здається, втратили відчуття реальності. Однак я знаю, що такі цінності як чесність, свобода і добропорядність є цілком справжніми, а не ідеальними, якщо жити і діяти згідно з ними.

Я відчула силу демократії після Помаранчевої революції, і мені страшно подумати, що я можу прокинутись в державі, де б’ють журналістів, “давлять” бізнесменів і постійно продаються один одному. Переконана, що демократичні зміни відчули у всіх куточках країни, але усвідомили, можливо, не всі.
Сьогодні, напевно, як ніколи, нашому Президенту потрібна наша підтримка. Підтримка його прагнення відвернути загрозу демократичним перетворенням в Україні, прагнення розв’язати політичну кризу. Тому я буду діяти на підставі рішень Президента та фракції. Я думаю, що всі люди, які вважають себе командою Віктора Ющенка, повинні діяти разом, щоб не допустити повернення авторитаризму, чого прагнуть окремі політики.

Я підтримую тільки ту ідеологію, яка побудована на чесності та принциповості. Вважаю, що так думає більшість людей мого покоління. У мене достатньо підстав для такого висновку, адже за останні роки я проїхала тисячі кілометрів дорогами України і провела сотні годин у спілкуванні з нашими співгромадянами в усіх регіонах. Я виступаю за той розвиток, при якому Україна буде втілювати свій потенціал та набуде рівноцінного партнерства з будь-ким у світі. Україна може розв’язати будь-яку проблему державного рівня, будь-яку “енергетичну кризу”, оскільки в нас достатньо власної енергії, яка вже одного разу запалила Майдан.

Тому я ніколи не підтримуватиму ідеології, побудованої на зраді, підкупі та політичних маніпуляціях. Ми всі чудово знаємо, хто штучно ділив нашу Батьківщину, провокував статус регіональної мови, принижуючи цим не тільки державну мову, а й співгромадян. Ми знаємо, хто намагається завадити нашій країні стати рівною серед рівних в європейській демократичній спільноті. Ці люди не мають жодного морального права керувати країною. Не можна допустити повернення минулого.

http://www.ruslanaproject.org/novyna_ua.php?id=104§ion=1

Відповіді

 • 2006.07.26 | Людмила Николаенко

  Re: Заява про те, що коїться у парламенті

  Абсолютно солiдарна, хоча значно старша за вiком
 • 2006.07.26 | Ольга

  Re: Заява про те, що коїться у парламенті

  Повністю підтримую. Молодець Руслана
 • 2006.07.26 | Артемчук Іван

  Re: Заява про те, що коїться у парламенті

  :) Справді, не можна професійно займаючись музикою лізти у політику. Важко второпати, що коїться... Шановна Руслано, сподіваюсь, що у Президента вистачить розуму вчинити правильно. Слухав "Дику енергію". Дуже сподобалось. На відміну від бездарної, перепрошую, статті...
 • 2006.07.26 | Віктор

  Re: Заява про те, що коїться у парламенті

  На даний момент реально в парламенті бореться тільки БЮТ, а шановний президент дуже рішуче вагається. І більша частина фракції НУ( а може і вся ) - з ним.... Сумно,коли фракція залежить від лідера, а доля народу - від фракції... І коли говорять що я роблю так, як всі :)))) - десь я вже це чув. І коли лідер трошки не встиг зробити правильно - дійсно ж фракція не винна :)))). Запитання - - а своя голова де ???
 • 2006.07.26 | VOL

  Згоден частково

  МАйже все, що Ви написали у своїй відозві до нас, народу, вірно.

  Але ось тут Ви пишите:

  -"Сьогодні, напевно, як ніколи, нашому Президенту потрібна наша підтримка. Підтримка його прагнення відвернути загрозу демократичним перетворенням в Україні, прагнення розв’язати політичну кризу. Тому я буду діяти на підставі рішень Президента та фракції."-

  На мою думку, Ви за віком, часом приходу у "високу політику", своїм фінансово-матеріальним станом ще здорово відрізняєтеся від Президента-олігарха якому пропонуєте простягнути руку підтримки.

  Простягти руку підтримки мільйонеру, який відстоюванням своїх власних інтересів і таких як він сам за якийсь рік зпоганив усе вибороне Майданом?

  Чи подати руку допомоги недолугим політикам Вашої фракції, що своєю безпорадністю довели до нинішньої кризи?

  А авторитаризм уже повернувся. Він ось уже, засідає у Верховній Раді, і приймає рішення 239 голосами. Окрім того він, авторитаризм, є там, на Сході і Півдні і наша демократична влада за півтора року не розгорнула масової пропаганди через державні ЗМІ щоб відвернути загрозу повернення СРСР і керівників які вирішують питання стукнувши кулаком по столі або в писок.

  Чи наша влада не знала, що там, на південному-сході нинішньої держави, починаючи ще з 1944 року сталінським режимом велася інтенсивна політична робота по дискредитації західноукраїнського населення і до цієї пори Вас називають не інакше як "бандерівці"? І чи не ходять на сході до цієї пори анекдоти про західноукраїнського газду який тримає у стрісі змащеного шмайсера чи кулемета? Та плюс до цього була проведена інтенсивна пропагандистьська робота ПР починаючи з 2003 року і особливо щільно перед виборами Президента України та депутатів нинішньої ВР? І як у кінці-кінців урівняти в правах вояків за незалежність України з радянськими воїнами Червоної Армії? А все це частина одного нескінчаємого ланцюга політичних проблем українського народу, які потрібно було вирішувати в першу чергу...

  То куди дивилися й що думали Ваші побратими із партії коли не хотіли призначати, а потім і з"їли поїдом рушія перетворень Юлію Тимошенко?

  Як могли допустити лідери НУ "потери бойца" блоку партій Костенка-Плюща?

  Дійте будь ласка на любій основі, а також на виконання рішень Президента і Вашої партії. Але коли президент і лідери НУ ведуть не туди, куди може б було потрібно, то найдіть у собі сміливість виступати проти цього бо Ви ще не розбещена ВР політик і людина покликана виборцями на виконання їх вимог і вподобань.

  Вибачайте за деяку різкість в судженнях. Але як би не склалося зараз ми, демократи, не дамо себе поневолити і будемо всіляко Вас підтримувати...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.26 | пан Roller

   Вас ждут великие дела.

   VOL пише:
   > МАйже все, що Ви написали у своїй відозві до нас, народу, вірно.
   >
   > Але ось тут Ви пишите:
   >
   > -"Сьогодні, напевно, як ніколи, нашому Президенту потрібна наша підтримка. Підтримка його прагнення відвернути загрозу демократичним перетворенням в Україні, прагнення розв’язати політичну кризу. Тому я буду діяти на підставі рішень Президента та фракції."-
   >
   > Отношение депутата, гражданина и президента регламентируются конституцией Украины.

   Этот принцип обозначают как принцип разделения властей.
   Избиратели, проголосовавшие за Вас, вернее за ваш блок, делегировали вам свои права единственного джерела влады, спросят с Вас. Вы должны отдавать себе в этом отчет. Ни с Ющенко, ни с вашей фракции, а с Вас.

   Поэтому, в выборе своей позиции вы, депутат должен руководствоваться всего двумя вещами, конституцией, и наказами Ваших избирателей.

   И президент, и ваша фракция, это живые люди, хорошо, когда это команда единодумцев. Но, ваш блок не однороден. Условно он состоит из олигархов, идеологического крыла, знаковых фигур и спецов- юристов.

   В своем карьерном росте вы обязаны Виктору Федоровичу Януковичу, он спонсировал вашу знаменательную победу.

   Своим политическим ростом вы обязаны Ющенко и вашей фракции.
   Вы согласились идти в политику, но на это соглашаются не все певцы. Те, кто больше всех пел, за кем шел майдан, не пошли в политику.

   Но, вы ничем не обязаны народу. И народ ничего не требует от вас, кроме одного. Исполняйте свой профессиональный долг. Это новая профессия ля вас и вы должны ее освоить, иначе вы займете чужое место.

   Треба быть просто самой собой.
   В Украине есть, кому помогать Ющенко. "Помощь" ему оказывает Тимошенко, ПОРА, и не первый раз.

   "Помощь" ему оказывает Мороз.

   Помошь ему окажет и демократическое суспильство.

   Но, ставить так вопрос, какое бы решение не принял Ющенко, мы с ним согласны ,это не наш путь, не путь ваших выборцев, а значит не Ваш. И не ваш, если вы профессионал. В вашей фракции есть, кому обливать себя бензином за Ющенко.

   Согласитесь, что то, что мы видим сегодня в ВР, это откат на исходные позиции. Такого трудно было представить даже в страшном сне.
   Бал правят коммуняки. Но, это только верхушка айсберга. Страшнее то, что бал правит старая номенклатура, в купе с новым бизнесом.

   Практически уничтожено национально- патриотическое крыло. Но, именно оно было идеологической основой выхода Украины из СССР. Ситуация не простая.

   Какое бы решение не принял Ющенко, это будет временное решение.

   Временное, потому что народ уже не смерится с возвратом назад.

   Вас ждут великие дела.

   Brgds
 • 2006.07.26 | Stefan Seitz

  Коли Руслана складе мандат?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.27 | DADDY

   Re: Коли Руслана складе мандат?

   Не дочекаєшся, Зайцю.
 • 2006.07.26 | Дядя Вова

  Руслана, не треба Вам у політику, співайте нам на радість.

  Руслана Лижичко пише:
  > Ми всі чудово знаємо, хто штучно ділив нашу Батьківщину...
  Напрасно Вы упрекаете Ющенко, он это делал по глупости, а не искренно.

  > Ми знаємо, хто намагається завадити нашій країні стати рівною серед рівних в європейській демократичній спільноті. Ці люди не мають жодного морального права керувати країною.
  Я, как и Вы, надеюсь, что Юля больше премьером не будет.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.27 | DADDY

   Re: Руслана, не треба Вам у політику, співайте нам на радість.

   Дядя, даремно витрачаєте останні розумові сили та кошти на Інтернет. Всі чудово пам"ятають як синє-біла сволота ділила Україну на 3 сорти.
   А буде Юля прем"єром чи ні, то це не Вашого розусу справа - наші самі визначать кому ким бути аби не Ящур.
   Ось і все. :-))
  • 2006.07.27 | один_козак

   м-да...

   Дядя Вова пише:
   > Руслана Лижичко пише:
   > > Ми всі чудово знаємо, хто штучно ділив нашу Батьківщину...
   > Напрасно Вы упрекаете Ющенко...

   Ах, Дядь Вов, каков же вы подлц... Подлеееец...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.27 | Дядя Вова

    Знаю. Знаю. Спасибо, хоть кто-то заметил.

 • 2006.07.26 | Карт

  За заяву спасибі.

  Руслана Лижичко пише:
  >
  > Саме тому я засуджую застосування в політиці зради, підкупу і шантажу.

  За це - окреме спасибі.


  > Я відчула силу демократії після Помаранчевої революції, і мені страшно подумати, що я можу прокинутись в державі, де б’ють журналістів, “давлять” бізнесменів і постійно продаються один одному.


  Якщо взяти велику дозу снодійливого, то можна і не прокинутись.


  > Я підтримую тільки ту ідеологію, яка побудована на чесності та принциповості.


  А от за підтримку тільки тієї ідеогогії - особливе спасибі. До речі, яку ідеогогію Ви мали на увазі?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.27 | DADDY

   Re: За заяву спасибі.

   Карт пише:
   > Руслана Лижичко пише:
   > >
   >
   >
   > Якщо взяти велику дозу снодійливого, то можна і не прокинутись.
   >

   То й не беріть.

   >
   > > Я підтримую тільки ту ідеологію, яка побудована на чесності та принциповості.
   >
   >
   > А от за підтримку тільки тієї ідеогогії - особливе спасибі. До речі, яку ідеогогію Ви мали на увазі?

   Ну, наприклад українську національну ідеологію, ідеологію відродження України. Цього вистачить?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.27 | Карт

    DADDY, Ви є Руслана?


    Якщо Руслана не має намірів діяти і при тому їй страшно прокинутись не у тій Україні, то залишається одне - спати довше.
    Саме це я і мав на увазі.

    А що, ідея національного відродження передбачає союз з бандитами?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.27 | DADDY

     Re: DADDY, Ви є Руслана? -Ні

     Карт пише:
     >
     > Якщо Руслана не має намірів діяти і при тому їй страшно прокинутись не у тій Україні, то залишається одне - спати довше.

     Якщо спати довше, то можна взагалі не прокинутись.Тому Руслана діє, а не спить.

     > Саме це я і мав на увазі.
     >
     > А що, ідея національного відродження передбачає союз з бандитами?

     А що він вже є?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.27 | Карт

      Re: DADDY, Ви є Руслана? -Ні

      > Карт пише:
      > > А що, ідея національного відродження передбачає союз з бандитами?
      >

      DADDY пише:
      > А що він вже є?

      А що, Ви не вважаєте, що він може бути, якщо "діяти" так, як оце Руслана спить?
 • 2006.07.26 | hrushka

  Погляд здоровий, тільки хто зрозуміє?

  Підчас президентських виборах, не всі були удушевлені Ющенком, однак більшість дала свій голос на него, бо то була нагода вирватись із диктатури. Виглядає що положення не змінилось. Виглядає що коли хочеться задержати демократію то змусемо в повні ТЕПЕР ЗНОВА підтримати Ющенка. Він не є святий та й мабудь не найкращий, але він й не вічний, однак він знова находеться в положені, що може зберегти продовження демократичного устрою. Що ми бажали`б від него, напевне від него самого не залежить. Демократія посувається в перед дуже поволи й не відповідно всю вену на него складати. Черчіль свого часу казав, що готовий зробить угоду з діяволом, щоби побороти Гітлера. Ющенко не аж такий поганий ...
 • 2006.07.27 | Tir

  Re: Заява про те, що коїться у парламенті

  >Тому я буду діяти на підставі рішень Президента та фракції.

  Было б хорошо если б Руслана еще рассказывала нам, что творится у Президента и его администрации. И чем они там думают, когда принимают решения.
  Потому как за 1,5 года Президент и его окружение таких напринимали решений, что мне например уже тошно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.27 | DADDY

   Re: Заява про те, що коїться у парламенті

   Замість блювати спробуйте проаналізувати дії Президента (про секретаріат я не говорю - дійсно рідкісні бовлури).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.27 | Tir

    Re: Заява про те, що коїться у парламенті

    >Замість блювати спробуйте проаналізувати дії Президента (про секретаріат я не говорю - дійсно рідкісні бовлури).

    Так а что собственно анализировать? Никаких действий Президента и не было, скорее было полное бездействие, он плыл по течению. Или отставку Юли и меморандум с Януковичем запишем в подвиг за народ Украины?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.27 | DADDY

     Re: Заява про те, що коїться у парламенті

     На пропозицію подумати не треба мені відповідати застарілими штампами періоду загострення боротьби Юлії Володимирівни за НЗФ для Коломойського.
     Президент на наочному прикладі продемонстрував політиканам на кшталт Мороза, суспільству, міжнародній спільноті недолугість т.зв. політреформи Мороза-Медведчука.
     Вона: 1. недолуга. 2. не комплексна. 3. не дієва.
     Її дія і призвела до нинішнього стану.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.27 | Віктор

      Re: Заява про те, що коїться у парламенті

      DADDY пише:
      > На пропозицію подумати не треба мені відповідати застарілими штампами періоду загострення боротьби Юлії Володимирівни за НЗФ для Коломойського.
      > Президент на наочному прикладі продемонстрував політиканам на кшталт Мороза, суспільству, міжнародній спільноті недолугість т.зв. політреформи Мороза-Медведчука.
      > Вона: 1. недолуга. 2. не комплексна. 3. не дієва.
      > Її дія і призвела до нинішнього стану.


      Взагалі то зазвичай демонструють щось хороше... А Президент молодець, показує як всі роблять неправильно :))) Скоро в нас буде наочний приклад, як погані депутати довели країну до зубожіння, чи до громадянської війни ( не приведи господи ). А за бездіяльність ніякої карної відповідальності не передбачено, до речі ??? Чи хоча б моральної
 • 2006.07.27 | Павло

  Re: Заява про те, що коїться у парламенті

  У цивілізованих краінах співаки дають концерти а створеннюм законів займаються юристи. Негоже артистам лізти у політику задля своіх власних цілей .
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.27 | ОРИШКА

   Re: Заява про те, що коїться у парламенті

   Ой, да чего к девушке пристали, у нее одна часть написанного полностью притиворечит другой.
   Но - Руслана, вы бы лучше написали комментарий (или заяву?) после окончания бардака. А то может быть неловко за собственные слова поддержки того, кто по сути, эту кашу хорошо вымешивал.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua