МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко зустрівся із силовиками (\) - може Майдан подіяв?

07/26/2006 | Мінор
Пам"ятаєте дискусію про "амбітних полковників"?

Президент Віктор Ющенко зустрівся з головою СБУ Ігорем Дріжчаним та міністром МВС Юрієм Луценком, щоб перевірити "належний контроль над суспільно-політичною ситуацією в країні".

Про це у середу повідомляє прес-служба президента.

Зокрема, під час розмови з Дріжчаним йшлося про посилення роботи над захистом національної державності.

"Президент наголосив, що СБУ спільно з іншими правоохоронними органами повинна вживати всіх заходів у рамках законодавства для підтримки правопорядку і запобігання спробам порушення конституційних норм та засад", - повідомляє прес-служба.

Зі свого боку керівник СБУ проінформував президента про реалізацію його доручення щодо системного реформування СБУ в рамках загальної реформи правоохоронних органів.

Нині вже скорочено дві посади заступника голови СБУ та низку керівних посад у регіональних управліннях. Це дає можливість привести штатну чисельність Служби до сучасних вимог, зазначив голова СБУ.

У свою чергу Луценко проінформував президента про забезпечення належного і спокійного режиму проведення мітингів та інших форм волевиявлення громадян.

Президент ретельно перевірив системну координацію правоохоронних органів, у тому числі МВС та всіх його підрозділів, спрямовану на забезпечення правопорядку.

Українська правда - http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/26/45089.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua