МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Помаранчеве Г.

07/26/2006 | Witer
Щойно Хрещатиком пройшля колона януковичіанців. Переважно молоді, веселі, впевнені у собі. Впевнені, на відміну від подій дворічної давності, у своїй правоті.
"Помаранчева" влада, здається, зробила усі можливі в помилки протягом свого правління. Хочеться взяти якесь пропоґандове совіцьке кіно міжвоєнного періоду та й позаміняти петлюрівців на "помаранчевих", а "червоних" на "біло-блакитних". Ах, ці кумедні холяцькі недодворяни, які деруться за портфелі у липових міністерствах! Ці спроби створити вигляд важливості на порожньому місці!... Дуже велика спокуса уявити, як офіцери спецслужб братньої федеративної держави збираються десь на нараді у січні 2005-го, переглядають ці кіна і кажуть: потрібно зробити все можливе, аби вони виглядали саме так.
Але найприкріше, що спецслужби тут ні до чого. Або майже ні до чого.
"Помаранчеві" не змогли домовитись навіть після виборів. "Несуни", які набрали голосів менше від БЮТ могли б одразу віддати Юльці посаду прем'єра - і не було б жодних проблем. Ні, вони спробували перехитрити усіх навколо - в результаті перехитрили самі себе. Тепер от замість визнати поразку і висуни Яника на прем'єра, Ющ тягне час. Але тепер час грає вже проти нього. помаранчевий електорат втратив віру у "свою" владу, а біло-синій - навпаки.
Коротше, всрались "помаранчеві".
Я беру це слово у лапки лише тому, що вважаю помаранчевими не лише невдах-політиків, а й нас, котрі стояли на Майдані. В першу чергу - нас.
Ми - перемогли, виборовши єдино-допустимий варіант розвитку подій.
Ми - програли, дозволивши ситуації вийтти з під нашого - народнього - контролю. Це стосується як ситуації у Печерських установах - так і у найвіддаленіших сільрадах країни.
Хочеться зробити з усього сказаного вище якийсь конструктивний висновок - але хай краще кожен з нас зробить його для себе сам.

http://www.profspilka.org.ua/forum/viewtopic.php?p=6#6

Відповіді

  • 2006.07.26 | Социст

    Правдиво! Але боротьба продовжується!

    Помаранчева революція закінчилась. А розпочалась консолідація влади. І боротьба тепер виключно за те, чи буде консолідація влади остаточною перемогою олігархії, чи українська нація згуртується і дасть відсіч олігархії!
  • 2006.07.26 | jean-valjean

    Re: Помаранчеве Г.

    Якщо це реінканація того самого Вітру-2004, дозвольте висловити своє задоволення цим фактом та запропонувати в реалі обговорити практичні кроки на найближче майбутнє. Місце - там же, за столиками перед погруддям І.Франка, час - за домовленістю.

    Якщо це не той вітер - тоді звиняйте:), але щось робити все рівно треба. І Вам, і мені. Не можна сидіти, зовсім склавши руки, коли "отєчество (знову) в опасності".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.26 | Социст

      Треба пересилити олігархів!

  • 2006.07.26 | Степан

    Не Народ, а зацяцьковані мажори почали

    всиратися за портфелі вже з кінця 2004 року. До Ющенко, Бесмертного, до Тимошенко щоденно йшла аналітика, прогнозування щодо перебігу подій. Скільки було попереджень - сварку серед керівників коаліції використають для розколу Помаранчевих сил. Що Рома, що Петя, що Юля - ніякої реакції. 0!!! Ні бажання працювати у команді, ні відчуття локтя, ні відповідальності перед людьми, яких звали на майдани. Як потяг під откос тягнули Україну 2 роки. І ось круглий стіл з комунобандитами. Соромно не за Народ України(не він обістався), соромно за тих, кому доля дає щанс вивести нашу державу з відстойнику історії, відірвати її від поржавілих канатів совка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.26 | Социст

      Сильно! Але, емоції ще будуть!

  • 2006.07.26 | Людмила

    медведчуківська качка. сьодні реліз про роль профспілок спамили

  • 2006.07.26 | Analytik

    Re: Помаранчеве Г.

    Ніхто навіть не звертає уваги, що ні в памаранчевих ні в Ющенка не ніколу було центру прийняття рішень. Такий центр підмінювала або Ульянченко, або Юля, або Порошок, або Третьяков.

    А те, що вони його не зуміли створити свідчить про їх нікчемність в орг. плані і брак інтелетуалів в іх таборі.

    Я взагалі не розумію, як без такого центру можна приймати якісні управлінські і політичні рішення, тому вони і президент приречені.

    На етапі перевороту такий орган підмінювало посольство США, тож тоді ще були трохи скоординовані дії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.26 | Степан

      Re: Помаранчеве Г.

      Цілком згоден і відсутність такого єдиного ценру відчувалася вже перед 3 туром виборів у 2004 році. Працювали дублюючи центри. Служби оперативного моніторингу, безпеки. Навіть існували два штаби Сил самооборони. Кожен тягнув ковдру на себе. Писали резюме, рекомендації. Викривали ворогів. Сварилися за медалі, цяцькі, буси... З"являлися то королі, то фісуни, то матюшенки з бесмертними. Кожен видавав себе за центр прийняття рішення або його представництво, а насправді все це було булькою і бажанням бути значимим. Ця нефаховість і склочність була помічена і використана іншою стороною. Ось таке Г... оточення.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.26 | Analytik

        Re: Помаранчеве Г.

        Ющенко довів, що він організатор нікчемний.
        Довів тим, хто ще вірив в міфи з майдану про нього.
        А тепер і сам Ющенко вже нікому не вірить.
        І це трагедія для держави.
        В державній машині нема людей, здатних щось путнє організувати і реалізувати. Але і це не найстрашніше.
        Ось біда:
        Нема стратегій, нема планів, нема програм, нема концепцій, нема розуміння, нема бачення.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.26 | Степан

          Re: Помаранчеве Г.

          Все є. Пробитися до тіла через холуйське і Г оточення неможливо було ні тоді, ні зараз. Стіна Г з співчутливими обличчами та лагідними відписками.
          Відбулося те, що ми називаємо самозбереженням злочинної системи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".