МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Епоха Чижа в Україні завершилася

07/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації ухвалив рішення погодитись с відставкою Голови державного Комітету телебачення і радіомовлення Івана Чижа.

26 червня Іван Чиж надіслав Верховній Раді України лист, в якому просив розглянути питання про відставку “з етичних міркувань”. Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді погодитись з відставкою чиновника і звернувся до Президента формально внести подання на звільнення Івана Чижа як це передбачено Конституцією України.

“Це знаковий момент - епоха Чижа в Україні завершилася” – прокоментував рішення Голова Комітету з питань свободи слова Андрій Шевченко, - “після темників, цензури, повного застою в системі державного телебачення і радіомовлення подальше перебування Чижа на цій посаді виглядає анахронізмом. Шкода, що рішення ухвалене лише тепер, через півтора роки після зміни влади в Україні”.


На пошту Майдану надійшло
Від: "Okhrimchuk V. V."
Дата: Середа, 26 Липень 2006, 08:50

Відповіді

 • 2006.07.26 | Андрій

  Re: Епоха Чижа в Україні завершилася

  Дякувати богу, шістка рижого заробила пенсію госчиновника. Та і Мороз, мабуть, отримав задоволення. Іуда зник!
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації ухвалив рішення погодитись с відставкою Голови державного Комітету телебачення і радіомовлення Івана Чижа.
  >
  > 26 червня Іван Чиж надіслав Верховній Раді України лист, в якому просив розглянути питання про відставку “з етичних міркувань”. Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді погодитись з відставкою чиновника і звернувся до Президента формально внести подання на звільнення Івана Чижа як це передбачено Конституцією України.
  >
  > “Це знаковий момент - епоха Чижа в Україні завершилася” – прокоментував рішення Голова Комітету з питань свободи слова Андрій Шевченко, - “після темників, цензури, повного застою в системі державного телебачення і радіомовлення подальше перебування Чижа на цій посаді виглядає анахронізмом. Шкода, що рішення ухвалене лише тепер, через півтора роки після зміни влади в Україні”.
  >
  >
  > На пошту Майдану надійшло
  > Від: "Okhrimchuk V. V."
  > Дата: Середа, 26 Липень 2006, 08:50
  >


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua