МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До зради залишається одна доба

07/26/2006 | Illia
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко бачить три варіанти розвитку подій у Верховній Раді.

Сьогодні на прес-конференції у Києві він зазначив, що може відбутися переформатування антикризової коаліції і висування кандидатури лідера Партії регоінів Віктора Януковича на посаду прем’єр-міністра.

При цьому Феменко вважає малоймовірним, що всі члени фракції "Наша Україна" увійдуть до цієї переформатованої коаліції. На його думку, імовірність того, що Президент України внесе кандидатуру Януковича у парламент становить 70%. На переконання Фесенка, це може статися не раніше наступного тижня, враховуючи те, що Президент Віктор Ющенко "звик ухвалювати рішення в останній момент", а також через те, що йому необхідно показати, що це вимушене рішення, яке йому було важко прийняти. На розпуск парламенту і дострокові вибори Фесенко відвів 20%.

Ще один варіант, імовірність якого становить 10%, - це затягування часу, тобто не розпускати Верховну Раду і не подавати кандидатуру Януковича, сказав політолог.

За словами Фесенко, ніяких особливих рішень від круглого столу за участю Президента і представників парламентських фракцій він не очікує. Водночас він вважає, що такий захід може стати "деякою формою психологічної розрядки політичної напруженості між Президентом і парламентом", а також можна буде знайти формулу розблокування Конституційного Суду.

У свою чергу директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов запропонував варіант розвитку подій: розпуск парламенту - запровадження надзвичайного стану - референдум.

Як вважає провідний науковий співробітник Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України, народний депутат Володимир Полохало, "Наша Україна" шукає формулу, як безболісно та з мінімальними втратами увійти до антикризової коаліції. На його переконання, проведення круглого столу буде легалізацією такого варіанту. "До зради залишається одна доба", - сказав він.

http://ua.korrespondent.net/main/54370/

Відповіді

  • 2006.07.26 | Хвізик

    цікаво, яка зарплата у цих політтехнологів?

    у всяких там полохалів, фісенків, падловських..?
  • 2006.07.26 | Чучхе

    Херня. Як мінімум два місяціCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua