МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інтерв'ю Президента України Віктора Ющенка - сьогодні

07/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Увага!
Інтерв'ю Президента України Віктора Ющенка ведучим телеканалам та інформаційним агенціям буде в ефірі Першого Національного сьогодні (26.07) о 21:20

З повагою,
Прес-служба Першого Національного
Від: "Anna Landowska" landowska@ntu.com.ua
for maidan@maidan.org.ua; Wed, 26 Jul 2006 11:54:46 -0400 (EDT)

Відповіді

 • 2006.07.26 | Sashko

  Re: Інтерв'ю Президента України Віктора Ющенка - сьогодні

  Dum spiro spero!
 • 2006.07.26 | Moro

  Інтерв'ю Президента інформагентствам та телевізійним каналам (лі

  http://www.president.gov.ua/news/data/28_9589.html
 • 2006.07.26 | Moro

  Про коньяк

  Я сказав би, що для мене надважливою умовою є формування Конституційного Суду. Це та точка, відносно якої Президент відступати не буде. Я розумію, що створено вже дуже багато нюансів, щоб скоріше дати відповідь «ні», ніж кивнути головою і сказати, що ви знаєте, ми вісім місяців водили цю націю, країну манівцями, оббріхували її, говорили про неможливість створення Конституційного Суду, зараз час прийшов чесних політиків. Конституційний Суд у країні повинен бути, якщо ми говоримо про верховенство Закону, права і свободи. Якщо цього не буде, це перша ознака, що це порожні слова. І тому я наполягаю фігурантам коаліційного процесу про те, що відповідь повинна бути сформована: як обираються п’ять суддів від парламенту – це хороший тест на демократію. Якщо буде це голосування організоване таким чином, як сьогодні ще вранці міркували, – що вноситься там 5-10 кандидатур, рейтингове голосування, хто перемагає – той і затверджується як суддя Конституційного Суду – зрозуміло, що це дорога узурпації Конституційного Суду, бо вона ігнорує рівень представництва політичних сил парламенту. Вона передбачає тільки можливість однієї політичної сили сформувати за своїм списком ці кандидатури і їх затвердити. Це не є чесна політика, це не є зрозуміла політика, це одностороння гра. І тому це хороший тест – продовжувати далі розмови про коаліцію чи її припинити, якщо на цьому питанні демонструється таке непорозуміння.

  Окрім того, питання приведення до присяги трьох суддів Конституційного Суду, яких призначив Президент. Вісім місяців люди призначені, рішення прийнято – не відбувається ритуал приведення до присяги. Мені рекомендують, щоб я переподав ці кандидатури. Я цього робити не буду. Рішення прийнято 8 місяців тому, я його не змінив. Я не можу з чиєїсь причини – а скоріше за все, ігнорування попереднім парламентом умов Конституції – продовжувати підтримувати цю гру. Я не хочу бути втягнутим в цю гру. Тому я наполягаю: парламент повинен привести до присяги тих суддів, які призначені Президентом і з’їздом суддів України.

  Ще є багато нюансів, які треба обговорити перед тим, як дати останнє рішення відносно кандидатури. Ще раз хочу підкреслити: суть, основа – це та політика, яку може проводити чи не може проводити коаліція і представлений нею кандидат.

  http://www.president.gov.ua/news/data/28_9589.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua