МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

мінус свобода совісті = нетерпимість до християн

07/26/2006 | Stefan Seitz
Керівники МВД та СБУ нагородили пасторів "Посольства Божого"


• Київ • Події •

Майдан-ІНФОРМ: 26-07-2006 15:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1153915555.html

Министр внутренних дел Украины Юрий Луценко 21 июня подписал приказ о награждении памятным знаком МВД «За содействие противостоянию наркопреступности» девяти «пасторов» скандально известной харизматической секты «Посольство Божье», возглавляемой нигерийцем Сандеем Аделаджей.

Так называемый «Реабилитационный центр «Любовь» был основан последовательницей Аделаджи Натальей Потопаевой в 1994 году при «Посольстве Божьем». Именно на основе этого сомнительного учреждения и велась «реабилитационная деятельность», в результате которой наркозависимые люди оказывались вовлеченными в секту.

Награды сектантам лично вручили Юрий Луценко и председатель СБУ Игорь Дрижчаный.

Напомним, что вызвавший недоумение среди наркологов договор МВД с сектантским «реабилитационным центром» был заключен еще при предыдущем составе министерства внутренних дел, начальник «Наркодепартамента» которого рекомендовавшем региональным структурам МВД внедрять подобную практику сотрудничества с сектами. Таким образом, сегодня можно констатировать тот факт, что весь потенциал украинских силовых ведомств сегодня работает на вовлечение социально неблагополучного контингента в ряды деструктивных культовых групп. Хочется напомнить экстравагантному министру о том, что легко внушаемые больные люди, попав в секты, практически не имеют шансов покинуть подобные закрытые группы тоталитарного толка и социально адаптироваться.

джерело http://ukrsekta.info

Відповіді

 • 2006.07.26 | isha

  Re: мінус свобода совісті = нетерпимість до християн

  ... и социально адаптироваться на каком-нибудь уютненьком клатбище.

  У меня есть занкомый, вышедший из рискованно-пацанского детства. Так вот из четырех его друзей, попробовавших наркотики, остался в живых только один. Сейчас он пастор. Наверное - в "секте".
  А насчет свободы совести, так на территории ортодоксального православия почему-то церквями называются только собрания их средневекового вероисповедания. Во всем же цивилизованном мире (со свободной совестью) современные евангельские собрания верующих - норма, доступная для все желающих выражать свою веру именно так.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.26 | Stefan Seitz

   прависланіх в мире - 4% христиан

 • 2006.07.26 | Георгій

  А в чому, власне, проблема?

  "Посольство Боже" - типова модерністська веслеансько-армініанська протестантська церква. Я не був у них у гостях, але з того, що я прочитав в їх бюлетені і що чув від людей, думаю, що доктринално вони десь на півдорозі між класичними євангельниками-армініанцями (баптистами, методистами) і харизматами (п"ятидесятниками, Асамблеями Бога і т.д.). У США таких, як вони, зараз надзвичайно багато. Цей напрямок протестантизму росте, мабуть, най-швидшими темпами. Людям, а особливо молоді, подобається їх простота, демократизм, емоційність, щедрі дози ритмічної музики, і їх добродійництво. Чим вони шкодять, я просто не уявляю. На мене вони просто не справляють серйозного враження - вони наївні, відірвані від християнської історії, традиції, - але вони, по-моєму, абсолютно не шкідливі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.26 | Stefan Seitz

   Re: А в чому, власне, проблема?

   Вони звичайні нормальні харизмати, яких 30% протестантів по всьому світу. Без ресурсів знайшли мужність робити великі і корисні справи як християни.

   Аделаджи дуже нормальний, логічний, рішучий. Він і дружина громадяни України. Ця сукупність церков є міжнаціональна; нові церкви засновані або почалися з києвської громадни.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.26 | Георгій

    Зрозумів, вибачте, я думав Ви солідарні з авторами лінку

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.27 | jurij

     Re: Це - дуже, дуже серйозно.

     І загрозу не можливо переоцінити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.27 | bogdan

      Re: Це - дуже, дуже серйозно.

      Що серйозно? Яку загрозу? Коли люди зіскакують з голки, перестають красти (погодьтеся, що наркомани - часто ще й злодії, бо наркотики коштують стільки, що не напрацюєш, і перш за все крадуть із дому) - це загроза? І треба ж так все перевернути з ніг на голову! Так схоже на тих пропагандистів, які кричать про кризу під час зростання ВВП на 8-9%.
      Та найбільше вражає цинізм наркологів. Відсоток реабілітованих центрами при церквах (і не тільки протестантських), за моїми спостереженнями, перевищує половину. Отже, реабілітаційні центри лікують наркоманію безкоштовно успішніше, ніж різноманітні клініки, які беруть тисячі доларів за курс. Ось де собака заритий! Ось що є причиною невдоволення наркологів. Раніше, за радянських часів, офіційна медицина так само влаштовувала гоніння на травників, яким вдавалося вилікувати тих, кого у лікарні "списували з корабля".
      А "Посольство боже", згадайте, виходило на Майдан. Тоді як автори таких сайтів, як Укрсекта, напевне, ходили з хресними ходами з іконою в одній руці і портретом Януковича в іншій.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua