МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Горе от ума-2"

07/27/2006 | Navigator
Ви можете сміятись – корінь злочинності в Україні зовсім не в філармонії, як думав Жванецький – а в освіті і охороні здоров”я. От вже хто каламутить кришталеві води української держави! Звичайно, дорогі лікарі і вчителі, отримуйте по 400 гривень зарплати – і не вважайте це офіційним загальнодержавним запрошенням до хабарництва. Ні в чому собі не віжмовляйте.
Сенсація від Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю:
„ Найбільш корумпованими галузями в Україні є система освіти та охорони здоров’я.
Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції в Києві сказав начальник Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю МВС Леонід СКАЛОЗУБ.
«Аналіз нашої роботи показує, що в нас система освіти та охорони здоров’я є найбільш корумпованими», - сказав він.
За його словами, з усіх фактів хабарництва 40% хабарів виявлено в системі охорони здоров’я, а 38% - в системі освіти.”
І чому це злочинці ледь ноги волочать? Он чиновники не набагато більше них отримують – а подивіться, як розумно зарплатнею розпоряжаються. На яких машинах їздять і які заводи купують...

Тому, кримінальне кодло шикуйся в колони лікарів і вчителів по команді Скалозуба (Невже того, легендарного?): "Он в две шеренги вас построит, а пикните, так мигом успокоит". "Ученостью меня не обморочишь". „Тебя уж упекут. Под суд, как пить дадут.”

Бо всі інші вже сидять?
Чи сидять там, де Скалозубові не дістати? :)

Відповіді

 • 2006.07.27 | Linx

  Re: "Горе от ума-2"

  Navigator пише:
  > І чому це злочинці ледь ноги волочать? Он чиновники не набагато більше них отримують – а подивіться, як розумно зарплатнею розпоряжаються. На яких машинах їздять і які заводи купують...
  Ну не знаю, Ви давно закінчили ВНЗ? Тоді зайдіть в альма-матір та подивіться на яких машинах їздять бідні викладачі.
  Я, наприклад, вчився в КПІ, не бачив жодного викладача з бутербродом без масла, і не всі вони хабарники.
  Може Ви про школу? Давно там не був.

  І справа не в сумі зарплатні, якщо дати лікарю з/п 1000 у.о. хабарництво не зникне.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.27 | Navigator

   Я сам з сім"ї лікарів, а живу в будинку викладачів ВНЗ

   Дозвольте з досвіду статистично оцінити співвідношення хабарів, що отримують держслужбовці і злочинні лікарі-вчителі в сумах отриманого?
   20 : 1
   Просто лікаря і вчителя ловити набагато простіше - написала бабуся,що взяв курку - і пішов по етапу.
   Напишіть про посадовця. :)
   ...
   Ще думаю, що малинові Павлики Морозови :) в Раді два тижні тому отримали стільки, скільки злочинні лікарі-вчителі всі разом отримають за рік.
   ...
   Хто краде булочку, йде в тюрму.
   Хто краде завод, йде в ...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.27 | Linx

    Тож Ви виправдовуєте хабарництво?

    Ви виправдовуєте хабарництво по причині низьких заробітних плат?
    Я Вам скажу, "брати чи не брати" не від зарплатні залежить, а від людини.
    У Бучі в лікарню ніхто не покладе, поки не внесеш енну суму в касу лікарні, і енну суму не даси лікарю. При цьому всі хворі в одній палаті отримують однакові ліки та уколи, хоч хвороби різні :) (не знаю, чи смішно це:( )
    А як визначити зарплатню при якій не будуть брати хабарі?

    Navigator пише:
    > Просто лікаря і вчителя ловити набагато простіше - написала бабуся,що взяв курку - і пішов по етапу.
    > Напишіть про посадовця. :)
    Що за маячня?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.29 | Михайло Свистович

     Re: Тож Ви виправдовуєте хабарництво?

     Linx пише:
     >
     > У Бучі в лікарню ніхто не покладе, поки не внесеш енну суму в касу лікарні, і енну суму не даси лікарю.

     Це не так. Моя дружина з сином там лежали, і нікому ми нічого не давали. І знайомі деякі наші також.
    • 2006.07.29 | stefan

     Зашкалило?

     Linx пише:

     > У Бучі в лікарню ніхто не покладе, поки не внесеш енну суму в касу лікарні, і енну суму не даси лікарю. При цьому всі хворі в одній палаті отримують однакові ліки та уколи, хоч хвороби різні :) (не знаю, чи смішно це:( )
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.29 | sama

      А Ви не пропонуйте хабарів

      не буду про лікарню - при гострій потребі завжди можна методом опитування знайти лікаря супер кваліфікації ( і де вони беруться при повністю корумпованому вступі у медвузи?).Це як правило фанати і в руку вам вони не дивляться.За інструменти і ліки заплатити мусиш, як хочеш жити. А якщо прокинувшись від наркозу ви схочете продемонструвати йому свою вдячність - це ваше право, але не обов"язок.Якби наші депутати працювали так, як хірург у районній лікарні - ми вже жили б при комунізмі.
      Але в школі - за що платите,вам що, дитину в школу не приймуть? Ну не приймуть в блатну - то є сотні інших, а в маленьких населених пунктах там просто без варіантів.Найчастіше там батьки платять щоб дитина працювала менше, а отримувала більше (в депутати готують).
      Насправді ці дві галузі так часто фігурують в виступах борців з хабарями тому, що без всього іншого наш народ вже навчився обходитися, а до вчителя та лікаря йти мусить кожен.От і платять- хто за минуле, а хто за майбутнє.
      Окремо про ВУЗи. Беруть і беруть багато і діляться по висхідній.Це не всі хто працює у вузі, а вузькі кола найближчого оточення ректорів.При відсутності ротації та контракту беруть десятки років.Подивіться, як вони незлюбили альтернативний вступ за результатами незалежного тестування.Сто разів писалося - почнуть платити спеціалістам за кваліфікацію, а не за диплом - ситуація сама зміниться.
      Про порівняння розмірів хабаря вчителя-лікаря і чиновника (чи то від медицини, чи то від освіти, чи то від влади) говорити смішно.
      Вони відрізняються на кілька порядків. Я не виправдовую хабаря в жодному розмірі. Воістину, не можна бути трошки вагітним.Взявши раз- буде брати скрізь і завжди.Тому ще раз - не давати!
 • 2006.07.29 | rais

  Re: "Горе от ума-2"

  Насправді освіта та здоров'я нації є первинними в визначенні стратегічних задач будь якої держави. Рівень оплати за труд вчителя і лікаря визначив за 15 років падіння моралі в суспільстві. Свідомість нового покоління українців деформована через інформаційний простір в сторону найгіршого пофігізму відносно української державності. Хворе і не об'єднане національною ідеєю суспільство є легкою здобиччю злочинців від політики. Оспівування комунобандитської історії веде до реанімації цього явища. Що ми і спостерігаємо у ВР та за круглим столом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua