МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Львівська газета» реформується

07/27/2006 | keymaster
Це одне з небагатьох видань, яке не шахається матеріалів maidan.org.ua , передруковує їх та навіть вказує, звідки передрук. Нам буде шкода, якщо після реформування редакція змінить курс.

Вже з наступного тижня читачі побачать реформовану «Львівську газету». Зокрема, четверговий номер газети буде виходити не на звиклих 12, а на 8 сторінках. Окрім цього, очікуються щоденні додатки до газети. Формат, тематичне наповнення та розміри видання залишаться без змін. «Газета й надалі орієнтуватиметься на стандарти ВВС і, однозначно, не стане «спопсованою» та не набуде елементів «жовтизни»», – запевнив у коментарі Західній інформаційній корпорації головний редактор «Львівської газети» Андрій Павлишин.

За словами А. Павлишина, наразі відбувається менеджмент співпраці з керівниками підрозділів редакції – відпрацьовується модель газети.

«Поки йдеться лише про теоретичні конструкції», – наголосив він.

Причину змін у «Львівській газеті» її головний редактор пояснив зміною ситуації на медіа-ринку. «Ми є практично єдиним львівським щоденним виданням – інші (ті, що залишилися) позиціонують себе як всеукраїнські. Саме тому й виникла потреба впорядковувати структуру. Звичайно, є й економічні реалії, а відповідно, мають бути зміни», – розповів він.

Що стосується скорочення штату працівників «ЛГ» (згідно з інформацією, котру попередньо отримала Західна інформаційна корпорація, штат видання планують скоротити на 50%), А. Павлишин зазначив, що «зміни можливі». «Очевидно, зменшиться кількість суто технічних працівників. А щодо творчого колективу – думаю, нам вдасться максимально зберегти журналістське ядро газети, оскільки журналісти становлять лише трохи більше 20% від усіх наших працівників», – наголосив він.

Відповідаючи на запитання, чи можлива зміна керівництва «Львівської газети», її редактор заявив: «Усі ми живі люди… Але наразі змін не планується».

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

  • 2006.08.07 | Олег

    Re: «Львівська газета» реформується

    Бажання бути "ближчими до народу",попсовими, позбавить Львів видання, яке читали як класику постмодернової літератури.Що до мене, то я тепер купуватиму інші львівські "газети" хіба лише задля ТВ-програми!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua