МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пропоную відкрити конкурс на тему:

07/27/2006 | TrollSeeker
"Хто знайде найбільше відмінностей між передвиборчою агіткою від НУ і теперішньою дійсністю?"

Зображення цієї агітки можна знайти тут: http://www.politikan.com.ua/images/14_0_0/2006/02/21/plakat1.jpg

Оскільки я не відношусь ні до адміністраторів, ні до модераторів Майдану, то можу лише запропонувати відкриття конкурсу. Можна також встановити якийсь приз для переможця, наприклад - примірник непартійної газети Майдану “Територія Правди”.

PS: Маю друкований екземпляр агітки, але попереджую, що в якості приза виставити її не можу з тієї причини, що залишив її як реліквію. Може хто зможе запропонувати подібну в якості приза, якщо зайва знайдеться?

Відповіді

 • 2006.07.27 | samopal

  А що, є підтвердження, що ця краса саме від несунів?

  Тут колись була дискусія на цю тему. Як на мене, то це більше схоже на когось із "нєпрашедших" друзів. Може я щось прогавив?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.27 | TrollSeeker

   Re: А що, є підтвердження, що ця краса саме від несунів?

   samopal пише:
   > Тут колись була дискусія на цю тему. Як на мене, то це більше схоже на когось із "нєпрашедших" друзів. Може я щось прогавив?

   Справа в тому, що вона в моїй (і не лише в моїй) поштовій скринці з'явилась синхронно з іншими агітаційними матеріалами за НУ. Це друга листівка, а перша була ось така: http://www.politikan.com.ua/images/14_0_0/2006/02/24/ula23.jpg, про це я вже писав: http://www2.maidanua.org/news/index.php3?bn=maidan_arch2006&key=1141630243&action=view&trs=-1

   Там я писав і про лайтбокси.

   Зрозуміло, що в передвиборчій агітації всі або майже всі конкуруючі партії вели агітацію і контрагітацію майже на грані фола, а то і за межею, щось подібне можна було знайти і у БЮТ, наприклад - "Убить Юлю", але я веду зараз мову не про те, хто більше кого агітаційним лайном облив, а про те, хто і в якому таборі виявився насправді. Тобто - хто за що агітував, до чого закликав і де в результаті опинився.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua