МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

думки вголос

07/28/2006 | montrealais
Дивлюся програму "5 елемент" по 5 каналу. Виступає підприємець з Білої Церкви - директор підприємства, що випускає сільгосптехніку. Все нормально. А потім ведуча питає: "Розкажіть про ваші успіхи". І починає цей підприємець розказувати про виставки, в яких він приймає участь, про нагороди, про грошову премію, яку вручив Засуха в 2004 р. і т.д.

Ну що це за маразм? Успіхи для підприємства - це прибутки. Заради цього підприємство і створюється. Якщо хтось скаже, що це не так, то я йому просто не повірю. То чому про це не сказати прямо? Це цілком нормально. Вміння самому заробляти гроші (тим паче в виробництві) - це дуже цінна якість. І цим можна пишатися. Коли закінчиться цей совок (і соціалізм) в головах людей? Обидва учасники бесіди - ведуча і підприємець - молоді люди.

Відповіді

 • 2006.07.28 | Хвізик

  Re: думки вголос

  montrealais пише:
  > Дивлюся програму "5 елемент" по 5 каналу. Виступає підприємець з Білої Церкви - директор підприємства, що випускає сільгосптехніку. Все нормально. А потім ведуча питає: "Розкажіть про ваші успіхи". І починає цей підприємець розказувати про виставки, в яких він приймає участь, про нагороди, про грошову премію, яку вручив Засуха в 2004 р. і т.д.
  >
  > Ну що це за маразм? Успіхи для підприємства - це прибутки. Заради цього підприємство і створюється. Якщо хтось скаже, що це не так, то я йому просто не повірю. То чому про це не сказати прямо? Це цілком нормально. Вміння самому заробляти гроші (тим паче в виробництві) - це дуже цінна якість. І цим можна пишатися. Коли закінчиться цей совок (і соціалізм) в головах людей? Обидва учасники бесіди - ведуча і підприємець - молоді люди.

  згоден частково
  бо участь у престижних виставках та нагороди є також критерієм успіху і широко використовуються у т.ч. західними фірмами у якості важеля для реклами воєї продукції. Іншим таким важелем є наявність впливових клієнтів, або держ. замовлення
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.28 | montrealais

   Re: думки вголос

   все так, але це лише є засобом для досягнення головної мети - отримання прибутків. Все дуже просто.

   Будь-який Annual Report акціонерної компанії в країнах з розвинутим ринком капіталу говорить про фінансові показники. І це єдиним критерієм успіху.

   Я просто піймав себе на думці, що думка професора Преображенського з "Собачьего сердца" "Разруха в головах людей" має пряме відношення до нинішньої ситуації в Україні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua