МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черновецький вчергове виставляє себе ідіотом?

08/01/2006 | Englishman
Якщо це правда:

*************************

Тим часом Комерсант-Україна пише, що у київській мерії готується розпорядження, яким буде обмежена кількість масових заходів у центрі міста.

У першу чергу буде скорочена кількість концертів на майдані Незалежності і Хрещатику – їх передбачається проводити на стадіонах і у віддалених від житлових будинків місцях. А виступи вуличних музикантів взагалі будуть заборонені.
*****************************
Якщо обмеження на великі концерти у центрі міста ще якось можна виправдати, то з вуличними музикантами- повна клініка.

Відповіді

 • 2006.08.01 | Мартинюк

  Схоже що Черновецький поділяє філософію "нових совків"

  Тобто те що часом зовуть "новими русскими" чи "новими українцями", але з особливиим пієтетом до тоталітарних методів керування, алергією до всього нестандартного та неформального, патологічною ненавистю до дрібного бізнесу. Цікаво що кожен новий міський голова починає із спроб задовільнити претензії "нових совків", однак кияни поки що успішно їх "обламували".
 • 2006.08.01 | jz99

  щиро кажучи, навпаки, саме наші "вуличні музиканти" - це клініка

  Englishman пише:
  > Якщо обмеження на великі концерти у центрі міста ще якось можна виправдати, то з вуличними музикантами- повна клініка.

  Цікаво, чи поводяться на Заході вуличні музики, як у нас. Ти йдеш через підземний перехід, до тебе чіпляється молодик чи дівчина і вимагає підтримати музикантів. Хоча я не стояв і не слухав їхньої музики, бо вона мене не зачепила, в мене інші смаки, я люблю інший репертуар, і я терпіти не можу фальшивих нот. А часом це взагалі не музика, просто гатять двоє веселих хлопаків (добре вдягнуті, з обличчями без слідів голоду) у барабанчики або ще краще — 120 дБ на електрогітарі (вся акустика труби переходу у тебе в вухах).

  Дуже рідко грають на сопілці. Декілька разів за 15 років Незалежності бачив бандуристі. Ось і вся вулична музика. Якщо така, то вона, як на мене, й справді просто ганьбить столицю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.01 | catko

   музикантів розігнати. наркоманів і рюмочні залишити

  • 2006.08.01 | Englishman

   Re: щиро кажучи, навпаки, саме наші "вуличні музиканти" - це клініка

   jz99 пише:
   > Englishman пише:
   > > Якщо обмеження на великі концерти у центрі міста ще якось можна виправдати, то з вуличними музикантами- повна клініка.
   >
   > Цікаво, чи поводяться на Заході вуличні музики, як у нас. Ти йдеш через підземний перехід, до тебе чіпляється молодик чи дівчина і вимагає підтримати музикантів. Хоча я не стояв і не слухав їхньої музики, бо вона мене не зачепила, в мене інші смаки, я люблю інший репертуар, і я терпіти не можу фальшивих нот. А часом це взагалі не музика, просто гатять двоє веселих хлопаків (добре вдягнуті, з обличчями без слідів голоду) у барабанчики або ще краще — 120 дБ на електрогітарі (вся акустика труби переходу у тебе в вухах).
   >
   > Дуже рідко грають на сопілці. Декілька разів за 15 років Незалежності бачив бандуристі. Ось і вся вулична музика. Якщо така, то вона, як на мене, й справді просто ганьбить столицю.

   Розумієте, ваші особисті вподобання у музиці- річ важлива, але лише за умови, що і ви поважаєте смаки чужі. Ніхто не забороняє гравцям на сопилці/бандурі виступати на вулиці, але підтримувати Черновецького на основі того, що ви їх не бачите-абсурд.

   Щодо того що насправді шокує гостей України, то пропоную звернути увагу на незаконне паркування і споживання алкогольних напоїв у публічних місцях і транспорті. Звісно все це не так важливо, як вуличні музики, але ж може й до цього руки у мера колись дійдуть.
  • 2006.08.01 | Мартинюк

   Я просто кажу що російську попсу не фінансую

   Діє досить ефективно.
 • 2006.08.01 | catko

  напевне. від нього вже половина фахівців розбіглась

 • 2006.08.01 | Уляна

  "Leave the drama to your mama"

  Сказав один мій знайомий до тих "вуличних співаків" в Києві і додав: "Такий гарний день, навколо всі з пивом, а він так напружено, так драматично співає, так надривається". Але то таке, справа смаку. Може комусь і подобається. Черновецький має рацію тому, що здедільшого на Хрещатику виконують не "music", a "muzak". А воно дістає жителів. (Музак - це професійний термін у маркетологів і означає тип музики, яким варто супроводжувати певні послуги для ефективніших продаж. Наприклад, в супермаркеті треба крутити повільну музику, щоб покупець розмірено котив свого возика і якомога більше встиг накидати у нього, а в ресторані під час ланчу швидку музику, щоб звільняли трохи швидще столики.) На Хрещатику ціле літо, а може й круглий рік, жителі певних квартир "насолоджуються" музаком, наприклад, чотирма нотами якихось андських дудок, бо так собі хтось купив місце у них під вікнами на пару років. Це дійсно, одна і та сама дуже простенька мелодія, яка звучить кілька годин підряд через підсилювач. В іншому місці кілька годин підряд звучить один і той самий синтетичний мотивчик з Вівальді. В іншому наші північні "братішкі" зі своєю драмою.

  IMHO, Підсилювачі таки варто обмежити. А акустичні інструменти і вокал хай би не чіпали
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.01 | Dworkin

  Згоден! Повний маразм!

  Englishman пише:
  > *****************************
  > Якщо обмеження на великі концерти у центрі міста ще якось можна виправдати, то з вуличними музикантами- повна клініка.

  Я розумію жителів центру, коли стотисячній концерти гупають до глибокої ночі, а потім ще кілька годин під вікнами верещить і не розходиться "розігріта" молодь напідпитку...

  Але заборотинити вуличних музикантів - це просто Туркменістан якийсь! :crazy:
  Я взагалі за останні 15 років не уявляю Києва без вуличних музикантів! То вже й не Київ буде!!! :lol:

  А що тоді наступне?
  Завтра заборонять жебрацтво і почнуть бомжів "воронками" вивозити на 101-й кілометр подалі від очей мера і гостей міста?! :sleep:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.01 | Уляна

   Дітей експлуатувати в жебрацтві вже заборонили

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.01 | Dworkin

    І що, це вирішило проблему жебрацтва?!

  • 2006.08.01 | alx_1904

   +1

   Dworkin пише:
   > Я розумію жителів центру, коли стотисячній концерти гупають до глибокої ночі, а потім ще кілька годин під вікнами верещить і не розходиться "розігріта" молодь напідпитку...
   У меня знакомые живут с маленьким ребёнком на конечной 18 тр., выходные - это КОШМАР :(
 • 2006.08.01 | 3dom

  Может быть из опасения возможных протестов януковцев?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua