МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

...Український Президенте - в бою не відступай!

08/01/2006 | Сірий Форд
Витягнутий з "широких штанин" Януковича "компромісний проект" містить цілий ряд моментів, де Ющенко НЕ МАЄ ПРАВА "лопухнутися". Я роздрукував оба проекти і 2 год посидів над ними з маркером.

* проект Універсалу Ющенка (з круглого столу 27.07): http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/27/45221.htm; Януковича (політради ПР, далі - Противник): http://www.pravda.com.ua/news/2006/8/1/45395.htm;
** Пункти ющенківського і януковицького проектів Універсалу нумерую відповідно до їх змісту - за схемою п.Ю(Я).

І так – поїхали:

п.1(1) – вилучення Противником слова „унітарність” і підміна його розмитим „цілісності, соборності” НЕПРИПУСТИМЕ, оскільки ми всі не раз чули цинічну „легенду”, що федерастія начебто не загрожує цілісності і соборності, а навпаки – її „єдиний порятунок”;

п.3(4) Підміна Противником слова „приведення” на „забезпечення”. В той час, як перше чітко вказує на необхідність скасування неконституційних рішень ряду „абласних савєтафф юГАВастока” про регіональну мову, друге може дати привід трактувати цей пункт як необхідність змінити саму Конституцію, згідно з якою „савєти”, замість доріг і гарячої води (що є їх роботою, яку вони не роблять) створюватимуть „регіональні” мову, а потім, з чим чорт не жартує – фінанси, валюту (хось собі уявляє, що для поїздки в Донбас гривню треба буде міняти на донецький тугрик по курсу 10:1?!), збройні сили і т.д.!

п.10(12). Вилучення Противником слова „єдиної” та „офіційного спілкування органів влади”– очевидна (навіть сліпому!) лазєйка для продальшого проштовхування „фтарова гасударствіннава”, що дуже кореспондується з підміною „гарантування прав мов національних меншин” „захистом (від чого!) російської та інших”!!!

п.12(14) Підміна „єдиної помісної ...” „всіма конфесіями” позбавляє владу можливості поставити на місце агресивний потужний інструмент Кремля – УПЦ(МП)+сателітів типу ПСПУ-СПГУ-etc., які (чисто по Висоцькому, „Песня о переселении душ”) являють собою перевтілення почившої в Бозі в 1991р. КПСС!

п.17(19) „...податок на не рухомість” – (для фізичних осіб) тільки на особняки і великі квартири в (елітних) новобудовах!!! (Дуже сподіваюся, що мені не доведеться платити податок за 1кімнатну квартиру на Лісному!!!!!)

п.22(24) додання Противником на перший погляд „безобідного” „на прийнятних для України умовах” стане лазєйкою для зволікання із вступом до СОТ.

п.23(24,25,26) Противник наполягає на референдумі по НАТО вже і зараз, щоб, скориставшись нинішньою зазомбованістю, засовєтченістю і „васточнославянізованістю” населення (юГАВастока) унеможливити вступ до НАТО навіть через 10-20років, отримавши можливість навіть тоді посилатися на „референдум 2006р.”. Щодо ЄЕП і зони вільно торгівлі на „першому етапі”, то це не виключає і подальших етапів „єепізації”, що переплюне навіть Кучму!

Також мене обурює, чому до Універсалу не внесено пункт про неприпустимість відновлення перекритих Юлею чорних дір бюджету – так званих „вільних економічних зон”!!!

Не секрет, що ПР (принаймні такі „ідейні активісти” як Кушнарьов, Азаров і всі ті, кому „до Расєї 40км, а до Києва 400”) радше застріляться два рази в підборіддя, а ніж підпишуть ЦЕ! От тоді Народний Президент України Віктор Ющенко отримає повну індульгенцію сказати цим „животним” чітко і ясно „ф Бабруйск».

ЮЩЕНКО ТРИМАЙСЯ! ВІДСТУПАТИ НЕ МОЖНА – ЗА НАМИ УКРАЇНА! ВОРОГ БУДЕ РОЗБИТИЙ! ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ! (трохи незручно перефразовувати історичні гасла „дружествєнного гасударства”. Однак – дуже актуально!)

Відповіді

  • 2006.08.01 | Timeo

    слушно!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua