МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенка може врятувати лише розпуск парламенту

08/02/2006 | politolog_vybory
ЮЩЕНКА МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ЛИШЕ РОЗПУСК ПАРЛАМЕНТУ

Суспільний авторитет та політичний імідж Президента України Віктора Ющенка можуть врятувати лише його рішучі дії, спрямовані на розпуск Верховної Ради, вважає політолог Петро Щербина.

Політолог переконаний, що з точки зору політичної перспективи для Віктора Ющенка зараз немає жодного альтернативи розпуску парламенту. На думку Петра Щербини, після перемоги на президентських виборах Віктор Ющенко практично всю свою діяльність спрямовув на здобуття авторитету на міжнародній арені, проте його намагання увіковічнити своє ім’я у підручниках історії можуть закінчитися повним політичним крахом.
“Президент має перш за все моральне право ініціювати перевибори народних депутатів, адже Верховна Рада не показала ефективної роботи із-за надмірної претензійності лідерів впливу всередині помаранчевої екс-коаліції та невідвертістю і нещирістю Олександра Мороза, який задовго до виборів спікера вів результативні переговори із Партією Регіонів”, - зазначив політолог.
Петро Щербина відмітив, що тільки тоді, коли Президент скористається своїм правом розпустити Верховну Раду, він зможе піти шляхом Бориса Єльцина, який не побоявся суспільного осуду, і показати своєму народу, що він є гарантом Конституції і демократії в країні.
“Проблемою Президента Ющенка є невміння сказати “Ні!” в потрібний момент, що може призвести до того, що Віктора Ющенка будуть вважати зрадником як “помаранчеві”, так і “регіонали” в разі прийняття рішення про розпуск парламенту”, - додав політолог.

КОНТАКТИ:
Петро Щербина
8 067 464 8558
info@centradv.com.ua

Відповіді

  • 2006.08.02 | Зверопупс

    Re: грош цена такому политологуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua