МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Баба Параска is back

08/02/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Близько 300 прихильників Партії регіонів перекрили автомобільний рух по вулиці Грушевського з боку Верховної Ради.

Водночас, як передає кореспондент "Української правди", з боку вулиці Шовковичної до Верховної Ради просувається колона представників УНП, УНА-УНСО на чолі з Бабою Параскою.

Між прихильниками Партії регіонів та УНП стоїть подвійний кордон спецпідрозділів міліції.

Прихильники УНП, яких нараховується близько тисячі, тримають прапори "Бандюковича - геть", "Геть Верховну зраду", "Мороз – зрадник Майдану". Вони дудять у дудки.

Джeрeло: Українська правда

Відповіді

 • 2006.08.02 | Lady_V

  Re: Баба Параска is back

  Все-таки какой ограниченный украинский народ. Такого тупизма в управлении страной не было нигде в мире. Все, облажались помаранчивые, а признаться в этом не хотят. Что начнут второй майдан выводить, а потом чтоб свои кошельки пополнить начнут цены на все поднимать. Ужас. Дайте упарвлять страной профам, бело-голубые хоть ум имееют, а не только амбиции. Вся картина напоминает песочницу, где типа Юльки, пытается отобрать свои грабельки. Ну народ наш, подобные щоу любит, "За стеклом" просто отдыхает, когда правительство Украины пытается удержаться!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | Чучхе

   Затоу нас єсть ріст ВВП і свобода

   хто цього не має, не знає навіть, який це кайф
  • 2006.08.02 | Ghost

   народ нормальный, только хитрый

  • 2006.08.02 | ЧитачНеСлухач

   Re: Баба Параска is back

   Lady_V пише:
   > Все-таки какой ограниченный украинский народ.

   Докази є чи просто замантрився?

   > Такого тупизма в управлении страной не было нигде в мире.

   Було... й навіть далеко ходити не треба, щоб пересвідчитись. Була одна країна, в якій докотилися до талонів на мило, зубну пасту, труси...

   > Все, облажались помаранчивые, а признаться в этом не хотят. Что начнут второй майдан выводить, а потом чтоб свои кошельки пополнить начнут цены на все поднимать. Ужас.

   "Совок" не виліковується. Тільки в нього проблема в тому, щоб ціна на "всьо" була поменше й пільг побільше. Нормальна людина переймається тим, щоб зарплати були відповідними до цін (а не навпаки).

   > Дайте упарвлять страной профам, бело-голубые хоть ум имееют, а не только амбиции.

   "бело-голубые" не "профи", а "проффи" з відповідним "умом", реанімацію пільгових дон-зон вже заанонсували

   > Вся картина напоминает песочницу, где типа Юльки, пытается отобрать свои грабельки. Ну народ наш, подобные щоу любит, "За стеклом" просто отдыхает, когда правительство Украины пытается удержаться!

   Картина "під дорослих", де "проффи" для відбору(захисту) "грабельок" наймають переїзд КаМаЗом / відрізання голови /скидання в шурф шахти / розстріл біля під"їду нічим не миліша.
  • 2006.08.02 | tomcat

   ви наслухались Жулью. а вона таки московськi вiзити вiдпрацьовує

   ...ВСI хорошi iдеi перетворює на пiар та мавпування за грошi. i все заради себе, улюбленоi. ii не цiкавлять НIЯКI варiанти якщо вони не ведуть ii особисто (навiть не БЮТ) до табуретки. а там - залякування власникiв реприватизацiєю, списки потенцiйних об'єктiв (пiсля душевних бесiд з власниками) буде складати Турчинов.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.03 | Михайло Свистович

    Re: ви наслухались Жулью. а вона таки московськi вiзити вiдпраць

    tomcat пише:
    > ...ВСI хорошi iдеi перетворює на пiар та мавпування за грошi. i все заради себе, улюбленоi. ii не цiкавлять НIЯКI варiанти якщо вони не ведуть ii особисто (навiть не БЮТ) до табуретки. а там - залякування власникiв реприватизацiєю, списки потенцiйних об'єктiв (пiсля душевних бесiд з власниками) буде складати Турчинов.

    Де докази? Пустопорожній трьоп.
  • 2006.08.02 | один_козак

   Здрасьте, Lady!

   Новый год!

   Lady_V пише:
   > Все-таки какой ограниченный украинский народ. Такого тупизма в управлении страной не было нигде в мире. Все, облажались помаранчивые, а признаться в этом не хотят. Что начнут второй майдан выводить, а потом чтоб свои кошельки пополнить начнут цены на все поднимать. Ужас. Дайте упарвлять страной профам, бело-голубые хоть ум имееют, а не только амбиции. Вся картина напоминает песочницу, где типа Юльки, пытается отобрать свои грабельки. Ну народ наш, подобные щоу любит, "За стеклом" просто отдыхает, когда правительство Украины пытается удержаться!

   Lady! Если не хотите понимать, что в стране происходит, то успокойтесь и пусть этими проблемами занимаются те, кто в них что-то понимает. Баба Параска, например. (Последнюю фразу читать ехидным тоном) ;)
 • 2006.08.02 | Ясен Пень

  Нашого духовного лідера треба називати інакше

  Не Баба Параска, а Параска-баба (з наголосом на останньому складі).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | ОРИШКА

   Re: Нашого духовного лідера треба називати інакше

   А Ющенко і Януковчи - баба Параска і баба Палажка


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua