МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович марить про російські ціни для українців???

08/02/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє Росстат, з початку року в Росії спостерігається значеий ріст цін. Наприклад в Мурманській області найбільше значно подорожчали цукор - на 43 відсотка, сіль - на 35 відсотків, плодоовочева продукція і картопля - на 23,2 відсотки, овочі - на 28,7 відсотка, фрукти - на 17,3 відсотки. У середньому на 3 - 4 відсотки підвищилися ціни на рибопродукти, кисломолочні продукти, консерви овочеві , горілку і ликероводочные виробу . Ціни на хліб і хлібобулочні вироби збільшилися на 6 відсотків. Знизилася на 13 відсотків вартість м'яса птаха .
Сьогодні понад третину росіян (38%) вважають , що останнім часом їхній рівень життя знизився (а серед респондентів старше 55 років - половина); 45% опитаних не вбачають змін у своєму матеріальному становищі, і тільки 15% відзначають поліпшення (частіше це молодь і жителі столиці).
Половина наших співгромадян (50%) вважають , що їхні доходи хоч і виросли, але менше, ніж ціни. Можливо, настільки широке поширення такої точки зору викликано прискоренням інфляції в поточному році. Переважна більшість опитаних (82%) вважають , що за останні три місяці ціни на основні продукти харчування , товари і послуги істотно виросли, всего 11% думають, що ціни піднялися ненабагато, і тільки 2% упевнені, що вони не виросли зовсім.
Для порівняння - чотири роки тому (у лютому 2002 року), відповідаючи на те ж питання, значним ріст цін назвали 55% опитаних, а невеликим - 34%. Що цікаво: про істотний ріст цін сьогодні говорить переважна більшість як тих, чиє матеріальне становище погіршується, так і тих , у кого воно не міняється або навіть поліпшується. На які товари, продукти і послуги, по відчуттях росіян, найбільше сильно зросли ціни за останні три місяці? Більшість респондентів, відповідаючи на відповідне відкрите питання, називали різні продукти харчування , але найчастіше - цукор (53%), сіль (29), м'ясо і м'ясні продукти (28), хліб (19), молоко і молочні продукти (11%); ще 18% опитаних говорять про ріст цін на продукти харчування в цілому. Кожен третій опитаний (33%) говорить про ріст цін на послуги ЖКХ. 8% росіян згадують ріст цін на бензин і паливо, 4% - ріст тарифів на проїзд у суспільному транспорті.
Більше половини росіян (58%) у ситуації росту цін звичайно воліють скорочувати свої потреби, а не шукати додаткові джерела доходів , 30% дотримують протилежної стратегії (серед тих, хто говорить про підвищення свого рівня життя , таких нараховується половина). Однак за останні три місяці переважна більшість опитаних (71%), за їхніми словами, були змушені відмовлятися від деяких витрат, що вони раніше могли собі дозволити.

Відповіді

 • 2006.08.02 | Роман ShaRP

  Кто бы подсказал, причем тут Яйцукович?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | Andriyko

   Притом, что ЕЭП

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.02 | Роман ShaRP

    Тогда для сравнения давайте ЕСовские цены

    Вам не кажется, что будет не лучше?
  • 2006.08.02 | Navigator

   А в эта время где-та в Европе едоки стонут под прессом НАТО

   Согласно данным Минэкономики Латвии, общий рост потребительских цен на продукты продовольствия составил в апреле-июне 2006 года - 2,8%.
 • 2006.08.02 | Mykyta

  Це що машинний переклад?

  Для кого з новинарів росіяни наші співгромадяни?

  > Половина наших співгромадян (50%) вважають , що їхні доходи хоч і виросли, але менше, ніж ціни. Можливо, настільки широке поширення такої точки зору викликано прискоренням інфляції в поточному році. Переважна більшість опитаних (82%) вважають , що за останні три місяці ціни на основні продукти харчування , товари і послуги істотно виросли, всего 11% думають, що ціни піднялися ненабагато, і тільки 2% упевнені, що вони не виросли зовсім.
 • 2006.08.02 | Navigator

  Коли повія вас заманює обіцянками неземного щастя:

  "Заходь, солдатику, ощасливлю!"
  Дуже корисно подивитись, що ж сталось з попереднім клієнтом.
  В тих же руках.
 • 2006.08.02 | sFERA

  Re: Янукович марить про російські ціни для українців???

  Странно , на РБК вроде совсем другая информация проходила . Что то из этой инфы - деза , причем я догадываюсь - что именно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua