МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

От поясніть мені!

08/02/2006 | mukoka
Чому ваш Президент , мов мантри, безперервно повторює тезу: " Питання мови, питання НАТО, питання помісної церкви це все від лукавого, це все штучне й вигадане політиками. Насправді ці питання на Сході нікого не хвилюють"

Хочу нагади постулат єкономічний - пропозицію встановлює попит, не має попиту - не має пропозиції. Якби на сході серед населення не було попиту на ці питання, якби вони не хвилювали нас, то тоді ПР йшла б на вибори з іншою пропозицією, з іншими гаслами. Як би на сході виборців цікавила свобода басків, та сбереження панд , що вимирають, то Партія Регіонів взяла б на озброення саме це. А так , нас сьогодні цікавить саме питання російськой мови, небажання вступу до НАТО, добросусідськи відносини із Росією. Ваш Президент Ющенко збирав свій електоральний врожай на заході, спираючись на те, що там насамперед цікавить людей - вступ до НАТО , реабілітація ОУН-УПА, СС Галичина, тотальна українизація усього, що рухається цією землею та ткае інше. І ваш президент зараз все це виконує, намагаючись нав"язати це і нам. Чому ми не має право на реалізацію права - жити так, як ми хочемо?! Чому ваш Президент, говорячи про НАТО, стверджує , начібто ми усі на сході совки зомбовані радянською, та російською пропогандою? Може краще Ющенку не вдавати з себе Зігмунда Фройда та не лізти нам у мозок і душу, намагаючись пояснити природу нашої повідінки? Може краще йому поважати наші права - МИ ХОЧЕМО ТАК ЖИТИ , БО ППОСТО ХОЧЕМО ! А от чому то друга справа !

Схаменіться, панове...

Відповіді

 • 2006.08.02 | ОРИШКА

  Re: От поясніть мені!

  Президент казав про совків та зомбованих?

  Брехати негарно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | sFERA

   Re: От поясніть мені!

   Лично президент может и не говорил,но во время оранжевой революции мы только об этом и слышали.Да еще от разных политических деятелей уровня Каськива - что то такое похожее.Помню.Было.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.02 | Стась

    Не смешно

    уж что можно было услышать и прочитать о политических противниках от разных политических деятелей, начиная с Януковича и заканчивая рядовыми активистами голубых майданов, так и вспоминать тошно.
   • 2006.08.02 | один_козак

    Иногда так говорили жители Востока...

    Честно говоря, во время пребывания в тех краях осенью 2004 года я ужасался той информационной единообразностью и той пропагандистской направленностью СМИ, которая там торжествовала. И плоды - тут же, пожалуйста: "Оце ж як буде Ющенко, то прийдуть американці і ми всі будемо кріпаками..." Нормально???
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.02 | sFERA

     Re: Иногда так говорили жители Востока...

     один_козак пише:
     > Честно говоря, во время пребывания в тех краях осенью 2004 года я ужасался той информационной единообразностью и той пропагандистской направленностью СМИ, которая там торжествовала. И плоды - тут же, пожалуйста: "Оце ж як буде Ющенко, то прийдуть американці і ми всі будемо кріпаками..." Нормально???


     Не совсем так : они говорили что придет Ющенко , ,будет давить русский язык,закрывать шахты и тянуть нас в НАТО что собственно и происходит). Разве избиратели ошиблись?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.02 | один_козак

      Re: Иногда так говорили жители Востока...

      sFERA пише:
      > один_козак пише:
      > > Честно говоря, во время пребывания в тех краях осенью 2004 года я ужасался той информационной единообразностью и той пропагандистской направленностью СМИ, которая там торжествовала. И плоды - тут же, пожалуйста: "Оце ж як буде Ющенко, то прийдуть американці і ми всі будемо кріпаками..." Нормально???
      >
      >
      > Не совсем так : они говорили что придет Ющенко , ,будет давить русский язык,закрывать шахты и тянуть нас в НАТО что собственно и происходит). Разве избиратели ошиблись?

      Ха! Вы не поняли! Я вам процитировал РЕАЛЬНЫЕ слова моей собеседницы. Это услышано в одном из сел на юге Запорожской области. Это только один перл! А сколько всякого там было... ТАКАЯ задуренность, что просто слов нет!
      По давлению на русский язык проблему можно решать демократическим путём. После оранжевой революции для этого появилось гораздо больше возможностей, чем при Кучме, не так ли?

      НАТО. Они ЗНАЮТ, что такое НАТО??? Я сам не сторонник НАТО, но скажите, НАТО их сделает "крипаками"? Вы можете себе такое представить? А посмотрите на этих голов и "голових", которые уже сегодня ведут себя как помещики!
      ...
     • 2006.08.03 | Михайло Свистович

      Re: Иногда так говорили жители Востока...

      sFERA пише:
      >
      > Не совсем так : они говорили что придет Ющенко , ,будет давить русский язык,закрывать шахты и тянуть нас в НАТО что собственно и происходит). Разве избиратели ошиблись?

      Звичайно. Російську мову ніхто не давить, шахти закриваються, як і закривались, до НАТО теж тяшнуть так, ніби слона за нитку.
 • 2006.08.02 | один_козак

  Зара я ВАС "схамену"...

  mukoka пише:
  > Чому ваш Президент , мов мантри, безперервно повторює тезу: " Питання мови, питання НАТО, питання помісної церкви це все від лукавого, це все штучне й вигадане політиками. Насправді ці питання на Сході нікого не хвилюють"

  1. Ющенко ВАМ не президент? Ви в якій державі живете?

  2.
  > Хочу нагади постулат єкономічний - пропозицію встановлює попит, не має попиту - не має пропозиції.

  БРЕХ-НЯ. Насправді і попит народжує пропозицію, але й пропозиція народжує попит. Кажу вам це як фаховий маркетолог. Ви ніколи не "попитаєте" маріхуани, якщо вам не втовкмачать, що в маріхуані є щось добре. Президент тому так і каже, що антиукраїнські сили внутрі й зовні ведуть кампанію з розколювання України та ліквідації української державності. Для цього антиукраїнськими силами робиться подразнення в суспільстві різних регіонів таких тем, які потенційно придатні для того, щоб працювати на розділення суспільства на конфронтуючі групи. Навіть теми примирення (кажу про УПА та червоних ветеранів) такі сили використали для розколювання. В той самий час, як в Росії вже давно цілуються червоні з білими, комуняки з батюшками й владиками. Тому Президент і повторює свої "мантри", що треба протиставляти такій злій роботі певний позитив.

  > Якби на сході серед населення не було попиту на ці питання, якби вони не хвилювали нас, то тоді ПР йшла б на вибори з іншою пропозицією, з іншими гаслами.

  Ці питання вас хвилюватимуть на стільки більше, на скільки більше вас будуть лякати "насильницькою українізацією" замість того, щоб популяризувати підвищення освіти, пізнання якомога більшої кількості мов. Чи ви хочете сказати, що не розумієте, що ПР, КПУ, ПСПУ і т.п. хилять реально не до ДВОмовності, а до ОДНОмовності, глухої совкової російськомовності? Чи вихочете сказати, що громадянам на Сході робиться погано від того, що вони чують українську мову?

  > Ваш Президент Ющенко збирав свій електоральний врожай...
  Нашому Президентові, з усіма його недоліками, болить Україна вцілому. Я не сумніваюся, що якщо, Боже збав, плани Кремля втіляться і ми станемо (повністю або частково) знову російською губернією або безправним сателітом Москви, то він не буде щасливий навіть якщо матиме велику популярність, купу грошей і т.п. А про електоральні врожаї йдіть Ахметову розповідати.

  > Чому ваш Президент, говорячи про НАТО, стверджує , начібто ми усі на сході совки зомбовані радянською, та російською пропогандою?

  Такого від нього не чув, але він іноді буває схильной називати речі своїми іменами.))

  > Може краще Ющенку не вдавати з себе Зігмунда Фройда та не лізти нам у мозок і душу, намагаючись пояснити природу нашої повідінки? Може краще йому поважати наші права - МИ ХОЧЕМО ТАК ЖИТИ , БО ППОСТО ХОЧЕМО ! А от чому то друга справа !
  >
  > Схаменіться, панове...

  Хто вам писав цей текст такою гарною українською мовою?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | sFERA

   Re: Зара я ВАС "схамену"...

   >Чи ви хочете сказати, що не розумієте, що ПР, КПУ, ПСПУ і т.п. >хилять реально не до ДВОмовності, а до ОДНОмовності, глухої совкової >російськомовності? Чи вихочете сказати, що громадянам на Сході >робиться погано від того, що вони чують українську мову?

   Вы ребят как были какими то .. неадекватными так ими и остались.

   Оттого что мы её СЛЫШИМ - нам ни холодно ни жарко. В определенный момент было даже прикольно между своими пообщаться по украински. Да и язык сам красивый, украинский рок и все такое.. Но когда нам начинают её ТУПО НАВЯЗЫВАТЬ - это раздражает . Правда . И что значит "російськомовності?" Оттого что русскому придадут оф статус - запад страны на нём разговаривать не начнет,точно также как и Восток по украински.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.02 | один_козак

    Нет, минуточку...

    sFERA пише:

    > Оттого что мы её СЛЫШИМ - нам ни холодно ни жарко. В определенный момент было даже прикольно между своими пообщаться по украински. Да и язык сам красивый, украинский рок и все такое..

    Спасибо, что вы это сказали. Вы заметили, что подтвердили мою правоту и правоту Президента?. :)
    В том-то и фишка, что мы не против русского, и мы хотим, чтобы граждане Украины понимали и умели изъясняться не на одном языке. Но тогда ведь и нет проблемы с тем, чтобы... как говорила одна русскоязычная женщина:"Чего бояться украинского? Я сама русскоязычная. Это что, проблема - заполнить раз в год какую-то бумажку на украинском языке?"


    > Но когда нам начинают её ТУПО НАВЯЗЫВАТЬ - это раздражает . Правда.
    С этим согласны и многие оранжевые. У меня, например, жена не просто русскоязычная, а русская. Дети (пока старший) очень запросто общается на любом из двух языков. Но я никогда не наклонял ни детей, ни жену, заставляя их. Всё - через симпатию. Такой я хочу видеть и Украину.

    > И что значит "російськомовності?" Оттого что русскому придадут оф статус - запад страны на нём разговаривать не начнет,точно также как и Восток по украински.

    Услыште, пожалуйста, одну простую, но нехорошую вещь. "Кое-кому" костью в горле стоит существование украинского языка. Они не видят его красоты, не знают его богатства, и не понимают его ценности. Они мечтают о здоровенной и грозной стране, которая бы могла показать кому угодно "кузькину мать". Эти люди целенаправленно работают на удушение украинского языка уже очень много лет. Разве вы этого не знаете? Потому, что русский язык, как объединяющий фактор, они используют для "собирания земель". Если бы это было безибидное коллекционирование, то пускай бы себе забавлялись. Но это ведь подразумевает, что как можно больше народов вокруг должны подчиниться одной столице и стать монокультурными. Разве это хорошо?

    По поводу статуса русского. Когда был поставлен и положительно решен вопрос о возрождении а Украине украинского языка, ему даны были преимущества для того, чтобы постепенно устранить "разницу потенциалов" между украинским и русским. Я вырос в русскоязычном городе, где украиноязычные родители старались отдать своих детей в русские школы. По той причине, что "всё же теперь по-русски"... Украиноязычная молодёжь поступала в ВУЗы, и получала профессиональные знания на языке другого народа. ТОЛЬКО и однозначно. После этого Галя, которая приехала из села и закончила мединститут, всё равно умела славно говорить на украинском, но не по профессиональным вопросам и не среди "продвинутой" публики. Разве вы не знаете, о чем я веду речь? А всё это к чему? Говорят, Щербицкий уже хвалился, что к такому-то году украинского языка не будет.
    Фактически сейчас реальность такова, что да, русификация уже давно идёт естественным путём. Теперь для сохранения украинского яхыка требуются усилия. В том числе и в Западной Украине, хотя там меньше, в зависимости от конкретной области. В противном случае мы должны отдавать себе отчет в том, что украинский вообще исчезнет. Можно даже посчитать, в каком году. Для этого просто взять динамику урбанизации, связанной с ней русификации и экстраполировать во времени. Срок зависит от интенсивности русификации, которая меняется под действием разных факторов. Гос. статус украинского языка тормозит этот процесс. Предоставление гос. статуса русскому направлено противоположно, и в большой мере ускорит. Засилие российской массовой культуры - тоже. До недавноего времени, из-за законодательства, становилось всё больше украинского в рекламе. Сегодня - наоборот. Сегодня (буквально, пару часов тому назад) я получил директиву от шефа переделать рекламные сообщения нашей фирмы на русский. Если этот процесс продолжится, то реклама на украинском языке скоро будет казаться чудачеством.

    Так, если прикинуть плюс к минусу, то не трудно понять, отчего психуют "эти националисты". Я это называю "комплексом последнего из могикан".
 • 2006.08.02 | Стась

  И поясню

  mukoka пише:
  > Чому ваш Президент , мов мантри, безперервно повторює тезу: " Питання мови, питання НАТО, питання помісної церкви це все від лукавого, це все штучне й вигадане політиками. Насправді ці питання на Сході нікого не хвилюють"

  А и вправду не волнуют. В днепропетровске народ волнуют вопросы:
  цены
  заработок, зарплата, пенсия
  дороги
  преступность
  мусор
  горячая вода
  ЖЭКи

  При этом все спокойно общаются на том языке, на котором им привычнее, обычно это русский или суржик, и далеко не все вообще ходят в церковь, не то, чтобы разбираться в вопросах каноничности. О том, что такое НАТО, представление, примерно как о Гондурасе. Митинговать против НАТО за бесплатно навряд ли больше тысячи желающих на весь город найдется.

  > Хочу нагади постулат єкономічний - пропозицію встановлює попит, не має попиту - не має пропозиції.

  Хочу напомнить про такое экономические понятие, как реклама.

  > Якби на сході серед населення не було попиту на ці питання, якби вони не хвилювали нас, то тоді ПР йшла б на вибори з іншою пропозицією, з іншими гаслами. Як би на сході виборців цікавила свобода басків, та сбереження панд , що вимирають, то Партія Регіонів взяла б на озброення саме це.

  Слово "баск" и "панда" среднгестатистическим представителем электората ПР воспринимаются как ругательства. Все остальные лозунги не важны. Важно - что ПР как "свои парни" старается противопоставить себя разным "бандерам".

  > А так , нас сьогодні цікавить саме питання російськой мови, небажання вступу до НАТО, добросусідськи відносини із Росією.

  Не говорите за всех. Говорите за себя.

  Лучше раскажите, как вы понимаете эти самые добрососедские. Что нужно отдать России, чтобы газ на год-другой стал чуть дешевле? Газопровод или сразу государство целиком?

  > Чому ми не має право на реалізацію права - жити так, як ми хочемо?!

  А вы определитесь сначала, что вы хотите.

  > Може краще йому поважати наші права - МИ ХОЧЕМО ТАК ЖИТИ , БО ППОСТО ХОЧЕМО ! А от чому то друга справа !

  Хочемо жити, не знаємо як, але без НАТО, а чому - не скажемо. Може, справді зомбовані?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | mukoka

   Цитувати не буду! Тези підуть під нумерами...

   1) Так я туточки живу, але він не мій...Де-юре так, а де-факто -ні, бо маю багато сумнівів щодо лігитимності його приходу до влади.

   2)Попит це Омега. Реклама лише стимулює попит. Ніколи мені ніхто, ні за яких обставин не втюхає товару , якщо я не буду знати шо то таке і навіщо воно мені, а головне - якщо в мене не буде потреби в ньому. Теж саме і з ідеєю. Поки я її не "покуштую" не "перетравлю" , а потім не зроблю висновок - чи варто мені й надалі їсти це, доти мені ніхто не зможе нав"язати. Може саме через те, мене обминули такі лохотрони останніх 15 років, як трасти , тоталітарні секти , революції-майдани тощо. Коротше кажучі - я маю власну думку на все й резистентність до усілякого ідейного бруду.

   3)Саме збирав. Пояснюю. Те що Ющенко креатура держдепу сша то вже давно таємниця Полішинеля. Напевне , йдучи за підтримки піндосів до влади, він брав якісь зобов"язення перед ними. Це - північно-атлантична інтеграція, погіршення стосунків з Росією, здача внутрішнього ринку на поталу транснаціональним монстрам, перетворення України на імпортно-орієнтовану державу... Де з такою програмою він міг зібрати голоси. Виключно на заході. Отож він йшов у президенти із тавром лідера лише однієї частини суспільства. Можно сказати , що це природньо - у будь якій державі політичні діячи завжди спираються на певну частину народу. Але Україна в цьому плані спеціфічна - тут два табори поділені не тільки ідеологічно, а ще й територіально. Наслідки ми маємо... Отож Ющенко саме збирав врожай електоральний.

   4) Так прямо "зомбі" не казав , але я вважаю, шо він так думав , коли ці одумки " наряжал в словеса благородные". Чому так стверджує? Та хоча б тому, шо ви тут у кожному пості своєму талдичите
   "східняцьке бидло", " зомбі", " совки", " брудні кроти зі штолльні". А якщо так каже електорат Ющенко, то напевно й він такий...

   5) Останне запитання стосовно мови я мушу спріймати як сарказм ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.03 | Timeo

    Капєць!

    > 1) Так я туточки живу, але він не мій...Де-юре так, а де-факто -ні, бо маю багато сумнівів щодо лігитимності його приходу до влади.

    Рішення верховного судового органу держави - для пана не указ (причому слухання було відкритим, хто є ху було видно як на долоні)...

    > 2)Попит це Омега. Реклама лише стимулює попит. Ніколи мені ніхто, ні за яких обставин не втюхає товару , якщо я не буду знати шо то таке і навіщо воно мені, а головне - якщо в мене не буде потреби в ньому.

    Ага, і мільйони людей палять цигарки виключно тому що це їм дуже потрібно...

    > Коротше кажучі - я маю власну думку на все й резистентність до усілякого ідейного бруду.

    Блажен, хто вірує...

    > 3)Саме збирав. Пояснюю. Те що Ющенко креатура держдепу сша то вже давно таємниця Полішинеля.

    Все, припливли. І воно ще стверджує, що має "резистентність до усілякого ідейного бруду"?!

    > 4) Так прямо "зомбі" не казав , але я вважаю, шо він так думав , коли ці одумки " наряжал в словеса благородные".

    "Я думаю, що він думав....". Тут вже точно "дурість кожного видно".
 • 2006.08.02 | Correct

  По ЕСЕСЕРУ часом не тоскуєте?

  Бо якщо не зробите, як каже Ющенко, будете в есесері за якихось 5 років. Якщо хочете жити в безпросвітній росії, то живіть, а ми вже своє відмучили.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | sFERA

   Re: По ЕСЕСЕРУ часом не тоскуєте?

   в беспросветной России сейчас моя девушка - а точнее в Волгограде. Впечатления очень даже . Там получше чем в Донецке , ну и естественно чем в любом другом городе кроме Киева))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.02 | Correct

    На що натякаєте?

    На есесер?
    Дякую.
    У мене немає дівчини в Любліні, але там іще краще ніж в бувшому есесері.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.02 | sFERA

     Re: На що натякаєте?

     Correct пише:
     > На есесер?
     > Дякую.
     > У мене немає дівчини в Любліні, але там іще краще ніж в бувшому есесері.

     Так и в России лучше. Там даже лучше чем в Люблине - а знаете почему? Потому что тамошняя молодежь на мечется по Анлии и Ирландии на заработки , а вполне может зарабатывать и дома. Еще штришок - с 18 20 лет в России молодые люди уже живут отдельно,не все конечно, но по сравнению с Украиной это бросается в глаза . О чём это говорит?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.02 | Correct

      Не кажіть тільки, що в Росії

      вищі зарплати, культура, демократія ніж в Польщі.
      Може по Волгограду ввечері можна ходити не з відключеним мобільником, бо по Пітеру не можна, це сказав пітерець, який у нас на заході гостює.
     • 2006.08.02 | Volodymir

      Свобода і щастя - вона внутрях голови (/)

      ФСБ сделает российские порты труднодоступными. Для всех
      02.08 09:45

      В некоторых районах граница погранзоны сдвинулась с прежних 5 до 30 км. Между тем пределы погранзон в ближайшее время будут расширены во всех приграничных субъектах - соответствующие приказы уже подписал директор ФСБ Николай Патрушев.

      Новые правила передвижения в погранзонах будут утверждены в конце августа. В результате Россия фактически вернется к практике режимных приграничных зон времен СССР, а Федеральная служба безопасности получит полный контроль над огромной территорией, пишет сегодня "Коммерсант"

      Следует отметить, что готовиться к этому Федеральная служба безопасности, в ведение которой пограничная служба была передана в марте 2003г., начала уже давно. В 2004г. поправками в закон "О государственной границе" право устанавливать и обозначать пределы пограничной зоны было передано от органов исполнительной власти субъектов РФ к ФСБ. Чуть раньше из статьи 16 закона "О госгранице", касающейся правил пограничного режима, исчез пункт, устанавливающий, что ширина пограничной зоны не должна превышать пяти километров. В новой редакции закона 16-я статья лишь оговаривает, что в пятикилометровой зоне пограничным режимом устанавливаются правила "хозяйственной, промысловой и иной деятельности, проведение массовых общественно-политических мероприятий".

      Однако к практическому расширению погранзоны ФСБ приступила только в этом году. Причем делалось это в несколько приемов - начиная с марта этого года Н.Патрушевым были подписаны 4 пакета приказов, определяющих новые пределы погранзон для каждого региона.

      Первый пакет был подписан 2 марта и касался расширения приграничных зон в 11 субъектах на юге России. В частности, в этом пакете речь идет о республиках Дагестан, Калмыкия, Ингушетия, Северная Осетия, Кабардино-Балкария, Карачаево-Черкесия и Чечня, а также Краснодарском крае, Астраханской, Ростовской и Волгоградской областях.

      Второй пакет приказов директора ФСБ датируется 14 апреля и касается дальневосточных регионов. В нем помимо Приморья упоминаются еще девять приграничных субъектов - Хабаровский край, Якутия, Корякский и Чукотский автономный округа, а также Сахалинская, Магаданская, Амурская, Камчатская и Еврейская автономная области, где пределы пограничной зоны также значительно расширяются.

      Третий последовал 2 июня и коснулся 14 субъектов. В нем речь идет о семи северных территориях -- Карелии, Мурманской, Псковской, Ленинградской и Архангельская областях, Ненецком автономном округе, а также о западных и восточных приграничных регионах - Брянской, Белгородской, Самарской, Курской, Саратовской, Оренбургской, Воронежской и Калининградской областях.

      Последний пакет приказов директора ФСБ был обнародован 22 июля, хотя датируется еще 16 июня. В нем устанавливаются новые пределы погранзон в сибирских регионах - республиках Бурятия, Тува и Алтай, Ямало-Ненецком и Таймырском автономных округах, Курганской, Челябинской, Новосибирской, Омской, Читинской и Тюменской областях и Алтайском крае.

      Согласно этим приказам, пятикилометровая пограничная зона в некоторых регионах расширилась до 30 км. Помимо Приморья под расширение попали, например, Кабардино-Балкария, где пограничная зона в поселках Верхняя Балкария и Безенги выдвинулась до 30 км, Чечня, где погранзона в Итум-Калинском и Шаройском районах в хуторах Хачарой-Эхк и Хакмадой установлена соответственно в 17 км и 15 км от границы с Грузией. В Ленинградской области в Сланцевском районе погранзона установлена приблизительно в 20 км, а поселок Лебяжье Ломоносовского района, который также попал в погранзону, вообще находится на побережье Финского залива примерно в 90 км от границы. В некоторых районах Ростовской области погранзона в среднем расширилась на 10 км, а в Мурманской области вдоль границы с Норвегией и Финляндией, согласно указу, устанавливают полосы местности шириной 25 км вдоль морского побережья РФ.

      Таким образом, по охвату приграничных зон Россия фактически вернулась к ситуации советского времени. Если предположить, что средняя глубина погранзоны составит 15 км, то в ведении ФСБ окажутся 550 тыс. кв. км территории России, что соответствует площади такого государства, как Франция. Только вдоль сухопутной границы (не считая морской береговой линии) в погранзону попадут порядка 330 тыс. кв. км (территория Финляндии). Вся эта огромная территория попала в ведение ФСБ, которая теперь вольна не только ограничивать право граждан на въезд и их передвижение в ней, но и контролировать любую хозяйственную деятельность на этой территории.
     • 2006.08.02 | kievlyanka

      Re: На що натякаєте?

      А Вы не боитесь, что в России (где по-Вашему лучше) человека, которого вы поддерживаете (mukolka)(как можно понять из Ваших постов), согласно закону о борьбе с терроризмом, подписанному ВВП, уже можно посадить. Вы хотите подобных законов в Украине? Спасибо, не надо.
      Мы хотим, чтобы по всей стране, в том числе и в Донецке, было также хорошо, как и в Киеве, и даже лучше. А Вы хотите, чтобы везде стало как в Донецке.....
      Хороший старый анекдот:
      1917 год, 25 октября. Шум на улице. Графиня (внучка декабриста) посылает горничную узнать в чем дело. Горничная возвращается:
      -Революция, барыня!
      -И что хотят?
      -Чтобы не было богатых!
      -Да. А мой дед на Сенатской площади хотел, чтобы не было бедных.
      Почувствуйте разницу.
     • 2006.08.03 | один_козак

      Re: На що натякаєте?

      sFERA пише:
      > Еще штришок - с 18 20 лет в России молодые люди уже живут отдельно,не все конечно, но по сравнению с Украиной это бросается в глаза . О чём это говорит?

      О том, что вы в удачную точку России посмотрели.))
  • 2006.08.02 | Забойщик

   Пане Correct ! Только нагнетать не надо....

   02-08-2006 17:10, Correct
   По ЕСЕСЕРУ часом не тоскуєте?

   Бо якщо не зробите, як каже Ющенко, будете в есесері за якихось 5 років. Якщо хочете жити в безпросвітній росії, то живіть, а ми вже своє відмучили.

   ----Я не мучился при СССР. Хорошо зарабатывал и безбедно жил. НО....
   Я туда ,назад, в СССР, НЕ ХОЧУ. И сделаю многое чтобы туда не попасть.
   Я не хочу никакого равенства,когда человек на котором держится нормальная работа оборудования цеха и работающий рядом с ним бездельник,получают РАВНУЮ зарплату. Я не хочу больше чтобы какой-то дядя вместо меня решал ЧТО мне читать , а что читать ниЗЗЗЯ. Я не хочу , чтобы какой-то дядя вместо меня решал какие мысли правильные, в какие нет.Я не хочу очень много из жизни той страны.
   ----Да ,я был тогда намного моложе, я был счастлив,НО... Это НЕ повод,чтобы возвращаться туда. Молодость всё равно не вернуть.
   -------Я не хочу проклинать ту страну. Мы в ней жили,работали,любили... Но её НЕТ. И слава Богу,что нет. Ведь не страдаем же мы, что растаял прошлогодний снег. Такова его судьба!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.03 | один_козак

    Браво.

    Знаєте, поки я жив в СРСР, то здавалося, що про краще годі мріятию От би ще були не видушували українську мову, та ще б не змушували скидати хрестики та вдягати піонерскі "галстуки"... А Афганістан, Сирія, Ангола - то так треба. І дебілуваті "лінійки" та комсомольські збори - то від безідейності мас вони такі дебілуваті, бо Ленін давно вмер...

    Але в серпні 1991 року, навіть ще не поживши в незалежній Україні, чогось так гостро зрозуміло стало, як воно не хочеться назад, до тієї казарми! До смерті не хочеться. Як бачимо, не всі так сприймають дійсність. Комусь "ходити на роботу" є набагато цінніше, ніж бути господарем своєї країни.
 • 2006.08.02 | Павло

  Мені стало цікаво....

  mukolka пише "Ваш Президент"

  Цікаво було б знати, як звати президента mukolkи: Путін, Лукашенко чи може, Янукович? І ще цікаво - громадянином якої країни він є: Росії, Білорусі? Бо в Україні поки що один президент - Ющенко.

  І ще, цікаво, що mukolці відомо про НАТО. Чи хоч знаєте як ця абревіатура перекладається. Чи відомо mukolці що це оборонний союз?

  Чи може Вам, mukolka, хочеться розтягнути Україну по федераціям. То ми вже таке проходили 1000 років тому назад. За часів Руси. Коли було багато князівств. З шкільної історії ви мали б знати, до чого це призвело - до монголо-татарського поневолення. Невже ми знову маємо наступати на граблі?

  Чи забороняє Вам, mukolka, хтось розмовляти російською мовою? Може Вас пригноблюють за мовною ознакою? Чи може Ви принципово не хочете знати української мови, проживаючи в Україні? Хай українці вчать російську мову, а я українську не буду, бо я крутіший за них... Отака "двомовність"...

  Чи може Вам дуже хочеться росіянам газову трубу віддати? Але ви маєте знати, що, якщо буде тимчасово трохи дешевший газ, то це не вам буде вигідно, а лише тим, хто володіє підприємствами хімічної та металургійної промисловості. Таким чином "труба" належить зараз державі і держава одержує з неї прибутки, а в іншому разі прибуткі підуть у кишені власникам зазначених підприємств. А росіяни молодці. Спочатку у білорусів трубу частково забрали, а тепер ціну на газ піднімають до 200$. Щира дружба... Це вони діють під гаслом "Що твоє, те й моє, а що моє то не твоє".

  Можливо Вам, mukolka, треба визначитися, в якій країні ви хочете жити і що Вам більше потрібно. Швидше всього не в Україні. І від того, що в Україні не буде української мови та помісної церкви, Україна не буде членом НАТО, вам краще не житеметься.
 • 2006.08.02 | Correct

  Чому не надо, надо

  Якщо ситуація гребе в сторону есесера(ч/з єеп), то так треба і казати, і не міндальнічати. У вас може на сході, таке життя в есесері, не вважалось поганим, але на заході ще всі живі, хто втратив своє майно завдяки совєтам. І не тільки майно, а й 50 років європейського життя.
  Або просто втратив життя.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | mukoka

   Так ! Пригноблюють та забороняють

   Чи забороняє Вам, mukolka, хтось розмовляти російською мовою? Може Вас пригноблюють за мовною ознакою? Чи може Ви принципово не хочете знати української мови, проживаючи в Україні? Хай українці вчать російську мову, а я українську не буду, бо я крутіший за них... Отака "двомовність"...
   ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

   Так гнобять! В нашому місті хоч день ходи вулицями, у будь-якому районі не почуеш жодного слова українською. Але у місті, де 99,9% вважає себе російськомовними, серед середніх навчальних закладів залишилося лише 10% де навчання здїйснюється російською. Я вже не кажу про коледжі та ВУЗи. Шо це не дескримінація.

   Цитата: "
   І ще, цікаво, що mukolці відомо про НАТО. Чи хоч знаєте як ця абревіатура перекладається. Чи відомо mukolці що це оборонний союз?
   ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

   от от про шо я й казав... на сході , по-вашому, лише бидло живе, яке харчується лише тим, шо в носі надлуба...

   Стосовно нато я навіть й казати не хочу не чого! Воно для мене наче померлий, а про таких або нічого, або добре. Доброго не скажу, отож помовчу. хіба шо скажу - після Югославії-1999 нато для мене кровний ворог, бо сам маю српську кров ( і тільки не треба мені починати словесне блювотиння від Тарасюка, мовляв, шо ви на Српію вказуєте - вона ж сама декларує вступ до нато. То не нарід српській декларує, а подпіндоське кіревництво Српії, дуже схоже на наше)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.02 | harnack

    Re: Так ! Пригноблюють та забороняють

    Гей, пане Миколо, одна спільна мова забеспечує функціональність держави та комунікаційність у її громадян. Я наприклад не володію російською, як і ціла діаспора - то для мене пів-Ккраїни не є Україною. Смислові однозначності тільки й так можуть устійнитись, стабілізуватись - через спільну державну українську мову. Уже й не розбазікуючись про штучні історичні та політичні каузальності які занапастили мову та державу. А як ви гадаєте - у Сербії чи Хорватії (чи Румунії чи Польщі чи в Канаді) українці мають вибір не виховуватись на тамтешніх державних мовах? Соціалізація громадян би провалилась, як і функціональність отих держав... Українці б там були жалюгідними недоріками та маргіналами... Всяка системна освіта держави й є за своєю природою "примусовою"... Відмовтесь од всіляких утопізмів... Отож - саменькі схаменітесь!
   • 2006.08.02 | Shadow

    Re: Так ! Пригноблюють та забороняють

    > хіба шо скажу - після Югославії-1999 нато для мене кровний ворог, бо сам маю српську кров

    Ты беспросветный совок, у тя до сих пор НАТО = "потенциальный противник". Сколько можно воевать, мля? 70 лет жили в казарме...

    О Югославии - ну и как тогда по-твоему надо быдо прекращать кровавую резню на Балканах? Как? Попросить Милошевича перестать? Дык, просили, а он жыж не понимал, зараза.

    Я так понимаю, что у таварисча срба уже есть куча оправдательных сказочек класса "они сами начали". Вот ссылка

    http://en.wikipedia.org/wiki/Srebrenica_massacre

    таварисчу србу стоит нажать на этой странице "In other languages: Српски / Srpski", а то хто его знает - может он не читает на языках потенциальных противников...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.02 | Shadow

     Re: Так ! Пригноблюють та забороняють

     Кстати я сам еще раз перечитал страничку про резю в Сребренице. Сцуко, волосы дыбом стоят от ужаса...

     И они делали ТАКОЕ с ГРАЖДАНСКИМИ, практически рядом с нами, в конце ХХ века, и этот сраный Брюссель еще рассусоливал??
    • 2006.08.02 | mukoka

     Шо ото ти мені тулиш лінки ...

     Шо ото ти мені тулиш лінки сайтів , які зомбоють свідомість людей так, як потрвібно заходу!? Менні оті лінки не потрібні! Ти хоча б раз був у колишній Югославії? Відповідь очевидна - ні...

     Я ж там бів за останні 10 років 8 разів і на власні очі бачив шо там коїлося... Був й в Косово ... бачив , як так звані "миротворці" солдати країн нато посміхаються й відвертаються у той час , як схиблені албанці закидують наш автобус, узнавши ,шо в ньому їдуть кляті провославні з України та Росії... Бачив у шо при мовчазному сприянні перетворили Косово - край який важить для Српії не менше , ніж для нас , скажімо, Хортиця, чи Лавра київська...

     коротше кажучи, усе шо було на Балканах це все наслідки агресивної політики головного гравця північно-атлантичного ал"янсу - Піндостану.

     І до речі... Не твоє соб ... діло чому я, мої однодумці на сході не хочимо до НАТО ... ми не хочимо й все... і не вам клопам помаранчевим лізти нам у голову й душу своїми прищавими писками та брудними руками, аби перевиховувати нас...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.03 | один_козак

      Нє, тепер без іронії...

      Де ви, такий гарний, такої української мови набралися? Аж західняцької злегка.
     • 2006.08.03 | один_козак

      Re: Шо ото ти мені тулиш лінки ...

      mukoka пише:
      > Шо ото ти мені тулиш лінки сайтів , які зомбоють свідомість людей так, як потрвібно заходу!?

      А як належить зомбувати людей? Чиста па-савецки: "Мы на горе всем буржуям мировой пожар раздуем?" Все хахлы - придатили? Киев - родіна масквичей? Масква - третий Рим? Хвйодоровіч - наш атєц радной?))

      > Я ж там бів за останні 10 років 8 разів і на власні очі бачив шо там коїлося... Був й в Косово ... бачив , як так звані "миротворці" солдати країн нато посміхаються й відвертаються у той час , як схиблені албанці закидують наш автобус, узнавши ,шо в ньому їдуть кляті провославні з України та Росії...

      А чим вони вас закидували, камінцями чи помідорами? І ще цікаво, як ви думаєте, якби в автобусі були православні ж греки, румуни або болгари, то їх би теж закидували?

      > Бачив у шо при мовчазному сприянні перетворили Косово - край який важить для Српії не менше , ніж для нас , скажімо, Хортиця, чи Лавра київська...

      О! Так ви оце завжди пам'ятайте. Особливо нагадуйте собі тоді, коли московські агенти розкручують тему федерастії.

      > І до речі... Не твоє соб ... діло чому я, мої однодумці на сході не хочимо до НАТО ... ми не хочимо й все... і не вам клопам помаранчевим лізти нам у голову й душу своїми прищавими писками та брудними руками, аби перевиховувати нас...
      Дядьку, з вами розмовляють не собаки, а громадяни України. Не влаштовує, то підкажіть, у який бік вам квитка купити - на Бєлград чи на Москву.
  • 2006.08.02 | sFERA

   Re: Чому не надо, надо

   Correct пише:
   > Якщо ситуація гребе в сторону есесера(ч/з єеп), то так треба і казати, і не міндальнічати. У вас може на сході, таке життя в есесері, не вважалось поганим, але на заході ще всі живі, хто втратив своє майно завдяки совєтам. І не тільки майно, а й 50 років європейського життя.
   > Або просто втратив життя.

   Здесь ты прав - потому что на востоке в то время был мощнейшая промышленность, люди получал в общем неплохие деньги и по рассказам в принципе любой ,кто работал, мог позволить себе вечерком слетать в Москву погулять и утренним рейсом вернуться. У вас же никогда ничего не было, хотя Львов я слышал в то время жил НАМНОГО лучше чем сейчас. Я был там зимой - меня очень сильно удивило что на улицах света нет вообще!! А местная молодежь по одежде и прическам сильно напоминает какую нибудь Горловку донецкой области. Хотя люди в общем понравились.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.03 | mukoka

    Ти мені " сцилу" на вік, а я тобі...

    ось таке... читай там багато цікавого ... а головне - все правда

    http://usatruth.by.ru


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua