МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кушнарьйов готовий на перевибори

08/02/2006 | Moro
"Моя позиція – не варто витрачати час на дискусії з президентом. Треба дати йому відпочити в Криму, а за цей час розгорнути штаби, а на нових виборах отримати абсолютну більшість", - додав він. - http://pravda.com.ua/news/2006/8/2/45480.htm
Тим часом социки - http://pravda.com.ua/news/2006/8/2/45486.htm і комуністи - http://pravda.com.ua/news/2006/8/2/45451.htm закатують істерику.

Відповіді

 • 2006.08.02 | Манул

  Re: Кушнарьйов готовий на перевибори

  "ПР" в разі нових виборів не вийде навіть на 30 %: старі гасла (мова, федералізація,Росія тощо) вони використали сповна, нових немає і не буде, фора на боці помаранчевих сил, адже вони виступають в ранзі переможців. Янукович двічі вже програв і ніколи (ніколи!!!) не виграє за визначенням, - судимість з нього знято на законних підставах чи ні, значення немає: в США сенатська комісія не затвердила кандидатуру на посаду заступника помічника Президента США тільки через те, що 30 років тому в супермаркеті він приховав від сплати якусь річ вартістю $12, і цей факт було виявлено при розгляді його кандидатури. А тут колишній гоп-стопник може очолити Уряд! Маємо історичний прецедент - Гітлер теж сидів у тюрмі до того, як переміг на виборах і став канцлером і фюрером. Хто його підтримував? - чи не прямі аналогії з Януковичем? А оточення Януковича: Азаров, Кушнарьов, Клюєв, Колесніков, Ахметов тощо? - чи й тут немає аналогій?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | Moro

   My be, а my і не be

   Звлжить від багатьох факторів - чи будуть разом НУ+БЮТ, як вестимуть команію, який буде задіяно медіаресурс, як впливатимуть закородонні чинники.
   ШШанси розгромити ПР є - так само як і програти.
  • 2006.08.02 | Чучхе

   З Гітлером тут асоціяції прямі

   особливо якщо згадати, як тогочасна "коаліція" нав"язувала цю кандидатуру Гінденбургові

   зате багато людей і зараз кажуть, що Гітлер прийшов до влади демократично і законно
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.02 | Манул

    Re: З Гітлером тут асоціяції прямі

    Чучхе пише:
    > особливо якщо згадати, як тогочасна "коаліція" нав"язувала цю кандидатуру Гінденбургові
    >
    > зате багато людей і зараз кажуть, що Гітлер прийшов до влади демократично і законно
    Гітлера підтримував Сталін, згадаймо промову Молотова, до того ж Сталін допоміг Гітлеру розгромити соціал-демократичну опозицію в Німеччині з надією, що Гітлер візьме до коаліції комуністів. Що з того вийшло, відомо.
    США, Франція, Велика Британія, фінансові кола цих країн підтримували Гітлера, заплющили очі на "Мюнхенську змову", вважаючи, що він до влади прийшов "законно" і що його "націонал-соціалізм" є "риночним".
    Сьогодні ті ж країни заявляють, що вони готові співпрацювати з Януковичем, якщо він стане прем'єр-міністром, оскільки він, на їх думку, переміг "законно" і його економічна програма є "риночною". Західні країни не взяли до уваги те, як Гітлер йшов до влади, його "ночі ножів", "скляні ночі" тощо, з якими гаслами він йшов до влади, як свій люмпен-електорат він перетворював у фашистів.
    Янукович за своєю особистістю - не Гітлер, Лукашенко - теж не Гітлер, як і Путін. Утрьох вони - новий Гітлер, загроза появи нового фашизму у глобальному масштабі. За Януковичем, Лукашенком, Путіним сьогодні стоять ті ж страти, які зробили Гітлера фюрером, які стали тим, що називається фашизм. Країни Північної Атлантики сьогодні цього не розуміють.
    Читайте Дугіна, а також програми тих "євро-азійських" сил і речників, які сьогодні підтримують Януковича, у тому числі і біля Верховної Ради, і уявляйте, що буде з Україною в разі перемоги Януковича.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua