МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як підставили Секретаря РНБОУ Володимира Горбуліна його підлеглі

08/02/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В останньому номері „Дзеркала тижня” з’явилася стаття Секретаря РНБОУ Володимира Горбуліна під промовистою назвою „Український фронт четвертої світової війни”, де автор на цілу шпальту газети занурюється у нетрі геополітичних конструкцій, дуже схожих на ті, якими завалений російський Інтернет. Ідеї, викладені у статті українського академіка, чесно кажучи виглядають досить дискусійними і неоднозначними. Але менше з тим, кожен має право на свою власну думку. Втім,яким було здивування, коли нам на очі потрапила стаття Андрія Мішина, „Ситуация на Украине как зеркало четвертой мировой войны”, яка знаходиться на тираспольському сайті „Лента ПМР” (одному з офіційних сайтів придністровських сепаратистів). Цей варіант – спеціально перероблена для придністровського сайту версія, що була початково надрукована в Гранях плюс.

Виявляється, що як мінімум третина статті пана Горбуліна повністю співпадає зі статтею Мішина. Враховуючи той факт, що Мішин є підлеглим пана Горбуліна, не важко зробити висновок, хто саме занурив українського академіка у нетрі геополітичних казок російського розливу. Хотілося б побажати пану Горбуліну надалі більш ретельніше підбирати собі спічрайтерів, аби не потрапити в халепу з такими українськими горе-політолухами.

Відповіді

 • 2006.08.16 | alex_ingrem

  Re: Як підставили Секретаря РНБОУ Володимира Горбуліна його підлеглі

  Os zvidky material perepysuvav/splagiatuvav?/ Mishyn:

  http://archipelag.ru/geopolitics/piryadok/terror/fourth/

  Stattia staren'ka, datovana 2003 rokom.

  Ot takyj sobi "lanciuzhok plagiatu".
  Sumno, shcho imenem sekretaria Radu Nacbezpeky i Oborony pidpysujut shmatky tekstiv iz saitu rosijskyh nacystiv :(.

  Vid takyh novyn bud-jaka nostalgija propadaje. v krajniomu razi ponostalguvaty mozhan z plashkoju Oboloni, kuplenoi v magazyni za rohom. Tilky chy ne bude vona nazyvatysia nevdovzi z moskovs'kym akcentom ABALON', pry takiy nacionalniy oboroni i bezpeci??
 • 2006.08.16 | Komrad

  Ne nado la-la!!!

  Стаття Горбуліна містить посилання як на Андрія Мішина так і на Араса Джангира. Чи політичні окуляри не дозволяють вам відрізнити цитати від власних висновків? те що ви не погоджуєтеся з тезами матеріалу - не означає, що це "російські казочки".
  В інтервью НТВ Горбулін цитував Мішина (називаючи його прізвище) і зазначив, що поділяє його думку щодо Четвертої світової війни. А свою статтю назвав розвитком теми, яка є актуальною для сучасної України.
  Горбулін завжди виступав за "здоровий ізоляціонізм" без диктату Росії, США чи ЄС.
  Такщо не перекручуйте!!!

  Василь Копнін, член партії державного нейтралітету України
 • 2006.08.16 | Moro

  На жаль, це не "казочки"

  Україна справді в скрутному стані( з геополітичної точки зору) - то факт.
  Але фактом є те, що ТАК БУЛО ЗАВЖДИ - раз, а два - головні актори "театру військових вій четвертої світової війни" також не в кращому стані.
  Ніхто достеменно не може сказати, чим це все закінчиться.
  Часом буде здаватися - ось "перемога" поруч - але то виявиться ілюзією(нічого не нагадує?), чи навпаки - все пропало! - а, виявляється, що навпаки - то і був вихід...
  Висновок : Роби, що потрібно, і будь, шо буде...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.17 | Степан

   Re: На жаль, це не "казочки"

   Не казочки, що Україна займає геополітичне положення і має геостратегічне значення для Росії. Всі процеси були промодельовані з часів комуністичної доби. Багато інститутів по всьому СРСР займалися саме сттратегічними дослідженнями. І академіки в ціх інститутах мали звання генералів КДБ і асперантура була як агентура. Відомі вчені в цій галузі - академік Є.Примаков, В.Горбулін і багато інших відданих справі "науковців" і зараз очолюють різноманітні інститути стратегічних дослідженеь. І працюютьь вони на єдину задачу. Ми і раніше писали за Горбуліна як людину причетну до знищення електроніки та інших стратегічних галузей в Україні. Всі високотехнологічні і перспективні наукові проекти в Україні розбавлені російською присутністю. Супутники, інформаційний та радіочастотний простір, системи навігації, присутність російських війск, офшори і технопарки, енергозалежність все це тактика перетворення України на економічно проблемну країну. При такому патронаті Україна ще довго не буде мати можливості займатися разбудовою власної державності. Поки в державних структурах і РНБО У будуть зрадники і чужі академіки Україною ще довго будуть маніпулювати комунобандити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.17 | Moro

    А може вам... того.. на секретаря РНБО?

    Це все фігня, що Горбулін прийшов із перших осіб космічної галузі - що вже як мінімум гарантує певний рівень (що вірно і для Кучми, також) - главноє, шоби кастюмчік сідєл і мисля була правильно заточєна!...
   • 2006.08.18 | Степан

    Спочатку люстрацію для очищення України від зрадників.

 • 2006.08.20 | ГРАД

  Чомусь не відкривається стаття. Даю лінк.

  http://www.zn.kiev.ua/nn/show/608/54109/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua