МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цьогонічний виступ Ющенка (конспектував Лесь Подерев`янський)

08/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
ті з наших читачів, хто не дочекався вчорашьного виступу Президента України, чесного, прозорого і послідовного політика, втілювача ідеалів Майдану та гаранта національної безпеки, з руками, які ніколи нічого не крали, а саме Віктора Андрійовича Ющенка, мають нагоду ознайомитись з основними тезами виступу завдяки пророцьким зусиллям неповторного українського митця Леся :

"Є така казка про півника і котика, що жили у лісі. Лисичка там хотіла з’їсти півника. Власне все побудовано на цьому сюжеті. Замість півника і котика у мене є два підараси, Василь і Петро. Такі собі неформали, які втекли од недосконалості світу у ліс, але сучасний глобалізм і цивілізація їх дістали й там. Людожер Микита хоче з’їсти Петра саме з ідеологічних міркувань. Усе своє життя він бореться з глобалізмом і боротьбу цю чомусь пов’язує з підарасами. Але все це має щасливу розв’язку. Людожери стають підарасами, себто добро перемагає зло."

решту стенограми подій, що трапилися цієї ночі, але були зафіксовані Митцем ще в січні, читайте тут.

Відповіді

 • 2006.08.03 | Катерина

  Re: Цьогонічний виступ Ющенка (конспектував Лесь Подерев`янський)

  Это просто ужас!!!!! Что ждет нашу несчастную страну и наших детей ?
 • 2006.08.03 | националист

  Re: Цьогонічний виступ Ющенка (конспектував Лесь Подерев`янський)

  Не надо нам такого президента , его поимели из-за его жадности 2 месяца не мог премьера назначить и если его выкинут на помойку истории то будет правильно
 • 2006.08.03 | Следопыт

  Ющенко нас всех продал

  Ну что господа, я все таки был прав, говоря о том, что Ющенко не достоен своей нации? Прав был, а Вы не слушали. Продал он нас всех, за свое спокойствие, за свою сытость, за гарантии, в случае чего (как Кучма). Оранжевая сказка закончилась, во имя объединения Украины, блин. Только вот объединить вора и честного человека вряд ли возможно, ведь не станет вор от этого честнее, а честный не станет вором. Но видно нашему (точнее уже ихнему) гаранту этого не понять. А какая была надежда... Будь он проклят, предатель.
 • 2006.08.03 | Джо

  Где можно излить?

  Господа, где наиболее рационально разместить свое мнение о нашем драгоценнейшем Гаранте, чтобы он с наибольшей вероятностью его увидел?
  Присоединяюсь к Обкому - Йусчинка в Харужеффку!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua