МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Апокаліпсус, - іспит віщих таланів

08/03/2006 | Мірко
Від кінця березня не брав участі в дискусіях про формування уряду. Обчислив зараз по виборах. Нераз здалека краще видно!

Гілка із 28-го березня:
http://www2.maidanua.org/news/index.php3?bn=maidan_arch&site=maidan
______________________________________________________________________

"Апокаліпсус"

Подивімся на цифри які підраховані по 63 відсотках протоколів. Наявна ще одна можливість.

Якщо Мороз був підставив ногу помаранчам ще рік тому, пропхавши свою злозвісну рехворму до конституції, то чому не міг би зіграти ролю пятої колони і цей раз? Якби Мороз запропонував ПРУ і Комуністам коаліцію, то якраз була би в них більшість. Може лише на 4 голоси, але таки більшість. І ефективна більшість, бо НСНУ та БЮТ ніколи згоди між собою не знайдуть.

Це не аж так дивно. Мороз може з часом зрозумів що Ющ був наставником Кучми, (а Мороз Кучму ненавидить). На тему реформи Мороз і Тимошенко вже давно були посварилися. Мороз ні тризуба ні синьо-жовтого прапору не звик узнавати. (памятаєте як завзято боровся за совкову символіку.) Виходить цілком природне Ліво-Східне об'єднання.
На першій черзі в них буде зміна офіційної мови, а далі офіційного гербу та прапору, і -зут альор- з України зроблять Южнаю Рассію, і всім буде вигідно. Політики не будуть мучитися вивчанням чужої мови, УПА як і були для них бандитами, такими й лишуться. А поворот совку - московської імперії тішитиме якраз ту половину громадян, що ці блоки підтримували. І Ахметов і Міттал тішитимуться дешевим ґазом. Цілий Крим дадуть Пуціну в аренду на 99 років, як плату за дешевий ґаз. І хто тому спротивиться. Ющенко пальцем не рушить. Юля навряд чи вбиратиме мазепинку на косу і вирушатиме з автоматом на Донбас.
Ні. Знайшовся стабільний, ефективний компроміс.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua