МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ніхто не звернув увагу?

08/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На те, що тексту начебто підписаного Універсалу до сих пір немає. Але, навіть якщо б він був - немає жодних гарантій того що його будуть виконувати.

У Ющенка у ВР вже немає механізмів, які він міг би використовувати для гарантування виконання Універсалу.

"Любі друзі", отримавши посади в уряді Януковича, стають заручниками "більшості" і охоче підуть на співпрацю, аби такі посади втримати.

Можна стверджувати також, що Ющенко не зможе скористатися наявними у нього ресурсами для того щоб не допустити до повернення ситуації до рівня 2004 року або ще гірше. Це занадто складна задача для команди, яка про..мотала всі переваги, отримані після перемоги в 2004 році.

Зате майже напевне, "донецькі" вже найближчим часом почнуть інтенсивно розрівнювати політичний та економічний пейзаж на свою користь: руки у них після затвердження уряду Януковича будуть розв"язані на рік.

І можливо найсерйозніше - збільшується загроза апатії та депресії, особливо в середовищі активних людей.

І все ж, головна проблема не в цьому - а в тому що значна частина з нас дозволила втягнути себе в ситуацію, коли ми сиділи і спостерігали за рішеннями однієї людини, або однієї партії - якими вони будуть, такими? не такими? Коли насправді порібно було боротися за створення політичної системи де громадяни ніколи не будуть заручниками рішень однієї людини, однієї партії або навіть цілої ВР.

Відповіді

 • 2006.08.03 | Стась

  Більш того

  Унверсал не підписано. Його лише "ратифіковано" (якесь таке незрозуміле формулювання).

  Не буду дуже здивований, якщо партія регіонів збереться та й вирішіть, що Янукович перевишів свої повноваження, бо йому не надавали права таке підписувати, тому ца "ратіфікація" нічого не варта і президент, якщо бажає, може підписати універсал у редакції, де не передбачений вступ до НАТО, а натомість - повний ЄЕП, друга державна мова та федералізація.

  Чи може президент у такому разі відкликати подання? Чи схоче? Чи вистачить волі?
 • 2006.08.03 | Ольга Жмудовська

  Re: Ніхто не звернув увагу?

  Я звернула. І думаю, що після затвердження Януковича сьогодні, у четвер ніхто нічого підписувати вже не буде. Ющенка знову, як завжди нає... тобто, обдурять - як після виборів 2002. Коли їх наче більшість, а вийшла меншість.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.03 | samopal

   Це буде другим ударом. Ой, сюрпізам, тоість...

   А про 2002-й ви згадали майже вчасно. Трішечки тільки пізнувато.
   А Ющенка тоді ніхто не "кинув". То він усіх "розвів".
   Вєрний син. Та ще й послідовний, мля...
 • 2006.08.03 | tmp

  В таком случае, имо,

  наиболее, конструктивная среди "несогласных" позиция сейчас у БЮТ - жесткая оппозиция и призыв к остальным поступать также.

  > Турчинов також заявив, що БЮТ у четвер запропонує всім депутатам, які не погоджуються зі створенням нової коаліції, приєднатися до єдиної парламентської опозиції, ініціатором якої стане ця фракція.

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/8/3/45528.htm
 • 2006.08.03 | Mykyta

  Ну є вже текст

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > На те, що тексту начебто підписаного Універсалу до сих пір немає. Але, навіть якщо б він був - немає жодних гарантій того що його будуть виконувати.

  А таких гарантій і непотрібно, бо і виконувати там нема що.
 • 2006.08.03 | один_козак

  Так давайте!

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > І можливо найсерйозніше - збільшується загроза апатії та депресії, особливо в середовищі активних людей.
  >
  > І все ж, головна проблема не в цьому - а в тому що значна частина з нас дозволила втягнути себе в ситуацію, коли ми сиділи і спостерігали за рішеннями однієї людини, або однієї партії - якими вони будуть, такими? не такими? Коли насправді порібно було боротися за створення політичної системи де громадяни ніколи не будуть заручниками рішень однієї людини, однієї партії або навіть цілої ВР.

  Я взагалі-то думав, що це товариство, що тут спілкується, для того й зібралося. Я помилявся?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua