МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ ЗВІТУВАТИМЕ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ОМЕЛЬЧЕНКА?

08/03/2006 | bu

За інформацією заступника голови Київської міської державної адміністрації Д.Басса, 4 серпня 2006 року має відбутися розширене засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), на якому буде розглянуто вимоги місцевої ініціативи “Кияни мають право – знати правду”.

Як заявив керівник Ініціативної групи з питань Місцевої ініціативи “Кияни мають право – знати правду” Вадим Мурачов, “під час останніх виборів, було доволі багато закидів у бік, тоді діючої Київської міської влади щодо, м’яко кажучи, неналежного виконання нею своїх повноважень. То ж, цілком логічним є те, що кияни хочуть і мають право, нарешті, дізнатися правду про реальний стан справ у місті”.

Головним питанням до розгляду у Київраді, учасники Місцевої ініціативи вважають “Звіт перед територіальною громадою міста Києва щодо діяльності Київської міської влади по забезпеченню інтересів територіальної громади міста та про стан соціально-економічного розвитку Києва за результатами діяльності Київської міської ради і Київської міської державної адміністрації протягом 2002 – 2006 років”.

На переконання учасників Ініціативи, “киянам, не зайве було б почути від нової міської влади відповіді, зокрема, на такі запитання:
1. Наскільки ефективно та чи в інтересах киян використовувались природні, трудові і фінансові ресурси територіальної громади міста Києва?
2. Чи справді в інтересах киян, на засадах доцільності, економності та ефективності здійнювалось користування і розпорядження майном територіальної громади міста Києва?
3. Чи забезпечувались інтереси киян при регулюванні земельних відносин у місті та чи в інтересах киян вирішувались питання будівництва в Києві?
4. Чи діяла міська влада в інтересах киян при виконанні своїх повноважень у сфері охорони навколишнього природного середовища і які, насправді, результати цієї діяльності, хоча би, впродовж останніх чотирьох років?…”.

На думку Вадима Мурачова, “вже сьогодні, місцеві ініціативи та такі форми безпосереднього волевиявлення народу як місцеві референдуми, загальні збори громадян й громадські слухання, мають стати нормою життя в містах і селах України, а також дієвим механізмом контролю за діяльністю місцевих влад з боку населення”.

“Результатом розгляду, або, з якихось причин, не розгляду запропонованої Місцевої ініціативи” – на переконання її учасників – ”стане відповідь, принаймні, на два запитання: чи насправді змінилася влада у Києві та чи змінилося її ставлення до інтересів киян?”.

Контакти:
Ініціативна група з питань Місцевої ініціативи
“Кияни мають право – знати правду”
E-Mail: 4vlada@mail.ru, t.80504435045
(Вадим Іванович Мурачов)

Відповіді

  • 2006.08.03 | hrushka

    Дуже важливо!!!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua