МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Погляд з-за бугра : повна розпука

08/04/2006 | sravpes
Лондон ,я переглянув европресу про нашу тему,усвiдомив розчарування одних /нiмцi,англiйцi,поляки,балти/ а також прохолоднiсть iнших /франци,iспанцi та бенелюкс/. Що до приватних реляцiй - то всiх рiшення Ющенка неймовiрно осумило.Багато людей чекало на вхiд Украiни до Европи -pf- спрощений в'iзд родин та друзiв ,особливо з Галичини,що для них зараз неможливо. Дифiрамби пролунали лише з Росiйських СМИ,що,на жаль,передбачувалося але,як на мене, не тiшить зовсiм.Думаю,не радi й у Бiлому Домi- до NATO дверi все ще вiдчинено,але украiнцi не йдуть,бо щиро вiрять у власнi cили.На жаль,це не вiдбиваеться на Майдан Форумi.Гей ,панове & господа!Зупинiться,послухайте один одного,бо вашi набитi морди- те,що хочуть бачити /i бачать/ путiни та бушi.

Відповіді

 • 2006.08.04 | Andrij

  Здається зовсім не так

  Погляньте хоча б тут http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/5242860.stm.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.04 | sravpes

   Re: Здається зовсім не так

   не забувайте ,шановний ,що Ваш link -для BBC.А ця компанiя-рупор лейбористiв або про-американцiв.Я ж хочу нацiлити вашу увагу на вужчi кола людей - типових брiттiв,бюргерiв та працюючих етносiв,до яких я належу.А окрiм мене - багато полякiв,балтiв та рускiх.I iхня точка зору часом iнша.I ще , на ЧС за Украiну суппортували майже всi з цих общин,i це - дiйсно,правда. Тому ,що стосунки тут межи нами iншi анiж на Форумi Майдану, на що теж нацiлив би вашу увагу.З повагою...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.04 | TrollSeeker

    Не варто перейматись, у таффаріща погон відклеївся.

    http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1154572567&first=1154647270&last=1154636996
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.04 | sravpes

     Re: Не варто перейматись, у таффаріща погон відклеївся.

     Kазарменний гумор та запропонована добродiем тема розподiлу Украiни на Схiд та Захiд тут ,у Британii мало кого цiкавить.Украiнцiв зi Cхiдноi Украiни,щоправда менше i вiдвiдують вони швидше росiйськi церкви,анiж УП Церкву наЗах.Лондонi,чи то ,Боже упаси УК Церкву у Центрi мiста,можливо,живуть задалеко.Але то-на початках.З часом всi вiдвiдують однi одних у рiзних церквах i рub'ах ,у рiзних частинах мiста.Всiх своiх знайомих я запрошував у УК Церкву ,бiльшiсть з них /европейцi та латиноси/ дивувалися ,що тут -так ,як i в них.Iншi /рускi i cхiднi украiнцi/ -дивувалися,що iх тут не б'ють.А ще багато наших ходять до Московской РЦ, бо тут дають чудовий кагор до причастя.I я був та пив. Але ГОЛОСУВАВ за Ющенка.А тому сьогоднi -у розпачi.Маю багато дзвiнкiв та e-mail'iв - бiльшiсть з моiх негаличанських друзiв пiдбадьорюють та дiйсно спiвчувають: всi вони хочуть бачити Украiну в Европi. I повiрте,нiхто не наголошуе -Схiдну чи Захiдну.
  • 2006.08.04 | Englishman

   що саме "зовсім не так"?

   Ви бачите якусь радість/оптмізм у цій статті?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua