МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Першим заступником Януковича буде Порошенко? (\)

08/04/2006 | Englishman
Першим заступником Януковича буде Порошенко?


Сьогодні парламент затвердить Віктора Януковича прем`єр-міністром. Очікується, що його першим заступником стане Петро Порошенко.

У новому Кабміні «Наша Україна» одержить мінімум п`ять міністерських портфелів, фракція комуністів - два, а Соцпартія - три або чотири. Близько десяти міністерських посад дістанеться Партії регіонів. Петро Порошенко, як планується, займе пост першого віце-прем`єра.

Депутат «Регіонів» Олена Лукаш підтвердила, що на посаду першого віце-прем`єра обговорюється кандидатура Порошенка. Про це також повідомив депутат «Нашої України» Володимир Заплатинський. Прес-секретар Порошенка Ірина Фріз сказала: «Петро Олексійович зараз у великій політиці, і цього йому достатньо. Якщо будуть ухвалені остаточні кадрові рішення, він сам про це повідомить».

Планується, що міністри закордонних справ і оборони Борис Тарасюк і Анатолій Гриценко, яких Рада затверджує за пропозицією президента, збережуть свої портфелі. «Ці дві міністерські посади - конституційна квота президента. І вони залишаться в його розпорядженні», - сказав Гриценко, пояснюючи, що має намір залишатися на своїй посаді і далі.

Як відзначив один з лідерів Партії регіонів Євген Кушнарьов, «регіонали» ділитимуть пости в Кабміні так само, як і парламентські комітети - за принципом пропорційності. «Партія регіонів однозначно одержує більшість посад, хоча нам довелося піти на деякі компроміси і з «нашоукраїнцями», - пояснив Кушнарьов. В той же час, за словами Кушнарьова, «жорстких торгів навколо портфелів з президентом не було, тому що обидві фракції багато в чому мають єдине бачення по ряду професійних кандидатур, яких слід залишити в новому уряді». Серед таких кандидатур - міністри транспорту і економіки Віктор Бондар і Арсеній Яценюк.

Микола Азаров одержить портфель міністра фінансів і, можливо, буде одним з віце-прем`єрів. «Регіони» також одержать портфелі всіх паливно-енергетичних відомств, зокрема глав НАК «Нафтогаз України» і НКРЕ. Міністром палива і енергетики, за даними джерел, стане Андрій Клюєв, а главою Мінвуглепрому - Сергій Тулуб.

Соціалісти збережуть три посади - міністрів АПК, освіти і пост глави ФДМ. Як сказав депутат-соціаліст Віталій Шибко, «на своїх постах залишаться Олександр Баранівській, Станіслав Николаєнко і Валентина Семенюк». В той же час, за його словами, КПУ буде надано два портфелі в Кабміні. Швидше за все, це будуть портфелі міністра праці і соцполітіки, а також молоді і спорту.

Замість Юрія Луценка міліцію, як очікується, очолить Євген Червоненко. «Буду там, де буду потрібен країні. Я виступав і виступаю за широку коаліцію, і як вирішить президент, як вирішить коаліція, так я і вчиню», - заявив Червоненко.

Обком з посиланням на "Дело"

http://www.unian.net/ukr/news/news-162552.html

Відповіді

 • 2006.08.04 | Englishman

  Кушнарьов: оранжєвиє обізяни хотят власті вишє криші (\)

  Нова коаліція буде тільки після голосів за Януковича. Регіони шантажують нашоукраїнців?
  www.ПРАВДА.com.ua, 04.08.2006, 10:12, оновлено 10:15
  Про створення коаліції національної єдності буде оголошено після голосування по кандидатурі прем’єр-міністра.  Про це перед початком ранкового засідання повідомив один з лідерів Партії регіонів Євген Кушнарьов.

  "Якщо все піде за сценарієм, після голосування по прем’єру, буде оголошено коаліцію", - сказав він.

  При цьому, за словами Кушнарьова, питання щодо складу уряду на розгляд ще не вноситься, оскільки "це не є швидким процесом".

  "До того ж я не знаю. чи визначиться президент зі своїми кандидатурами на посади міністра внутрішніх справ і інші за квотою президента", - додав він.

  Він висловив сподівання, що склад кабінету міністрів буде затверджено "сьогодні-завтра".

  "Адже "Наша Україна" також хоче бути в уряді", додав він. На питання, наскільки "Наша Україна" цього хоче, він відповів: "Вище даху".

  В свою чергу лідер Партії регіонів Віктор Янукович прийшов у верховну раду у доброму гуморі.

  На питання, яким буде голосування у п’ятницю, він відповів: "Усі голосування будуть позитивними".

  Українська правда

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/8/4/45587.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.04 | ОРИШКА

   Ну що? плакати чи реготати?

   На ФУПі навели слова ПАПа про \"ніколи\" - янукович, ніколи - він з рігіонами і т.д.

   Мама дорогая, маски сброшены, под ними - РЫЛА.

   Петечка ПОР похрюкивает и бьет копытцами, с нетерпением ожидая жрачки.

   И что теперь будет 5-ый канал? Теперь дружно - ЮЛЯ - козел, который мешает нам жить?

   А как дышали!!!

   Где очечественные карикатуристы?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.04 | Степан

    Re: Ну що? плакати чи реготати?

    Так, шоколадні зайці на побєгушках у комунобандитів, видовище не для слабких жинок. Солодкого маловато.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua