МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Під гаслом примирення приховано об’єднання олігархічних кланів"

08/04/2006 | Tereshchuk
Львівщина завжди послідовно підтримувала Президента України Віктора Ющенка, його політичний курс на демократичний розвиток держави, інтегрування України у європейські структури. Програма Глави держави, з якою він здобув перемогу на президентських виборах, логіка його дій вселяли у нас та виборців Львівщини віру у те, що наша країна має європейське майбутнє і зможе вирватись з посттоталітарного, постколоніального простору.
Депутати Львівської обласної ради також завжди були послідовні у своїй підтримці обраного Президентом України курсу. На сесії ми одноголосно підтримали створення національно-демократичної коаліції, а після її руйнації – категорично вимагали від Президента дотримуватися своїх зобов’язань з передвиборчої програми.
Але сьогодні, після подання Президентом держави кандидатури В. Януковича на посаду прем’єр-міністра, не тільки депутатський корпус Львівської обласної ради, а й вся львівська громада виявилися введеними в оману. Бо ця особа, зважаючи на попередній досвід її діяльності, ніколи не була і не буде об’єднавчою для всієї України. Львівська обласна рада не сприймає уряду, який очолює порушник закону, головний фальсифікатор виборів!
Ми переконані, що під гаслом примирення України приховано об’єднання комуно-олігархічних кланів різних мастей, а також відвертих антиукраїнських сил, які ніколи не приховували своїх позицій. Для досягнення своєї мети вони готові підписати будь-який погоджувальний документ, щоб завтра його зневажити, як було розтоптано цінності Майдану, як вже сьогодні топчуть українську ідею, національну історію, культуру, духовність.
Завтра у політиці та економіці і далі будуть продовжуватися їх основні аргументи –автомат і кулак Калашникова.
Найвищим представницьким органом на Львівщині є обласна Рада і тому ми застерігаємо новітніх коаліціонерів від спроб політичних чи економічних репресій в Галичині та закликаємо усвідомити свою відповідальність перед Україною. Ми не допустимо повернення та реваншу одіозних осіб періоду кучмізму. Львівщина завжди була, є і буде найтвердішим форпостом української державницької ідеї і нікому не дозволить ревізію наших національних цінностей!
У зв’язку з цим закликаємо усі національно-демократичні сили, представлені у всіх регіонах та на всіх рівнях негайно розпочати процес об’єднання в єдину потужну національно-демократичну політичну силу. Бо тільки так ми можемо протистояти силам реваншистів та запобігти руйнації України та збереженню нашої національної ідентичності.
Львівська обласна рада вимагає від лідерів політичних партій НСНУ, НРУ, КУН, ХДС не входити в олігархічно-комуністичну більшість та утворити єдиний загальнонаціональний опозиційний блок порятунку держави.
Львівська обласна рада заявляє про готовність розпочати об’єднавчий процес.
Прийнято на VІ позачерговій сесії Львівської обласної ради V демократичного скликання 3 серпня 2006 року.

Відповіді

 • 2006.08.04 | Павло

  Вони закликають до об'єднання...

  Хто їм не давав об'єднуватися раніше? Вони що, не розуміли до чого йдеться? Що, може в них дуже такі великі розбіжності? Чи ті розбіжності такі вже дуже принципові? Та не об'єднаються вони ніколи... Тому що не здатні... Вони лише роз'єднуваватия можуть. Вони все звалюють на Президента. Хто може знає, чим відрізняються програмно Народний Рух, УРП "Собор", Партія "Пора", УНП, ВО "Свобода" та інші національно-демократичні партії і організації. Це вони, своїм роз'єднанням зрадили майдан. А все інше - це похідне.
  Цікаво, що ще має статися, щоб вони, нарешті, зрозуміли, що вони, таким чином, зраджують Україну та її народ.
 • 2006.08.04 | Степан

  Все вірно!

  Тому об'єднувати треба всіх. І як що в НСНУ ви не помітили олігархів то треба залучати до такої обпозиції і БЮТ. НЕ бачу там і партії Костенко. Знов розпорошеними будемо? Чи може державний прапор України нарешті перед комунобандитською загрозою об'єднає всі національносвідомі демократичні сили?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua