МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для мене те, що відбулося 3-г серпня, називається зрадою!

08/04/2006 | keymaster
Можна довго сперечатися на тему коли ця зрада відбулася, але 3-го серпня вона стала очевидною для всіх! Ніяка політична доцільність не може виправдати таку поведінку! У 2004-му році ми всі підтримали президента (рука не підіймається написати з великої літери) та його партію з різних причин. Спільним у нас було те, що ми всі були проти знахабнілого, двічісудимого Януковича та його бригади, ми були проти масового пересeлення донецьких бандитів у столицю (що доречі вже викликало 5-ти процентне підвищення цін на житло в Києві). Ми були проти Підрахуя Кидалова, та багато чого іншого. Нажаль, президент виявився заслабким для нас, а його зрада болить ще більше ніж зрада Мороза. Він не зміг втілити в життя майже нічого з того, що обіцяв, але багато з того, проти чого обіцяв боротися, таки повернув. Нажаль ніхто так досі і не розуміє чому людина з 2-ма судимостями може керувати країною. Ніхто так нам і не пояснив хто отруїв президента. Підрахуй Ківалов тепер керуватиме суддями, а Ахметов боротиметься з організованою злочинністю :(

Чи можемо ми щось зробити? Чи можемо зупинити цей кошмар? Відверто кажучи, я не певний. Але що ми точно можемо зробити – так це кожен день нагадувати „народним обранцям” про їх зраду!! Я більше не зможу носити ані помаранчеву футболку, ані шарф з надписом “Так - Ющенко” ні іншу атрибутику з логотопом „Нашої України”. Цієї партії для мене більше не існує... разом з Ющенком та Морозом вони хитаючись крокують на смітник історії.

Оскільки і Віктор Ющенко і майже всі члени блоку „Наша Україна” зрадили своїх виборців, думаю, що всі ми повинні повернути їм помаранчеву символіку на знак протесту проти зради. Зрадників занадто багато, тому виникає питання кому і яким чином це все повертати. Варіантів багато, і кожен, хто відчуває себе зрадженим нехай вибирає сам.

Ми можемо відсилати революційну атрибутику поштою або приносити власноруч до будинку її безпосереднього власника, Андрія Ющенко, добробут якого зростав з кожною футболкою яку ми купували. Ми можемо її відсилати або нести на Банкову президентові, який зараз мабуть перед вимкнинеми телекамерами рухає пальцями та кричить у вимкнений мікрофон: “Ці руки нічого не підписували!”. Ми можемо цю символіку, разом з бочкою варення та корзиною печення, передати Петру Порошенку, бо він чомусь зациклився на шоколаді і ніяк не зрозуміє що вже давно треба в масову промисловість вводити продукти харчування для зрадників, кількість яких у українській політиці зростає в геометричній прогресії. Можемо відіслати їх пану Зваричу, який напевне придумає як всі ці речі вигідно продати українській діаспорі в США та на виручені гроші нарешті купити собі диплом. А можемо просто винести всю помаранчеву атрибутику і залишити на майдані, на радість бомжам, хай і вони згадають про теплі і ситні дні під час революції і може хоч вони, стримуючи огиду, зможуть це одягнути.

Лише після того, як помаранчева символіка зникне з наших домівок, ми нарешті зможемо зняти помаранчеві окуляри із своїх очей. Нажаль, нам буде дуже важко змінити політичну ситуацію в державі, але ми все ще можемо зробити одну дуже просту річ – НЕ МОВЧАТИ та ніколи більше не ідеалізовувати політичних лідерів! Кожна невиважена дія будь-якого політика, що направлена проти задекларованих принципів його політичної сили має викликати хвилю обурення суспільства. Ми не маємо більше права закривати очі на неправомірні дії будь-кого, з якого б політичного табору ця людина не була. Тоді, сподіваюся, до наступрих президентських та парламентських виборів ми зможемо виховати політиків нового покоління, які замість брехливої пропаганди будуть мати конкретні пропозиції, професійну команду та зрозумілу програму із конкретним списком дій. Тоді ми, виборці, зможемо як Юлія Тимошенко на останньому „круглому столі” покласти ці програми поряд та виписати список розбіжностей, який допоможе кожному українцю зробити розумний, свідомий та прагматичний вибір.

Надіслано на пошту Майдану Date: Fri, 4 Aug 2006 17:05:41 +1000 (EST)

Відповіді

 • 2006.08.04 | Следопыт

  Символику нужно вернуть президенту

  Дорогие Майдановцы!!! Не мажору Андрюше Ющенко, который является распорядителем бренда "ТАК" и "НАША УКРАИНА" и имеющему с этого приличные дивиденты, нужно вернуть символику, с которой мы стояли на Майдане. А нужно отнести ее к секретариату "голубо-белого" президента. И нужно, чтобы побольше журналистов было на этом мероприятии(постарайтесь обеспечить). Чтобы весь мир видел, как народ поступает с предателями. Помните, как регионалы через некоторое время после революции устраивали акцию "сдай помаранчеву символику"? Тогда ее никто не сдал, надеясь на то, что наши усилия не были напрасны. А вот теперь пусть Ющ увидит, кого он продал. Предлагаю эту тему вынести головной на Майдане и определить день (желательно заранее), чтобы в этом могли принять участие не только киевляне.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.04 | TrollSeeker

   Було б добре покласти туди старі іржаві зношені підкови:"Так!"

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.04 | AxeHarry

    Re: Було б добре покласти туди старі іржаві зношені підкови:"Так

    До 1941 року Армія USA мала свою eмблeму - біла зірка з чeрвоним цeнтром. Після підступноі атаки Японців (у яких був знак - чeрвонe коло) на Пірл-Харбор багато хто з вояк позамазував чeвоні кола на зіркаx. А з прапорів кола повирізали ножицями.

    Прапор який висить у мeнe в офісі - мій. І будe висіти. Алe портрeт і підкову я виріжу і віднeсу до АП.
  • 2006.08.05 | S.D.

   В траурный день 24.08.2006

 • 2006.08.04 | Степан

  Не поспішайте .

  Хто ж це закликає позбавитися символів які пов'язані з визволенням, а не з ім'ям Ющенко? Зрадив Ющенко, а до чого тут символіка? Краще б ви закликали познімати символику комунобандитської доби. Он її скільки по всій Україні. В метро плюнути нема куди всюду ленінські цитати. Навіть Одеса каже гуляй ленін, але не далеко. Ви не ставили свій пидпис під Універсалом національної зради? І Брюховецький не ставив, і Сверстюк з Олійником не ставили. І я не ставив. Я навіть не надавав будь кому за круглим столом право від свого ім'я підписувати угоду примирення з комунобандитами. І Ви не давали. І він не давав. І 60 відсотків населення України не надавали право Президенту зрадити Майдан. То при чому тут символи, які по всьому світу сприймаються як оновлення України?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.04 | andriko

   Ги, так символи ж (С)(R)(TM)

   доречі, в Україні цілком реально мати проблеми за порушення прав на використання "чужої интелектульної" власності, заодно, представлят так, як "черговий крок на шляху до СОТ"
  • 2006.08.04 | TrollSeeker

   "Фірмений знак" підкову - треба. "Ющенко, Так!" - треба.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.04 | Оксана

  Re: Заскоро говорити про зраду!

  Ще заскоро говорити про зраду, пане Богданович!
  Заскоро знімати і викидати на смітник Помаранчеву символіку до якої може Ви за потягом моди долучилися і звісно мода пройшла і треба позбутися...

  Даруйте за відвертість, але перечислені "болі" мають стільки сарказму, що важко повірити чи вони справжні. Взагалі сакразм дуже часто можна зустріти в коментарях українців. Може, варто дати людині Президентові України Віктору Ющенку ще трохи більше часу і намагатися допомгти исім чим можна. Далі вірити, що він сильна і духом і тілом людина, яка здатна вивести державу з кризи. До слова. Свого часу, а саме в 1975 році американський фінансист Джон Боґл обдумуючи нові шляхи як випередити фінансову біржу не збільшуючи рівня ризику для інвесторів, розробив гіпотезу ефективності маркету (біржі) та створив перший збірний фонд при СП500 з такими словами "Якщо не можеш перебити - приєднайся!" Розумно, бо після 30 років "гіпотеза" далі не тільки успішно працює, але розвиватиметься ще довго. Дозвольте нагадати, що Презиндент Ющенко фахівець і, мабуть, знайомий з цією працею. На разі Україні потрібна стабілізація за будь яку ціну. Те, на що закликали прогресивні сили було б дуже результативним, якщо б проходило в більш менш нормальних умовах, а не в реваншистських з боку ПР.
  Тому не поспішайте, будь ласка, з похоронною критикою. Завжди виграш тільки в книжках наперед задуманих. Я далі вірю в народного обранця Президента Ющенка. Даймо йому часу, а самі берімося до праці, навчання, бо це найголовніша і конкретна допомога йому. Також розпізнаймо хто морочить голову і за які винагороди. Я певна, що багато хто це робить, але не Ющенко!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.04 | TrollSeeker

   Який чудовий лубок, хоч на стінку вішай!

  • 2006.08.04 | Следопыт

   Подождем 5 лет?

   Мадам, президент - предатель, это ясно любому нормальному человеку и бросьте витать в облаках. К какой работе вы призываете, в какой помощи он нуждается, а? В помощи психиатра? Ну разве что. Никто ему больше не нужен. Он всегда был себе на уме. И плевать он на вас хотел. А символику ему в морду бросить нужно, стыдно ему не станет, может хоть неудобно будет. Так что, назначаем время сбора.
  • 2006.08.04 | samopal

   про зраду тре було говорити ще у вересні минулого року

   Але тут було дохвігіща усіляких знавців політики не з газет, котрі боролись проти спроб народу розібратись у ситуації та, не дай боже, висловити незгоду із рішенням прізідєнта. Антипопулісти...
   Тепер вони трохи почухаються і спробують очолити хвилю невдоволення, щоб бува не здійнялася зависоко чи кого не змила без дозволу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.04 | Timeo

    +1

   • 2006.08.05 | Мірко

    Re: про зраду тре було говорити в січні 2005-го

    Або може в день коли запросив Мороза до помаранчевих.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.05 | П. Л .

     Re: про зраду тре було говорити в січні 2005-го

     Так!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.05 | Забойщик

      Зрада впервые появилась на публике 5 марта 2006 года.

      Когда на съезде НСНУ Ехануров сказал :"Всё! Майдан закончился!" В это время Донецкая делегация пыталась добиться слова,чтобы заявить, что будущий главарь Донецкой НСНУ Антон Клименко жулик.

      Слово им пообещали,затем обманули, а когда они попытались таки добиться слова выйдя к трибуне Ехануров произнёс эти слова.

      Ющенко всё это время был в президиуме и наблюдал эти события.
  • 2006.08.05 | пан Roller

   +1

  • 2006.08.05 | Нестор

   Про зраду говорити запізно

   Ця гниль під назвою Ющенко вже зраду зробив своєю основною рисою.

   > Може, варто дати людині Президентові України Віктору Ющенку ще трохи більше часу і намагатися допомгти исім чим можна.

   Що допомогти продатися ще раз? Скільки можна?

   > Далі вірити, що він сильна і духом і тілом людина, яка здатна вивести державу з кризи.

   Вірити можна і в діда Мороза, тільки до певного віку. Далі це вже шизофренія :)

   > На разі Україні потрібна стабілізація за будь яку ціну.

   Ні. не за будь-яку. Ющенко продався досить дорого і довго торгувався. А ви про будь-яку ціну кажете :)

   > Тому не поспішайте, будь ласка, з похоронною критикою.

   Критика закінчилася. Починаються дії по реалізації імпічменту.

   > Я далі вірю в народного обранця Президента Ющенка.

   Він вже перестав бути народним обранцем, бо поступив в супереч народу, який його вибрав. Зараз він тримається лише на ласці Януковича. Але на щастя це не надовго.
 • 2006.08.05 | samopal

  А 4-го серпня, зрада стала "широкою"

  Найближчим часом зрозумілою стане і її глибина.
 • 2006.08.05 | шорох

  >

  юЩеноК , для Крадуна шапок ...
  ющенко - фанат хмельницького :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.05 | аб

   Читали? (л)

   Читали?
   "Є інформація, що потребує перевірки. Після опівночі до Ющенка прийшли Янукович і Мороз з підготовленим пакетом документів з Російської Федерації щодо ситуації з "Росукренерго", де наводилися конкретні цифри і факти щодо участі деяких відомих осіб у цьому процесі. Вони сказали, що це стане відомо на весь світ. І я думаю, що це був один із головних аргументів зміни позиції президента."
   http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,1229645
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.05 | Забойщик

    Эта "ночная тайная веченя" опоздала бы.

    Инфа по Росукрэнерго была в газете Сегодня.
 • 2006.08.05 | пан Roller

  А может это любовь, типа измена? НУ, попюбил другой гарем.

 • 2006.08.05 | Олесь

  Re: Для мене те, що відбулося 3-г серпня, називається зрадою!

  3 серпня 2006 року "організоване" українство здало і зрадило все, що могло здати і зрадити. Зрада розпочалась ще 14 років тому назад, коли множились претенденти на президенство. Ці "видатні" приласкані московською владою поети і інші "народні демократи" планомірно зраджували нас. Створюючи демократичний фльор вони тільки сприяли розкраданню країни і нищенню народу та розпорошенню його по світах.

  Все звели нанівець, але й надалі збираються нас вести до світлого "українського" майбутнього.

  Треба проаналізувати всі дії так званих українських патріотичних сил на наявність у них ознак цього патріотизму...

  Виходить так, що на питання, яке цитуючи Пророка риторично повторював наш дійсно вже колишній президент - хто ми є? - можна лише відповісти - ми, Тарасе, не моголи і не німці... Ми дійсно казли, казли полохливі, але довірливі. Приходить до нас якийсь недорікуватий "інженер чєловєчєских душ" і каже: оцей пасічник і буде вам за президента. Кращих у нас немає. І їхні народно-рухівські партійки та самооборони і підтверджують. А ми й віримо...

  Допитати б їх "з прістрастієм" чиї проекти вони виконують з самого зародку розваленого Руху?

  Їжте, українці, чергову порцію лайна...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.05 | пан Roller

   +1не моголи і не німці... Ми дійсно казли, казли

   Олесь пише:
   > 3 серпня 2006 року "організоване" українство здало і зрадило все, що могло здати і зрадити. Зрада розпочалась ще 14 років тому назад, коли множились претенденти на президенство. Ці "видатні" приласкані московською владою поети і інші "народні демократи" планомірно зраджували нас. Створюючи демократичний фльор вони тільки сприяли розкраданню країни і нищенню народу та розпорошенню його по світах.
   >
   > Все звели нанівець, але й надалі збираються нас вести до світлого "українського" майбутнього.
   >
   > Треба проаналізувати всі дії так званих українських патріотичних сил на наявність у них ознак цього патріотизму...
   >
   > Виходить так, що на питання, яке цитуючи Пророка риторично повторював наш дійсно вже колишній президент - хто ми є? - можна лише відповісти - ми, Тарасе, не моголи і не німці... Ми дійсно казли, казли полохливі, але довірливі. Приходить до нас якийсь недорікуватий "інженер чєловєчєских душ" і каже: оцей пасічник і буде вам за президента. Кращих у нас немає. І їхні народно-рухівські партійки та самооборони і підтверджують. А ми й віримо...
   >
   > Допитати б їх "з прістрастієм" чиї проекти вони виконують з самого зародку розваленого Руху?
   >
   > Їжте, українці, чергову порцію лайна...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.05 | ОРИШКА

    Я, кажись нашла точное определение тому,

    что случилось. Все-таки, классика - она вечна, как и предательство.

    Прошу. Гоголь (с):


    ...Другая половина слова замерла на устах рассказчика...
    Окно брякнуло с шумом; стекла, звеня, вылетели вон, и
    страшная свиная рожа выставилась, поводя очами, как будто
    спрашивая: \"А что вы тут делаете, добрые люди?\"....
 • 2006.08.07 | шорох

  юЩеноК , для Крадуна шапок і .

  no comment ... :lol:
  тому, що не зворотній хід подій Є , як і ФуФло :jap: :gun:
  ..........................................................
  ТОМУ ЩО... ЮЩЕНКО

  Вахтанг Кіпіані, "Українська правда" (29 жовтня 2004)

  Всі слова вже сказано. Лишається надія, що ми, український народ, є. Отже, треба йти і голосувати: за Україну! І, звичайно, за Ющенка!

  Набридло бути нацією без держави. Суспільством без громадян. Християнами без віри. Отже, треба йти і голосувати: за Україну! І, звичайно, за Ющенка!

  Чому?

  ТОМУ ЩО він єдиний із українських політиків звертається до матері на Ви.

  ТОМУ ЩО Варвара Тимофіївна Ющенко, його мама, пережила більшовицький Голодомор і її син завжди пам’ятатиме про цей та інші жахливі експерименти над українським народом.

  ТОМУ ЩО він є сином солдата Великої Вітчизняної війни, в’язня німецького концентраційного табору Освенцим Андрія Андрійовича Ющенка, який все життя пропрацював сільським вчителем.

  ТОМУ ЩО він є православним українцем, із дружиною і малими дітьми ходить до церкви за велінням душі, щиро віруючи у Спасителя.

  ТОМУ ЩО він є носієм козацької національної ідеї, ніколи не розділятиме людей на „східняків” і „бандерівців”, на україномовних і російськомовних.

  ТОМУ ЩО він плекає у родині народні традиції, шанує старовинні звичаї свого народу.

  ТОМУ ЩО він ніколи не осквернить вуст матюччям, „фєнєю” і не назве свій народ „козлами”.

  ТОМУ ЩО він збирає колекцію раритетів Трипілля, яку хотів би передати національному музею цієї унікальної праукраїнської культури.

  ТОМУ ЩО він єдиний із політиків знає, хто такий Василь Стус, чим славний Іван Світличний, що зробила в житті Алла Горська і як загинув Валерій Марченко.

  ТОМУ ЩО він слухає Тараса Петриненка, „ВВ”, „Кому вниз”, „Океан Ельзи”, „Гайдамаків”...

  ТОМУ ЩО він кожен рік піднімається на найвищу вершину української землі – Говерлу і ця його ініціатива вже стала частиною сучасного національного ритуалу.

  ТОМУ ЩО він любить бджіл, а трударі-бджоли люблять лише людей добрих серцем. Більшу частину меду він віддає в дитячі будинки.

  ТОМУ ЩО він був найуспішнішим главою Національного банку України і прем’єр-міністром.

  ТОМУ ЩО ВІН знає, що таке великі гроші, але вони ніколи не прилипали йому до рук.

  ТОМУ ЩО мої діти вдома граються „в Ющенка” із оранжевими прапорцями „Нашої України” і, клянусь, ніхто з них не хоче бути „януковичем”.

  ТОМУ ЩО його ненавидять ті, хто ненавидить і ошукує всіх нас.

  Віктору Ющенку дуже потрібна наша підтримка. Сьогодні!

  ....................................
  юЩенок , для крадуна шапок !


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua