МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львів не сприймає уряд Януковича

08/04/2006 | Illia
Львівська обласна рада заявляє про своє неприйняття Кабінету міністрів під керівництвом лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Про це сказано в зверненні облради до Президента Выктора Ющенка і лідерам партій, за яке проголосували всі 65 присутніх депутатів.

"Львівська обласна рада категорично не сприймає уряд, який очолює порушник порядку, головний фальсифікатор виборів (2004 року) Віктор Янукович", - сказано в ньому.

Також у звертанні сказано, що облрада завжди підтримувала політичний курс Ющенка, але після подання кандидатури Януковича на посаду прем’єра, не тільки депутатський корпус, але і вся львівська громада почуває себе введеною в оману.

"Тому що ця кандидатура, з огляду на попередній досвід її діяльності не була і не буде об’єднуючою для України", - сказано в ньому.

Облрада закликає всі національно-демократичні сили представлені в Раді й у місцевих радах негайно почати процес створення єдиної національно-демократичної сили.

Львівська облрада заявляє, що готова почати такий об’єднуючий процес.

Облрада завершила роботу сесії близько 20:30.

Львівська обласна рада близько 19:00 відкрила свою позачергову сесію в зв’язку з можливим обранням лідера Партії регіонів Віктора Януковича на посаду прем’єр-міністра.

Тепер черга за І-Ф, Тернопільською, Волиньскою, ... Ото буде прикол


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua